Dabar populiaru
Tiesiogiai
Tiesiogiai
15min be reklamos
Publikuota: 2021 gegužės 12d. 13:01

Vizažo meistrė M.Sivinskienė – tarp pasaulio geriausiųjų: lietuvės sukurti makiažai laimėjo du sidabro medalius

M.Sivinskienės kurti makiažai-nugalėtojai („RUTA model management“ modeliai, šukuosenų stilistė I.Kartunovič)
N.Koinovos nuotr. / M.Sivinskienės kurti makiažai-nugalėtojai („RUTA model management“ modeliai, šukuosenų stilistė I.Kartunovič)
Talentinga vizažo meistrė, makiažo kursų lektorė Marina Sivinskienė – puikiai vertinama ne tik klienčių Lietuvoje. Jos vardas vis geriau žinomas ir tarptautinėje arenoje. Tą įrodo žinia iš Niujorko. Tarptautiniame OMC grožio čempionate „OMC Hairworld“, kuris šįmet dėl pandemijos vyko nuotoliniu būdu, lietuvė apdovanota dviem sidabro medaliais. OMC organizacija vienija kone pusę milijono grožio specialistų iš bemaž 50 pasaulio šalių.

Svarbus įvertinimas

Grožio industrijos atstovams puikiai žinomas renginys buvo perkeltas iš Paryžiaus į Niujorką, iš kur ir transliuota ši grožio šventė; čia dirbo tarptautinio konkurso komisija.

Vizažo meistrė M.Sivinskienė dalyvavo dviejose makiažo kategorijose – „Smokey Eye Makeup“ ir „Comercial Bridal Makeup“. Abu darbai meistrei atnešė pergales – ji tapo vicečempione.

N.Koinovos nuotr./M.Sivinskienės kurtas makiažas laimėjo antrą vietą „Comercial Bridal Makeup“ kategorijoje („RUTA model management“ modelis, šukuosenos stilistė I.Kartunovič)
N.Koinovos nuotr./M.Sivinskienės kurtas makiažas laimėjo antrą vietą „Comercial Bridal Makeup“ kategorijoje („RUTA model management“ modelis, šukuosenos stilistė I.Kartunovič)

Pirmasis sidabro medalis meistrei įteiktas už sukurtą nuotakos įvaizdį. „Kurdama įvaizdžius, apgalvojau ne tik makiažą, bet ir kiekvieną detalę, pradedant nuo suknelės iki išskirtinių papuošalų, šukuosenų. Džiaugiuosi, kad mano įsivaizduojamiems įvaizdžiams pavyko surasti išskirtines sukneles.

Žinoma, mano pergalė – visos profesionalų komandos darbas: fotografės N.Koinovos, „RUTA model management“ modelių, šukuosenų stilistės I.Kartunovič.

Abu įvaizdžius sukūrėme per vieną fotosesiją, mat iki registracijos į čempionatą pabaigos buvo likusi vos savaitė“, – pasakojo M.Sivinskienė, kuri yra įkūrusi makiažo ir šukuosenų akademiją „MS akademiją“, grožio saloną „Mon salon“, taip pat sukūrusi vardinius makiažo teptukus.

N.Koinovos nuotr./Marina Sivinskienė
N.Koinovos nuotr./Marina Sivinskienė

Ne visi supranta darbo specifiką

Anot makiažo meistrės, pandemijos metu grožio specialistų darbas nesyk linksniuotas. Mat daugelis mano, kad tai tėra tepliojimas su teptukais.

„Vizažas – kur kas daugiau ir įdomiau, tai yra menas, iššūkiai. Prieš penkerius metus palikau darbą ligoninėje ir tapau vizažo meistre. Didžiuojuosi, kad esu vizažistė, man garbė būti Lietuvos grožio specialistų nacionalineje komandoje“, – kalbėjo grožio industrijos atstovė.

Antrąjį sidabro medalį ji pelnė „Smokey Eye“ kategorijoje. Šis makiažas neliko nepastebėtas ir Pasaulio čempionate, kur buvo įvertintas 7-ąja vieta iš 134 dalyvių.

N.Koinovos nuotr./M.Sivinskienės kurtas makiažas laimėjo antrą vietą „Smokey Eye Makeup“ kategorijoje („RUTA model management“ modelis, šukuosenos stilistė I.Kartunovič)
N.Koinovos nuotr./M.Sivinskienės kurtas makiažas laimėjo antrą vietą „Smokey Eye Makeup“ kategorijoje („RUTA model management“ modelis, šukuosenos stilistė I.Kartunovič)

M.Sivinskienė ne tik atsidūrė geriausių pasaulio meistrų dešimtuke, bet ir gavo „Best National Competitor“ apdovanojimą.

„Be galo džiugu, kad Lietuvoje turime KIGSA asociaciją, kuriai padedant galime dalyvauti Pasaulio ir Europos čempionatuose bei garsinti Lietuvos vardą, – kalbėjo meistrė. – Žinoma, patekusi į Europos geriausių meistrų trejetuką nesiruošiu sėdėti vietoje, jau pradedu ruoštis šių metų Pasaulio čempionatui, kuris vyks spalio mėnesį.“

Norėdamas tęsti – užsiregistruok

Žiniasklaidai išplatintas pranešimas spaudai, publikuojamas be redakcijos įsikišimo rubrikoje „Pranešimai“

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą

Vardai

Metas rinktis

Mėgaukis šiandien

Rūpintis aplinka – paprasta

Esports namai

Sveikos ir gražios kojos

URBAN˙/

Parašykite atsiliepimą apie GYVENIMO rubriką