TIESAI REIKIA TAVO PALAIKYMO PRISIDĖK
Dabar populiaru
Pažymėkite klaidą tekste pele, prispaudę kairijį pelės klavišą

5 požymiai, bylojantys, kad subrendote permainoms

Susimąsčiusi moteris
Vida Press nuotr. / Susimąsčiusi moteris
Šaltinis: 15min
0
A A

Kartais ateina momentas, kai imate manyti, jog trypčiojate vietoje. Ir net jei atrodo, kad norisi ką nors keisti, regis, kažkas neleidžia žengti nė žingsnio. Ką daryti? Ryžtis – skatina gyvenimo mokytoja Ruby Freeman, padedanti moterims pradėti geriau save vertinti ir išmokti paprastą pamoką: „Kiekviena verta laimės!“

Daugiau 15min Gyvenimas naujienų – mūsų Facebook puslapyje!

Pati Ruby ilgai stengėsi, kad jos gyvenimas būtų toks, kokio ji troško, tačiau nei karjera, nei santykiai su artimaisiais nebuvo idealūs. Tol, kol ji suprato, kad nemoka pasakyti „ne“ ir jos gyvenime per daug nereikalingų dalykų. Ji išsiaiškino, ko labiausiai norėtų, ir baimė, kad nepasiseks, išsisklaidė. Nes pirmas žingsnis sprendžiant problemą – ją pripažinti.

Taigi, jei ir jūsų gyvenime vyksta panašūs dalykai, turbūt atėjo metas permainoms. Ruby remiasi ne sausa teorija, o savo gyvenimiška patirtimi.

1. Jums nuobodu

Kai realybė nesutampa su mūsų lūkesčiais ir jaučiamės taip, lyg gyventume svetimą gyvenimą – nuobodulys neišvengiamas. „Buvau padariusi puikią karjerą rinkodaros srityje, bet pajutau, kad tiesiog stoviu vietoje – darbas neteikė jokio pasitenkinimo. Būtent tada pasiryžau iš jo išeiti ir įgyvendinti savo idėją – tapti koučere. Tai dabar ir darau, o tokia veikla mane motyvuoja.“

Taigi, jei jus kankina nuobodulys ir nematote jokių karjeros augimo galimybių, nukreipkite savo žvilgsnį į kitas sritis. Taip, tai rizikinga. Bet tai jus tik priartins prie tokio gyvenimo, apie kurį kadaise svajojote. Bus baisu, bet, patikėkite – verta. Nes jei dabar jaučiatės nelaiminga, tai ką prarasite?

Vida Press nuotr./Liūdna moteris
Vida Press nuotr.

2. Jūs trypčiojate vietoje

Panašų jausmą visi kada nors esame išgyvenę. Tai metas, kai jaučiamės bejėgiai ką nors pakeisti. „Anksčiau mane supo ne patys geriausi žmonės ir santykiai su jais buvo nekokie. Jaučiausi taip, lyg nebebūtų kito pasirinkimo, tik gyventi kaip gyvenau. Tačiau tikrai žinau, kad mes nesame bejėgiai, mes turime jėgų judėti pirmyn ir keisti savo gyvenimus. Kai tai supratau, pradėjau nuo mažų žingsnelių, ir, užuot laukusi, kad viskas staiga pasikeis, pati paėmiau likimą į savo rankas. Papildžiau savo gyvenimą sveikais įpročiais, atsisakiau bendravimo su jį nuodijančiais žmonėmis – to ir užteko, kad pradėčiau judėti kita linkme.

3. Jūs nuolat jaudinatės

Nerimas gali būti ženklas, kad negalite įgyvendinti savo troškimų.

Nerimas gali būti ženklas, kad negalite įgyvendinti savo troškimų. „Prieš pakeisdama savo darbą nuolat būdavau susirūpinusi ir nelaiminga. Buvo dienų, kai negalėdavai net prisiliesti prie kompiuterio klaviatūros – jaučiau begalinį nerimą. Maniau, kad taip jaučiuosi dėl streso darbe, bet jį juk patiria beveik visi, daug dirbantys. Atrodė, jog tai normalu. O iš tikrųjų dirbau ne tai, ką norėjau, tad mano kūnas protestavo.“

4. Jūs neužtikrintai jaučiatės

Mes net sau negalime prisipažinti, kad mūsų poreikiai dažnai lieka nepatenkinti. Tarkime, jūsų partneris jus ne visiškai palaiko, bet jūs tylite. Jūs nieko nesakote, tačiau kai nepatenkinami mūsų poreikiai, o mes į tai numojame ranka, labai nukenčia savivertė.

Vida Press nuotr./Liūdna moteris
Vida Press nuotr.

5. Jūsų intuicija sako, kad kažkas ne taip

Jei jaučiate, kad situacija, kurioje atsidūrėte, jums nepriimtina, nebandykite vaizduoti, kad viskas puiku. Įsiklausykite į savo intuiciją. Jei ji sako, kad blogai, dažniausiai taip ir yra. Atsisėskite ir surašykite, kokie dalykai, jūsų nuomone, jums trukdo ir pakeiskite juos tais, kuriuos mėgstate. Neskubėkite – toks iš pažiūros paprastas pratimas jums padės suprasti, ką jums veikti gyvenime. Įsiklausykite į savo vidinį balsą, susikaupkite, atsiribokite nuo svetimų nuomonių. Jūs nusipelnėte mėgautis gyvenimu!

Pažymėkite klaidą tekste pele, prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Parašykite atsiliepimą apie GYVENIMO rubriką