Dabar populiaru
Publikuota: 2016 rugpjūčio 8d. 19:00

7 karčios tiesos, kurios suteiks jums stiprybės judėti pirmyn

Šuolis.
Fotolia nuotr. / Šuolis į vandenį.

Tinklaraštininkė Heidi Priebe pateikia sąrašą tiesų, kurias suvokus ir tinkamai jas panaudojus, tapsite stipresni savo kasdieniuose sprendimuose.

1. Niekas nėra užimtas tiek, kad negalėtų jums atsakyti

Vaikinas ar mergina greičiausiai neatsako į jūsų skambučius ne todėl, kad yra labai užsiėmęs ar užsiėmusi. Potencialus darbdavys jau kurią dieną neperskambina jums visai ne dėl to, kad negali rasti nei vienos laisvos minutės.

Vienintelis teisėjas, kurio turite klausytis, esate jūs pats

Jeigu jūs iš kažko negaunate atsakymo, tai yra dėl to, kad jie sąmoningai nenori jums atsakyti. Ir kuo greičiau liausitės ieškoti pateisinimų šiems žmonėms, kurie neskiria jums reikiamo dėmesio, tuo greičiau priartėsite prie žmonių ir situacijų, kurie jums suteiks norimą dėmesį.

2. Kiekvienas žmogus savo interesus iškelia aukščiau visų kitų

Nesvarbu, kiek nuoširdus, geras ir rūpestingas yra žmogus, jis visada bus labiau susirūpinęs savo problemomis nei jūsų.

Net pats dėmesingiausias meilužis nesupras, kurį „mygtuką“ reikia paspausti, jeigu jūs jam nepasakysite. Pats sąžiningiausias darbdavys gali net neįtarti, kad varo jus į kapo duobę, kol sutinkate vykdyti visas jo duodamas užduotis.

Dauguma žmonių pasiima tiek, kiek jūs sutinkate jiems atiduoti, todėl pasistenkite apibrėžti ribas ir laikytis jų, kad kažkas tiesiog neužliptų jums ant galvos. Stiprūs žmonės nebijo sakyti „ne“ tam, ko jie nenori daryti, nes žino, kad niekas neapgins jų, jeigu jie patys to nepadarys.

TAIP PAT SKAITYKITE: Kaip per 5 minutes atpažinti kompleksuotą žmogų

3. Jūs niekada nepajėgsite visiems įtikti

Jeigu įsiklausytumėte į viską, ko kiekvienas kada nors iš jūsų norėjo, pavirstumėte į beformį, bejausmį, be gyvybės ženklų ištižėlį. Ir tada kas nors ateitų ir pasakytų, kad jums reikėtų tapti įdomesniam.

Tiesa aiški – visiems įtikti neįmanoma. Visada atsiras tas, kuris pasakys, kad jūs netinkamai gyvenate ar pasirinkote netinkamą kelią. Jus kritikuos nepriklausomai nuo to, kuo užsiimate, tad tiesiog darykite tai, ką mėgstate. Todėl, kad vienintelis teisėjas, kurio turite klausytis, esate jūs pats.

4. Pasaulis visiškai nieko jums neskolingas

Galite būti pats kiečiausias, geriausias, protingiausias, įdomiausias žmogus pasaulyje, tačiau jeigu su savim nedirbsite ir netobulėsite, tai visos šios savybės taip ir liks jūsų vaizduotėje.

Yra du variantai: galima visą gyvenimą gailėtis savęs, nes esate verti daugiau, arba galima pradėti veikti ir pasiimti iš gyvenimo viską tiesiog dabar. Spėkite, kokį pasirinkimą padarys stiprus žmogus?

5. Jūs nuolat randate pasiteisinimų

Galima visą gyvenimą praleisti kankinantis, kad jums trūksta laiko, pinigų, jėgų ir resursų savo tikslų siekimui. Galbūt taip ir yra, tačiau rūsti tiesa tokia – kiekvienas šios planetos žmogus turi bent vieną pasiteisinimą tam, kad nejudėtų į priekį.

Žmonės, gaunantys iš gyvenimo tai, ko jie nori, ignoruoja savo pasiteisinimus. Jie randa būdų įveikti apribojimus, o ne skundžiasi jais – štai jų pergalių priežastis.

6. Jus apibūdina jūsų veiksmai, o ne mintys

Galite sėdėti visą dieną uždaroje patalpoje ir piešti vaizduotėje geresnį pasaulį, tačiau kol neišeisite į lauką ir nepradėsite to įgyvendinti, tai neturi jokios reikšmės. Gebėjimas kurti didelius planus – nuostabus dalykas, tačiau kol nepastiprinama veiksmais, svaičiojimai neturi jokios vertės. Galų gale, apie mus galima spręsti ne pagal mūsų mintis, o pagal poelgius.

7. Niekas neateis ir neišgelbės jūsų nuo jūsų pačių gyvenimo

Visi norime tikėti, kad svajonių žmogus, idealus darbas ar neįtikėtina staigmena laukia mūsų už kampo. Kai esame nepatenkinti savo padėtimi, nepagrįstai tikimės, kad stebuklingu būdu pasirodys burtininkas ir išgelbės mus nuo visų problemų.

Gyvenime taip nebūna. Problemos nesisprendžia sekundės greičiu mostelėjus burtų lazdele. Jeigu norite pokyčių gyvenime, turite patys ties tuo dirbti.

Tai žino patys stipriausi žmonės. Kai ateina sunkūs laikai, jie dedasi šarvus, lipa ant balto žirgo ir patys save gelbėja. Todėl, kad jie supranta: jeigu kas ir padės, tai tik jie patys.

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Parašykite atsiliepimą apie GYVENIMO rubriką