Dabar populiaru
Publikuota: 2019 sausio 13d. 21:53

Savaitės horoskopas – sausio 14–20 d.

Pyragas su kava
Vida Press nuotr. / Pyragas su kava

Astrologinė prognozė sausio 14–20 dienoms.

Avinas
nuo kovo 20/21 d. iki balandžio 20/21 d.

Savaitė bėgs pašėlusiu greičiu, o paskui ją – ir pramuštgalviai Avinai. Periodo pradžioje galite justi didesnį nuovargį, tačiau nepavyks sulėtinti tempo, sumažinti darbų krūvio. Savaitės viduryje tapsite itin populiarūs, laukia ne vienas intriguojantis pasiūlymas. Tai palankus laikas finansiniams reikalams tvarkyti, reikiamoms pažintims regzti.

Antroje savaitės pusėje bus itin daug bendravimo ir naujos informacijos. Dalyvausite seminaruose, mokymuose ar kitaip gilinsite, atnaujinsite savo žinias. Savaitės gale laukia daug romantikos, malonių staigmenų. Traumų tikimybė vis dar labai didelė, atsargiau žiūrėkite sau po kojomis, tai ypač pasakytina apie savaitgalį.

Jautis
nuo balandžio 20/21 d. iki gegužės 21/22 d.

Tai daug žadanti savaitė. Tiesa, ne visi pažadai bus išpildyti, ypač savaitės gale. Visas periodas itin palankus socialinei veiklai, tolimoms kelionėms ir romantiniams santykiams puoselėti. Tikėtini nauji meilės ryšiai, staiga įsiplieskę jausmai.

Produktyviausias metas – savaitės vidurys, šiuo metu spręsite finansinius klausimus, ieškosite papildomų uždarbio šaltinių. Puikiai nujausite, kur slepiasi praktinė nauda. Vis dėlto rekomenduojama susilaikyti nuo bet kokių piniginių avantiūrų, nesusižavėkite greitais praturtėjimo būdais – apsigausite. Savaitgalis bus ypač judrus, laukia smagios išvykos, kvietimai į renginius, bičiuliški susitikimai.

Dvyniai
nuo gegužės 21/22 d. iki birželio 21/22 d.

Didžiąją dalį šios savaitės Dvynių zodiako ženklo atstovai jausis padėties šeimininkais. Tačiau savaitės pradžioje ir viduryje teks veikti slapta, niekam neišduodant savo tikrųjų motyvų. Tai itin palankus laikas profesinei veiklai, būsite ambicingi ir ryžtingi, nestigs kūrybingumo ir originalumo. Tiesa, venkite pernelyg futuristiškų idėjų – išlikite praktiški.

Antroje savaitės pusėje tikėtinos svarbios derybos, reikšmingi susitarimai, seksis stambiems verslininkams. Savaitės gale bus patikrinta jūsų psichologinė ištvermė, kiti stengsis jums primesti savo valią. Sumanumas ir patirtis padės išsisukti net iš kebliausios situacijos. Venkite atvirų konfliktų ir beprasmių diskusijų.

Vėžys
nuo birželio 21/22 d. iki liepos 23/24 d.

Savaitė gali prasidėti ir baigtis gana konfliktiškai, palankiausias bus jos vidurys. Aplankys daugybę originalių idėjų, po ranka turėkite rašiklį ir užrašų knygelę. Daugiau veiksmo nusimato pirmoje savaitės pusėje, tai tinkamas metas įsilieti į naują kolektyvą, imtis grupinės veiklos. Pristatykite sumanymus, reklamuokite savo veiklą ir paslaugas – sulauksite aplinkinių palaikymo.

Savaitės gale norėsis atsiriboti nuo žmonių, dažniau pabūti vienumoje, pamąstyti. Tobulėkite dvasiškai, siekite minčių ir jausmų švaros. Šiuo metu galite susidurti su intrigomis ir apkalbomis, venkite atvirauti, ypač su mažai pažįstamais žmonėmis. Savaitgalį reikės priimti sudėtingą sprendimą, greičiausiai susijusį su gyvenamąja vieta, šeimos nariais.

Liūtas
nuo liepos 23/24 d. iki rugpjūčio 23/24 d.

Liūto zodiako ženklo atstovų laukia netikėtumų ir permainų kupina savaitė. Itin didelė traumų, ypač lūžių tikimybė – būkite labai atsargūs. Taip pat gali dužti, strigti elektronikos, ryšio priemonės. Savaitės viduryje daugiausia dėmesio skirsite dalykinei veiklai, svarbiausiems darbams.

Galimi įtempti pokalbiai su autoritetais. Gerai apgalvokite savo žodžius, šiuo metu lengvai provokuosite konfliktus. Teks dažniau prisitaikyti, planai gali keistis ne kartą. Nemaloniausias bus savaitės galas. Šiomis dienomis netrūks stresinių situacijų, nesusipratimų su artimais žmonėmis. Nebėkite nuo būtinų pokyčių, jie vis tiek jus pasivys.

Mergelė
nuo rugpjūčio 23/24 d. iki rugsėjo 23/24 d.

Pirmosiomis savaitės dienomis gali varginti sveikatos problemos – nepervarkite. Vėliau reikalai gerės, nuolat atsidursite tinkamoje vietoje tinkamu laiku. Savaitės vidurys puikiai tiks tolimoms egzotinėms kelionėms ar dalykinėms komandiruotėms. Šiuo metu drąsiai pristatykite savo sumanymus, kreipkitės į autoritetus, megzkite reikiamas pažinti. Puikiai seksis meno atstovams, psichologams ir dvasiniu keliu einantiems žmonėms.

Savaitės gale gali atsiverti naujos karjeros galimybės. Nesnauskite – griebkite jautį už ragų. Atsiribokite nuo arogantiškų ir pavydžių žmonių, ne visi mokės pasidžiaugti jūsų sėkme.

Svarstyklės
nuo rugsėjo 23/24 d. iki spalio 23/24 d.

Daugiau nesusipratimų laukia savaitės gale. O štai pirmoji savaitės pusė bus smagi ir sėkminga. Daugiau bendraukite, plėskite pažinčių ratą, puoselėkite artimus ryšius – tam išties palankus metas. Puikus laikas tolimoms kelionėms, reklamai, teisiniams reikalams tvarkyti.

Savaitės viduryje tinka tvarkyti finansinius reikalus, organizuoti bendrą biudžetą, kreiptis paskolų ar spręsti klausimus, susijusius su mokesčiais. Nuo ketvirtadienio ims strigti dalykiniai reikalai, padaugės konfliktų darbo aplinkoje. Savaitgalį galite nukentėti nuo fanatiškai nusiteikusių žmonių, įkliūti į kitų rezgamas intrigas.

Skorpionas
nuo spalio 23/24 d. iki lapkričio 22/23 d.

Savaitės pradžioje vidinis nepasitenkinimas apsunkins bendravimą su darbo aplinkos žmonėmis. Išlikite profesionalais, venkite išsilieti ant kolegų dėl asmeninių problemų, kitaip rizikuojate ilgam susigadinti santykius. Įtampa tvyros visą periodą, bus sunku nusileisti, eiti į kompromisus, gali išryškėti dažnai Skorpionams būdingas despotizmas. Šiuo metu nuojautos bus apgaulingos, staigios įžvalgos gali jus labai suklaidinti.

Antrąją savaitės pusę reikės tvarkyti svarbius dokumentus, laukia itin daug bendravimo, naujų pažinčių. Giminės ir artimi bičiuliai gali nustebinti nelauktais vizitais. Daugiau laiko teks praleisti kelyje.

Šaulys
nuo lapkričio 22/23 d. iki gruodžio 22/23 d.

Sudėtinga situacija kiek gerės savaitės gale. Nesiimkite nieko naujo ar svarbaus, venkite atvirauti apie savo ateities planus. Tai išties nelengvas metas patikliesiems Šaulio zodiako ženklo atstovams. Šiuo metu jūsų iniciatyva bus neteisingai suprasta – norėsis kaip geriau, o išeis kaip visada.

Ypač daug painiavos ir problemų laukia dalykinėje veikloje, maloni išimtis – meno atstovai, artistai. Išnaudokite šį nelengvą periodą dvasiniam tobulėjimui, vidinei brandai. Nelengva bus išlaikyti saiką ir dvasinę pusiausvyrą. Savaitės gale reikalai po truputį ims stabilizuotis, situacija taps aiškesnė, mažės įtampos. Vis dėlto nereikėtų skubėti veikti, verčiau daugiau laiko skirkite kokybiškam poilsiui.

Ožiaragis
nuo gruodžio 22/23 d. iki sausio 20/21 d.

Ožiaragio zodiako ženklo atstovų laukia konfliktiškas periodas. Bus didesnė traumų, lūžių, gedimų tikimybė. Aplinkybės vers aktyviai veikti, ne visuomet turėsite pakankamai laiko savo sprendimams apgalvoti, tad apmaudžios klaidos bus gana dažnas reiškinys šią savaitę. Ne kartą reikės pakovoti už savo ar sau artimų žmonių teises. Šiuo metu nestokosite fantazijos, būsite atviresni ir švelnesni nei paprastai, ypač su artimais žmonėmis.

Savaitės vidurys – palankus metas romantiniams ryšiams puoselėti, galite sulaukti kvietimų į pasimatymus. O štai savaitės gale labiau patausokite sveikatą. Susilaikykite nuo santykių aiškinimosi, galite ilgam susipykti su mylimu žmogumi.

Vandenis
nuo sausio 20/21 d. iki vasario 19/20 d.

Gresia nemalonumai su valdžia. Šią savaitę brangiai sumokėsite už savo nepareigingumą ir išsiblaškymą. Net nepriekaištinga iškalba ir laki vaizduotė nepadės išsisukti nuo pelnytos kritikos. Iš jūsų bus reikalaujama konkrečių rezultatų, tai ypač pasakytina apie savaitės galą.

Pirmosiomis savaitės dienomis bičiuliai bus jūsų gelbėtojai ir patarėjai. Šiuo metu gali užsimegzti įdomios pažintys. Tai palankus laikas dalyvauti mokymuose, seminaruose, atnaujinti ir gilinti jau turimas žinias. Netrūks šeimyninių, buitinių rūpesčių, ypač antroje savaitės pusėje. Romantikai tinkamiausias bus ketvirtadienis. Savaitgalis bus itin įtemptas.

Žuvys
nuo vasario 19/20 d. iki kovo 20/21 d.

Šią savaitę Žuvis labiausiai vargins neaiški situacija darbe. Kils abejonių savo profesiniais pasirinkimais, galite nuspręsti keisti darbo vietą. Tikėtinas didesnis psichologinis spaudimas iš autoritetų. Savaitės vidurys bus itin judrus, teks daug važinėti, bendrauti su įvairaus plauko žmonėmis. Tai geras laikas dirbantiems prekybos srityje, taip pat meno atstovams. Verčiau susilaikyti nuo didesnių investicijų. Nesusigundykite viliojančiais, tačiau rizikingais pasiūlymais – nusivilsite.

Savaitės gale daugiau laiko pareikalaus šeima ir buitis, galimi stipresni nesusipratimai su moteriškos lyties atstovėmis. O štai savaitgalį būsite itin populiarūs, laukia daug romantikos.

Horoskopą sudarė astrologė Viktorija Greviškienė („Astrologija ir gyvenimas“).

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą

Vardai

Praktiški patarimai

Skanumėlis
Gerumu dalintis gera

Video

02:13
02:24
00:57

Dabar tu gali

Maistas

Parašykite atsiliepimą apie GYVENIMO rubriką