Dabar populiaru
15min be reklamos
Publikuota: 2021 sausio 21d. 21:03

Penktadienio horoskopas – sausio 22 d.

Akvarelė
Elena Mozhvilo/Unsplash nuotr. / Akvarelė

Penktadienis – romus ir leidžiantis šiek tiek nurimti, atsikvėpti ramiai, nuoširdžiai bei nuosekliai darbuotis. Mėnulis keliauja daugiau su moteriškumu, meile ir gražiu, patogiu gyvenimu siejamu Jaučio zodiako ženklu, puikiais sutardamas su kitomis moteriškomis planetomis – klasikinėms vertybėms ištikima Venera Ožiaragyje ir galinguoju pasąmonės gelmių valdovu Neptūnu Žuvyse, tad diena palankesnė moterims, puoselėti moterišką pradą, pasirūpinti žeme, grožiu, patogumu – savo ir aplinkinių, taip pat pasimėgauti gyvenimu.

Tačiau tai tik viena, malonioji dienos pusė, tačiau pastarojo laikotarpio problemos ir rūpesčiai tęsiasi, dar užtruks, kol pamatysime rezultatus ar galėsime lengviau atsikvėpti. Tad venkite skubos, skubotų sprendimų, erzelio.

Dieną gali kilti informacinės painiavos – strigti ryšys, pasirodys klaidingų pranešimų, galimos klaidos rašant ar perduodant informaciją, galimi nesusikalbėjimai, tad būkite atidesni.

Drabužiai turėtų šiandien būti ryškesni, tačiau vienos spalvinės gamos, suderinti, jei turite, pasipuoškite deimantu (briliantu), lazuritu, titano dirbiniais.

Maistas gali būti visoks, tinka išbandyti kažką naujo, pikantiško ar egzotiško, ypač egzotinių vaisių, tačiau valgykite tik tai, ko norisi.

Avinas
nuo kovo 20/21 d. iki balandžio 20/21 d.

Darbinga diena, kuomet būsite nusiteikę gana maloniai, seksis darbai, tiesa, uždarbio galimybės dar gana miglotos, trūksta informacijos, bet tai nuo jūsų mažai priklauso, tad mažiau sukite galvą, verčiau atkreipkite dėmesį į tai, kiek jūsų gyvenimas atitinka giliausius jūsų poreikius, gyvenimo vertybes, teikia pasitenkinimo – šiandien gerai matysis, kurlink reikėtų sukti.

Jautis
nuo balandžio 20/21 d. iki gegužės 21/22 d.

Šiandien turėtumėte atsikvėpti po įtemptų dienų, tačiau pasistenkite mažiau kalbėti, juolab kritikuoti darbdavius ar kolegas – prieš tai gerai apsvarstykite, kur tai nuves. Verčiau parodykite dėmesį, jautrumą greta esantiems, pagalvokite, kuo galėtumėte jiems padėti, pasidalinkite savo patirtimi, o ir patys daugiau bendraukite su įkvepiančiais, daug patirties turinčiais žmonėmis.

Dvyniai
nuo gegužės 21/22 d. iki birželio 21/22 d.

Šiandien, kaip ir vakar, laikas labiausiai tinkamas ramiam darbui atsitraukus nuo kitų – tai padės nurimti ir gana produktyviai pasidarbuoti. Venkite tuščio kalbėjimo, viską, ką planuojate pasakyti, tikrinkite po kelis kartus, juolab venkite apkalbų ar intrigų, verčiau žiūrėkite į tai, ką patys galite nuveikti, kur jūsų galimybės.

Vėžys
nuo birželio 21/22 d. iki liepos 23/24 d.

Gana smagi diena, kuomet gana tikėtini malonūs susitikimai ar bendravimas su bičiuliais, draugais – tinkamas laikas bendrauti, plėsti savo akiratį, tačiau būkite atsargesni imdamiesi didesnių iniciatyvų, įsitikinkite, ar tai atitinka jūsų poreikius, ar turėsite resursų įveikti kilsiančius iššūkius. Šiandien jums teks daugiau bendrauti, išklausyti patarimų ir parodyti dėmesio antrajai pusei.

Liūtas
nuo liepos 23/24 d. iki rugpjūčio 23/24 d.

Panašu, kad šiandien jums pavyks šį bei tą nuveikti, kas suteiks pasitenkinimo tiek jums, tiek greta esantiems. Tiesa, bendraudami tiek su antrąja puse, tiek su verslo partneriais ar klientais, būkite dėmesingi, galvokite, ką sakote, ir dėmesingai vertinkite tai, ką išgirsite, – galite būti suprasti kitaip nei galvojote, o ir jus pasiekusią informaciją būsite linkę interpretuoti kitaip, nei tikėjosi pašnekovas.

Mergelė
nuo rugpjūčio 23/24 d. iki rugsėjo 23/24 d.

Pagaliau šioks toks atokvėpio metas po intensyvios savaitės – būsite džiugiai ir ramiai nusiteikę, pavyks sutarti su savo antrąja puse ar maloniai pabendrauti su kitais žmonėmis, išsiaiškinti jums rūpimus klausimus, galų gale rasti laiko pailsėti, pradžiuginti maloniu užsiėmimu save ir vaikus, tik būkite dėmesingi bendraudami sveikatos klausimais, tikrinkite jus pasiekiančią informaciją.

Svarstyklės
nuo rugsėjo 23/24 d. iki spalio 23/24 d.

Emocingas laikas tęsiasi, tačiau šiandien pagaliau rasite jums tinkančių būdų atsipalaiduoti, pailsėti ir šiek tiek atsitraukti nuo jus kamuojančių gyvenimiškų rūpesčių. Jūsų ramus dėmesys artimiesiems, gebėjimas pasirūpinti tiek jais, tiek ir savimi, ten, kur reikia, parodyti tvirtumą šiandien bus itin svarbus tvarkant svarbius šeimos ir artimųjų reikalus.

Skorpionas
nuo spalio 23/24 d. iki lapkričio 22/23 d.

Panašu, kad šiandien pavyks šiek tiek atsikvėpti pastaruoju metu kiek įtemptame bendravimo fronte – situacija jums aiškesnė, tegu ir sudėtinga, belieka dėliotis prioritetus. Jausmai gilūs, tačiau yra ir kitų vertybių. Tiesa, laukia dar vienas sudėtingas pokalbis namuose, tačiau pasistenkite aiškiai pamatyti ir įvardinti ir savo tikslus – viskas taps daug paprasčiau išsprendžiama.

Šaulys
nuo lapkričio 22/23 d. iki gruodžio 22/23 d.

Labai nostalgiškas laikas, kuomet būsite linkę prisiminti artimuosius, norėsite juos palepinti kažkuo, kas kelia tiek daug malonių prisiminimų. Vis dėlto būkite itin subtilūs ir venkite rimtesnių kalbų, juolab diskusijų apie sveikatą, galima klaidinga informacija. Būkite atsargūs vairuodami, sportuodami, venkite persidirbti ar galvoti, kad jūsų sveikata viską atlaikys.

Ožiaragis
nuo gruodžio 22/23 d. iki sausio 20/21 d.

Tai, ką norėtumėte įgyvendinti, kas suteiktų jums ar jūsų mylimiems žmonėms daug džiaugsmo ir pasitenkinimo, kelia jums pastaruoju metu didžiausius iššūkius, verčia jus priimti gana sudėtingus, taip pat ir finansinius sprendimus – panašu, kad vienokių ar kitokių variantų radote, tačiau viską dar kartą labai gerai apgalvokite, skaičiuokite ir venkite per daug kalbėti apie finansinę reikalų pusę.

Vandenis
nuo sausio 20/21 d. iki vasario 19/20 d.

Pastarosiomis dienomis namai tampa ir jūsų priebėga, ir iššūkiu. Vis dėlto šiandien pavyks kiek labiau atsipalaiduoti, pagaliau rasti sutarimą su artimaisiais, pamiršti susikaupusias nuoskaudas ir atsiverti – nuoširdumas šiandien padės jums rasti ilgai lauktus sprendimus, padės atsikratyti ilgai jus kausčiusių baimių. Gal tik mažiau plepėkite, kalbėkite iš esmės ir paprastai, šiltai.

Žuvys
nuo vasario 19/20 d. iki kovo 20/21 d.

Dar viena graži, šilta ir jauki diena, kuomet pagaliau jausitės kažką prasmingo ir naudingo nuveikę sau ir kitiems, įveiksite jums kylančius bendravimo ir sutarimo su kitais iššūkius – jūsų nuoširdumas, gebėjimas užtarti, jautriai išsakyti kylančias problemas atvers visų širdis. Tiesa, bus svarbu atvirumas – venkite užkulisinių intrigų ar apkalbų.

Astrologinių įžvalgų autorė Dovilė Krupickaitė (paskyra feisbuke „Mano-astro“)

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą

Vardai

Mėgaukis šiandien

Laimė jaustis saugiai

Sodo ir daržo ekspertai

Mes turėsim kūdikį!

Esports namai

Puiki sveikata – mažiau išlaidų

URBAN˙/

Parašykite atsiliepimą apie GYVENIMO rubriką