Dabar populiaru
Publikuota: 2019 gegužės 22d. 07:35

Mimikos raukšlės veido kontūro ir ausų zonoje: du pratimai, padėsiantys jas sumažinti

Viktorija Baltramiejūnienė
Stop kadras / Viktorija Baltramiejūnienė

Su veido mankštų, savimasažų ir kitų manualinių technikų specialiste, knygų „Veido revoliucija“ ir „Jaunas veidas. Veido savimasažas – maloni priklausomybė“ autore Viktorija Baltramiejūniene tęsiame ciklą „Kaip gimsta raukšlės?“ ir šį kartą kalbame apie veido kontūro ir ausų zonoje besiformuojančias mimikos raukšles.

Su veido mankštų specialiste, „Jauno veido“ įkūrėja V.Baltramiejūnienė šiame cikle „Kaip gimsta raukšlės“ (tekstai – žemiau esančiose nuorodose) jau aptarėme, kaip formuojasi kaktos, akių zonos, nosies, skruostų, burnos mimikos raukšlės. Kiekvienos zonos mimikos raukšlėms sumažinti ji parodė po pratimą ar du, kurie nereikalauja daug laiko, bet, pasak pašnekovės, atliekant juos tinkamai, reguliariai ir kuo dažniau, veikia itin veiksmingai.

Ciklo „Kaip gimsta raukšlės“ šeštosios temos vaizdo įraše aptariamos dvi zonos – veido kontūro ir ausų. Kas atsitinka su raumenynu veido apačioje – kaip toje vietoje susidaro raukšlės?

„Lūpų kampučių nuleidžiamieji raumenys eina nuo lūpų kampučių iki apatinio žandikaulio. Kai prilaikome burną, turime šiek tiek nusileidusius lūpų kampučius genetiškai arba turime įprotį kalbėdami aktyvinti tą veido zoną, tos vietos raumenys įsitempia, sutrumpėja, įsirežia, šiek tiek su savimi traukia kitus audinius ir galiausiai matome vadinamąsias mimikos raukšles „Marionetes“, – aiškina V.Baltramiejūnienė.

Raukšlytės ausų zonoje, pasak specialistės, yra ir mimikos, ir anatominių pokyčių padarinys. „Aktyviai judantis veido karkasas traukiasi, raumenų ir sausgyslių tvirtinimosi vietų nestimuliuojame, todėl čia atsiranda raukšlyčių“, – sako specialistė.

Kokį patarimą, arba tiksliau – pratimą, skirtą lūpų kampučių nuleidžiamiesiems raumenims ir ausų zonai, turi paruošusi V.Baltramiejūnienė, kviečiame žiūrėti aukščiau esančiame vaizdo įraše.

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą

Vardai

Interviu

Praktiški patarimai

Skanumėlis
Gerumu dalintis gera

Dabar tu gali

Maistas

Parašykite atsiliepimą apie GYVENIMO rubriką