Dabar populiaru
Publikuota: 2015 rugsėjo 15d. 21:00

20 naudingų įpročių, kurie per mėnesį neabejotinai pakeis jūsų gyvenimą

Ar įmanoma per mėnesį pakeisti gyvenimą, išsilaisvinti nuo negatyvo ir pajusti harmoniją? Įmanoma, tik tam reikia tik šiek tiek pastangų, noro ir nusiteikimo.

11. Kasdien atsikratykite bent vieno daikto

Ar pastebėjote, kad gyvename apkrauti įvairias nereikalingais daiktais? Mes prie to taip priprantame, kad net nepastebime, kiek aplink mus susikaupia nereikalingų smulkmenų, neveikiančių daiktų, netinkamų drabužių. Išnešę šiukšles iš namų, išvalysime ir savo sielą bei protą. Kiekvieną dieną atsikratykite bent vieno daikto: išmeskite, atiduokite, padovanokite. Galbūt pradžioje bus sunku tai padaryti, bet kai „įsivažiuosite“, pamatysite, kad tai nėra taip sunku. Pamatysite, net kvėpuoti taps lengviau.

Taip pat skaitykite: Namų tvarkymas pagal fengšui: kaip prisitraukti sėkmę ir laimę

12. Sukurkite ką nors naujo

Išlaisvinkite savo kūrybiškumą. Vienintelė sąlyga: darykite tai, kas jums patinka. Jeigu darysite verslo planą savo draugams – tai netinka. Atraskite savo, jums džiaugsmą teikiantį pomėgį. Galbūt atrasite naują talentą, kuris visam laikui pakeis jūsų gyvenimą?

13. Nemeluokite

Tai nėra taip sunku, kaip atrodo. Tiesiog mes įprate galvoti, kad „saldus“ melas – tai nieko baisaus, jis tik įneša naujų spalvų į gyvenimą. Tačiau melas, net ir nekaltas, apkrauna mūsų protą. Nemeluokite nei sau, nei kitiems.

14. Kelkitės 30 min. anksčiau

Norite viską suspėti ir nelakstyti it akis išdegę? Pabandykite kasdien keltis 30 min. anksčiau negu įprasta. Pamatysite, suspėsite daugiau, galėsite ramiai išgerti puodelį kavos ir galbūt nevėluosite į darbą.

„Shuterstock“ nuotr./Rytas
„Shuterstock“ nuotr./Rytas

15. Atsikratykite bent vieno blogo įpročio

Valgote per daug nesveiko maisto? Per ilgai naršote išmaniajame telefone? O gal dėl kokios nors pykstatės su giminaičiais? Rūkote? Visi mes turime blogų įpročių, kurių norėtume atsikratyti. Nusiteikite ir padarykite tai jau dabar.

16. Praleiskite mažiau laiko prie televizoriaus ir kompiuterio

Ar žinote, kad slogią nuotaiką ar net depresijągali sukelti besaikis televizoriaus spoksojimas ir naršymas internete? Skirkite daugiau laiko realiam gyvenimui – juk tik jis suteikia pačius gražiausius gyvenimo prisiminimus. Išjunkite televizorių, palikite telefoną namie, išeikite į lauką, pažiūrėkite į dangų, į supančią gamtą, bendraukite su žmonėmis.

17. Nusistatykite sau didelį tikslą ir kasdien skirkite jam bent valandą

Nusisatykite sau kokį nors tikslą, suskaidykite jį į mažas dalis ir kasdien skirkite jam bent valandą. Taip mažais žingsneliais jūs greičiau pasieksite užsibrėžtą tikslą. Juk visi žinome, kaip sunku pradėti daryti kokį nors darbą, kai pagalvojame apie jo didumą. Per ateinančias 30 dienų skirkite savo svajonei ir dideliam tikslui bent valandą ir pamatysite, kad svajonės tikrai pildosi.

Shutterstock nuotr./Mergina namuose.
Shutterstock nuotr./Mergina namuose.

18. Kiekvieną dieną perskaitykite bent vieną geros knygos skyrių

Dabar, kai internete knibždėte knibžda įvairios informacijos, straipsnių ir diskusijų, mes vis rečiau prisimename tikrą, popierinę, spaustuve kvepiančią knygą. Kas gali būti geriau už knygą rankose ir puodelį šiltos arbatos? Knygos – tai beribis pažinimo pasaulis, praturtinantis ir protą, ir sielą. Kiekvieną dieną perskaitykite bent vieną geros knygos skyrių. Pamatysite, kai ją perskaitysite, jums norėsis dar ir dar.

19. Kiekvieną dieną padarykite ką nors tokio, kas įkvėpia

Tam, kad visą dieną būtumėte geros nuotaikos, kartais reikia visai nereikšmingos smulkmenos. Gal tai gali būti kokia nors citata ar juokingas filmukas? Darykite tai kiekvieną dieną, ir pastebėsite, kad vis rečiau būnate prastos nuotaikos.

Taip pat skaitykite: Šmaikštus horoskopas suaugusiesiems

20. Šypsokitės

Šypsena – geriausias vitaminas. Seniai įrodyta, kad juokas suteikia optimizmo, mažina stresą sukeliančių hormonų kiekį ir suteikia energijos visai dienai. O dovanodami šypseną kitam žmogui, pagerinsite ne tik savo, bet ir kito žmogaus savijautą. 

Temos: 2 Euforija Laimė

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą

Vardai

Praktiški patarimai

Ekspertai pataria
Skanumėlis

Video

01:13
04:47
02:25

Dabar tu gali

Parašykite atsiliepimą apie GYVENIMO rubriką