TIESAI REIKIA TAVO PALAIKYMO PRISIDĖK
Dabar populiaru
Pažymėkite klaidą tekste pele, prispaudę kairijį pelės klavišą

8 keisčiausios paslaugos pasaulyje

Jackie Samuel apkabinimas už 60 dolerių
„Youtube“ stopkadras / Jackie Samuel apkabinimas už 60 JAV dolerių
Šaltinis: 15min
0
A A

Žmonės užsidirba pinigų iš pačių netikėčiausių dalykų. Taigi, jeigu stokojate idėjų savo verslui, gal jus įkvėps šios itin keistos paslaugos? Nesiūlome sekti jų pavyzdžiu, tačiau tai dar kartą įrodo, kad pasaulyje egzistuoja milijonai beprotiškiausių ir netikėčiausių galimybių, kaip užsidirbti pinigų!

Daugiau 15min Gyvenimas naujienų – mūsų Facebook puslapyje!

► Visiems kartais reikia apkabinimų. O jeigu neturite kam patikėti savo liūdesio ir prastos nuotaikos, tam visada yra profesionali apkabintoja Jackie Samuel iš Penfieldo. Tik nebūkite naivūs ir negalvokite, kad ši moteris dirba už dyką – valanda kainuoja 60 JAV dolerių. Miniatiūrinė gražuolė, mielai prigludusi prie jūsų, išbus net 60 minučių. Tačiau jokio nuogumo, jokių intymių svajų ar kitų vulgarių minčių puoselėti neverta – tai griežtai tik apkabinimų verslas!

VIDEO: Apkabintoja Jackie Samuel

► Per dažnai naršote Facebook‘e? Nuo to nukenčia jūsų produktyvumas ir darbo kokybė? Štai Maneeshas Sethi sugalvojo, kad gana tuščiai dykinėti. Problemos sprendimas, švelniai tariant, netikėtas: vyrukas pasisamdė moterį už 8 JAV dolerius per valandą, kad ši jam užvožtų, kai tik jis prisijungia prie socialinio tinklo. Ir dar šis tas... Nemanykite, kad tai – tik juokelis. Pasirodo, vyruko darbingumas nuo 38 proc. padidėjo iki 98 proc.! Tad argi nebūtų smagu padirbėti socialinių tinklų „kontroliere“?..

VIDEO: Socialinių tinklų „kontrolierė“

► Rašome laiškus! Ranka rašyti laiškai atrodo tikra atgyvena šiuolaikinių technologijų šalininkams. Tačiau juose juk tiek daug romantikos, šilumos... Galiausiai kiekvienas kada nors gavęs laišką žino, koks virpulys užplūsta taip laukus ir pagaliau atplėšus tikrą laišką. Kompanija Epistly orientuojasi būtent į tokius jausmus ir asmeninius laiškus ranka rašo kitiems žmonėms. Tiesiog nusiųskite jiems tai, ką norite pasakyti artimiesiems, ir jūsų noras bus įgyvendintas elegantiška, dailia rašysena. Ar naudotumėtės tokia paslauga?


► Ausų valymo ypatumai... Tekančios Saulės šalies keistenybės neturėtų stebinti, nes jų išradimai jau seniai puikuojasi pirmosiose šypsnį keliančiose vietose. Ausų valymo salonai – ar gali skambėti keisčiau? Pasirodo, japonams ši procedūra asocijuojasi su pačiais šilčiausiais vaikystės prisiminimais, tad jie mielai lankosi juose. Be to, esą tai ir atpalaiduoja, ir ramina. Na, o norintieji ar norinčiosios dirbti ausų valymo versle, turi kaip reikiant pasikaustyti, nes tobulai procedūrai reikia pasiruošti iš širdies ir rimtai mokytis.

VIDEO: Ausų valymo salonas Japonijoje

► Išsinuomok močiutę! Teksase iš tiesų egzistuojanti kompanija Rent-a-Grandma nesiūlo išsinuomoti tikros močiutės. Tai šmaikštus pasiūlymas norintiems rasti tinkamą vaikų auklę. Kompanija puoselėja tam tikras vertybes ir mano, kad močiučių amžiaus auklės yra patyrusios, mielos, turi pakankamai patirties prižiūrėti klientų vaikus ir šeimininkauti namuose. Juk močiutės pačios šauniausios, ar ne?!


► Pusnuogės kambarinės, lakstančios po namus ir darančios tvarką, nėra tik erotines fantazijas keliantis filmo scenarijus. Tai – Melissos Borrett iš Teksaso verslas. Beveik nuogutėlės namų tvarkytojos kainuoja nemažai – valanda atsieina net 100 JAV dolerių. Jos gali būti su apatiniais arba be viršutinės apdaro dalies – kaip tik pageidausite. Tiesa, toks verslo modelis gana konservatyviame mieste buvo įvertintas neigiamai. Nė neįsibėgėjusi paslauga kaipmat pateko ir aplinkos sergėtojų akiratį.

VIDEO: Apsinuoginusių namų tvarkytojų paslaugos

► Jeigu aplinkiniams gėdijatės pasakyti, kad jiems laikas pasirūpinti savo nosies plaukais, pasinaudokite specialia paslauga! „Nešvarus“ darbelis gali būti atliktas ir už jus!  Chololi – tai anoniminė elektroninio pašto paslauga, pranešanti nosies plaukais apaugusiam žmogui, kad laikas imtis priemonių... Ir vėlgi sukurta Japonijoje, tačiau dabar ir anglakalbiams pritaikyta naudotis paslauga laužo visus standartus. Jeigu kamuojatės su artimu žmogumi, nesirūpinančiu savo nosies „išvaizda“, rekomenduojame štai šį puslapį...


► Na, o pagirių autobusas praverstų ne tik Las Vegase... Užrašas ant transporto priemonės „Jaučiatės lyg pragare?“ skelbia, kad joje laukiami su alkoholio padariniais kovojantys turistai. Tai mobili greitoji pagalba, padedanti nuslopinti pagirių skausmus: joje nerasite dar lašelio viskio ar vyno, o kaipmat būsite pastatyti ant kojų pavartoję tam tikrų preparatų, vitaminų... Tikinama, kad pagirių sindromas „išgydomas“ vos per 45 minutes. Tačiau ir kaina atitinkama – nuo 90 iki 500 JAV dolerių!

VIDEO: „Pagirių“ autobusas
Pažymėkite klaidą tekste pele, prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Parašykite atsiliepimą apie GYVENIMO rubriką