Dabar populiaru
Publikuota: 2017 gegužės 6d. 07:00

Lieknėjimo estafetė – antrosios projekto dalyvės rankose!

Dalyvė Dovilė
„Mes tikim – tu gali!“ projekto nuotr. / Dalyvė Dovilė

Pirmoji projekto „Mes tikim – tu gali!“ dalyvė Tatjana sėkmingai baigė 21 dienos lieknėjimo iššūkį – palengvėjusi 6 kilogramais, 8 centimetrais lieknesniu liemeniu Tatjana prisipažįsta, kad veidrodyje pirmiausia pastebi ne lieknesnę figūrą, o platesnę šypseną ir sugrįžusį pasitikėjimą savimi. Kartu su projekto komanda Tatjana lieknėjimo estafetę perduoda antrajai dalyvei – Dovile, mes tikim – tu gali!

Nauji skoniai ir įpročiai

Ypatingai smagu, kad net 75 proc. Tatjanos netekto svorio – riebalinio audinio sąskaita. Tai tikrai sveikatai naudingo lieknėjimo požymis. Be to, per tris savaites Tatjana išmoko maitintis sveikiau, atrado naujų skonių ir produktų.

Projekto partnerio nuotr./Dalyvė Tatjana
Projekto partnerio nuotr./Dalyvė Tatjana

Nors projekto metu Tatjanai reikėjo gerokai mažiau laiko praleisti virtuvėje, ji tikrai netinginiavo. Lieknėjanti moteris atrado žingsniavimo malonumą, iš stalčiaus išsitraukė „nuobodžiavusį“ žingsniamatį. Ji sužinojo savo kūno silpnąsias vietas, išmoko jas stiprinti, o svarbiausia – įsitikino, kad sportas tikrai gali būti ne prievolė, o labai malonus įprotis.

Projekto pabaigoje stilistė Agnė Gilytė Tatjanai padėjo atrasti jai tinkantį stilių, atskleidė jos figūros tipo privalumus ir trūkumus, patarė, kaip pirmuosius pabrėžti, o antruosius užmaskuoti.

„Mes tikim – tu gali!“ projekto nuotr./Dalyvė Tatjana
„Mes tikim – tu gali!“ projekto nuotr./Dalyvė Tatjana

Lieknėti padės ir viešumas

Jau pirmadienį prie „Nutriless“ lieknėjimo projekto „Mes tikim – tu gali!“ prisijungia antroji dalyvė – 37-erių žurnalistė, radijo laidų ir renginių vedėja Dovilė Lisauskaitė.

„Duoną užsidirbu liežuviu, – šypsosi Dovilė. – Per tą liežuvį ir turiu daugiausia bėdų, nes pagundai ant jo uždėti ką skanaus sunkiai atsispiriu. Nors namuose stengiamės maitintis sveikai, tačiau papildomų kilogramų daugėja, nes valgau nereguliariai, o torto gabalėliui, plikytai bandelei su varškės kremu ar pieniniam šokoladui dar nesugebu pasakyti „Ne“. Ji tikisi, kad dalyvaudama projekte gerai išmoks pamoką, jog valgyti reikia 5 kartus per dieną.

Dovilė prisipažįsta, kad ir sportuoti nemėgsta, nes jai tai... tiesiog nuobodu. Ji mėgsta šokti, tačiau šokti vienai irgi nepatinka… Vis dėlto moteris supranta, kad tai labiau pasiteisinimai, ir nenueiti į sporto salę priežastį ji visada suras.

Antroji projekto dalyvė seniai norėjo padailinti savo kūno linijas. „Bet vis pritrūkdavo motyvacijos, atsirasdavo svarbesnių dalykų ir pasiteisinimų, – neslepia moteris. – Supratau, kad jeigu darysiu tai viešai, nebus kur trauktis“.

Projekto partnerio nuotr./Dalyvė Dovilė
Projekto partnerio nuotr./Dalyvė Dovilė

70,6 kg sverianti Dovilė norėtų atgauti prieš trejus metus po gimdymo turėtą svorį: 64-65 kilogramus. „Visą gyvenimą turėjau viršsvorio, niekada svorio nebuvo per mažai ar tiek, kiek reikia, – pasakoja ji. – Daugiausia esu svėrusi 74-75 kilogramus dar prieš nėštumą“.

Kelionėje tikslo link Dovilei talkins gydytoja dietologė doc. Edita Gavelienė, sveikos gyvensenos ir mitybos specialistas Artūras Sujeta, žurnalistė, knygos „Maži įpročiai – dideli pokyčiai“ autorė Lavija Šurnaitė, „Goodlife“ sporto klubo asmeninis treneris Laimonas Smulkys ir stilistė Agnė Gilytė.

Prisijunk ir Tu!

Projekto „Mes tikim – tu gali!“ tikslas – padėti dalyviams išmintingai, be streso ir organizmo alinimo atsikratyti antsvorio.

Projekto dalyviai nori:

  • Pasiekti normalų kūno masės indeksą (KMI), sumažinti kūno apimtis.
  • Žengti pirmąjį žingsnį, kuris padėtų efektyviai atsikratyti papildomų kilogramų ir suteiktų motyvacijos siekti ilgalaikių tikslų.
  • Padedant specialistams suformuoti sveikos gyvensenos įpročius, išmokti palaikyti mitybos ir fizinio aktyvumo balansą.
  • Susipažinti su „Nutriless“ produktais, pritaikyti naujai įgytas žinias kasdienėje mityboje, gauti atsakymus į visus rūpimus klausimus ir savo pavyzdžiu parodyti, kokių rezultatų galima tikėtis.

Pirmąsias 10 dienų projekto „Mes tikim – tu gali!“ dalyviai vartoja vien labai mažo kaloringumo „Nutriless“ produktus. Antrasis projekto etapas trunka 11 dienų, jo metu dalyviai laikosi mitybos specialisto sudaryto mitybos plano, kai po truputį didinamas per dieną suvartojamų kalorijų kiekis.

Dovilės kelias lengvesnio kūno ir geresnės savijautos link prasideda jau pirmadienį. Sekite antrosios projekto „Mes tikim – tu gali!“ dalyvės pažangą, palaikykite ją, o jei norite ir patys lengvai ir skaniai atsikratyti nereikalingų kilogramų, prisijunkite! Meskite iššūkį sau ir lieknėkite kartu! Naudingais patarimais, gera patirtimi dalinsis ir kylančias problemas lieknėjant padės spręsti ne tik projekto dalyviai, bet ir patyrę savo sričių specialistai. Pasinaudokite proga atsikratyti papildomų kilogramų su gausia palaikymo komanda!

Projekto partneriai:

Partnerio turinys

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą

Vardai

Idėjos savaitgaliui

Išmanus kaimas

Festivalis „Galapagai”

Parašykite atsiliepimą apie GYVENIMO rubriką