Dabar populiaru
Publikuota: 2015 birželio 27d. 21:00

8 taisyklės, galinčios pakeisti jūsų gyvenimą

Mergina.
Fotolia nuotr. / Mergina.

Kartais reikia tiek nedaug, kad gyvenimas taptų gražesnis, įdomesnis ir malonesnis. Norite, kad pasikeistų jūsų pasaulėžiūra, o nauja diena prisipildytų prasmės, išminties ir meilės? Įsidėmėkite šias taisykles. Tikimės, jos jums padės naujai pažvelgti į gyvenimą.

1. Darykite tai, kas atneša jums džiaugsmą ir teigiamas emocijas. Pasistenkite pakeisti savo įsitikinimus ir mintis iš neigiamų į teigiamas. Jeigu negalite pakeisti situacijos, keiskite požiūrį į ją. Tada jūsų gyvenime atsiras daugiau laimės ir malonių įvykių.

2. Atsikratykite žalingų įpročių. Valgykite sveiką ir organizmui naudingą maistą. Pamirškite apie alkoholį ir cigaretes. Išmokite galvoti apie save kaip apie sėkmingą ir sveiką žmogų.

3. Užsibrėžkite didelį tikslą. Ne tik užsibrėžkite, bet būtinai jį užsirašykite. Kiekvieną dieną skaitykite, ką užsirašėte. Taip bus daug lengviau nukreipti savo mintis ir veiksmus į galutinį rezultatą. 

Taip pat skaitykite: 15 dalykų, kuriuos privalote žinoti, kai svyra rankos

4. Pamirškite apie nesėkmes. Atminkite, kad kiekviena nesėkmė turi mažą grūdelį sėkmės. Jeigu į kiekvieną nesėkmę žiūrėsite kaip į tam tikrą pamoką, kuri jus padarys dar stipresniu, gyvenimas eis tik gerąją pusę. 

Shutterstock nuotr./Tėtis su dukra.
Shutterstock nuotr./Tėtis su dukra.

5. Kelkitės kiek įmanoma anksčiau. Tie, kurie keliasi anksčiau, būna geresnės nuotaikos ir per dieną spėja padaryti daug darbų. Atsikėlę išgerkite stiklinę vandens, padarykite lengvą mankštelę arba pabėgiokite gryname ore. 

Jeigu negalite pakeisti situacijos, keiskite požiūrį į ją.

6. Apsupkite save sėkmingais ir išmintingais žmonėmis. Stenkitės kiek įmanoma daugiau laiko praleisti su tokiais žmonėmis, klausykitės jų patarimų, stebėkite jų įpročius ir mąstymo būdą. Tada jūsų kelias į sėkmę bei gerovę bus daug trumpesnis.

Taip pat skaitykite: Emocinė krizė arba nervinis išsekimas: 13 požymių, kurie keičia jūsų elgesį

7. Niekada nieko nebijokite. Nebūna neįveikiamų kliūčių. Abejonės ir įvairios kliūtys egzistuoja tik mūsų galvoje. Kai kyla blogos mintys ir svyra rankos, kai atrodo, kad kažkas nepavyks ar nepasiseks, pasakykite sau: „Pamiršk apie tai ir eik savo tikslo link.“

8. Naudingai praleiskite savaitgalius. Savaitgaliai yra skirti poilsiui, todėl praleiskite juos naudingai. Išvykite į gamtą, skirkite laiko savo šeimai, vaikams ir seniai matytiems artimiesiems. Skaitykite geras knygas, mokykitės kalbų, tobulinkite savo vidinį pasaulį. 

Temos: 2 Tikslas Laimė
Pažymėkite klaidą tekste pele, prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą

Naujienos

Žiemos olimpinės žaidynės

Parašykite atsiliepimą apie GYVENIMO rubriką