Dabar populiaru
Tiesiogiai
15min be reklamos
Publikuota 2015 01 06, 06:00

Antradienio horoskopas – sausio 6 d.

Ką šią dieną jūsų Zodiako ženklui numačiusios žvaigždės, sufleruoja astrologė Vaida Budginaitė.
Balionai
Balionai / „Shutterstock“ nuotr.

AvinasAvinas
(nuo kovo 20/21 d. iki balandžio 20/21 d.)

Iki pietų neskubėkite atlikti visko, kas svarbu. Popietę tam bus ir laiko, ir tinkamų sąlygų. Turbūt dėl vyresnio asmens iš užsienio ar mokymo įstaigos. Vakarop ne viskas, ką jums sakys draugai, bus aišku. Norėdami susitarti, turėsite pažvelgti į diskutuojamą temą kitu kampu. Ir netrukus suprasite, kad taip pasielgę – nesuklydote.

JautisJautis
(nuo balandžio 20/21 d. iki gegužės 21/22 d.)

Daugiausia, ką vertingo galite atlikti iki pietų – tai keli skambučiai, susitikimai ar išvykos. Popietę dalį jūsų dėmesio pasiglemš namai ar šeimos nariai. Tačiau palankiai spręsis finansiniai, draudimo ar kiti bendri klausimai. Nepageidaujami skambučiai, pokalbiai ar nebaigti darbai drums jūsų vakaro ramybę ar šeimyninius planus.

Taip pat skaitykite: 2015-ųjų sekso horoskopas

DvyniaiDvyniai
(nuo gegužės 21/22 d. iki birželio 21/22 d.)

Ryte sektųsi pabaigti ar pratęsti darbus, kurie vienaip ar kitaip susiję su jūsų asmeniniais finansais. Popietę aktyviai bendrausite. Tačiau visų pozicijų neužimkite – palikite vietos ir partneriams, kurie atsiras tinkamu metu tinkamoje vietoje. Vakare iš toli jus pasiekusios žinios ne kaskart ras tinkamą vietą jūsų galvoje, tačiau per anksti jų neatmeskite.

VėžysVėžys
(nuo birželio 21/22 d. iki liepos 23/24 d.)

Iki pietų labiau rūpinsitės savimi nei kitais, net jei jums atrodys priešingai. Nesistenkite kitiems įtikti – svarbu, kad būtų gera jums, o tada ir kiti jausis šalia jūsų puikiai. Antrąją dienos pusę norom nenorom susikoncentruosite į nedidelius, iš pirmo žvilgsnio nereikšmingus darbelius. Juos atliksite nepriekaištingai, atsižvelgę į kitų žmonių nuomonę.

Taip pat skaitykite: Rytų horoskopas 2015 metams pagal gimimo metus

LiūtasLiūtas
(nuo liepos 23/24 d. iki rugpjūčio 23/24 d.)

Ryte prieš imdamiesi veiksmų, gerai ištyrinėkite apylinkes, aplinkinius ir galimas pasekmes. O jau po pietų drąsiai švieskite, kitiems savo šviesos ir šilumos negailėdami. Kaip gi be jos ir be jūsų šią žvarbią žiemos dieną? Žinodami, koks kuras šilumai suteikti patikimiausias, į ginčus vis dėlto nesileiskite ir, jei pririeks, nusileiskite. 

MergelėMergelė
(nuo rugpjūčio 23/24 d. iki rugsėjo 23/24 d.)

Sėkmingai pirmajai dienos pusei jums bus reikalinga komanda. Būdami vieni jausitės taip, lyg jums nuolat kažko trūktų. O dienai įpusėjus galite palikti visus ramybėje ir net paprašyti, kad jums leistų pabūti ir padirbėti vieniems. Šeimos narių reikalavimai jums nebus našta. Vakare nuo visko atsiriboti nepavyks dėl buitinių ar sveikatos rūpesčių.

SvarstyklėsSvarstyklės
(nuo rugsėjo 23/24 d. iki spalio 23/24 d.)

Pamanę, kad galite šoktelėti vienu karjeros laipteliu aukštyn, šiandien neapsirikite. Tačiau, jei viską patikrinote ir jei tai, ką darote, jums ne naujiena, o anksčiau pradėtų darbų tąsa – pirmyn. Popietę savo tikslams pasiekti pasitelkite komandą ir išklausykite gautą informaciją. Deja, vakare su vaikais ar mylimu asmeniu susitarti gali būti sudėtinga.  

SkorpionasSkorpionas
(nuo spalio 23/24 d. iki lapkričio 22/23 d.)

Iki pietų matysite tai, ką norite matyti. Jei taip aplink žvalgydamiesi nieko iš esmės nekeisite, popietę galėsite ryžtis svarbiems darbams. Atlygis už juos nors nestebinantis, bet garantuotas. Vakare jūsų profesinius polėkius stabdys jūsų šeimos nariai ar namų problemos. Siekiantiems gerų santykių su namuose gyvenančiais, teks pasukti galvą.

ŠaulysŠaulys
(nuo lapkričio 22/23 d. iki gruodžio 22/23 d.)

Jei diena prasidės nei šiaip, nei taip – nesistebėkite, ir niekur neskubėkite. Ypač tada, kai jus skubins kažkas iš jūsų bendražygių. Įdienojus geriau žinosite, kaip apginti savo nuomonę ir kaip įtikinti kitus. Jūsų asmeniniams kerams vietos atsiras pakankamai. O jei vakare sesuo, brolis ar kaimynas nesutiks su jūsų nuomone, kažin ar labai nerimausite.

Taip pat skaitykite: Astrologės Lanos Kutkytės 2015 metų karjeros horoskopas

OžiaragisOžiaragis
(nuo gruodžio 22/23 d. iki sausio 20/21 d.)

Visą dieną būsite savaip priklausomi nuo aplinkinių nuomonės, pagalbos ar pinigų. Dienai prasidėjus jautriau reaguosite į aplinkinių reakcijas, o vėliau sėkmingiau atsiribosite, tačiau užuot atsitraukę, pasitikėkite tais, kurie šalia. Vakare vienų laukia išlaidos, antrų diskusijos apie pinigus, o trečių – naujienos, susijusios finansais.

VandenisVandenis
(nuo sausio 20/21 d. iki vasario 19/20 d.)

Nuo mielo ryto darbų gausa jūsų nevargins, jei nesiimsite to, kas nauja ir neišbandyta. Vėliau įgysite komandos narių pagarbą ir palaikymą. Dienai baigiantis persistengsite reikšdami savo nuomonę ar skleisdami savo kerus. Kita vertus, jei jumis netiki ir jus ignoruoja – gal tai jų, o ne jūsų problema? Tik štai aukso vidurį rasti sunku.

ŽuvysŽuvys
(nuo vasario 19/20 d. iki kovo 20/21 d.)

Ryte būsite atsipalaidavę. Gal net kiek per stipriai, o tai gali jums tapti trukdžiu tuomet, kai reikės įvertinti visus už ir prieš. Todėl reikšmingus sprendimus atlikite popietę, ypač susijusius su darbu, sveikata ar buitimi. Tuomet vadovai į jus žvelgs su pasitikėjimu ir suteiks jums daugiau atsakomybių. Vakare jūsų jausmai gali nesulaukti atsako, o mintys – nebūti išgirstos.

Norėdamas tęsti – užsiregistruok

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Parašykite atsiliepimą apie GYVENIMO rubriką