Dabar populiaru
Publikuota: 2017 birželio 7d. 15:53

Per 10 dienų Konstantinas atsikratė 4 kilogramų ir... putlių skruostų

„Mes tikim – tu gali!“
Projekto partnerio nuotr. / „Mes tikim – tu gali!“

Paskutinysis lieknėjimo projekto „Mes tikim – tu gali!“ dalyvis Konstantinas baigė pirmąjį etapą, kai 10 dienų vartojo vien labai mažo kaloringumo „Nutriless“ produktus. „Iš pradžių dar skaičiavau – pirma, antra diena, ir staiga žiūriu, kad jau dešimta“, – net nepastebėjęs, kaip prabėgo pirmasis projekto etapas prisipažįsta Konstantinas, nuo 98,4 kg jau sulieknėjęs iki 94,3 kg.

Gal tik pirmomis dienomis, kol apsiprato, Konstantinui atrodė keista, kad nebeliko įprasto valgymo, kramtymo, gyvenimo būdo. „Pirmomis dienomis mėginau pagauti ritmą, kada ir ką – sriubą ar kokteilį – patogiau valgyti, – savo įspūdžiais dalijasi projekto dalyvis. – Ryte ir per pietus norėjosi sočiau, todėl valgiau sriubą, o vakare – saldesnį kokteilį“.

Trečiojo projekto „Mes tikim – tu gali!“ dalyvio Konstantino Daunaro dienoraštis (II dalis)

6 diena: 96 kg

Fizinis aktyvumas: 18 000 žingsnių. Pasivaikščiojimai ryte, per pietus, po darbo ir vakare.

Išgertų skysčių kiekis: 3,5 litro.

Bendra savijauta: gera, tik vakare šiek tiek jaučiau nuovargį. Alkio nejaučiu. Atrodo, kad vakar nemažai judėjau, bet numečiau tik 0,2 kg.

7 diena: 95,6 kg

Fizinis aktyvumas: 20 000 žingsnių. Pasivaikščiojimai ryte, per pietus, po darbo ir vakare.

Išgertų skysčių kiekis: 3 litrai.

Bendra savijauta: Jaučiuosi gerai. Vakar nemažai nuėjau, bet vakare nesijaučiau pavargęs.

Projekto partnerio nuotr./„Mes tikim – tu gali!“
Projekto partnerio nuotr./„Mes tikim – tu gali!“

8 diena: 95,3 kg

Fizinis aktyvumas: 10 000 žingsnių. Pasivaikščiojimai ryte ir vakare. Dienos metu buvau užsiėmęs remontu, todėl daug vaikščioti neteko.

Išgertų skysčių kiekis: 3 litrai.

Bendra savijauta: gera. Vakar pastebėjau, kad vieni mano džinsai tapo šiek tiek laisvesni. Tai suteikia motyvacijos. Įdomus pastebėjimas – vakar per draugo gimtadienį buvo gana keista, nes kvapai (keptos mėsos ir pan.) vertė burnoje išsiskirti seilėms, bet alkio nejutau.

9 diena: 96 kg

Fizinis aktyvumas: 20 000 žingsnių. Pasivaikščiojimai ryte ir vakare. Dienos metu teko pasivaikščioti po „Ozą“. Dabar jau žinau, kad prekybos centre laisvai galima nueiti 6 000 žingsnių :)

Išgertų skysčių kiekis: 3 litrai.

Bendra savijauta: gera. Džiugu, kad numatyto mitybos plano laikausi jau 9 dienas ir rezultatai po truputį pasimato. Tikrai iškart motyvacijos daugėja. Nors paprasto maisto irgi kartais norisi :)

Draugė iš pradžių stebėjosi, kaip aš galiu nevalgyti įprasto maisto, o dabar sako, jog gal net ir pati galėtų išbandyti. Juokauju, kad man pačiam „Nutriless“ neužteks tada :)

Projekto partnerio nuotr./„Mes tikim – tu gali!“
Projekto partnerio nuotr./„Mes tikim – tu gali!“

10 diena: 94,3 kg

Fizinis aktyvumas: 10 000 žingsnių. Pasivaikščiojimas iki darbo, per pietus ir vakare.

Išgertų skysčių kiekis: 3 litrai.

Bendra savijauta: nusiteikęs pozityviai, savijauta irgi gera. Vakar pirmą kartą nuo projekto pradžios teko gaminti maistą rytdienai. Tikrai užtruko daug ilgiau nei tiesiog įsidėti kelis „Nutriless“ kokteilių pakelius į kuprinę. Nuo vakar namuose atsirado dar vienas technikos elementas – virtuvinės svarstyklės. Kad jau laikausi mitybos plano, į reikalą pažvelgiau atsakingai :)

Beje, kolegos darbe sakė, kad mano skruostai pamažėjo. Sakyčiau, geras ženklas :)

Projekto partneriai:

Pažymėkite klaidą tekste pele, prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą

Naujienos

Žiemos olimpinės žaidynės

Parašykite atsiliepimą apie GYVENIMO rubriką