Dabar populiaru
Publikuota: 2014 birželio 27d. 09:14

7 dalykai, kurie labiausiai gadina jūsų reputaciją

Mergina
Fotolia nuotr. / Mergina

Gyvenimas šia diena – puikus dalykas, tačiau kartais tam tikri poelgiai, kuriuos mes įvertiname kaip drąsą, pasitikėjimo savimi ir galios demonstravimą, gali atsirūgti itin nemaloniai.

Taigi šiandien kalbame apie reputaciją, kurią sugadinti labai paprasta savo elgesiu ir požiūriu. Nuo ko viskas prasideda? 

Su kuo sutapsi...

Jeigu geriausi draugai ir draugės mėgsta nuolatos atsidurti bėdoje, prisidaryti rūpesčių ir net jus įvelti į kokią aferą, jų gyvenime nėra vietos subtilumui, o labiausiai vilioja iškrėsti ką nors netinkamo, tikėtina, kad žmonės jus susieja su prastos reputacijos žmonėmis ir priskiria jums jų savybes. Žinoma, bendrauti galite su kuo tik norite, tačiau kai išsiskiria vertybės ir požiūris į gyvenimą, dažniausiai ryšiai nutrūksta. Ir šiaip jau, jeigu jūs negeriate alkoholio, esate itin darbštūs ir siekiantys karjeros, o draugaujate su moraliai neatsakingu žmogumi, daugelis gali pagalvoti: kas juos sieja?

Vakarėliai, vakarėliai...

Nuolatinis šėlsmas vakarėliuose ir apsvaigusios akys jūsų įvaizdžiui suduoda skaudų smūgį. Žmonės labai dažnai mąsto, kad gyvenantys amžinose linksmybėse nesugeba į savo gyvenimą ir pareigas žiūrėti atsakingai, įvertinti esminių dalykų, pasiekti sėkmės asmeninėje ir profesinėje veikloje. Vakarėlių liūtai asocijuojasi su lengvabūdiškumu, slydimu gyvenimo paviršiumi, todėl jei jūsų Facebook siena dažniau mirga nuotraukomis  iš vakarėlių, o ne iš seminarų ar aktyvaus bei kokybiško poilsio, darbdaviui gali kilti įtarimų dėl jūsų vertybių. O ką dar reiškia pasakojimai darbe, kaip jūs vakar nusitašėte ir kaip jums šiandien tik mineralinio vandens reikia...

Viešumas socialiniuose tinkluose 

Ką jūs sau leidžiate kasdieniame gyvenime, ir ką, tarkime, Facebook‘e? Ar neperžengiate ribų su visais pykdamiesi, įžeidinėdami, komentuodami, nesutikdami su kitokia nuomone? O gal dedate per daug erotiškas, vulgarias nuotraukas iš savo asmeninio gyvenimo, vakarėlių? Greičiausiai teko skaityti apie tai, kad vienas ar kitas žmogus nebuvo priimtas į darbą dėl to, kaip elgėsi viešoje erdvėje. Todėl būsimo darbdavio tikrai nesužavės jūsų nuotrauka, kurioje nuo krūtinės laižoma druska, o rankoje – tekila. 

Kenkiate kolegomis ir liežuvaujate

Yla vis tiek kažkada išlenda iš maišo, todėl,jeigu kišate koją savo kolegoms, nesitikėkite likti nenubausti. Ir taip tikrai susigadinsite savo reputaciją labai labai greitai. Tarkime,  jūs pašnibždėjote savo viršininkui, kad Marytė neatliko savo darbo ir išskubėjo namo anksčiau net visa valanda. Arba nevengiate pasigirti, kad prisidėjote prie darbų, kurie liaupsinami, nors nė iš tolo neprisilietėte! Tikėtina, kad greitai visiems įgris jūsų nešvarūs žaidimai, todėl akimirksniu patirsite aršų boikotą. Verčiau darbinėje aplinkoje elgtis subtiliai, o asmenines įžvalgas ir potyrius atskleisti tik tiems, kuriais pasitikite. 

Telefonas ir asmeninio gyvenimo batalijos

Mobiliojo telefono beveik nepaleidžiate iš rankų? Kalbatės su mama, vaiku, užsirašote visoms įmanomoms grožio procedūroms, aiškinatės su elektroninės parduotuvės atstovais dėl nepristatytų užuolaidų, perkate lėktuvo bilietus, kalbatės su ginekologe dėl tyrimo rezultatų... Tada natūraliai kyla klausimas: o kada jūs dirbate, jei darbe užsiimate savo asmeninio ir buitinio gyvenimo vadyba? Visiems klausimams sutvarkyti rinkitės pietų pertrauką, o jei skambina šeimos nariai, tai bent pasirinkite pokalbiui nuošalią vietą, kad jūsų negirdėtų kolegos ir neaptarinėtų jūsų gyvenimo detalių. Reputacijai tai tikrai pliusų neprideda. O jei dar skambinate iš darbinio telefono... Žodžiu, būkite dalykiški ir diskretiški.

Viešas seksualinio gyvenimo eskalavimas 

Kam įdomu, kokia poza mylitės? Tikrai ne draugams ir bendradarbiams. Todėl viešai pasakodami, kad vakar patyrėte toookį orgazmą, tik išgąsdinsite aplinkinius savo atviravimais. Apskritai asmeninio gyvenimo detalės turėtų būti tabu: išdavystės, skyrybos, meilužiai ir meilužės bei jų skaičius gali labai greitai jūsų idealų įvaizdį sutrypti į dulkes. Verčiau susitelkite į tai, kad tyla – gera byla. Ir dar – geriau viešumoje vengti itin atvirų glamonių, bučinių, kurie trunka valandų valandas, kadangi ne visiems smagu žiūrėti, kaip jūs demonstruojate savo aistrą.

Jūsų išorė 

Pasakoti, kad jums padarytas veido patempimas, sudėti implantai ar pakoreguota nosis ne pati geriausia išeitis. Taip pat, kaip ir viešai rodytis nešvariais drabužiais, riebaluota galva, nukramtytais ir nutrupėjusiais nagais. Tai ypač svarbu jūsų profesinėje veikloje. Tačiau storas pudros sluoksnis, itin ryškus makiažas ar per trumpas sijonas taip pat geros įtakos reputacijai nepadarys... 

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą

Vardai

Praktiškai su „Norfa“

Video

05:55
34:08
10:00

Esports namai

URBAN˙/

Parašykite atsiliepimą apie GYVENIMO rubriką