Dabar populiaru
15min be reklamos
Publikuota: 2021 liepos 27d. 20:23

Trečiadienio horoskopas – liepos 28 d.

Avietės
123RF.com nuotr. / Avietės
Viena iš svarbesnių šio mėnesio dienų, mat šiandien didysis komunikatorius greitasis Merkurijus anksti ryte pereis iš sentimentaliojo Vėžio į orųjį ir su dosnumu bei kūryba, vaikais siejamą Lūto Zodiako ženklą, kuriame šiuo metu yra ir Saulė.

Mintys, kalbos bei veikla pakryps daugiau laisvalaikio, pramogų ir kūrybinių veiklų, taip pat vaikų, link. Tinkamas laikas savo veiklos pristatymui, tačiau bus svarbu išlaikyti balansą tarp artistiškumo ir pagyrūniškumo, teatrališkumo ir pompastikos.

Be to, šiandien pavakare Jupiteris grįžta ir iki metų galo keliaus Vandenio Zodiako ženklu. Todėl vėl prisiminsime praėjusių metų pabaigos bei metų pradžios tendencijas – kadangi Jupiteris judės mūsų atžvilgiu tarsi atgal, vyks ankstesnių naujovių diegimo, naujų technologijų plėtros, inovacijų diegimo peržiūra, korekcija, o jau nuo spalio 18 d. – galutinio jų įsitvirtinimo, plėtros laikas.

Žiūrint bendras dienos tendencijas, atkreipiu dėmesį, kad iki 12 val. 57 min., kuomet Mėnulis pereis iš jautriųjų, dvasingųjų Žuvų Zodiako ženklo į ugninį, aktyvų, su kovingumu ir iniciatyvumu siejamą Avino ženklą – tai vadinamojo neefektyvaus Mėnulio metas, kuomet verta pabaigti kas pradėta, tvarkytis, daugiau ilsėtis, apmąstyti, kas vyksta ar pastarąsias dienas vyko su jumis.

Jau nuo pietų nuotaikos labai keisis – daugės aktyvumo, judesio, noro pasirodyti, apginti savo pozicijas. Mėnulis puikiai sutars su Saule ir Merkurijumi Liūte, tad verta imtis naujų iniciatyvų, ypatingai, jeigu tai susiję su saviraiška, laisvalaikiu, sportu, kūrybos ar veiklos pristatymu, taip pat ir meilei, išsakyti, kitaip parodyti savo jausmus – verta leistis į džiugų nuotykį, tačiau likite budriais, nes gali kilti pagundų perlenkti gražinant tikrovę ar puikuojantis savimi, pasaugokite savo daiktus ir reputaciją, venkite apkalbų, tikrinkite perduodamas žinutes, pasirašomus dokumentus.

Takumą ir ramybę išlaikyti šiandien padės melsvai žalsvų jūros bangų atspalvių apranga, puoškitės akvamarinais, būtų idealu – įtaisytais platinoje. Šiandien gerkite kuo daugiau saldžių vaisių ar daržovių sulčių su minkštimu, saldaus pieno, valgykite pieniškų daržovių sriubų su ropėmis, moliūgais. Taip pat tiks visi jūrų produktai – tiek dumbliai, moliuskai, tiek ir žuvys.

Avinas
nuo kovo 20/21 d. iki balandžio 20/21 d.

Rytas – poilsio ir meditacijos laikas, kuomet be jokio sąžinės graužimo galite atidėti visus rūpesčius, išskyrus darbus, kuriuos būtina iki pietų pabaigti. Apsitvarkykite aplinką, darbo vietą, susidėliokite mintis, nes jau nuo pietų prasidės jūsų triumfo ir pasirodymo pasauliui laikas. Svarbu vengti perdėto noro būti geriausiais, išsiskirti, puikybės ir pompastikos.

Jautis
nuo balandžio 20/21 d. iki gegužės 21/22 d.

Jeigu tik turite galimybę, iš ryto baikite visus reikalus, viešus ryšius ir jau nuo pietų skirkite daugiau dėmesio sau ir savo šeimai – geras laikas grįžti į save, pagalvoti apie tai, kas iš tiesų jums svarbu. Pasidžiaukite tuo, ką turite, padėkokite protėviams. Bus svarbu atsisieti nuo materialių dalykų ir prisiminti saviraišką – ar tikrai gyvenu taip, kaip širdis trokšta, ar leidžiu tai daryti kitiems?

Dvyniai
nuo gegužės 21/22 d. iki birželio 21/22 d.

Iki pietų sutvarkykite profesinius reikalus, taisykite klaidas, pabaikite ką pradėję. Nuo pietų gali tekti imtis jau gerokai aktyvesnės veiklos – geras laikas užmegzti naujus ryšius, pokalbiams, susitikimams, taip pat ir su draugais, inicijuoti kažkokius renginius, projektus, jeigu esate iš tiesų įsigilinę, pasiruošę. Būkite atsargūs ką žadėdami, dalindamiesi informacija, apskritai venkite tuščio plepėjimo.

Vėžys
nuo birželio 21/22 d. iki liepos 23/24 d.

Noras tiesiog būti, ilsėtis ryte bus natūralus, tačiau tikriausiai turite idėjų ir reikalų, kuriuos norėtumėte išbaigti, sutvarkyti – rytas tam palankus, venkite spaudimo sau, nes jau nuo pietų finansiniai ir uždarbio, profesiniai klausimai taps jūsų svarbiausia tema. Parodykite iniciatyvą, imkitės veiklos. Tai finansiškai sėkmingas laikas, tačiau tik tuomet, jeigu esate sąžiningi sau ir kitiems.

Liūtas
nuo liepos 23/24 d. iki rugpjūčio 23/24 d.

Esate absoliučios dienos žvaigždės, tačiau rytą dar leiskite sau apsiprasti su nauja role, išbaikite tuos darbus, kuriuos galite baigti iki pietų, nes jau nuo pietų norėsis pakelti sparnus ir leistis į nuotykį. Palankus laikas poilsiui, ypatingai aktyviam, kelionėms, inicijuoti, organizuoti tarptautinius renginius, tačiau pasistenkite, kad jūsų lyderystė išliktų humaniška, leiskite šalia jūsų sužibėti ir kitiems.

Mergelė
nuo rugpjūčio 23/24 d. iki rugsėjo 23/24 d.

Rytą jus daugiau jaudins kitų, antrosios pusės reikalai, įsipareigojimai – išbaikite darbus, nes jau nuo pietų prasidės daug emocijų ir energijos reikalaujantis laikas, kuomet gali tekti tiesiog priimti likimo nešamus iššūkius. Geras laikas imtis visai kitokios nei jums įprasta veiklos, transformuojančių praktikų. Bus itin svarbu suvaldyti save, venkite konfliktų su antrąja puse.

Svarstyklės
nuo rugsėjo 23/24 d. iki spalio 23/24 d.

Tvarkymuisi, poilsiui, sveikatos procedūroms rytas palankus, tačiau susilaikykite nuo aktyvesnės veiklos, tik pabaikite ką pradėję, nes jau nuo pietų gali tekti visai rimtai imtis aktyvesnės veiklos. Gali tekti gana daug bendrauti su draugais, kolegomis, konsultuotis. Savo dėmesio dalies pareikalaus ir antroji pusė. Būkite itin atsargūs pasikliaudami turima informacija ar dalindamiesi ja – galite tiek apsigauti, tiek likti apgautais.

Skorpionas
nuo spalio 23/24 d. iki lapkričio 22/23 d.

Atsipalaidavimas ir ramus poilsis, praėjusių bei būsimų dienų ir reikalų apmąstymas ryte būtų jums geriausias sprendimas, nebent turite ką skubiai pabaigti, nes jau nuo pietų užgrius darbai ir reikalai. Tai profesinio proveržio laikas, kuomet galima nuveikti itin daug, tačiau tik tuomet, jeigu finansines pretenzijas atidėsite į šalį, aiškiai įsivardinsite prioritetus ir sieksite profesionalumo.

Šaulys
nuo lapkričio 22/23 d. iki gruodžio 22/23 d.

Rytas gali būti kiek tingus, norėsis likti namuose ir, jeigu ir veikti, tai kažką lengvo, be jokios įtampos – geras laikas apsitvarkyti, pabaigti anksčiau pradėtus darbus, o jau nuo pietų gerokai atkusite – būsite pilni entuziazmo ir žavesio. Puikus laikas leistis į pažintinę ar pramoginę kelionę, daugiau pajudėti, kurti, tiesiog imtis naujos smagios veiklos ir džiaugtis gyvenimu.

Ožiaragis
nuo gruodžio 22/23 d. iki sausio 20/21 d.

Rytas gali būti sunkokas, nes gali tekti tvarkyti įvairius dokumentus, daugiau bendrauti, bet rezultatų tikėtis bus sunku, tad nebent pabaikite ką pradėję, o jei atsirado trikdžių – atidėkite bent iki popietės. Nuo pietų palankus metas imtis nekilnojamojo turto reikalų, pradėti statybas, remonto darbus. Tiesa, nusiteikite, kad kai bus būtini tikslūs ir aiškūs sutarimai, tikrinkite visą informaciją, dokumentus.

Vandenis
nuo sausio 20/21 d. iki vasario 19/20 d.

Jeigu aplinkybės leidžia, rytą leiskite sau atsipalaiduoti, pasimėgauti ilgais pusryčiais, mylimo žmogaus bendryste, tik venkite kalbų apie pinigus ar apskritai asmeniškumų. Ramiai priimkite provokacijas, o nuo pietų akivaizdu, kad jūsų laukia aktyvus laikas, kuomet norėsite ar privalėsite kažkur keliauti, bendrauti su įvairiais žmonėmis, prisistatyti. Itin sėkmingas laikas deryboms, veiklos iniciatyvoms, tik venkite daugžodžiavimo, paviršutiniškumo.

Žuvys
nuo vasario 19/20 d. iki kovo 20/21 d.

Rytas – jūsų metas, tačiau skirkite jį daugiau apibendrinimui to, kas įvyko pastarosiomis dienomis, poilsiui ar lengvam bendravimui, o po pietų verta imtis rimtų reikalų – palanku spręsti finansinius reikalus, tvarkyti buhalteriją, pradėti verslo projektus ar bent užsiimti resursų paieškomis. Būkite itin kruopštūs bei griežti sau ir kitiems skaičiuodami, planuodami, rašydami – apsirikti bus lengva.

Astrologinių įžvalgų autorė Dovilė Krupickaitė (jos paskyra feisbuke „Mano-astro“)

Norėdamas tęsti – užsiregistruok

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą

Vardai

Tausokime maistą kartu

Susigrąžink gyvenimo spalvas

Video

00:50
01:14
00:27

Esports namai

Maistas

15MAX
15MAX

URBAN˙/

Grožio programa 360°

Parašykite atsiliepimą apie GYVENIMO rubriką