Dabar populiaru
Publikuota: 2018 gruodžio 6d. 22:00

Penktadienio horoskopas – gruodžio 7 d.

Šeima renkasi Kalėdų eglutę
123RF.com nuotr. / Šeima renkasi Kalėdų eglutę

Štai ir penktadienis. Kokia sėkmė mūsų laukia šią dieną?

Avinas
nuo kovo 20/21 d. iki balandžio 20/21 d.

Šiandien Avinai bus pasiryžę kovoti už tiesą bet kokia kaina. Vargas tam, kas pasimaišys jūsų kelyje. Bus sunku suvaldyti tokią stiprią energiją, pasistenkite rasti harmoningų būdų jai nukrauti. Seksis siekiantiems sportinių aukštumų, dirbantiems rinkodaros srityje, dėstytojams bei užsiimantiems kūrybine veikla. Anksčiau kilę nesusipratimai spręsis šią dieną. Tačiau būsite linkę naiviai vertinti situaciją – niekuo aklai nepasikliaukite.

Jautis
nuo balandžio 20/21 d. iki gegužės 21/22 d.

Penktadienį pasiteisins anksčiau darytos investicijos. Šios dienos susitarimai ir sandoriai bus sėkmingi, neš praktinę naudą. Tačiau nepervertinkite savo jėgų ir nenuvertinkite savo oponentų – išlikite diplomatiški ir sąžiningi. Bet koks nukrypimas nuo tiesos šiandien brangiai kainuos. Socialiniai santykiai kels nemažai streso - galite nusivilti žmogumi, kurį laikėte ištikimu draugu.

Dvyniai
nuo gegužės 21/22 d. iki birželio 21/22 d.

Šią dieną galite sulaukti dosnių pasiūlymų. Puikiai nujausite, kur slepiasi sėkmė ir praktinė nauda – vadovaukitės savo nuojauta. Tai jaunaties metas – skirkite laiko pamąstyti, kokius santykius ir žmones norite pritraukti į savo gyvenimą. Venkite konfliktinių situacijų, beprasmių diskusijų - bus sunku suvaldyti įsisiautėjusias emocijas, tad net mažiausias ginčas gali pavirsti skandalu.

Vėžys
nuo birželio 21/22 d. iki liepos 23/24 d.

Penktadienį jums seksis, tačiau neužrieskite nosies, kitaip neišvengsite nesusipratimų darbo aplinkoje. Bus sunku realiai vertinti situaciją bei savo galimybes, todėl galite apsiimti ir prisižadėti daugiau nei gebėsite įvykdyti. Šią dieną vagys ir įvairaus plauko aferistai bus itin aktyvūs – nebūkite naivūs. Energijos perteklių puikiai padės išlaisvinti sportas ar kiti aktyvūs pomėgiai.

Liūtas
nuo liepos 23/24 d. iki rugpjūčio 23/24 d.

Verčiau susilaikyti nuo bet kokių finansinių reikalų. Ypač nepalanku investuoti. Vyraus džiugios nuotaikos, tačiau tai bus potencialiai pavojinga diena – didesnė traumų, avarijų, vagysčių tikimybė. Šiandien daugiau dėmesio prireiks jūsų vaikams. Penktadienį labai tikėtinos romantinio pobūdžio pažintys. Tai geras laikas švęsti, reklamuoti savo veiklą, sakyti viešas kalbas, rengti prezentacijas.

Mergelė
nuo rugpjūčio 23/24 d. iki rugsėjo 23/24 d.

Daugiau laiko leiskite su širdžiai mielais žmonėmis, gali kilti puikių idėjų, kaip juos pradžiuginti. Ir patys sulauksite malonių staigmenų iš šeimos narių ar artimų draugų. Būkite atviri naujovėms, nuotykiams, naujoms pažintims – penktadienį reikia plėsti pasaulėžiūrą, vystyti smalsumą, mokytis. Vieniši Mergelės zodiako ženklo atstovai gali užmegzti intriguojantį ryšį.

Svarstyklės
nuo rugsėjo 23/24 d. iki spalio 23/24 d.

Šią dieną lengvai rasite įtikinamų argumentų ir palenksite savo pusėn jums svarbius žmones. Pirmoji dienos pusė bus produktyviausia, šiuo metu planuokite svarbiausius reikalus. Elkitės sąžiningai ir nelipkite per kitų galvas – grubumas ir amoralumas sulauks didžiulio pasipriešinimo penktadienį. Puikai seksis teisininkams, diplomatams bei dėstytojams. Vakare tikėtinos smagios išvykos.

Skorpionas
nuo spalio 23/24 d. iki lapkričio 22/23 d.

Noras gyventi ne pagal kišenę ar sudaryti kažkam gerą įspūdį, gali lemti nerimą dėl pinigų. Tikėtina, jog bandysite taupyti kitų sąskaita, šiandien lengviau nei paprastai pasiduosite įvairioms pagundoms. Stenkitės veikti ir galvoti konstruktyviai – penktadienio mintys ir poelgiai veiks visą ateinantį mėnesį. Daugiau laiko skirkite įvaizdžio puoselėjimui, palankus metas gražinimosi procedūroms pradėti.

Šaulys
nuo lapkričio 22/23 d. iki gruodžio 22/23 d.

Šiandienos jaunatis įvyks jūsų zodiako ženkle. Tai svarbus laikas, kuomet reikia paleisti pozityvią programą. Pamąstykite apie tai, ką norėtumėte pritraukti į savo gyvenimą, dažniau pasidžiaukite ir pasimėgaukite, būkite dėkingi. Venkite konfliktinių situacijų - penktadienį viską reikia spręsti diplomatiniu būdu. Pasistenkite atsiriboti nuo negatyvių, kritiškų ir nuolat gyvenimu besiskundžiančių žmonių.

Ožiaragis
nuo gruodžio 22/23 d. iki sausio 20/21 d.

Šiandien turėsite daugiau idėjų ir sumanymų nei realių resursų tam įgyvendinti. Galimas šioks toks nusivylimas, jog ne viskas vyksta taip, kaip norėtumėte. Tačiau nenusiminkite, nenustokite svajoti - reikiamos galimybės pasibels į jūsų gyvenimą tinkamu metu. Didžiąją dienos dalį gali tekti veikti slapta, tikėtina, jog susidursite su kitų žmonių paslaptimis, painiomis situacijomis.

Vandenis
nuo sausio 20/21 d. iki vasario 19/20 d.

Palankus metas komandinei veiklai, socialinių santykių plėtojimui. Tai aktyvi diena, veiksmo netrūks iki pat vėlaus vakaro, tačiau svarbiausius reikalus vertėtų suspėti susitvarkyti pirmoje dienos pusėje. Tikėtina staigi planų kaita, reikės gebėti prisitaikyti prie pasikeitusių aplinkybių. Nepalanku tvarkyti finansinius reikalus, čia galite susidurti su miglotomis ir painiomis situacijomis – venkite bet kokių avantiūrų.

Žuvys
nuo vasario 19/20 d. iki kovo 20/21 d.

Ilgai brendęs konfliktas darbe pasieks kulminacijos tašką penktadienį. Bus sunku suvaldyti įsisiautėjusias emocijas, išgirsite daug kaltinimų savo adresu, tačiau ir patys neliksite skolingi savo oponentams. Penktadienį puikiai gebėsite apginti savo poziciją, nuomonę. Pasistenkite nebūti tokie kategoriški ir dramatiški, šiandien daugiau pasieksite elgdamiesi diplomatiškai ir taktiškai.

Horoskopą sudarė astrologė Viktorija Greviškienė („Astrologija ir gyvenimas“).

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą

Vardai

Praktiški patarimai

Skanumėlis
Gerumu dalintis gera

Video

01:16
00:29
31:58

Dabar tu gali

Parašykite atsiliepimą apie GYVENIMO rubriką