Dabar populiaru
Publikuota: 2015 rugsėjo 15d. 06:00

Antradienio horoskopas – rugsėjo 15 d.

Katinai.
Fotolia nuotr. / Katinai.

Įsiklausykite į komandos draugus, suderinkite veiksmus, kad ausis džiugintų harmoninga melodija.

AvinasAvinas
(nuo kovo 20/21 d. iki balandžio 20/21 d.)

Šiandien noriai kalbėsitės ir išklausysite savo pašnekovus, tokiu būdu ne tik gerindami savo santykius, bet ir gaudami gerą progą pažvelgti į aplinkybes ir įvykius iš kito žmogaus perspektyvos. Nors bendrauti bus gera, lengva ir malonu, patys savo netikėtais poelgiais ar noru įrodyti savo išskirtinumą, galite įnešti į santykius sumaišties.

JautisJautis
(nuo balandžio 20/21 d. iki gegužės 21/22 d.)

Šiandien darbo vietoje netruks pokalbių apie tai, kas jums su kolegomis aktualu darbe ir apie tai, kas visiškai nesusiję su jūsų pareigomis. Ignoruoti kviečiančių pokalbiui nevalia, nes pokalbiai stiprins tarpusavio ryšius. Vakare sprendimai, kuriems įtakos turės praeities patirtys, gali sujaukti per dieną kurtą tvarką.

DvyniaiDvyniai
(nuo gegužės 21/22 d. iki birželio 21/22 d.)

Šiandien jums bus gera įsilieti į malonių susitikimų, aptarimų ir planų šurmulį. Pirmyn jus ves kūrybiškų minčių gausa, romantiški lūkesčiai ir noras kuo daugiau žmonių sudominti tuo, ką jūs nuveikėte, sukūrėte ar kas jums išties svarbu. Vakare draugai gali pakišti koją jums, kuriantiems harmoningą ir jaukią aplinką.

VėžysVėžys


(nuo birželio 21/22 d. iki liepos 23/24 d.)

Šiandien jus gali aplankyti prisiminimai, susiję su jūsų šeima ar gimine. Be to, galite sėkmingai aptarti kokias nors namų ir šeimos temas, ypač susijusias su gražiais ar prabangiais pirkiniais. Galbūt net prikalbinsite kai ką jums visiems reikalingo įsigyti. Tik mažiau galvokite, kaip tai atrodo svetimiems – daug svarbiau tai, kas gera jūsų šeimai.  

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą

Vardai

Praktiškai su „Norfa“

Esports namai

URBAN˙/

Parašykite atsiliepimą apie GYVENIMO rubriką