Dabar populiaru
Publikuota: 2020 balandžio 5d. 20:53

Pirmadienio horoskopas – balandžio 6 d.

Karšta arbata ir skanėstas
Vida Press nuotr. / Karšta arbata ir skanėstas

Sudėtinga diena, ypač pirmoji pusė. Vargins emocinė įtampa, sumaištis jausmuose, galimas nesąžiningumas, intrigos ir ginčai, pykčiai, ypač darbinėje aplinkoje. Išaugusio pykčio, agresijos, neramumų viešumoje metas, lengvai įsiplieks konfliktai. Antroji dienos pusė malonesnė, o 17.41 val. prasidės palanki 14-oji ciklo para. Tačiau bus lengva pasiduoti pernelyg dideliems norams, pagundoms. Šios dienos įvykiai turi tendenciją kartotis ateityje. Dienos raktas – sąmoningumas.

Vaikai pirmoje dienos pusėje taps labiau išsiblaškę, sunkiau susikaupti tiksliesiems mokslams, antroje dienos dalyje turėtų sektis geriau.

Šiandien būtinas atidumas vairuojant, dirbant su elektriniais prietaisais. Gali gesti, dužti kompiuterinė technika, išmanioji įranga, išaugusi užliejimų ir kitokių buitinių avarijų rizika. Vertėtų pasisaugoti internetinių ir telefoninių sukčių.

Naudingos regeneracijos procedūros, žarnyną valantys produktai, gausūs skaidulų, sėlenos, pakankamas kiekis tyro vandens. Nepatartina persivalgyti, apkrauti žarnyno.

Avinas
nuo kovo 20/21 d. iki balandžio 20/21 d.

Nesinorės sėdėti sudėjus rankų – trokšite keisti situaciją, imtis neatidėliotinų veiksmų, ištrūkti iš rutinos, o gal viską mesti. Raskite, kur prasmingai nukreipti šią laisvės ir naujovių reikalaujančią energiją – atnaujinkite ką nors namuose, pradėkite mokytis naujų dalykų, keiskite įpročius. Stenkitės nedaryti to, ko paskui teks smarkiai gailėtis. Galimi netikėtumai, išaugusi nelaimingų atsitikimų rizika – būkite atidūs.

Jautis
nuo balandžio 20/21 d. iki gegužės 21/22 d.

Šiandien didelė tikimybė susidurti su negatyviais žmonėmis, susiginčyti, susivaidyti – nereaguokite į jokias provokacijas ir neprovokuokite patys. Svarbiausius profesinius reikalus tinka tvarkyti nuo 15 val. – sulauksite daugiau sėkmės, palaikymo. Atsargiau elkitės su elektros prietaisais ir prie vairo, saugokite kompiuterinę techniką ir išmaniąją įrangą.

Dvyniai
nuo gegužės 21/22 d. iki birželio 21/22 d.

Gali būti sudėtinga rasti bendrą kalbą su kolegomis, tvarkant dalykinius reikalus, kreipiantis į įstaigas – tokius reikalus verčiau atidėti antrajai dienos pusei. Iš sudėtingų situacijų lengvai išsisuksite pasitelkę lankstumą ir diplomatijos įgūdžius. Svarbu vengti lengvabūdiško požiūrio, įtartinų žmonių ir dalykų, intrigų, nesileisti įtraukiamiems į apkalbas ir abejotinus santykius, saugotis finansinių praradimų ir machinacijų rizikos.

Vėžys
nuo birželio 21/22 d. iki liepos 23/24 d.

Pirmoje dienos pusėje neskubėkite daryti išvadų – impulsai ir įspūdžiai klaidins, daug kas regėsis miglotai, bus lengva apsigauti. Šįryt svarbiausia nepasiduoti panikai ir nerimui, be reikalo nesibaiminti ir nesileisti įbauginamiems, ramiai reaguoti į bet kokias situacijas, o prireikus – ryžtingai ginti savo interesus, nesileisti spaudžiamiems į kampą. Į pavakarę nuotaika gerės, sustiprės įžvalga, palankiau dėliosis aplinkybės.

Liūtas
nuo liepos 23/24 d. iki rugpjūčio 23/24 d.

Šiandien atgausite emocinę pusiausvyrą ir stabilumą, tačiau aplinkoje sumaišties netrūks – ypač pirmoje dienos pusėje. Lengvai provokuosis konfliktai, regis, lygioje vietoje – stenkitės nepasiduoti ambicijoms ir šaltai kontroliuoti situacijas, venkite atviro konkuravimo darbinėje aplinkoje ir prie vairo.

Atidumo reikalaus finansiniai, piniginiai reikalai – galimos klaidos, nesusipratimai. Antroji dienos pusė bus malonesnė, tačiau gali kilti pagunda paišlaidauti, bus lengviau pasiduoti azartui.

Mergelė
nuo rugpjūčio 23/24 d. iki rugsėjo 23/24 d.

Pirmoje dienos pusėje namuose tikėtina sumaištis, netvarka, nesusipratimai. Tokį rytmetį tinka paskirti generalinei namų ruošai, ypač plovimo darbams (išskyrus langų). Pirminiai įspūdžiai klaidins, emocijos kels įtampą – neskubėkite daryti išvadų.

Darbe galimi permainingi įvykiai. Kritika ir perdėtas reiklumas šiandien bus sutinkami itin nepalankiai. Saugokite techniką nuo vandens poveikio, užliejimų. Sėkmingesnis dienos metas prasidės nuo 15 val. – galimos sėkmingos aplinkybės, ypač darbo ir karjeros frontuose.

Svarstyklės
nuo rugsėjo 23/24 d. iki spalio 23/24 d.

Šiandien svarbu turėti tvirtą nuomonę ir nepasiduoti manipuliacijoms, nepagrįstiems reikalavimams, spaudimui. Neskubėkite sutikti su tuo, kas jums atrodo įtartina ar nereikalinga, prireikus nepabijokite ištarti tvirtą „ne“. Vakare išaugs jausmingumas, taps sunkiau atsispirti jums dideles simpatijas keliantiems žmonėms ir dalykams – nepraraskite budrumo ir venkite skubotų sprendimų.

Skorpionas
nuo spalio 23/24 d. iki lapkričio 22/23 d.

Didėja tikimybė suklysti, visai netikėtai prisidaryti nereikalingų rūpesčių – nepulkite į kraštutinumus, kad ir kaip norėtųsi nedeginkite visų tiltų vien iš noro atsilyginti, atkeršyti, pademonstruoti savo nepriklausomybę. Dalykinius reikalus sėkmingiau spręsite vėlyvą popietę.

Vakare lydės gera nuotaika, tačiau tapsite impulsyvesniais, dideli norai gali pastūmėti kardinalių sprendimų, rizikos link – sąmoningas požiūris padės išvengti klaidingų žingsnių.

Šaulys
nuo lapkričio 22/23 d. iki gruodžio 22/23 d.

Seksis labiau, jeigu gebėsite realistiškai ir objektyviai įvertinti situaciją, pasverti visus „už“ ir „prieš“, nepasiduoti iliuzijoms. Visai neverta veltis į ginčus ir diskusijas – vargiai pavyks kam nors ką nors įrodyti, lengvai kils ideologiniai konfliktai. Šiandien išaugs laisvės poreikis, o vakare norėsis naujų įspūdžių – skirkite laiko pomėgiams ar leiskite sau ką nors malonaus, tačiau venkite pagundų, rinkitės saugią aplinką.

Ožiaragis
nuo gruodžio 22/23 d. iki sausio 20/21 d.

Gili įžvalga ir tvirtas pasitikėjimas savimi padės išspręsti keblias šio rytmečio situacijas, tačiau kategoriškumas ir kietas būdas gali smarkiai sugadinti reikalus – lankstumas ir sveikas neutralumas dabar – didžiausias jūsų sąjungininkas.

Antroji dienos pusė ir vakaras palankūs spręsti darbiniams ir dalykiniams reikalams – galimos palankios permainos. Vakare stenkitės paleisti įtampą, atsipalaiduoti po dienos streso, skirkite laiko mėgstamai veiklai.

Vandenis
nuo sausio 20/21 d. iki vasario 19/20 d.

Norėsis daugiau veiksmų laisvės, gal pyksite ant monotonijos, nesinorės taikstytis su rutina. Stenkitės susilaikyti nuo spontaniškų poelgių, nepažeidinėkite jokių taisyklių. Tačiau koks nors atsinaujinimas būtų reikalingas – atnaujinkite ką nors namuose, išmeskite nereikalingus daiktus, keiskite požiūrį, įpročius. Naudingas fizinis aktyvumas, mankšta ar sunkesni darbai. Atsargiai naudokitės aštriais ir karštais daiktais, elektros prietaisais.

Žuvys
nuo vasario 19/20 d. iki kovo 20/21 d.

Pirmoje dienos pusėje reikalai darbe ir namuose gali kelti įtampą, stresą. Antroji dienos pusė žada mažiau keblumų ir daugiau sėkmės – svarbesnius dalykinius klausimus, bendravimą su kolegomis, interesantais geriau planuoti į pavakarę. Bendravimui, ryšiams šiandien vargiai tinkamas metas, verčiau rinktis individualias užduotis, savarankišką veiklą. Nepasiduokite piktybinėms manipuliacijoms jūsų gailestingumu, gebėjimu aukotis.

Astrologinių įžvalgų autorė Laura Kertenienė (jos paskyra feisbuke „Kaip Danguje, taip ir Žemėje“)

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą

Vardai

Šiuolaikiškos studijos

Video

01:11
01:50
09:16

Esports namai

Susikurk savo vasaros namus su IKEA

URBAN˙/

Maistas

Parašykite atsiliepimą apie GYVENIMO rubriką