Dabar populiaru
Publikuota: 2020 liepos 10d. 08:00

Tobulų antakių link: formavimas, priemonės ir patarimai

Makiažas
123RF.com nuotr. / Makiažas

Turbūt visos sutiksime, jog taisyklingas antakių suformavimas pabrėžia bei vizualiai padidina akis, pakoreguoja veidą, paslepia tam tikrus veido trūkumus, suteikia veidui simetrijos. Šiandien aptarsime kaip tinkamai suformuoti antakius, kokių priemonių reikia, norint sukurti gražių ir tvarkingų antakių efektą ir atskleisime gudrybes, padėsiančias pasiekti tobulų antakių rezultatą.

Antakių formos nustatymas ir formavimas:

1. Pasiruoškite tiesų, ilgą ir siaurą daiktą. Pavyzdžiui, liniuotę ar ilgą pieštuką.

2. Nustatykite, kur turėtų būti antakio pradžia. Pridėkite vieną liniuotės ar pieštuko galą prie nosies kampučio vertikaliai, o kitą – prie vidinio akies kampučio.

3. Raskite antakio linkį – aukščiausią tašką. Jį galite pamatyti laikant liniuotės ar pieštuko galą prie pat nosies ir brėždamos liniją skerstai akies lęšiuko, išorinės akies pusės link. Taškas, kuriame liniuotė kirs antakį ir yra tai, ko ieškote. Pasižymėkite šią vietą taškučiu.

4. Nustatykite antakio pabaigą. Laikykite vieną liniuotės ar pieštuko galą prie nosies, o kitą nuslinkite iki išorinio akies kampučio. Taškas, kuriame liniuotė ar pieštukas kirs antakį ir bus jo pabaigos vieta. Šį tašką pasižymėkite ir sujunkite su aukščiausios vietos taškučiu.

5. Užbaikite antakių formavimą su pincetu. Pasirinkite kokybišką pincetą ir juo pašalinkite nepageidaujamus plaukelius, užeinančius už natūralaus antakių kontūro.

Pagrindinės priemonės, padėsiančios kasdienai išgauti tobulos formos antakius:

Kirstas antakių šepetėlis. Būtent kirsto tipo šepetėlis idealiai tinka tepti įvairių tekstūrų antakių priemonėms. Šis įrankis padės lengvai suformuoti antakius nežiūrint ar naudosite antakių šešėlius, ar gelius.

Natūralaus plauko antakių šukos. Su šiuo įrankiu lengva pašalinti griežtas antakio formas, sušvelninti linijas ir perbraukiant pašalinti antakių šešėlių ar pieštuko pigmento perteklių.

Pincetas. Bene svarbiausias ir reikalingiausias kosmetinis įrankis. Jis padeda išpešioti ne vietoje augančius plaukelius, kurie užeina iš natūralaus antakių kontūro. Pincetas suima net pačius mažiausius ar ploniausius nepageidaujamus plaukelius. Plaukelius patariama šalinti po vieną, traukiant jį augimo kryptimi.

Žirklutės. Šis įrankis puikai patrumpins per ilgų antakių plaukelius. Pašukuokite antakius į viršų. Styrančius plaukelius, išeinančius. Iš natūralios antakių linijos šiek tiek pakirpdami patrumpinkite.

Gudrybės nepriekaištingai atrodantiems antakiams:

Raskite savo veido formai geriausią antakių formą:

Apvalus veidas - pabandykite sukurti kuo aukštesnę arką. Ieškokite antakio formos, einančios tiesia linija iki antakio smailės, ir laikykitės atokiau nuo suapvalintos antakio formos.

Kvadratinis veidas – atkreipkite dėmesį į išlenktą antakio formą. Likite prie plonos ir trumpos antakių formos.

Širdies formos veidas – turėtumėte laikytis žemos arkos ir suapvalintos antakio formos, nes tai sukuria natūralesnį vaizdą. Venkite labai išlenkto antakio.

Ovalus veidas – rinkitės plokščią ir švelniai kampuotą antakių formą. Jie turėtų eiti tiesiai į viršų, o po to švelniai lenkti viršuje.

Šukuokite antakius kasdien. Tai darykite prieš naudojant dekoratyvinės kosmetikos priemones, kadangi taip lengviau pastebėsite antakių praretėjusias sritis, kurias reikia užmaskuoti. Antakius patariama šukuoti į viršų, šepetėliu keliaujant link smilkinių. Šukų šepetėlio šereliai, švelniai šveisdami, taip pat stimuliuoja odą. Ji ima laisviau kvėpuoti, todėl ima augti papildomų plaukelių ir antakiai sutankėja.

Atkreipkite dėmesį į antakių pieštuko galą. Efektas, kurį pavyks suteikti antakiams, priklauso nuo pieštuko galiuko formos:

Smailo pieštuko forma - suteikia apimties.

Išpieštų brūkšnelių forma - antakiams suteikia tankumo efektą, kadangi neištisai padengta spalva atrodo natūraliai.

Pieštukas, kurio galas platesnis – gali sukurti tiek natūralų, tiek drąsesnį įvaizdį. Toks pieštuko tipas skirtas visai antakio sričiai užpildyti.

Pasirinkite antakių priemonės tinkamą spalvą. Priemonė antakių formavimui turėtų būti tokio pat tono kaip plaukai, o jei antakiai natūraliai tamsūs, verta rinktis vienu ar dviem tonais šviesesnę priemonę. Antakiai atrodys natūraliau pasirinkus šaltus, pilkus atspalvius.

Naudokite stiprios fiksacijos gelį. Suteikus antakiams formą ir spalvą nepamirškite jų patepti stiprios fiksacijos geliu. Ši priemonė sutramdys nepaklusnius plaukelius ir padengs juos blizgiu, sveikai atrodančiu sluoksniu.

Daugiau priemonių antakių priežiūrai rasite čia.

Partnerio turinys
Temos: 2 Makiažas Antakiai

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą

Vardai

Atradimai virtuvėje

Skanumėlis
Skanumėlis

Esports namai

URBAN˙/

Parašykite atsiliepimą apie GYVENIMO rubriką