Dabar populiaru
Publikuota: 2020 liepos 3d. 00:00

Kaip išsirinkti kokybišką plaukų tiesintuvą?

Sveiki ir žvilgantys plaukai
Fotolia nuotr. / Sveiki ir žvilgantys plaukai

Susitvarkyti su nepaklusniais, banguotis linkusiais ar garbanotais plaukais yra didžiulis iššūkis. Tačiau naujausių technologijų dėka galima lengviau susitvarkyti su problemiškais plaukais. Šįkart rašome apie plaukų tiesintuvus. Kurie iš jų yra kokybiški ir mažiau kenkiantys plaukams?

Kokios technologijos tiesintuvai geriausi?

Prieš renkantis šį prietaisą svarbu susipažinti su medžiagomis, iš kurių jie pagaminti. Dažnai pigesnių plaukų tiesinimo prietaisų plokštelėse būna metalo priemaišų, kurios kenkia plaukams ir juos pernelyg kaitina. Plaukas yra labai jautrus karščiui, tad nekokybiškas plaukų tiesintuvas vargina ir silpniną plaukus. Norint viso to išvengti būtina išsirinkti kokybišką, inovatyvų ir saugų prietaisą, o tam pravartu išmanyti technines plaukų tiesintuvų savybes ir rūšis:

Metaliniai plaukų tiesintuvai. Šių tiesintuvų plokštelė pažeidžia plaukus ir netgi gali juos nudeginti. Metaliniai plaukų tiesintuvai nerekomenduojami ir nepriskiriami prie saugiam naudojimui skirtų tiesintuvų rūšių.

Keramikiniai plaukų tiesintuvai. Šie tiesintuvai su integruotomis keramikinėmis plokštelėmis pasižymi plaukų skilinėjimo ir lūžinėjimo tikimybės sumažinimo savybėmis. Keramikinės plokštelės tolygiai paskirsto šilumą ir generuoja neigiamus jonus, kurie padeda užtikrinti šilkinį plaukų tiesumą. Keramikinis tiesintuvas lengvai slysta plaukais, nevelia jų, tolygiai paskirsto šilumą ir apsaugo plaukus nuo apdeginimo. Keramikiniai plaukų tiesintuvai laikomi ilgaamžiais ir yra itin mėgstami profesionalų.

Turmalininiai plaukų tiesintuvai. Turmalinas net šešis kartus daugiau generuoja neigiamų jonų nei keramika. Tiesinant plaukus tokiu tiesintuvu yra išlaikoma natūrali plaukų drėgmė. Šiuos plaukų tiesintuvus patariama naudoti ir toms moterims, kurios skundžiasi silpnais plaukais. Jie nedaro jokios žalos net ir skilinėjantiems plaukams, plaukai ištiesinti turmalininiu tiesintuvu atrodo itin tiesūs ir blizgūs.

Plaukų tiesintuvai su nefritu. Šių tiesintuvų kaitinimo plokštelės padengtos pusbrangiu akmeniu, dėl jo plaukai ištiesinami greitai ir saugiai.

Plaukų tiesintuvai su jonizatoriumi. Šių tiesintuvų dėka plaukai po tiesinimo lieka gyvybingesni, puresni, natūraliai spindi ir ilgiau išlieka tiesūs.

Plaukų tiesintuvai su infraraudonaisiais spinduliais. Tiesintuvai, kurie turi infraraudonųjų spindulių, padeda tiesinti nepaklusnius ir garbanotus plaukus. Infraraudonieji spinduliai padeda gerinti galvos odos kraujotaką, mažiau žaloja ir alina plaukus.

Tiesintuvai su EP technologija. Tai ilgaamžiai ir patvarūs, lygaus paviršiaus tiesintuvai, pasižymintys tolygiu karščio paskirstymu ir ilgalaikiu rezultatu.

Nano-titano technologijos plaukų tiesintuvai. Tai ypatingai patvarūs ir ilgaamžiai plaukų tiesintuvai, jie pasižymi aukštesne temperatūra.

Šilko plaukų tiesintuvai. Gaminami su „siken touch“ (liet. vertimas – švelnaus prisilietimo) technologija. Šių tiesintuvų plokštelės yra lygios ir atsparios karščiui. Plaukai, ištiesinti šilko tiesintuvu, tampa itin glotnūs.

Plaukų tiesintuvai su keratinu. Šie tiesintuvai priskiriami prie gydomų plaukų tiesintuvų. Tokie tiesintuvai nežaloja plaukų ir juos netgi stiprina.

Vibruojantys plaukų tiesintuvai. Švelniai vibruojančios tiesintuvo plokštelės tolygiau paskirsto plaukus tarp plokštelių, todėl kruopščiai ištiesinamas kiekvienas plaukelis, jų nesuveliant ir nepešant.

Veidrodiniai plaukų tiesintuvai. Tokio tipo tiesintuvo plokštelės saugo plaukus nuo jų deginimo bei žalojimo.

Kaip mažiau kenkti plaukams juos tiesinant?

Naudokite apsauginę priemonę nuo karščio. Apsauginę priemonę ant plaukų užpurkškite anksčiau nei įjungsite tiesintuvą. Tai pat jau ištiesintus plaukus palepinkite specialiu aliejumi ar pieneliu, tokiu būtu atkuriama vidinė plaukų drėgmės pusiausvyra.

Nustatykite mažesnį tiesinimo žnyplių karštį. Tai, kad tiesintuvas gali įkaisti iki 400 laipsnių nereiškia, kad būtina tuo naudotis. Tačiau svarbu žinoti ir tai, jog pernelyg mažai įkaitusiomis žnyplėmis daug kartų braukomos plaukų sruogos patirs tokį patį neigiamą poveikį. Tiesinant plaukus laikykitės optimalios – vidutinės temperatūros.

Netiesinkite drėgnų plaukų. Prieš tiesinimą plaukai privalo būti gerai išdžiovinti. Žnyplių šnypštimas ar kylantis vandens garas rodo, kad plaukai dar drėgni. Drėgnų plaukų tiesinimas neištiesins plaukų, o tik žalos.

Plaukų tiesintuvų rasite čia: https://klipshop.lt/plaukams/prieziuros-prietaisai/plauku-tiesintuvai/.

Partnerio turinys

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą

Vardai

Atradimai virtuvėje

Skanumėlis
Skanumėlis

Esports namai

URBAN˙/

Parašykite atsiliepimą apie GYVENIMO rubriką