Dabar populiaru
Publikuota: 2018 gruodžio 16d. 22:30

Pirmadienio horoskopas – gruodžio 17 d.

Arbata
123RF.com nuotr. / Arbata

Darbingo pirmadienio!

Avinas
nuo kovo 20/21 d. iki balandžio 20/21 d.

Pirmadienį lengvai pakelsite didesnes fizines apkrovas, jėgų bus nors vežimu vežk. Savaitės pradžioje laukia daugybė reikalų, darbas vis darbą, reikės spėti suktis. Šią dieną būsite ryškūs ir pasitikintys savimi, tai tinkamas metas reklamai, įvairioms prezentacijoms ar viešiems pasisakymams. Antroje dienos pusėje galimi stipresni galvos skausmai – skirkite pakankamai laiko kokybiškam poilsiui.

Jautis
nuo balandžio 20/21 d. iki gegužės 21/22 d.

Didžiausias dėmesys bus skirtas profesinei veiklai. Fortūna jums šypsosis, suskubkite realizuoti savo sumanymus. Finansai, dar viena sfera, kurioje galima tikėtis sėkmės. Palanku spręsti piniginius klausimus. Tai itin sėkminga diena Jaučio zodiako ženklo atstovams užsiimantiems menine, kūrybine veikla – jausitės nepaprastai įkvėpti. Pirmadienį drąsiai demonstruokite savo talentus – būsite tinkamai įvertinti.

Dvyniai
nuo gegužės 21/22 d. iki birželio 21/22 d.

Šiandien Dvynių zodiako ženklo atstovų gyvenime didesnių permainų nenusimato. Viskas klostysis taip, kaip buvo suplanuota. Tiesa, šiokių tokių konfliktų darbo aplinkoje nepavyks išvengti. Tai nėra palankus laikas rimtiems pokalbiams su autoritetais ar svarbiems dalykiniams susitikimams planuoti. Galimi nesusipratimai tarp draugų. Vakare tikėtinos malonios pažintys.

Vėžys
nuo birželio 21/22 d. iki liepos 23/24 d.

Šiandien Vėžio zodiako ženklo atstovai lengvai pasieks norimų rezultatų darbinėje veikloje. Tačiau būtina aktyviai veikti – nesitikėkite, kad aplinkiniai viską padarys už jus. Pirmadienį tikėtini ambicijų karai, bus sunku nusileisti, eiti į kompromisus, būsite linkę aklai ginti savo tiesą. Neprovokuokite konfliktų – patys labiausiai nuo jų ir nukentėsite. Vakarą leiskite kuo ramiau, artimų žmonių apsuptyje.

Liūtas
nuo liepos 23/24 d. iki rugpjūčio 23/24 d.

Sėkmė šypsosis visą dieną, nuolat atsidursite tinkamoje vietoje tinkamu laiku. Daugiau laiko skirkite savišvietai, savianalizei, dvasiniam tobulėjimui. Tikėtina, kad laiką leisite įspūdingoje kompanijoje, galimi kvietimai į renginius, prezentacijas. Tai tinkamas metas savo veiklos reklamai. Šiandien verčiau susilaikyti nuo tolesnių kelionių ar komandiruočių, kelyje galite sulaukti didesnių nesusipratimų.

Mergelė
nuo rugpjūčio 23/24 d. iki rugsėjo 23/24 d.

Pirmąją savaitės dieną Mergelės zodiako ženklo atstovai bus susikoncentravę į finansinius reikalus. Palanku spręsti klausimus, susijusius su draudimu, mokesčiais, paskolomis. Pirmadienį reikėtų vengti bet kokių avantiūrų, skubotų sprendimų – didelė tikimybė, kad nukentėsite. Antroje dienos pusėje galimas konfliktas su mylimu žmogumi, vaikais – pasistenkite nebūti tokie kritiški.

Svarstyklės
nuo rugsėjo 23/24 d. iki spalio 23/24 d.

Šiandien Svarstyklės maudysis komplimentų jūroje. Visi skubės pagirti jūsų išvaizdą ir talentus. Vienišų šio zodiako ženklo atstovų laukia perspektyvi pažintis. Jei turėjote sunkumų asmeniniuose santykiuose – pirmadienį reikalai gerės, problemos spręsis. Puikiai seksis plėtoti ir socialinius ryšius, galite užmegzti daugybę reikalingų kontaktų, kurie jums pravers ateityje.

Skorpionas
nuo spalio 23/24 d. iki lapkričio 22/23 d.

Skorpionų laukia kupina veiksmo diena. Teks kibti į darbus ir sąžiningai vykdyti savo įsipareigojimus. Seksis dirbantiems prekybos ir vadybos srityse. Pirmąją dienos pusę vargins prastesnė savijauta, galimi stipresni galvos skausmai – nenumokite ranka į kūno siunčiamus signalus. Pirmadienį tikėtini konfliktai su šeimos nariais ar artimais draugais, pasistenkite būti jautresni kitų atžvilgiu. Vakare laukia įdomi pažintis.

Šaulys
nuo lapkričio 22/23 d. iki gruodžio 22/23 d.

Jausitės nepaprastai įkvėpti, šiandien net mažiausia smulkmena gali sukelti stiprų susižavėjimą ir didžiulį optimizmo pliūpsnį. Išnaudokite šį galingą potencialą kūrybinėje veikloje, puoselėkite tarpusavio santykius. Verčiau susilaikyti nuo pernelyg atsakingų darbų – būsite linkę į avantiūrizmą, tikėtina, kad pervertinsite savo galimybes. Pirmadienį jūsų laukia apdovanojimai ir pripažinimas, ne kartą atsidursite dėmesio centre.

Ožiaragis
nuo gruodžio 22/23 d. iki sausio 20/21 d.

Ožiaragio zodiako ženklo atstovų laukia puikus startas. Nesėdėkite rankų sudėję, aktyviai veikite ir jums seksis. Ypač palankus laikas dirbantiems finansų ir statybų sektoriuje, taip pat užsiimantiems kūrybine veikla. Daugiau laiko reikės skirti reikalams, susijusiems su gyvenamąja vieta tvarkyti. Antroje dienos pusėje galimi šiokie tokie buitiniai rūpesčiai, nesusipratimai šeimyniniuose santykiuose.

Vandenis
nuo sausio 20/21 d. iki vasario 19/20 d.

Šiandien seksis susitarti su reikiamais žmonėmis, užmegzti svarbius kontaktus. Gebėsite aiškiai ir vaizdžiai išreikšti savo mintis, lengvai įtikinsite pašnekovus savo tiesa. Tai puikus laikas deryboms, tarpininkauti, sutartims pasirašyti. Ypač seksis Vandeniams, dirbantiems prekybos srityje. Nemažai laiko teks praleisti kelyje – būkite budrūs, didesnė avarijų tikimybė.

Žuvys
nuo vasario 19/20 d. iki kovo 20/21 d.

Pirmadienį Žuvų zodiako ženklo atstovai visais būdais sieks praktinės naudos. Jums seksis, finansiniai reikalai gerės. Palankus metas tartis dėl didesnio atlygio ar geresnių sąlygų, ieškoti papildomų uždarbio galimybių. Šiandien verčiau susilaikyti nuo didesnių investicijų. Venkite gyventi ne pagal savo kišenę, kitaip lengvai atėję pinigai lygiai taip pat lengvai ir išeis. Geras laikas tarptautiniams santykiams puoselėti.

Horoskopą sudarė astrologė Viktorija Greviškienė („Astrologija ir gyvenimas“).

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą

Vardai

Talentingi vaikai

Praktiškai su „Norfa“

Laimė jaustis saugiai

Esports namai

Parašykite atsiliepimą apie GYVENIMO rubriką