Dabar populiaru
Publikuota: 2018 lapkričio 17d. 21:13

Vyrams brazilišką depiliaciją atliekanti meistrė: apie iškrypėlius, sugriautus mitus ir erekciją

Deimantė Povilaitė
Eriko Ovčarenko / 15min nuotr. / Deimantė Povilaitė

Moterims atrasti depiliaciją atliekančią meistrę Kaune nėra sunku, o atsikratyti nepageidaujamų plaukelių, ypač intymioje vietoje, panorę vyrai susiduria su iššūkiu. Vyriškių savo grožio kabinete ilgą laiką nepageidavo ir 28-erių metų kaunietė Deimantė Povilaitė. Tačiau nesibaigiantys skambučiai galiausiai privertė praplėsti klientų sąrašą. Meistrė atskleidė vyrų požiūrį į depiliaciją.

Pokalbio pradžioje Deimantė prisipažįsta, ilgą laiką maniusi, kad darbas grožio srityje – ne jai. Būdama 17 metų ji pradėjo lankytis grožio salonuose. Tuomet suprato, kiek daug išlaidų tai pareikalauja. Tad kodėl nepabandžius pačiai nusidepiliuoti plaukelius namuose?

Manydavau, kad plaukelius depiliuotis eina tik gėjai ir sportininkai. Oi, kokia neteisi aš buvau.

„Pirmi kartai nebuvo sėkmingi. Vaškas ilgai stovėjo. Tuomet viena draugė paprašė nudepiliuoti, kita. Supratau, kad visai patinka, kad galima iš to užsidirbti. Panorau išmokti, kaip profesionaliai atlikti būtent intymių zonų depiliaciją. Iškart ėmiausi sunkiausio darbo“, – šyptelėjo Deimantė, patikinusi, kad geriau daryti gerai vieną darbą, nei dešimt – šiaip sau.

Tuomet gimė dukra. Tiek vyras, tiek draugės, matydami, kiek laiko Deimantė praleidžia namuose, ėmė raginti užsiimti depiliacijomis profesionaliai. Pasidavusi raginimams, pašnekovė baigė depiliacijos vašku kursus, investavo 3 tūkst. litų ir pradėjo priimti moteris „iš gatvės“. Klienčių ji ieškodavo talpindama skelbimus svetainėje manodrabužiai.lt (dabar – vinted.lt).

„Mano vyras jau tuomet siūlė priimti ir stipriosios lyties atstovus, tačiau atsakiau, kad ne, ne, nereikia man čia tų vyrų. Tuo metu net nebūdavo tokių kalbų, kad kažkas depiliuotų vyrus. Manydavau, kad plaukelius depiliuotis eina tik gėjai ir sportininkai. Visuomenė buvo sukūrusi tokį įvaizdį, kad eis tik gražuoliukai. Oi, kokia neteisi aš buvau“, – prisipažino šiuo metu jau dvi mažyles auginanti pašnekovė, per mėnesį paslaugą suteikianti keliems šimtams klienčių.

Eriko Ovčarenko / 15min nuotr./Deimantė Povilaitė
Eriko Ovčarenko / 15min nuotr./Deimantė Povilaitė

Mokėsi depiliuodama savo vyrą

Paklausta, ar sutuoktinis prašydavo jam nudepiliuoti plaukus, Deimantė patikino, kad jis ir buvo tas „bandomasis triušis“, nuo kurio prasidėjo naujasis posūkis profesiniame kelyje.

„Bedirbant su moterimis, man kasdien paskambindavo ar parašydavo bent vienas vyras. Prisimenu, kad ir pirmasis skambutis, pirmą kartą patalpinus skelbimą internete, taip pat buvo vyro. Paaiškinau, kad vyrams depiliacijų nedarau. Kodėl nesutikdavau? Bijodavau tų iškrypusių skambintojų, kurie sudarydavo (ir tebesudaro) gal 70 proc. visų skambinusiųjų. Antrasis skambutis, beje, taip pat buvo vyriškio.

Kaip sureaguodavo, kai atsisakydavau? Priklausydavo nuo to, dėl ko skambindavo ar rašydavo. Tie, kurie iš tikro norėdavo depiliacijos, atsakydavo, kad „gaila, nedarai, tai nedarai, ieškosiu kitur“. O kiti... Na, jei depiliacijos nedarai, tai gal masažą darai? Klausdavo, ar su rankyte kremuką į penį įtrinu, ar nuoga ta rankytė būna. Iš pradžių dar atrašydavau į SMS, nes atrodydavo nemandagu neatrašyti tiems, kurie klausia, pvz., kas, mano nuomone, gražiau – visiškai intymią zoną nusidepiliavęs vyras ar palikęs juostelę. Dabar, kai tų klausimų begalės, – nebeturiu laiko.

Dar pasitaikydavo tokių, kurie prašydavo, kad už papildomą mokestį atlikčiau papildomų paslaugų. Kiek siūlydavo? Vienas siūlė dvigubai sumokėti, jei leisiu, kad draugas filmuotų, kol jam darysiu depiliaciją. Kitas pasiūlė būti jo meiluže už 4 tūkst. eurų per mėnesį“, – stebėjosi Deimantė.

Vyrai papuola į aklavietę

Vis dėlto nesibaigiant vyrų, ne tik su iškrypėliams būdingais pasiūlymais, skambučiams, Deimantė prisipažino pradėjusi jaustis net kažkaip nepatogiai. Spaudimo ėmėsi ir klientės, užvertusios prašymais nudepiliuoti, pvz., pažastų plaukelius jų vyrams.

Vienas siūlė dvigubai sumokėti, jei leisiu, kad draugas filmuotų, kol jam darysiu depiliaciją. Kitas pasiūlė būti jo meiluže už 4 tūkst. eurų per mėnesį.

„Suprantu stipriosios lyties atstovus, tuos, kurie iš tikro nori depiliacijos. Dažniausiai depiliacijas jie gali pasidaryti tik grožio salonuose. Į juos nejauku eiti, nes dar kas pamatys belaukiant prie kabineto. Ieško privatesnės aplinkos, o privačiuose namuose dirbančios meistrės nepriima dėl saugumo sumetimų. Tad jie papuola į aklavietę. Moterims lengviau: nepatiko kokia, eini pas kitą. O vyrams pasirinkimo gali ir nebūti.

Pati pažįstu tik keletą meistrių, kurios priima vyrus, bet nedaro jiems intymių vietų depiliacijos. Depiliuoja kojas, pažastis, krūtinę, nugarą, pilvą. O vyrai dažniausiai nori bikinio depiliacijos. Todėl galiausiai ir nusprendžiau praplėsti savo klientų spektrą. Juk esu profesionalė. Reikia išeiti iš komforto zonos. Buvo įdomu, kaip vyrai į tai reaguoja, kaip vertina procedūrą, koks jų požiūris į depiliaciją. Yra vyrų, kurie nori prisižiūrėti save taip, kaip moterys. Tereikia filtruoti skambučius.

Nesuprantu, pilna skelbimų, kur atviru tekstu merginos save siūlo – „už paramą pildau vyrų svajones“, tai ir skambink. Tokių, kad užsislėpusios būtent po depiliacijos šydu teiktų kitas paslaugas, nepastebėjau“, – paaiškino Deimantė.

Patikrina „Facebook“ profilį

Pirmąjį skelbimą, jog priima depiliacijai ir vyrus, ji paskelbė šių metų gegužę. Skelbime pabrėžė, kad intymių paslaugų neteikia, tad tie, kurie ieško kažko kito, lai nesivargina: neįžeidinėja nei savęs, nei jos. Tačiau iškrypėlių skambučiai nenutrūko. Jų – dauguma.

„Paskambina, klausinėja ir girdžiu, kaip dejuoja. Matyt, masturbuojasi, klausydamas atsakymų apie depiliaciją. Šlykštu. Skelbime prašau registruotis apsilankius mano „Facebook“ paskyroje. Tie, kurie nori depiliacijos, parašo „Facebook“ žinutę, patikrinu profilį, jei įtarimų nesukelia, užsirašau. O tie iškrypėliai dažniausiai skambina arba rašo žinutes. Kai pasakau, kad registruotųsi „Facebook“, dingsta. Vienas kartą bandė po skambučio registruotis, bet anketa buvo „abra kadabra“. Be draugų, nuotraukos. Viskas aišku.

Ar yra pastovių skambintojų? Yra, esu net įsivedusi numerius ir pasivadinusi tuos asmenis atitinkamai. Jie rašo žinutes, klausia, pvz., kokios spalvos apatinius vilkiu, kai dirbu“, – patikino meistrė.

Eriko Ovčarenko / 15min nuotr./Vaškas
Eriko Ovčarenko / 15min nuotr./Vaškas

Paklausta, kaip į tokias žinutes ar skambučius reaguoja sutuoktinis, Deimantė atsakė, kad iš pradžių juokėsi. Dabar, kai vyrai jau lankosi žmonos kabinete, prisibijo, netgi perspėja, kuriam neatrašyti.

„Visad pasitariu su vyru, nes jis labiau išmano vyrišką mąstyseną, psichologiją. Paaiškina, ar čia normalu to klausti, ar jau nebe. O ir patys klientai dažnai pasiteirauja, kokie vyrai ateina depiliuotis. Tai nustemba, kai užsimenu apie iškrypėlius. Kad tai realu“, – teigė Deimantė.

Skiria daugiau arbatpinigių

Pirmasis Deimantės klientas vyras – vienos nuolatinės klientės sutuoktinis. Pora leidosi į kelionę, o prieš ją panoro pasigražinti. Vyriškiui buvo atlikta pilvo ir krūtinės depiliacija.

„Kokias dvi dienas prieš procedūrą labai stresavau. Galvojau tik apie tai, kaip čia bus. Ramino tik tai, kad tai – klientės vyras, kad depiliuosiu ne intymią zoną. Pamenu, paprašiau dvigubai mažiau nei buvo verta procedūra. Suveikė kažkoks nepasitikėjimas savimi. Jaučiausi po to negerai.

Kodėl vyrams paslaugos brangesnės? Susinaudoja daugiau vaško, nes plaukuotumas didesnis. Ir tai – vyras. Gal kiek ir seksistiška, bet taip jau yra. Moterų bikini depiliacija kainuoja 14 eurų, vyrų – 20 eurų. Grožio salone atitinkamai – apie 30 ir net 50 eurų. Beje, dažnas vyras palieka daugiau nei reikia mokėti. Daugiausiai esu gavusi 7 eurus arbatpinigių. O štai moterys vos viena kita prideda eurą ar du“, – pabrėžė Deimantė.

Beje, dažnas vyras palieka daugiau nei reikia mokėti. Daugiausiai esu gavusi 7 eurus arbatpinigių. O štai moterys vos viena kita prideda eurą ar du.

Pasak pašnekovės, vyrai jos paslaugą atranda skelbiu.lt portale, moterys – „Facebook“.

„Kas būtų, jei atėjęs vyras pasirodytų įtartinas? Nežinau. Nerakinu niekad durų, žino, kad šalia kambariuose gyvena žmonės. Kai priėmiau pirmąjį klientą, kuris darėsi intymių vietų depiliaciją, prieš tai buvusi klientė išėjusi man parašė žinutę – atsiuntė jo automobilio numerius. Žinojo, kad stresuoju. Vyrui buvau pasakius, ką reikia padaryt, jei mane nužudys (nusijuokia).

Kartą atėjo klientas. Pamaniau, kad jis išgėręs. Žvilgsnis nekoncentruotas, keista eisena. Sportinis kostiumas. Išsigandau. Bet kaip nepriimsi, jei žmogus jau atvažiavo, jei atrodo tau tik kažkaip ne taip? O paaiškėjo, jog normalus klientas. Pasikalbėjom“, – kaip griūna stereotipai, atskleidė Deimantė.

Eriko Ovčarenko / 15min nuotr./Deimantė Povilaitė
Eriko Ovčarenko / 15min nuotr./Deimantė Povilaitė

Vyrai procedūros metu tyli

Tai apie ką gi kalba vyrai, kol jiems atliekama skausminga procedūra? Pasirodo, įsijautę kenčia skausmą ir dažniausiai tyli. O su moterimis beveik visuomet užsimezga dialogas, jų mintis nuvilioti nuo skausmo, pasak Deimantės, daug lengviau.

„Kartais jaučiuosi kvailai, nes neužsičiaupdama kalbu viena. Beje, kai moterys ateina pirmajai bikinio depiliacijai, išgyvena, prisipažįsta, kad bijo. Netgi teigia dvi naktis nemiegojusios. O vyrai savo jausmų neišduoda. Kenčia. Kai vyrauja tyla, pati skausminga procedūra, rodos, trunka ilgiau.

Tiesa, vyrai dažniausiai iškart išsako, jei kas nepatinka, o moterys tyli. Tiesiog kitą kartą eina pas kitą meistrę. Štai vienas vyras išsigando, kad vaško „siūlas“ nutįso per pilvą, pateikė pastabą, kad pilvo depiliuotis nenori“, – patikino komunikabilioji Deimantė.

Tiesa, iš vyrų klausimų ji dažnai sulaukia ir po depiliacijos. Štai vienas pergyveno dėl paraudusios odos, nors apie tai, kad ji gali būti paraudusi tris paras, buvo perspėtas procedūros metu.

„Nepraėjo nei para nuo šio kliento apsilankymo, o jis jau teiravosi, ar normalu, kad paraudo oda. Perdėtai jaudinosi, klausė, gal jau antibiotikus pradėti gerti, nuo alergijos vaistus. Kaip čia jam dabar gyventi reiks, prie žmonos liestis... Raminau. Tačiau po dviejų savaičių vėl sulaukiau žinučių – iškilo spuogiukas. Ėmė kalbėti apie chirurgus. Panika prasidėjo. Žmogus pedantas, labai rūpinasi savo kūnu, tad ir sureagavo.

Tuomet buvau suabejojusi, ar reikia man to, jei po dažnos procedūros turėsiu tokius panikos priepuolius. Bet tai retenybė“, – kaip kai kurie vyrai reaguoja į moterims įprastą procedūrą, papasakojo Deimantė.

Ne vienas klientas, anot jos, ima drovėtis išsirengęs. Teisinasi dėl didesnio plaukuotumo, pilvuko. Tikina, kad užsuko prisivalgęs, įprastai kitaip atrodo – daugiau raumenų matosi. Kalta vasara.

Depiliuojasi ne dėl moterų

Paklausta, ar yra pastovių klientų, Deimantė patikino, kad vos vienas kitas.

„Retas kuris sąžiningai eina kas mėnesį. Tik vienas iš visų klientų nesidarė intymių vietų plaukelių šalinimo. Kokie vyrai drįsta darytis bikinio depiliaciją? Kuriems 30–40 metų. Subrendę, išsilavinę, šeimas sukūrę vyrai. Vyriški vyrai. Dailiai apsirengę. Jokių replikų, flirto.

Labai įdomu tai, kad ateina ne žmonų varomi. Ir ne dėl moterų, bent jau nė vienas neprisipažino to. O moterų, kurios depiliuojasi dėl vyrų, – labai daug. Vyrai depiliuojasi dėl higienos. Dėl savęs. Nes patogu, nereikia skustis kasdien. Kai kurie depiliuojasi, nes dažnai pirtyse lankosi. Žinoma, užsuka ir tie, kurie nori tiesiog pasigražinti prieš vestuves, keliones“, – klientų paveikslą nubrėžė depiliacijos meistrė.

Pasak jos, dažniausiai vyrai depiliacijas planuojasi kartą per tris mėnesius, nesibaimina, jei plaukeliai kiek atauga. O ar jie rekomenduoja meistrę savo draugams?

„Ne, bent jau nežinau, kad kas atėjo rekomenduotas draugo. Mano vyras pasiūlo savo draugams juoko forma, nes žino, kad nė vienas nesutiks.

Beje, žlugo dar vienas mitas. Maniau, kad vyrai klientai gėdysis kam prisipažinti, jog ėjo depiliuotis. Bet kartą vienam klientui kažkas paskambino, tai šis ramiai paaiškino, kur dabar yra. Ne kiekviena moteris tai drįsta“, – patikino Deimantė.

Retas, bet iššūkis – erekcija

Pokalbis pasisuka apie erekciją. Nepažįstamos dailios moters prisilietimai profesionalios procedūros metu ne visiems vyrams tikriausiai leidžia suvaldyti mintis?

„Kol nebuvau pradėjusi depiliuoti vyrų, maniau, kad kiekvienam tai gali nutikti. Tačiau paaiškėjo, kad retą procedūros metu ištinka erekcija. Ką ištinka, pasijaučia nejaukiai. Nesiteisina, bet pabrėžia, kad niekad taip anksčiau nėra buvę, nežino, kas darosi. Kai kurie išreiškia norą išeiti už durų nusiraminti“, – šyptelėjo Deimantė.

Vienam klientui erekcija tęsėsi visą laiką, kol buvo daroma procedūra. Deimantė elgėsi profesionaliai – nesureikšmino to.

Vienam klientui erekcija tęsėsi visą laiką, kol buvo daroma procedūra. Deimantė elgėsi profesionaliai – nesureikšmino to. Tiesa, darbą tai kiek apsunkina.

„Buvo tokių, kurie prašė, kad daryčiau kažką, kad tik dingtų ta erekcija – skaudžiau plėščiau, karštesnį vašką tepčiau. Nebuvo nė vieno, kuris mėgautųsi tuo. O ir aš diskomforto nejaučiau. Tik mano vyrui ši informacija nelabai patiko. Jo moteris juk liečiasi prie vyrų, kurie susijaudinę. Bet pats supranta, kad kartais tai – nevaldomas procesas“, – pabrėžė pašnekovė.

Pasak jos, specialių mokymų, kuriuose dėmesys būtų skiriamas vyrų depiliacijai, nėra. Kaip pati prisipažįsta, mokėsi iš „Youtube“ vaizdelių ir praktikos.

„Vyrus dažniausiai depiliuoja vyrai“, – išvadą pateikė meistrė.

Anot jos, besidepiliuojančių nepageidaujamus plaukus vyrų gretos gausėja ir gausės vis sparčiau. Juk anksčiau ir rausvus marškinėlius vilkintis stipriosios lyties atstovas daugeliui atrodydavo nepriimtinai.

Temos: 2 Kaunas Depiliacija

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą

Vardai

Interviu

Praktiški patarimai

Skanumėlis
Ekspertai pataria
Parašykite atsiliepimą apie GYVENIMO rubriką