Dabar populiaru
15min be reklamos
Publikuota: 2021 liepos 23d. 21:58

Savaitgalio horoskopas – liepos 24–25 d.

Vasariški žiedai Vytauto Šauklio kadruose
Vytauto Šauklio nuotr. / Vasariški žiedai Vytauto Šauklio kadruose
Pilnaties savaitgalis vers susiimti ir pasistengti suvaldyti užgriūvančias asmenines ambicijas, silpnybes, rūpesčius ir mintis, įtampa šeštadienį pasieks piką, o sekmadienį emocijų turėtų mažėti, tačiau gali kilti kitokių rūpesčių. Situaciją kiek lengvins tai, kad Mėnulis abi dienas keliaus su draugyste, laisve ir įžvalgomis bei naujausiomis technologijomis siejamu Vandenio Zodiako ženklu, tad laikas, ypatingai šeštadienį, gana geras visuomeninei veiklai, susitikimams su draugais, tačiau bus labai svarbu likti tolerantiškiems kito nuomonei, pajausti ribą tarp savo ir kitų laisvės.

Geras laikas susitarimams, grįžti prie ankstesnių planų įgyvendinimo, aptarti galimus planus. Įdėmiai pasiklausykite vyresnių asmenų – kartais naujove gali tapti pamiršti seni dalykai, paprašykite pasidalinti patirtimi. Sekmadienį bus labai svarbu suvaldyti žodį, vengti galios spendimų, nes bus rizikos smarkiai įskaudinti tuos, kurie labiausiai pažeidžiami. Viešojoje erdvėje tai gali tapti protesto akcijomis, tačiau yra rizikos ir humanitarinėms, transporto katastrofoms. Venkite spūsčių, didesnių žmonių susibūrimų, būkite dėmesingi kelyje.

Šeštadienį palanku dėvėti visų sidabro atspalvių – nuo melsvų iki perlamutrinių – drabužius, puoškitės sidabro, balto nefrito dirbiniais. Tiek buvimas prie vandens, maudymasis, tiek jo gėrimas ir skystas maistas šiandien geriausiai atitiks dienos nuotaikas, tad valgykite kuo daugiau sultingų vaisių, jų sulčių su minkštimu.

Sekmadienį dėvėkite baltos, geltonos, auksinės spalvų drabužius, puoškitės aukso dirbiniais, serdoliku. Maistas turėtų būti augalinis – duona, grūdai, košės, salotos, riešutai, sėklos, vaisių ir daržovių sultys su minkštimu.

Avinas
nuo kovo 20/21 d. iki balandžio 20/21 d.

Laisvė, draugai, pasaulio naujienos ir darbo reikalai savaitgalį gali jums rūpėti labiau nei šeima ar namų rūpesčiai, tačiau pasistenkite kuo jautriau išsakyti savo tikslus ir poreikius, venkite supriešinimo, kategoriškumo ar noro priversti visus elgtis pagal jūsų nuostatas. Pagaukite save, jei norėsite meluoti ar manipuliuoti kitų jausmais – visada yra garbingų išeičių.

Jautis
nuo balandžio 20/21 d. iki gegužės 21/22 d.

Darbo reikalai savaitgalį vargiai jus paleis – nusiteikite, kad gali tekti suktis gana spėriai, tačiau sulauksite palaikymo tiek iš namiškių, tiek ir iš kolegų, draugų. Atsargiai spręskite finansinius reikalus, viską gerai pasverkite, tačiau pasistenkite nuveikti kuo daugiau. Sekmadienį galvokite apie kiekvieną žodį bendraudami su kitų šalių žmonėmis, pasaulėžiūros temomis, planuodami keliones.

Dvyniai
nuo gegužės 21/22 d. iki birželio 21/22 d.

Verslo ir finansinius reikalus savaitgalį, ypač sekmadienį atidėkite į šalį, susilaikykite nuo stambesnių pirkinių, laikykitės taisyklių, tikrinkite pirkinių ar paslaugų dokumentus ir venkite pyktis su pardavėjais ar paslaugų tiekėjais – yra rizikos įsivelti į ilgalaikes problemas arba brangiai sumokėti. Verčiau raskite laiko netikėtai kelionei, išbandyti kažką visiškai jums nauja.

Vėžys
nuo birželio 21/22 d. iki liepos 23/24 d.

Finansiniai ir santykių tiek su antrąja puse, tiek su aplinkiniais reikalai savaitgalį gali tapti jums tikru iššūkiu. Savo poreikius išsakykite, bendraukite be jokių pretenzijų ar priešpastatymo kitų interesams, pabandykite suprasti ir kitus bei aplinkybes. Spręsdami finansinius reikalus venkite skubotumo ar kategoriškumo, ieškokite alternatyvių uždarbio šaltinių.

Liūtas
nuo liepos 23/24 d. iki rugpjūčio 23/24 d.

Santykiai su savo antrąja puse, aplinkiniais pareikalaus iš jūsų gana daug išminties ir susivaldymo. Būkite itin sąžiningi, jeigu paaiškės, kad pamiršote pažadus, būtinus nuveikti darbus – juk visuomet galima rasti sprendimus, ištaisyti klaidas. Būkite dėmesingesni savo ir artimųjų sveikatos reikalams, tačiau venkite tuo pretekstu terorizuoti kitus ar imtis manipuliacijų.

Mergelė
nuo rugpjūčio 23/24 d. iki rugsėjo 23/24 d.

Geriausia, ką galėtumėte padaryti savaitgalį – tai atsiriboti nuo kitų ir ramiai atlikti tuos darbus, kuriuos esate pažadėję: užteks ir išradingumo, ir įžvalgos. Pasaugokite sveikatą ir profesinę reputaciją, galvokite, ką sakote ar rašote. Jūsų besąlygiškas dėmesys aplinkiniams gali kelti antrosios pusės pavydą ar pyktį, tad vertėtų parodyti ir asmeninio rūpesčio.

Svarstyklės
nuo rugsėjo 23/24 d. iki spalio 23/24 d.

Palankiausia būtų abi savaitgalio dienas skirti tiesiog atsipalaidavimui nuo darbų ir rūpesčių, susitikimams su draugais ar imtis bendrų darbų, nuveikti kažką gražaus, kūrybingo. Prisiminkite ankstesnius savo pomėgius, išbandykite ką nors nauja. Tiesa, sekmadienį galite sulaukti pretenzijų iš namiškių, tačiau ir patys pabandykite būti saikingesni žodžiuose – jau rytoj daug kas atrodys kitaip.

Skorpionas
nuo spalio 23/24 d. iki lapkričio 22/23 d.

Savaitgalį jus gali apimti nostalgiškos nuotaikos, kuomet norėsis grįžti į vaikystę, prisiminti tėvų namus ar jums brangias vietas, tradicijas. Verta skirti laiko artimiesiems, tėvams ar tiesiog aplankyti su gimine ar jos istorija susijusias vietas, pasisemti išminties iš šeimos vyresniųjų. Būkite itin atidūs bendraudami su užsieniečiais, keliaudami – laikykitės taisyklių, skaitykite dokumentus.

Šaulys
nuo lapkričio 22/23 d. iki gruodžio 22/23 d.

Įdomios iškylos, bendravimas su naujais žmonėmis ir tuo pačiu atsipalaidavimas, džiugumas, noras mylėti visą pasaulį ir pažinti jį kuo labiau kels jūsų entuziazmą, tačiau pasistenkite, kad tai būtų atsieta nuo finansinių ir vertybinių temų – pašnekesiai apie pinigus, senos skolos ar nuodėmės gali tapti problema. Venkite ir noro pasirodyti išskirtiniais – tai gali kainuoti gerokai daugiau nei tikitės.

Ožiaragis
nuo gruodžio 22/23 d. iki sausio 20/21 d.

Pirkiniai, mintys apie pinigus ir tai, iš kur jų gauti ar sutaupyti, savaitgalį gali pareikalauti iš jūsų gana daug energijos ir laiko. Šeštadienį palanku įsigyti buičiai pagerinti reikalingų dalykų, tačiau venkite skubos ir aiškiai žinokite, ko norite. Venkite primesti savo nuomonę ar taisykles artimiesiems, būkite jautresni antrajai pusei, susilaikykite nuo vertinimų ar kategoriškumo.

Vandenis
nuo sausio 20/21 d. iki vasario 19/20 d.

Savaitgalį jausitės kaip naujai gimę, tačiau prisiimtos atsakomybės ir įsisenėję rūpesčiai vers jus jaustis apribotais, tad teks tęsti savo darbus. Šeštadienį raskite laiko pasirūpinti savo ir artimųjų gera savijauta, tačiau venkite įmantrių linksmybių, būkite itin atidūs rinkdamiesi maistą, papildus, procedūras, antraip sekmadienį gali kilti problemų ar pagrįstų baimių dėl sveikatos.

Žuvys
nuo vasario 19/20 d. iki kovo 20/21 d.

Gražus laikas, kuomet turite ir veiklos, ir žmonių, kuriems galite parodyti savo jausmus, kurie jus supranta ir su kuriais galima tiek smagiai atsipalaiduoti, tiek ir pasidalinti savo kūrybinėmis įžvalgomis. Venkite gausių susibūrimų, likite saugioje aplinkoje ir venkite viešų diskusijų su mažai pažįstamais ar visuomenės autoritetais – jau rytoj bus aišku, kas teisus.

Astrologinių įžvalgų autorė Dovilė Krupickaitė (paskyra feisbuke „Mano-astro“)

Norėdamas tęsti – užsiregistruok

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą

Vardai

Tausokime maistą kartu

Susigrąžink gyvenimo spalvas

Video

00:20
02:37
01:14:11

Esports namai

Kiekvienas gali

Kiekvienas gali
Kiekvienas gali

Maistas

15MAX

URBAN˙/

Grožio programa 360°

Sveikata

15MAX
Parašykite atsiliepimą apie GYVENIMO rubriką