Prenumeratai - 60%. Geriausias metų pasiūlymas!
Prenumeruoti
2019 03 27 /19:13

Defektas į Šarm aš Šeichą skridusiame „GetJet“ lėktuve – teko tūpti pakeliui

Trečiadienio rytą iš Vilniaus oro uosto pakilęs lėktuvas turėjo po kelių valandų leistis Egipto kurorte, tačiau jam neplanuotai teko tūpti Turkijoje. Paaiškėjo, kad atsirado techninių problemų orlaivyje.
„GetJet“ lėktuvas
„GetJet“ lėktuvas / „GetJet“ nuotr.

Orlaivis iš Vilniaus oro uosto pakilo maždaug 8 val. ryto. Šarm aš Šeiche planavo leistis šiek tiek po vidurdienio, tačiau atostogautojams prireiks kantrybės.

Kaip 15min informavo „GetJet“ viešųjų ryšių vadovė Silvija Jakienė, skrydžio (Nr. GW3607) metu įgula pastebėjo atsarginės sistemos sutrikimą.

„Vykdant tokiais atvejais numatytas skrydžių procedūras, buvo nuspręsta nutūpti Stambulo oro uoste. Pagrindinės orlaivio sistemos veikė be sutrikimų, todėl atsarginės sistemos defektas neturėjo jokios juntamos įtakos nei keleiviams, nei skrydžio įgulai. Orlaivio keleiviai šiuo metu Stambulo oro uosto terminale, pasirūpinome jų rūpyba. Atsiprašome keleivių už laikinus nepatogumus“, – rašoma oro linijų komentare.

Keleivius iš Turkijos į Egiptą išgabens kitas orlaivis, kuris yra išsiųstas į Stambulą. Iš Turkijos jis turėtų pakilti apie 18 val. Tačiau 19 val. su 15min susisiekusi viena keliautoja informavo, kad lėktuvo keleiviai jau tris valandas laukia susodinti autobuse ir kol kas jiems neteikiama jokia konkreti informacija, kada jų kelionė bus pratęsta.

Šiuo metu „GetJet Airlines“ orlaivių parke – trys „Airbus A320“, penki „Boeing 737“ bei vienintelis Baltijos šalyse „wide-body“ tipo lėktuvas „Airbus A330“. Bendrovė ir toliau planuoja plėsti orlaivių parką, o 2019-uosius užbaigti turėdama 15 orlaivių.

„GetJet Airlines“ – lietuviškos avialinijos, kurios perėmė „Small Planet Airlines“ užsakomuosius skrydžius, kai šios susidūrė su finansinėmis bėdomis.

Pagrindinė įmonės veikla – orlaivių nuoma tarptautinėms aviakompanijoms, o nuo 2018-ųjų pabaigos – ir užsakomieji skrydžiai iš Lietuvos. Įmonės pajamos 2018 m. siekė 52,41 mln. Eur.

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Reklama
Monotoniškas darbas: kas slepiasi už darbodulio ir kodėl jo reikėtų vengti?
Reklama
„Trefoil“ sistema – dantų atkūrimo metodas, leidžiantis sutaupyti
Reklama
„Senukų“ parduotuvėje – pirmasis gyvas „Counter Strike 2“ turnyras
Reklama
Šri Lanka – geriausia pirmoji pažintis su Azija
Parašykite atsiliepimą apie GYVENIMO rubriką