Dabar populiaru
Publikuota: 2020 lapkričio 23d. 20:26

Antradienio horoskopas – lapkričio 24 d.

Pora
123RF.com nuotr. / Pora

Dar viena gana taiki ir subalansuota diena, kai tiesiog norisi ramiai, gražiai gyventi, užsiimti maloniais ir tuo pačiu reikalingais darbais ar pomėgiais – be streso, laikantis teisingumo principų, žvelgiant plačiai ir suvokiant jų įgyvendinimo strategiją, suprantant ir atjaučiant kitą. Gana gražiai derės tiek asmeniniai siekiai, tiek ir bendruomenės ar net valstybės lygio sprendimai – pasidžiaukime gyvenimu ir pamatykime jo prasmę.

Juolab, kad gana didelė dienos dalis bus mažai tinkama imtis naujų, svarbių darbų. Nuo 12 val. 44 min. iki 17 val. 05 min., kuomet Mėnulis pereis iš jautrių, gilių ir kūrybingų Žuvų Zodiako ženklo į aktyvų, karingą ir ryškų Avino ženklą, tęsis vadinamasis neefektyvaus Mėnulio laikas. Tuo metu verta pabaigti darbus, atsikvėpti, susilaikyti nuo didesnių pirkinių.

Vakaro nuotaikos bus kiek kitokios – norėsis ne tik veikti, keliauti ar tiesiog pajudėti, pradėti sportuoti, tačiau ir ieškoti būdų įgyvendinti savo idėjas, mokytis, domėtis pasaulyje vykstančiais procesais. Puikus laikas imtis profesinių siekių įgyvendinimo, pagalvoti apie finansinę gerovę. Vakare energijos bus daug, tačiau bus svarbus aiškus savo siekių matymas.

Šviesias ir džiugias dienos nuotaikas atitiks skaisčių geltonų, rusvai-oranžinių, raudonų spalvų drabužiai, papuošalai su piropu, rubinu, piritu. Maistas turėtų būti lengvai virškinamas ir šiltas, ypatingai tiktų patiekalai su burokėliais, diena tinkama pasninkauti.

Avinas
nuo kovo 20/21 d. iki balandžio 20/21 d.

Dieną praleiskite ramiai darbuodamiesi. Būtų gerai, jei turėtumėte galimybių atsiriboti nuo žmonių, šurmulio ir daugiau dėmesio skirti profesinei veiklai, ramiai tarsi iš šalies pagalvoti apie savo siekius ir galimybes, taip pat ir finansinius. Puikus laikas kelti idėjas, jas apmąstyti ir pradėti planuoti. Vakare turėtumėte pajausti energijos ir geros nuotaikos, polėkio antplūdį – išeikite į gamtą, sportuokite, imkitės veikti.

Jautis
nuo balandžio 20/21 d. iki gegužės 21/22 d.

Puiki diena imtis bendros veiklos – pasitelkite partnerius, draugus, bičiulius, bendraminčius, tarkitės, svajokite, kelkite aukštus siekius, pristatykite bendras idėjas viešai, ieškokite rėmėjų, mokslo ar užsienio partnerių. Vakarą skirkite atokvėpiui nuo intensyvaus bendravimo, verčiau pajudėkite, pasportuokite, pasivaikščiokite gamtoje, pagalvokite, kas jums svarbiausia gyvenime.

Dvyniai
nuo gegužės 21/22 d. iki birželio 21/22 d.

Darbo diena jums šiandien turėtų būti kaip niekada taiki, rami ir sėkminga. Pavyks sutarti su darbdaviu, išspręsti rūpimus santykių, finansinių atsakomybių, resursų klausimus – darbuokitės, gilinkitės, tarkitės, pasirūpinkite savo ir kitų saugumu. Puiki diena aptarti finansines perspektyvas su partneriu (-e), išsiaiškinti galimus sprendimų kelius. Vakaras džiugus, itin tinkamas pabendrauti su draugais.

Vėžys
nuo birželio 21/22 d. iki liepos 23/24 d.

Diena bus gal ir mažai darbinga, tačiau puiki imtis – galbūt iš pradžių apgalvojant, tariantis, ieškant partnerių – savo idėjų bei troškimų įgyvendinimo. Susiekite tai, ką jūs mielai linkę veikti – savo hobį ar laisvalaikio užsiėmimą – su savo profesine veikla. Vakaras itin tinkamas jau imtis realių veiksmų ir gerai praktiškai pasidarbuoti.

Liūtas
nuo liepos 23/24 d. iki rugpjūčio 23/24 d.

Laikas, kai visą dėmesį norisi skirti artimiems žmonėms, visapusiškos jų gerovės užtikrinimui, namams, jų komfortui ir apsaugai, tęsiasi. Šiandien tinkama apgalvoti, aptarti paveldėjimo, nekilnojamojo turto, jo draudimo, investicijų galimybes, tačiau imtis konkrečių veiksmų laikotarpis mažai tinkamas, nebent tai kažkokių ankstesnių reikalų pabaigimas. Vakaras džiugus, aktyvus – puikus laikas nuveikti kažką ypatingo, praplėsti savo pasaulio matymą.

Mergelė
nuo rugpjūčio 23/24 d. iki rugsėjo 23/24 d.

Gražūs, šilti ir gilūs santykiai su antrąja puse, greta esančiais žmonėmis, vaikais šiandien jums bus svarbiausi – būsite linkę atiduoti kitiems visą savo dėmesį. Puikus laikas atstatyti nutrūkusį ryšį, paleisti visus pykčius, išsiaiškinti problemas ir išskleisti gražiausius jausmus. Vakaras puikus poilsiui, imtis praktikų, skirtų atstatyti jėgas ir energijos resursus, meilės ryšiui.

Svarstyklės
nuo rugsėjo 23/24 d. iki spalio 23/24 d.

Diena jums bus itin darbinga. Daug laiko ir jėgų skirsite savo, artimųjų bei bendradarbių sveikatai, gerovei, grožio procedūroms, taip pat ir suplanuoti tai, ką norėtumėte nuveikti savo bei artimųjų labui, pagalvoti apie uždarbio iš jums mielų veiklų namuose galimybes. Vakarą skirkite veiklos partnerių paieškai, konsultacijoms, asmeninių santykių atnaujinimui.

Skorpionas
nuo spalio 23/24 d. iki lapkričio 22/23 d.

Džiugi ir itin aktyvi diena. Tikėtina, kad sulauksite uždarbio pasiūlymų ar finansinės paramos bei atlygio už savo kūrybą bei darbus. Būkite dėmesingi pasiūlymams – jie žada sėkmę, tačiau vakare gali paaiškėti, kad darbų išties daug – imkitės daug nelaukdami, pasistenkite iki rytojaus popietės kuo daugiau nuveikti.

Šaulys
nuo lapkričio 22/23 d. iki gruodžio 22/23 d.

Namai ir artimieji, jų reikalai šiandien bus svarbiausi. Tikėtina, kad jus užvaldys atsiminimai bei nostalgiškos nuotaikos, būsite linkę grįžti į vaikystę, prisiminti savo šaknis – puikus laikas pasigilinti į savo prigimtį, paieškoti savo šaknų. Vakare nuotaikos bus išties džiugios – raskite būdų savirealizacijai, sportuokite, šokite, pasivaikščiokite.

Ožiaragis
nuo gruodžio 22/23 d. iki sausio 20/21 d.

Tikėtina, kad dieną surasite žmonių ar informacijos, kuri padės susivokti, atskleisti jums svarbius dalykus. Bendraukite su draugais ar bičiuliais, aptarkite ar apgalvokite, ką galite prasmingo nuveikti bendruomenei, kitiems žmonėms, planuokite labdaringą veiklą. Vakare aptarkite tai su namiškiais ir imkitės veiklos. Vakaras taip pat tinkamas kažką prasmingo nuveikti namuose, kartu su artimaisiais.

Vandenis
nuo sausio 20/21 d. iki vasario 19/20 d.

Progesine prasme labai graži ir sėkminga diena, itin tinkama su darbdaviu aptarti uždarbio, savo siekių ir idėjų realizavimo galimybes, ieškoti būdų pritaikyti savo veiklą visuomenės naudai, ieškoti mokslo inovacijų, ryšių su mokslu, užsienio partneriais, taip pat apgalvoti labdaringos veiklos galimybes. Vakarą skirkite kontaktų, ryšių, informacijos paieškai, nedidelei išvykai ar kelionei.

Žuvys
nuo vasario 19/20 d. iki kovo 20/21 d.

Esate pakylėtos nuotaikos – puiki diena visoms jūsų veikloms, ypatingai toms, kurios skirtos visuomenei, bendruomenei, jų poreikiams išpildyti – ieškokite idėjų, ryšių su užsienio partneriais, viešo pristatymo galimybių, autoritetingų užtarėjų ir realizavimo per profesinę veiklą galimybių. Vakaras puikus pagalvoti ir apie uždarbį, aptarti jo galimybes, imtis konkrečios veiklos, tačiau būkite atsargūs išlaidaudami.

Astrologinių įžvalgų autorė Dovilė Krupickaitė (jos paskyra feisbuke „Mano-astro“)

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą

Vardai

Talentingi vaikai

Praktiškai su „Norfa“

Laimė jaustis saugiai

Esports namai

Parašykite atsiliepimą apie GYVENIMO rubriką