Dabar populiaru
15min be reklamos
Publikuota: 2021 balandžio 8d. 20:24

Penktadienio horoskopas – balandžio 9 d.

Pučkorių sodas
Juliaus Kalinsko / 15min nuotr. / Pučkorių sodas

Paskutinė savaitės darbo diena bus keistoka – darbų tarsi ir daug, jie kažkaip „vyksta“, tačiau nuotaika mažai darbinga, vis kažkas sutrukdo, ypač įvairūs pokalbiai, rūpesčiai, noras patenkinti kitų poreikius. Mėnulis visą dieną keliaus subtilumą, kūrybiškumą, dvasingumą ir atjautą palaikančiu Žuvų Zodiako ženklu, tačiau dauguma kitų planetų yra priešiškuose ženkluose. Emocijos labai gilios, visai paviršiuje, norisi į viską įsijausti, suvokti esminius dalykus, o aplinkybės verčia paskubėti, imtis sprendimų čia ir dabar, konkrečiai, paprastai.

Mėnulis jau visiškai senas, tad vertėtų pabaigti ankstesnius darbus, susitvarkyti darbo vietą. Darykite, ką reikia, tačiau venkite karščiavimosi, skubos – raskite bent sekundę atsitokėti, susivokti ir tik tada spręskite. Mažiau kalbų ir daugiau ramaus, užtikrinto veikimo. Sąmoningumą išlaikyti gali būti sunku, tad vertėtų šiek tiek labiau į tai atkreipti dėmesį.

Išlaikyti dėmesį šiandien padės ryškiai raudonos ar geltonos spalvos aprangoje ar aplinkoje, puoškitės turkiu arba sarderiu. Maistas taip pat gali būti aštresnis, tiktų valgyti daugiau šakniavaisių, ypatingai bulvių, burokėlių, ropių, venkite kiaulienos.

Avinas
nuo kovo 20/21 d. iki balandžio 20/21 d.

Jeigu tik turite galimybių, pasistenkite šią dieną skirti kuo ramesniam pasibuvimui su savimi. Laikas puikiai tinkamas dvasinėms praktikoms, kūrybai, o taip pat ir labdaringai veiklai, pasirūpinti tais, kurie silpnesni, didesnėje kančioje nei jūs. Tiesa, yra rizikos, kad teks pasirūpinti ir savo sveikata – kad ir kaip spaustų įvairūs reikalai. Atsargiau vairuokite ir dirbkite su technika, raskite laiko atokvėpiui.

Jautis
nuo balandžio 20/21 d. iki gegužės 21/22 d.

Viskas lyg ir gerai, tačiau darbai ir reikalai gali strigti – pats metas pagalvoti, atsirinkti, kas jums svarbu, verta, o ko gal ir reikėtų atsisakyti, pabaigti. Tinkamas laikas atsikratyti ir žalingų įpročių. Būkite dėmesingi spręsdami finansinius, su uždarbiu susijusius klausimus, – venkite ginčų ar reikalavimų, sprendimus priimkite patys, nes yra rizikos pasiduoti manipuliacijoms.

Dvyniai
nuo gegužės 21/22 d. iki birželio 21/22 d.

Vertėtų būti atsargesniems tiek darbe, bendraujant su kolegomis, viršininkais ar darbdaviais, tačiau ir apskritai kažką darant galimos gana rimtos klaidos dėl išsiblaškymo, skubėjimo, noro padaryti kažką gero ir prasmingo, tačiau per mažai įvertinus aplinkybes. Venkite ginčų, kategoriškumo ginant savo nuomonę ar beatodairiškumo siekiant savo tikslo.

Vėžys
nuo birželio 21/22 d. iki liepos 23/24 d.

Esate be galo idealistiškai nusiteikę – norite mylėti pasaulį, matyti jį rožinėmis spalvomis, tačiau viduje kažkas griaužia, jaučiatės bejėgiai padėti visam pasauliui. Galimas nusivylimas dideliais idealais, religija ar panašiu mokymu, autoritetais. Visa laimė, kad turite kitų užsiėmimų, diena puiki profesinei veiklai, tad vertėtų daugiau dėmesio kreipti į tai.

Liūtas
nuo liepos 23/24 d. iki rugpjūčio 23/24 d.

Diena turėtų būti itin emocinga, pareikalausianti iš jūsų gana daug atjautos ir gebėjimo padėti spręsti gana painias arba jautrumo pareikalausiančias situacijas, į kurias pateks jūsų kolegos, draugai ar bičiuliai. Bus labai svarbu išlaikyti balansą, pažiūrėti į viską gana blaiviai ir filosofiškai, tačiau tuo pačiu ir dėmesingai. Visa laimė, kad aplinkybės klostosi jums palankia linkme.

Mergelė
nuo rugpjūčio 23/24 d. iki rugsėjo 23/24 d.

Būtinybė pasirūpinti kitais ir tuo pačiu atlikti visus darbus šiandien gali patirti didelį išbandymą – reikalų ir įsipareigojimų tiek, kad, regis, perplyšite. Visa laimė, kad jūsų energijos bei optimizmo resursai pakankamai dideli ir leidžia jums išlikti gana stabiliais ir blaivaus proto. Svarbu tik susilaikyti nuo aštresnio žodžio ar ūmesnės reakcijos.

Svarstyklės
nuo rugsėjo 23/24 d. iki spalio 23/24 d.

Norite judėti, keliauti, plėsti horizontus, tačiau aplinkybės gana smarkiai jus riboja, tad belieka tenkintis tuo, ko galima pasisemti iš artimesnės aplinkos. Užtat puikus laikas toliau ramiai dirbti ties tų sumanymų, kurie jau senokai pribrendę, įgyvendinimu. Venkite persidirbimo, raskite laiko pasirūpinti savo, o galbūt ir artimųjų ar augintinių sveikata, gera savijauta. Yra pavojus apsinuodyti.

Skorpionas
nuo spalio 23/24 d. iki lapkričio 22/23 d.

Kaip bežiūrėsi, pastarosios dienos jums labai romantiškos. Esate itin idealistiškai ir kūrybiškai nusiteikę, linkę būti džiugūs, norintys suteikti džiaugsmo, parodyti daug meilės kitiems. Tiesa, širdy kirba abejonės, pasitikėjimo savimi stoka – tačiau kaip kitaip, jei ne veiksmu, galima to atsikratyti – tad drąsiau kurkite, džiaukitės ir mažiau galvokite apie tai, kaip atrodote, ką kas pasakys.

Šaulys
nuo lapkričio 22/23 d. iki gruodžio 22/23 d.

Daug nostalgijos, sentimentų, meilės tėvynei, tėvams, gražiausių prisiminimų iš vaikystės, idealizmo – pasistenkite išlaikyti tai, nors ir kaip aplinkybės ar aplinkiniai norės jį sugriauti. O gal tai kertasi su jūsų puoselėjamu įvaizdžiu? Nuoširdumas anksčiau ar vėliau pasiteisina, tad visas įtampas bei konfliktus verčiau paleiskite daugiau judėdami, šokdami ar užsiimdami kita smagia veikla.

Ožiaragis
nuo gruodžio 22/23 d. iki sausio 20/21 d.

Labai darbinga diena, kuomet būsite linkę nuveikti daug prasmingų darbų, tačiau būtinybė imtis svetimų reikalų, klausytis ilgų istorijų, parodyti dėmesio sunkesnėje padėtyje atsidūrusiam žmogui gali gerokai pakoreguoti jūsų planus – nusiteikite, kad trukdžių bus, tad verčiau turėkite atsarginių variantų ir būdų įtampai numaldyti, antraip ir jums sveikata gali strigti.

Vandenis
nuo sausio 20/21 d. iki vasario 19/20 d.

Turite idėjų, planų ir einate tiesiai į savo tikslą. Tęskite, ką pradėję, vertėtų pabaigti kažkokį darbų etapą, tačiau nusiteikite, kad gali kilti keblumų, susijusių su finansais ar tiesiog galimybėmis įgyvendinti vieną ar kitą sumanymą. Jūsų idealizmas praktiniuose reikaluose gali jums pakišti koją ir priversti paišlaidaudi, todėl, ką bedarytumėte, stabtelėkite ir ramiau žvilgterėkite į situaciją.

Žuvys
nuo vasario 19/20 d. iki kovo 20/21 d.

Esate jausmų ir galimybių vandenynas, jūs linkę apdovanoti visą pasaulį, kuo tik galite. Tiesa, namiškiai galvoja kitaip ir norėtų daugiau jūsų dėmesio – pasistenkite rasti būdų kiek labiau suderinti savo asmenybės raišką su artimųjų poreikiais. Be jokių abejonių turite didelių resursų, tad belieka pasinaudoti bent dalimi jų.

Astrologinių įžvalgų autorė Dovilė Krupickaitė (paskyra feisbuke „Mano-astro“)

Norėdamas tęsti – užsiregistruok

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą

Vardai

Interviu

Metas rinktis

Mėgaukis šiandien

Talentingi vaikai

Esports namai

Sveikos ir gražios kojos

URBAN˙/

Parašykite atsiliepimą apie GYVENIMO rubriką