Dabar populiaru
15min be reklamos
Publikuota: 2021 lapkričio 29d. 08:00

Ką apie grožį be filtrų mano influencerių dešinioji ranka?

Kristina Kulbušauskaitė
Josvydo Elinsko / 15min nuotr. / Kristina Kulbušauskaitė
Unikalumas matomas plika akimi, tad jam nereikia papildomų, iliuzijas kuriančių filtrų. Meilės sau prisijaukinimas – ilgas procesas ir investicija į vidinį grožį, spinduliuojantį pasitikėjimu, – kviečia prie „Biosil“ projekto „Graži be filtro“ prisijungusi nuomonės formuotojų rinkodaros ekspertė Kristina Kulbušauskaitė.

Kaip dažnai rytus pradedame nuo komplimentų sau? Ar jau išaugome iš mokyklinių patyčių ar „prisigalvotų“ kompleksų? Kaip dažnai pagiriame mamą, močiutę, draugę? Kaip dažnai pačios „pasitobuliname“ filmuodamos save?

"Instagram" – Kristinos darbo įrankis, tad čia praleisdama išties daug laiko, ji puikai mato, kokia užkrečiama filtrų ir veido bruožus koreguojančių programėlių pandemija.

„Stereotipų apsuptyje nė nepajunti, kaip į juos įsitrauki. Vietoje to, palaikykime viena kitą už drąsą būti savimi. Priimkime savo unikalumą kaip didžiausią privalumą, spinduliuokime pasitikėjimu, kurio šaltinis – nuolatinis rūpinimasis savimi ir mažas pasižadėjimas rytoj mylėti dar labiau“, – kvietė „Graži be filtro“ idėją remianti K.Kulbušauskaitė.

Irmanto Gelūno / 15min nuotr./Kristina Kulbušauskaitė
Irmanto Gelūno / 15min nuotr./Kristina Kulbušauskaitė

Nusiimti kaukę ir būti savimi: vienas prasmingiausių metų darbų

Įtakos rinkodaros ekspertei, dirbančiai su tokiomis asmenybėmis kaip Karolina Meschino, Indrė Kavaliauskaitė-Morkūnienė, Asta Valentaitė, Austėja Jablonskytė, Inga Žuolytė, Laura Mazalienė ir kt., „Biosil“ projektas – ne tik gražus, bet ir itin prasmingas, nes kviečia nebijoti amžiaus pokyčių ir netobulumo, nusiimti kaukes ir būti savimi.

Josvydo Elinsko / 15min nuotr./Karolina Meschino ir Kristina Kulbušauskaitė
Josvydo Elinsko / 15min nuotr./Karolina Meschino ir Kristina Kulbušauskaitė

„Jau kuris laikas atsisakydavau kuruoti projektus prekės ženklui, o ne influenceriui, tačiau „Grožio be filtrų“ idėja man pasirodė itin aktuali. Kruopščiai rinkome kampanijos veidus, su nerimu laukiau filmavimų aikštelėje. Kiekvieną dalyvę pakviečiau pasikalbėti prieš kamerą. Klausantis jų minčių, man kaupėsi ašaros. Tai tikros meilės sau mokytojos: nepradedančios ryto be komplimento sau, negailinčios sau gražiausių žodžių, ne siekiančios save keisti, bet priešingai – vertinančios kiekvieną savo unikalų bruožą“, – dalijosi Kristina, radusi laiko atsakyti ir į kelis asmeniškesnius 15min klausimus.

Ką pati manote apie perdėtą filtrų naudojimą?

– Pats savaime filtras nėra blogis. Yra daug meniškų, stilingų, kūrybiškų bei nuotaikingų filtrų. Tačiau dalis jų – keičia žmogaus bruožus, „padailina“ pagal nūdienos grožio standartus. Taip iš ekranų išstumiama genetinė asmens išvaizda.

„Filtras – tarsi kritika savo išvaizdai, jos atmetimas“. Kristina Kulbušauskaitė

Šie filtrai „užkrečiami“, plinta, žalodami ne tik suaugusių bet ypatingai jaunesnio amžiaus merginų psichologinę savijautą. Jie neabejotinai gali turėti neigiamos įtakos būsenai.

Žinoma, tai stipriai susiję su pasitikėjimu savimi. Kai socialiniuose tinkluose gausu tiek nepriekaištingos išvaizdos merginų, instinktyviai norisi tapatintis ir lygiuotis į „standartą“.

Ar pati naudojate filtrus?

– Man patinka koreguoti nebent spalvinę gamą.

Kas jums yra grožis? Koks žmogus yra gražus?

– Stipriausią įtaką mūsų išvaizdai daro laimės jausmas, ypatingai kai akys spinduliuoja meile.

123rf.com nuotr./Kelionė
123rf.com nuotr./Kelionė

Koks grožis šiandien „ant bangos“ medijose, socialiniuose tinkluose?

– Grožio standartai kito ir kis. Putlutė Merlyn Monroe neatitiktų šiandieninio standarto. Šiandien siaurinam nosis, pučiam lūpas...

Plečiantis galimybėms koreguoti išvaizdą, lengva paslysti. Tačiau tuo pat metu vis daugiau kalbama apie natūralumą, savitumą.

Akcentuoti prasminga ne tai, kas labiausiai atspindi vyraujantį trendą, bet visgi, nors ir klišė – tai, kas tinka būtent Jums.

Kas tinka Jūsų draugei, gali stipriai netikti Jums.

Ko palinkėtumėte siekiančioms tobulumo?

– Suvaldykime vidines kritikes. Daugiausia laiko gyvenime juk praleidžiame su savimi, tad kai kartais sustojame ir įsiklausome, ką sakome, lai tai būna pozityvumo kupinos vibracijos.

Viską lemia nusiteikimas, o ne apranga, kilogramai, trumpesnė ar ilgesnė nosis, tad kasdien iš namų išeikime su šypsena ir komplimentu sau.

Graži be filtro įmanoma. Kur padėti kablelį sprendžiame pačios.

Projektą #gražibefiltro inicijuoja maisto papildas „BioSil” .

Norėdamas tęsti – užsiregistruok

Inicijuotas turinys

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą

Vardai

Interviu

SEB verslo augimo programa

47:36
01:21:02

Adventur 2022

Maistas

Tik prenumeratoriams

URBAN˙/

Parašykite atsiliepimą apie GYVENIMO rubriką