Dabar populiaru
Publikuota: 2018 sausio 2d. 23:00

Trečiadienio horoskopas – sausio 3 d.

Šypsena
Vida Press nuotr. / Šypsena

Savaitė įpusėjo. O koks trečiadienis laukia?

Avinas
nuo kovo 20/21 d. iki balandžio 20/21 d.

Iki 9:20 val. patartina nesiimti jokių svarbių darbų, kadangi šis laikas nėra efektyvus, nesuteikia plėtros galimybių. Likusios dienos laikas palankus tokiai veiklai, kurios metu turėtumėte galimybių pademonstruoti aplinkiniams geriausias savo charakterio savybės bei talentus. Būsite pozityviai vertinami aplinkinių, o tai gerokai sustiprins jūsų savivertę.

Jautis
nuo balandžio 20/21 d. iki gegužės 21/22 d.

Puikiai pavyks reikalai, susiję su nekilnojamuoju turtu, persikraustymu, buitimi, remontu. Geriau nei visuomet pavyks rasti bendrą kalbą su šeimos nariais, todėl nepraraskite galimybės sustiprinti su jais emocinio ryšio. Intuicija veiks itin stipriai, tad puikiai gebėsite nujausti artėjančius įvykius bei išvysti kitų žmonių savybes, kurių anksčiau nepastebėdavote.

Dvyniai
nuo gegužės 21/22 d. iki birželio 21/22 d.

Viena pagrindinių dienos temų bus susijusi su finansais, komfortu, gerove. Pravartu paieškoti naujų uždarbio galimybių, geresnio darbo - tai šiandien būtų savo laiku vykstantys veiksmai. Vakaras gali padovanoti šiltų akimirkų su artimais žmonėmis - tai puikus laikas tiek romantiškiems pasimatymams, tiek ir draugiškiems susitikimams ramioje aplinkoje.

Vėžys
nuo birželio 21/22 d. iki liepos 23/24 d.

Leiskite sau veikti ramiai, sau patogiu ritmu, tuomet pastebėsite, jog nuveikiate ne tik daugiau, bet ir jūsų veiksmai yra kokybiški ir atliekami iki galo. Tai palanki diena padovanoti dovaną sau, todėl pasvarstykite galimybę pagaliau įsigyti paslaugą arba daiktą, kurio taip seniai norite. Šios dienos pirkiniais ar grožio procedūromis liksite išties patenkinti.

Liūtas
nuo liepos 23/24 d. iki rugpjūčio 23/24 d.

Tai viena palankiausių dienų savaitėje, kuomet gerai pavyks atlikti beveik visus darbus, kurių tik imsitės. Taigi, suplanuokite šiandien kuo daugiau darbų, kuriems reikia ryžto ir savarankiškumo. Jausite poreikį kuo daugiau pasistūmėti į priekį be aplinkinių pagalbos, tačiau svarbu neatsiriboti nuo žmonių ir neatmesti kitų jums siūlomos pagalbos.

Mergelė
nuo rugpjūčio 23/24 d. iki rugsėjo 23/24 d.

Jei norėsite daugiau būti vienumoje, tuomet išnaudokite vienatvę ne liūdesiui, o apmąstymams, kurie leistų patobulėti ir įsigilinti į kai kurių įvykių prasmę. Tai nėra tinkama diena naujų projektų pradžiai arba aktyviems veiksmams išoriniame pasaulyje. Užtat tai puikus metas vidiniams pokyčiams ir energijos kaupimui ateities darbams.

Svarstyklės
nuo rugsėjo 23/24 d. iki spalio 23/24 d.

Iš draugų ar kolegų galite sulaukti naudingų patarimų, į kuriuos verta įsiklausyti. Aktyvus ir produktyvus bendravimas bus šiandien ypač naudingas, tad palaikykite ryšį su išoriniu pasauliu ir nebijokite priimti ateinančių pasiūlymų, net jei jausite patirties stoka kažkuriuose sferose. Vakaras ypač palankus darbiniams susitikimams ar draugiškiems susibūrimams.

Skorpionas
nuo spalio 23/24 d. iki lapkričio 22/23 d.

Darbinga diena, kuri bus sėkminga tik tuomet, kai būsite susitelkę tik į savo pareigas, dirbsite profesionaliai, mokėsite apginti savo asmeninius interesus ir neleisite kitiems jumis manipuliuoti. Būkite tvirti, disciplinuoti ir vadovaukitės ne emocijomis, o logika ir faktais. Romantikos ar šiltų jausmų šiandien sulauksite ne itin daug, tačiau tai darbo, o ne meilės laikas.

Šaulys
nuo lapkričio 22/23 d. iki gruodžio 22/23 d.

Dauguma gali svajoti apie tolimus, egzotiškus kraštus, įdomias keliones bei panašius dalykus, kurie leistų ištrūkti iš kasdienybės. Spinduliuosite optimizmą bei veiklumą, tad aplinkinius žavėsite ir trauksite prie savęs lyg magnetas. Jūsų nuomonė šiandien bus svarbi, tad stebėkite savo žodžius, patarimus dalinkite atsargiai, kalbėkite tik tiesą, venkite apkalbų ar smerkimo.

Ožiaragis
nuo gruodžio 22/23 d. iki sausio 20/21 d.

Svarbu būti pasiruošus pokyčiams ir netikėtumams. Darbo sferoje ne viskas klostysis pagal sukurtą planą, tad prireiks gebėjimo prisitaikyti ir reaguoti greitai. Meilėje laukia nemažai aistros, jausmingumo, tačiau tuo pačiu ir noro užvaldyti partnerį, o tai gali sukelti įtampą, daug ką sugadinti. Subtilumas ir nuoširdumas meilės sferoje bus būtinas santykių sėkmei.

Vandenis
nuo sausio 20/21 d. iki vasario 19/20 d.

Jei norite būti sėkmingi darbe, tuomet svarbu siekti darnaus bendradarbiavimo su kitais ir nesistengti visų darbų atlikti savarankiškai, tuomet į priekį judėsite žymiai greičiau. Asmeninis gyvenimas gali atnešti daug džiaugsmo, vilties ir pozityvumo. Jei jūsų santykiuose tvyrojo įtampa, tuomet šiuo metu galėsite pajusti, jog santykiai tarsi pražysta iš naujo.

Žuvys
nuo vasario 19/20 d. iki kovo 20/21 d.

Su didžiuliu energijos pliūpsniu imsitės tų darbų, kurie įprastai atrodo pernelyg sunkūs ir neįdomūs. Tai darbinga, intensyvi, tačiau gana sėkminga diena, tačiau tik tuo atveju, jei savo veikloje sieksite kruopštumo ir profesionalumo. Meilės reikalai gali persipinti su darbiniais, o tai gali atnešti daugiau painiavos nei džiaugsmo, todėl dieną geriau skirti tik darbui ir mokslams.

Horoskopą sudarė astrologė Lana Kutkytė (sadhanacentras.lt)

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą

Vardai

Ypatingos

06:42
10:09

Esports namai

URBAN˙/

Metas ruošti automobilį

Sveikata

Parašykite atsiliepimą apie GYVENIMO rubriką