Dabar populiaru
Publikuota: 2020 spalio 30d. 20:44

Savaitgalio horoskopas – spalio 31 ir lapkričio 1 d.

Du puodeliai karšto gėrimo rudenį
123RF.com nuotr. / Du puodeliai karšto gėrimo rudenį

Visą savaitgalį Mėnulis keliaus romiu, žemišku, komfortiškai ir gražiai gyventi siekiančiu Jaučio Zodiako ženklu, kai labai gerai nusileisti ant žemės ir pasirūpinti žemiškaisiais reikalais – pasirūpinti aplinkos ir aprangos grožiu, būsto patogumu, skaniu maistu, tačiau šeštadienis ir sekmadienis savo nuotaikomis gerokai skirsis.

Šeštadienį po pietų įvyks pilnatis, tad emocijų bus daug, juolab Mėnulis jungsis su už laisvę ir netikėtumus, staigius pokyčius atsakingu Uranu, o Saulė bus priešingoje dangaus pusėje, tad tiek jūsų, tiek aplinkinių emocijos bus sunkiai prognozuojamos, venkite diskutuoti politinėmis temomis, daryti spaudimą, manipuliuoti, bandyti įgelti. Verčiau imkitės darbų, tvarkykitės, gražinkitės, palepinkite artimuosius skanesniu maistu.

Dienos nuotaikas labiausiai atitiks sidabrinė, perlamutrinė, oranžinė drabužių spalvos, puoškitės sidabro papuošalais su hiacintu (gelsvai oranžiniu cirkonu) ir citrinu. Gerkite daugiau vaisių sulčių su minkštimu, valgykite citrusinių vaisių, jų cukatų, galima pasmaližiauti saldumynais.

Sekmadienį nuotaikos išskaidrės, tačiau partnerystės ir netikėtų sprendimų temos išliks aktualios – venkite aiškintis santykius, vargu ar pavyks rasti teisybę, juolab susilaikykite nuo ilgai siekiančių sprendimų. Bendraudami siekite kuo aiškiau išsakyti savo mintis, laikytis susitarimų, tačiau tuo pačiu likite lankstūs ir diplomatiški.

Saiką ir pusiausvyrą padės palaikyti indigo mėlynos spalvos drabužiai, jei turite – safyras (indigo spalvos), vario su auksu dirbiniai.

Maistas turėtų būti paprastas, kuo mažiau gamintas: duona, sūdyta žuvis. Paskaninkite jį česnakais, svogūnais, krienais, pipirais.

Avinas
nuo kovo 20/21 d. iki balandžio 20/21 d.

Savaitgalį visas jūsų dėmesys bus nukreiptas į materialius ir finansinius dalykus bei santykių su antrąja puse temas. Būkite atsargūs tiek ką nors veikdami, tiek vairuodami ar norėdami įsigyti – galimos netikėtos išlaidos, ypač, jeigu anksčiau kažkur pataupėte. Jei tik turite galimybių, venkite priimti galutinius sprendimus – dabar emocijų pernelyg daug, likę dalykų, kuriuos reikėtų išsiaiškinti.

Jautis
nuo balandžio 20/21 d. iki gegužės 21/22 d.

Jūsų laukia itin intensyvus emocijų ir santykių prasme savaitgalis, kai sulauksite daug dėmesio, tačiau tiek jūsų, tiek antrosios pusės emocijos bus sunkiai prognozuojamos – dabar puikus laikas pajausti savo klaidas – pasistenkite jų išvengti, susilaikykite nuo toli siekiančių sprendimų. Užtat puikus laikas pasirūpinti savo ir artimųjų gerove, sveikata, aplinkos grožiu, tik būkite santūresni.

Dvyniai
nuo gegužės 21/22 d. iki birželio 21/22 d.

Savaitgalis jums gali būti emociškai gana sudėtingas, bus būtina ramybė, komfortas ir geras poilsis, ypač gamtoje, o gal tiesiog ramiai besidarbuojant lauke, darže ar sode. Būkite dėmesingi sveikatai, tačiau išlaikykite sąmoningumą ir sveiką protą, depresavimas ar perdėtas nervingumas tik pablogintų situaciją. Verčiau skirkite daugiau dėmesio kūrybai, vaikam, mylimam žmogui.

Vėžys
nuo birželio 21/22 d. iki liepos 23/24 d.

Esate stiprūs, savaitgalio dienos jums palankios, tačiau šeštadienį vargu ar lauktų staigmenų gali pateikti draugai, bičiuliai, gali teks skubiai keisti savo planus, tačiau jau sekmadienį leiskite sau atsipalaiduoti su jais. Su namiškiais, gimine sutarti ir išsiaiškinti santykius gali būti sudėtinga – pasistenkite išlikti geranoriškais, venkite kelti reikalavimus, gerbkite vyresniuosius, tradicijas.

Liūtas
nuo liepos 23/24 d. iki rugpjūčio 23/24 d.

Nepaisant to, kad savaitgalis, šeštadienį tikėtinos staigmenos iš profesinės srities, abi dienas gali tekti daugiausia laiko skirti darbo reikalams tvarkyti. Žinoma, teks gerokai pasistengti, jei norėsite juos suderinti su namiškių interesais ar tiesiog noru aplankyti gimines. Vis dėlto būkite itin dėmesingi savo ir artimųjų sveikatai.

Mergelė
nuo rugpjūčio 23/24 d. iki rugsėjo 23/24 d.

Savaitgalį būsite linkę skirti savišvietai, pasauliui pažinti ar bent jau egzotinėms vaišėms. Šeštadienį galite sulaukti netikėtų svečių ar žinių iš tolimų kraštų, gali tekti daugiau laiko ir dėmesio skirti skubiems su informacija, ryšiais klausimams spręsti, būkite dėmesingesni vairuodami. Sekmadienis – puikus metas daugiau dėmesio skirti mylimam žmogui, vaikams – surenkite įsimenančią pažintinę kelionę.

Svarstyklės
nuo rugsėjo 23/24 d. iki spalio 23/24 d.

Savaitgalį, ypač šeštadienį, būkite dėmesingi, kad ir ką veiksite, nes galimos netikėtos išlaidos. Apskritai venkite rimtesnių finansinių sprendimų, juolab išlaidų, nors gali tekti pasijaudinti ieškant, kaip suktis iš situacijos. Puikus laikas pagalvoti apie šeimos finansus, pasirūpinti savo, šeimos ir tėvų gerove bei sveikata – būsite jautrūs ir atjaučiantys. Palankus laikas ir meilės jausmui užgimti.

Skorpionas
nuo spalio 23/24 d. iki lapkričio 22/23 d.

Šiek tiek atitrūksite iš darbų maratono, tačiau šeštadienį jūsų ryšys su antrąja puse ar verslo partneriais gali patirti rimtų išbandymų – būsite priversti gerokai koreguoti savo planus, kils daug emocijų – pasistenkite ramiau į viską žiūrėti, tiesiog grįžta problemos, kurios turės būti sprendžiamos, tačiau dar anksti padėti tašką. Sekmadienį nuotaikos praskaidrės – skirkite laiko bendrauti, pažinti, kūrybai, menui.

Šaulys
nuo lapkričio 22/23 d. iki gruodžio 22/23 d.

Nusiteikite, kad šeštadienio rytą galite sulaukti netikėtų žinių, susijusių su jūsų ar tų žmonių, su kuriais artimai bendraujate, sveikata. Tai gali ne tik pakoreguoti jūsų planus, bet ir priversti paplušėti, siekiant išlaikyti ir palaikyti sveikatą, užsitikrinti tiek fizinį, tiek emocinį saugumą. Sekmadienį kuo daugiau dėmesio parodykite tėvams, grįžkite į vaikystės vietas – laukia graži šventinė diena. Vakaras būtų tinkamas grąžinti senas skolas draugams.

Ožiaragis
nuo gruodžio 22/23 d. iki sausio 20/21 d.

Gražus, kūrybingas ir smagus savaitgalis, nors šeštadienio rytą vaikai ar mylimas žmogus gali iškrėsti jums staigmenų, gali tekti koreguoti savo planus, tačiau viskas tik į naudą. Sekmadienį skirkite poilsiui su artimaisiais, užsiimkite mylima veikla, kūryba, nors draugai ar visuomeniniai įsipareigojimai taip pat gali pareikalauti savo dalies.

Vandenis
nuo sausio 20/21 d. iki vasario 19/20 d.

Savaitgalį galų gale galėsite skirti namų ir šeimos reikalams. Šeštadienio rytas gali būti šiek tiek įtemptas, nes gali tekti skubiai spręsti su darbu, profesine veikla susijusias situacijas, tačiau vėliau viskas aprims ir galėsite pasimėgauti šeimynine idile, pasirūpinti namų jaukumu, namiškių gerove ar bent jau palepinti juos gardesniu maistu.

Žuvys
nuo vasario 19/20 d. iki kovo 20/21 d.

Savaitgalį būsite linkę praleisti, jei ne kelyje, tai bent bendraudami, pažindami, būsite linkę imtis mokslų, patenkinti savo smalsumą. Šeštadienio rytą būkite atsargesni, nes tikėtini automobilių, kitų transporto ar ryšio priemonių, kompiuterių gedimai, tačiau viską pavyks suderinti ir laukia išties kupinas malonių netikėtumų ir susitikimų savaitgalis, tik venkite priminti kitiems senas nuodėmes.

Astrologinių įžvalgų autorė Dovilė Krupickaitė (paskyra feisbuke „Mano-astro“)

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą

Vardai

Praktiškai su „Norfa“

Esports namai

URBAN˙/

Parašykite atsiliepimą apie GYVENIMO rubriką