Dabar populiaru
Sužinokite daugiau
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą

Apie karmą: kaip ji veikia mūsų gyvenimą?

Karma žmogaus gyvenime
Fotolia nuotr. / Karma žmogaus gyvenime
Šaltinis: 15min
0
A A

Ezoterikai tikina, kad mes nugyvename ne vieną gyvenimą, o tai, ką darėme ankstesniuose, turi įtakos dabarčiai. Žinoma, mes patys pasirenkame kuo tikėti, tačiau net ir šiandien kiekvienas prisimintų iš savo ar kitų patirties, kad dažniausiai už blogus darbus sumokama. Vienaip ar kitaip ateina atpildo valanda.

Daugiau 15min Gyvenimas naujienų – mūsų Facebook puslapyje!

Karma mus apgaubia dar nė neatsiradus šiame pasaulyje. Koks jos kelias? 

Karmos kelias prasideda nuo gimimo...

Ir gali apimti ne vieną žmogų, bet visą šeimą, giminę. Įsivaizduokite, kad visi jūs atliekate panašius klaidingus veiksmus. Natūralu, kad pradeda kauptis neigiama energija. Atvirkštinis procesas irgi įmanomas, tik daugiausia dėmesio būtina skirti geriems darbams, poelgiams. Per daug metų neigiama ir teigiama energijos gali tapti vienodomis, t. y. sukuriama pusiausvyra, tačiau ji atsiskleidžia sudėtingu gyvenimu, kupinu įvykių ir pavojų. Todėl tokią pausvyrą reikia suardyti.

Švari karma – švarus žmogus

Sveikas kūnas ir sveika siela atskleidžia, kad galite džiaugtis ne tik puikiais genais, bet ir gera karma. Tikinama, kad visos paveldimos ligos, silpna sveikata simbolizuoja, jog giminėje gyvenimai ir žmonių poelgiai klostėsi taip, kad buvo sukauptas didžiulis neigiamos energijos kiekis. Tarkime, net materialinės gėrybės, perduodamos iš kartos į kartą, gali nepasiekti paveldėtojų, jeigu giminės pasaulis yra perpildytas blogio.

Jeigu žmogui nesiseka jo gyvenimo kelyje, jis nesugeba pasiekti harmonijos vidiniame pasaulyje, atsiskleisti socialinėje visuomenėje, o visur, kur tik eina, susiduria su nesėkmėmis, gali būti, kad tam įtakos turi karma. Juodas juostas retai kada keičia baltos, įvairios nelaimės tampa kasdienėmis palydovėmis ir net poilsis, bandymas „surinkti“ save visiškai ramioje, rūpesčių nekeliančioje aplinkoje, slegia žmogų.

Likimas perduodamas?

Sakoma, kad tėvai gali „perduoti“ karmą vaikams: vyrai – sūnums, o moterys – dukroms. Tačiau tai ne visuomet taisyklė, nes viskas gali įvykti ir atvirkščiai, pavyzdžiui, šeimoje auga tos pačios lyties mažyliai. Dar kitokia situacija, kai pora augina tik vieną vaiką, mat tuomet jame susikaupia abiejų tėvų karmų pėdsakai, arba turima daug vaikų, kurie nepapuola į karmos veikimo lauką.

Įdomu, kad energinis giminės karmos bagažas yra individualaus mentalinio bagažo dalis, kurį pasirenka dar negimusio žmogaus siela. Dėl šių priežasčių sielos pasirenka ir savo tėvus bei būdus savo tikslams pasiekti. Taigi, pasak ezoterikų, tarp gimimo ir asmeninės karmos yra glaudus ryšys.

Visais savo pasirinkimais siela stengiasi pakoreguoti neigiamą gimimo karmą. Tam tikra prasme gimdamas žmogus jau gauna „primestą“ ateities ir lemties scenarijų, kuriam įtaką daro praėjusieji gyvenimai. Būdamas motinos įsčiose, vaikas gauna daugybę informacijos apie giminės energinį paveldą ir asmeninę programą, o tai turi įtakos žmogaus ateičiai, siekiams, talentams. Bet kuriuo atveju karminis antspaudas, nebūtinai giminės, gimimo, bet asmeninis tikrai dalyvaus  jo gyvenimo kūrime.

Kuo stipresnė žmogaus asmenybė, tuo mažiau jai daro įtaką mentalinis gimimo paveldas, prisidedantis prie karmos. Tačiau jeigu valia silpna, o pats asmuo linkęs į asocialų elgesį, visa tai turės matomus rezultatus. Situaciją dar labiau pabloginti gali santykių su tėvais nutraukimas, nes neigiama karmos energija tik dar labiau paaštrės.

Kaip išsivaduoti iš gimimo karmos gniaužtų?

Iš pradžių atsakymų ieškokite savyje, tai yra, kaip jūs elgiatės su savo vaikais: ar žiūrite į juos kaip į asmenybę, ar kaip į nuosavą teritoriją. Ne visi žmonės tiesiog myli, kitiems reikia mylėti „už kažką“. Taip pat ir pasaulyje bei šeimoje kuriami santykiai, žinoma, tai nėra aksioma.

Kitas dalykas, kaip mes perduodame savo mentalinį paveldą atžaloms, pavyzdžiui, demonstruojame tam tikrą elgesį, gyvenimo būdą, manieras savo šnekomis bei emocijomis. Natūralu, kad maži vaikai labai greitai reaguoja ir išmoksta, pradeda mėgdžioti bei atkartoti. Juk kiekvienas mūsų nori sudominti savo atžalas tuo, kad įdomu ir mums patiems. Tos pačios frazės, kurias naudojate bendraudami vaikais, tampa rėmais, kuriais jie išsiskiria iš socialinės visuomenės.

Tad kalbėdami venkite žodžiais kurti neigiamą energetiką, pavyzdžiui, nesakykite, kad viskas blogai, gyvenimas tragiškas, žmonės neverti dėmesio, kad jie visi vienodi, pikti pavydūs... Pamažėle užprogramuosite ne tik save, bet ir vaikus į juos supančią aplinką žvelgti lyg į didžiausią priešą. Taigi, norintys atsikratyti gimimo karmos padarinių, turėtų mesti šalin savęs naikinimo programą, kad galėtų tobulėti dvasine linkme ir gyventi pilnavertį gyvenimą.

Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Parašykite atsiliepimą apie GYVENIMO rubriką