Dabar populiaru
Publikuota: 2019 spalio 7d. 18:02

Lietuvos metų vizažistė D.Rakickaja triumfavo Londone: sidabras už A.McQueeno įkvėptą įvaizdį

Diana Rakickaja su modeliu Beatriče Brusokaite
Gražinos Lomovskajos nuotr. / Diana Rakickaja su modeliu Beatriče Brusokaite

Pavasarį Lietuvoje vykusiame makiažo čempionate net penkias nugalėtojos taures laimėjusi ir Metų vizažistės karūna pasipuošusi makiažo meistrė, profesionalaus vizažo akademijos „Icon Academy“ dėstytoja Diana Rakickaja triumfavo ir Londone – didžiausiame Didžiosios Britanijos grožio renginyje „Olympia Beauty“ profesionalei atiteko sidabras, rašoma pranešime žiniasklaidai.

Vykdama į Londoną pirmą kartą už Lietuvos ribų konkurse dalyvavusi D.Rakickaja nė nenumanė, ko tikėtis, tačiau degė noru gyvai susipažinti su geriausių kitų šalių vizažistų darbais ir pasitikrinti savo jėgas tarptautiniuose vandenyse.

Grožio meistrės varžovais čia tapo penkiolika vizažistų iš viso pasaulio, o darbus vertino dešimties narių tarptautinė komisija. Tiesa, rungėsi ir dar dvi mūsų šalies atstovės, tačiau iškovoti prizinę vietą pavyko tik Dianai, kuri tikina, kad sveika konkurencija yra puikus variklis asmeninio tobulėjimo link – juk varžytuvės suteikia adrenalino, vidinio pasitenkinimo ir naujų žinių.

Gražinos Lomovskajos nuotr./Beatričė Brusokaitė
Gražinos Lomovskajos nuotr./Beatričė Brusokaitė

Konkurse vizažistų laukė užduotis sukurti visą įvaizdį Alexanderio McQueeno kolekcijos „Savage Beauty“ laukinio grožio tema, tad Diana pasirinko vaizdavimą per paukščio simbolį ir, remdamasi vieno garsiausių dizainerių kūryba, pristatė užburiantį laisvos, spalvingos, spindinčios ir nepriklausomos moters įvaizdį, kuriam komisijos nariai neliko abejingi ir skyrė sidabro apdovanojimą.

„Kurdama įvaizdį, rėmiausi paties A.McQueeno mintimi, kad įkvėpimo ieškoti toli nereikia, nes viskas, kas mus supa, gali suteikti idėjų. Savąją inspiraciją atradau gamtoje ir, žinoma, ikoninio dizainerio darbuose.

Tiesa, apie šį konkursą sužinojau visai atsitiktinai, prieš pat išvykdama į Kiniją, kur grimavau Lietuvos krepšinio sirgalius, tad laiko pasiruošti turėjau išties nedaug. Vis dėlto buvau tikra, kad padedama profesionalų komandos, viską spėsiu.

Būtent taip ir nutiko: talentinga dizainerė Rimantė Rimgailaitė specialiai šiam pasirodymui sukūrė kostiumą, tikra savo amato meistrė, fotografė Gražina Lomovskaja padarė profesionalias nuotraukas ir negailėjo konstruktyvių patarimų, o modelis Beatričė Brusokaitė puikiai įkūnijo mano sukurtą įvaizdį.

Gražinos Lomovskajos nuotr./Diana Rakickaja su modeliu Beatriče Brusokaite
Gražinos Lomovskajos nuotr./Diana Rakickaja su modeliu Beatriče Brusokaite

Taip pat esu dėkinga savo draugams, kurie lydėjo ir visą laiką manimi tikėjo. Po kiekviena pergale slypi milžiniškas ne tik mano, bet ir visos komandos darbas“, – mintimis dalijosi vizažo meistrė D.Rakickaja.

Tiesa, ne vieną pergalę šiemet nuraškiusi Diana atvirauja, kad jaučia kylančią priklausomybę konkursams:

„Makiažo čempionatai – tarsi grožio srities olimpinės žaidynės, o norint užlipti ant renginio nugalėtojų pakylos nepakanka būti darbščiu ar šiaip gabiu. Tam reikia daug talento ir dar daugiau darbo, tačiau visas bemieges naktis atperka adrenalinas, kurį jauti besiruošdamas, ir akimirka, kai tavo vardas skelbiamas tarp nugalėtojų. Esu pasiruošusi užkariauti vis naujus horizontus.“

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą

Vardai

Kviečiame anties

Video

03:16
03:00
03:38

Esports namai

Parašykite atsiliepimą apie GYVENIMO rubriką