Dabar populiaru
15min be reklamos
Publikuota 2022 01 19, 11:40

Kraupios karantino „dovanėlės“ grožio meistrams: kas nutinka, kai klientai ima gražintis namuose

„Watalook“ grožio meistrai dalijasi atmintyje įstrigusiais vaizdais klientams grįžus po karantino. Pastarieji pusantrų metų daugelį mūsų pastūmėjo ne tik ieškotis naujų hobių, bet ir patiems spręsti tam tikrus iššūkius, kuriuos paprastai patikėtume tam tikrų sričių specialistams. Tai ypač aktualu kalbant apie įvairias grožio procedūras – plaukų dažymą, jų priauginimą, manikiūrą bei kitas grožio paslaugas.
1Kraupios karantino „dovanėlės“ grožio meistrams: kas nutinka kai klientai ima gražintis namuose
Kraupios karantino „dovanėlės“ grožio meistrams: kas nutinka kai klientai ima gražintis namuose / Watalook nuotr.

Deja, įvairūs grožio eksperimentai namuose, o kartais net ir paprasčiausias klientų aplaidumas atneša nemažai žalos. Watalook grožio paslaugų programėle naudojasi įvairių sričių grožio sričių specialistai, kurie turi sukaupę nemažai šokiruojančių istorijų apie jų klientų „nuotykius“ namuose karantino metu.

Pasirodo, daugiausiai bėdos karantino metu prisidarė klientai, naudojęsi plaukų priauginimo bei nagų gelinio lakavimo paslaugomis, kadangi šios procedūros reikalauja teisingos priežiūros tarp apsilankymų. Antraip gražių plaukų ir nagų džiaugsmas gali greitai pavirsti tikru klientų ir jų meistrų košmaru:

Įsimintiniausias kliento atvejis susijęs verčiau ne su bandymu pasidaryti, bet su bandymu nieko nedaryti su priaugintais plaukais. Jeigu priauginti plaukai yra kasdien šukuojami, tai net ir uždelsta korekcija nėra kažkas labai blogo. Tačiau man pasitaikė atvejis, kuomet klientė ilgą laiką nešukavo plaukų, jie vėlėsi kartu su priaugintais ir galiausiai susivėlė į didelio kumščio dydžio veltinį užpakalinėje galvos dalyje.

Nebandant iššukuoti tokio veltinio jis kasdien tiesiog didėja. Dėl šio veltinio klientė negalėjo miegoti ant nugaros, nes jausmas buvo lyg gulint ant akmens, jai skaudėjo kaklą.“ - pasakoja plaukų priauginimo meistrė Mūza.

Išvelti veltiniui prireikė dviejų meistrų rankų, o pati gelbėjimo operacija truko net aštuonias valandas.

Mūza dalijasi net ir šiurpesniais atvejais: „Dar vienas atvejis, kurio negaliu pamiršti, tai klientės stipriai uždelsta korekcija - taip pat didžiulis veltinis galvoje ir dar sumanymas pačiai nusidažyti plaukų šaknis esant šiam veltiniui.

Klientė kreipėsi į mane prašydama pagalbos, mat jai buvo gėda kreiptis į savo meistrą, o pamačiusi internete, jog dirbu būtent su tokiais sudėtingais atvejais ir galiu išgelbėti, ji atėjo pas mane.“

Tačiau po minėtuoju veltiniu Mūzai atsivėrė tikroji klientės situacija:

„Klientė minėjo, kad, matyt, jai netiko plaukų dažai, kuriuos panaudojo namuose, nes jautė alergizuotą galvos odą, ją niežtėjo. Pradėjusi šukuoti veltinius, pamačiau, jog viduje yra plaukų dažų likučiai, jie buvo tiesiog prilipę prie odos. Kai pabandžiau juos nuimti, matėsi odos pažeidimai. Dėl veltinių klientė tiesiog negalėjo švariai išplauti dažų. O dažai su kiekvienu galvos plovimu gaudavo drėgmės ir būdavo iš naujo aktyvuojami, dėl to kaskart grauždavo odą“. Laimei, istorija baigėsi sėkmingai - Mūza klientei ne tik profesionaliai iššukavo veltinius, bet ir parekomendavo pažeistos galvos odos gydymą, o klientė pasižadėjo ateityje rūpintis priaugintais plaukais ir laiku atikti korekcijas.

Atraskite Watalook.lt plaukų meistrus čia

Watalook nuotr./Kraupios karantino „dovanėlės” grožio meistrams: kas nutinka kai klientai ima gražintis namuose
Watalook nuotr./Kraupios karantino „dovanėlės” grožio meistrams: kas nutinka kai klientai ima gražintis namuose

Nagų meistrė Polina Zinger taip pat regėjo atvejų, kai paprasčiausias gelinis manikiūras dėl kliento apsileidimo pavirsdavo sunkiomis medicininėmis traumomis.

„Visiems klientams, kurie nespėjo užsirašyti lako nuėmimui prieš salonų uždarymą, siunčiau labai detalizuotas instrukcijas, kaip ir ką daryti, kartu su nuorodomis, ką ir kur pirkti. Įrašiau video, kur parodžiau, kaip saugiai nusiimti dirbtinę medžiagą namų sąlygomis.

Bet visi saugumą supranta savaip. Viena klientė grįžo su savarankiškai nuimtu laku praktiškai iki ponaginio odos sluoksnio. Išaiškėjo, kad ji dilde nusiiminėjo laką žiūrėdama filmą, kas yra suprantama – tai ilgas ir nuobodus procesas, tačiau užsisvajojo ir sustojo tik tada, kai pajuto skausmą. Mano instrukcijoje buvo minima, kad sustoti reikia, kai lieka plonas bazės sluoksnis ir tuomet stebėti, ar kažkur nėra „atšokimų“.

Nepaisant to, jog klientės nagai buvo kritinės būklės, ši primygtinai prašė naujo lakavimo. Pasekmės laukė tokios, kokių ir buvo galima tikėtis:

Po 2 dienų teko viską nuimti, nes nagas buvo toks plonas, kad neatlaikė nei dirbtinės medžiagos svorio, nei šilumos lempoje ir beveik visi nagai tapo pažeisti onicholizės (būklė, kai nagas atšoka nuo nago guolio).“- pasakoja Polina.

Atraskite Watalook.lt nagų meistrus čia

Watalook nuotr./Kraupios karantino „dovanėlės” grožio meistrams: kas nutinka kai klientai ima gražintis namuose
Watalook nuotr./Kraupios karantino „dovanėlės” grožio meistrams: kas nutinka kai klientai ima gražintis namuose

Tačiau visgi didžioji dauguma grožio paslaugų klientų karantino metu prisižaidė eksperimentuodami su plaukų dažais - ypač plaukų šviesinimo procedūromis. Atsivėrus grožio salonams, drąsiausi klientai atvykdavo plaukuose demonstruodami visą spalvų paletę: „Kai tu pamatai ant vienos klientės tiek spalvų… nuo šviesiai žalios iki bordo spalvos, norėjosi ne tik verkti ir juoktis, bet ir neretai nežinodavai nuo ko pradėti.” - dalijasi plaukų stilistė Milda To.

Tačiau profesionalūs plaukų stilistai nebūtų profesionalai, jeigu nerastų tinkamo ir kliento plaukų sveikatą labiausiai tausojančio sprendimo. Tik, deja, klientui už šias klaidas tenka susimokėti.

Šviesinimas grožio salonuose užima nemažai laiko, tačiau tokių „siurprizų“ tvarkymas dažnai užtrunka dvigubai ilgiau ir kainuoja žymiai brangiau. Tvarkant plaukus po tokių dažymų sunkiausia išlaikyti plauko kokybę, kas praktiškai nėra įmanoma, nes klientė atvyksta su jau gerokai pažeistais plaukais. Dažuose iš parduotuvės naudojamas stiprus oksidanto kiekis kuris kaip mat nudegina plaukus, o geriausias sprendimas dažniausiai būna tik žirklės.“ - savo patirtį apibendrina Milda.

Atraskite Watalook.lt plaukų dažymo meistrus čia

Watalook nuotr./Kraupios karantino „dovanėlės” grožio meistrams: kas nutinka kai klientai ima gražintis namuose
Watalook nuotr./Kraupios karantino „dovanėlės” grožio meistrams: kas nutinka kai klientai ima gražintis namuose

Turbūt ne vienas skaitantis šias istorijas, jose atpažįsta ir save - o kam nėra kilę minčių patiems atsinaujinti plaukų spalvą ar „nusiimti“ gelinį laką? Galbūt vieną kartą pasisekė, tačiau niekas negarantuoja sėkmės ir antrąsyk - tą gali užtikrinti tik tos srities profesionalas.

Tad - karantinas ar ne karantinas - verčiau tausoti savo plaukų, nagų ir odos sveikatą ir nekišti nagų, kur nereikia.

O jei visgi nepavyko išvengti problemos, užsuk į Watalook.lt - čia atrasi šimtus patyrusių grožio meistrų, kurie ne tik visuomet padės ištaisyti ištikusias nesėkmes, bet ir pasiūlys išbandyti geidžiamiausias grožio procedūras bei stilius.

Norėdamas tęsti – užsiregistruok

Partnerio turinys

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Parašykite atsiliepimą apie GYVENIMO rubriką