Dabar populiaru
15min be reklamos
Publikuota 2022 07 05, 10:26

Aro Gibiežos „Namų turas“ ir vėl užkurs ugnį Lietuvos miestuose

„Namų turas“ – tai Aro Gibiežos ir „Utena Stunt Riders“ motoakrobatų komandos kelionė po Lietuvą, kuri jau trečius metus dovanoja išskirtinę galimybę nemokamai pamatyti įspūdingus pasaulinės klasės motociklų triukus, rašoma pranešime žiniasklaidai.
Aras Gibiežos „Namų turas“ ir vėl užkurs ugnį Lietuvos miestuose
Aro Gibiežos „Namų turas“ ir vėl užkurs ugnį Lietuvos miestuose / Organizatorių nuotr.
Temos: 1 Motociklas

Komanda pradės liepos 8 d. Kelmėje, liepos 9 d. kelsis į Šakius, liepos 16 d. apsilankys Kėdainiuose ir maršrutą pabaigs liepos 23 d. Anykščiuose. Pasižymėki šias dienas, nes padangų karštis pramuš oro temperatūrą.

Aras Gibieža daugumai jau pažįstamas – tai Europos motoakrobatikos čempionas, „Red Bull“ atleto titulą nešiojantis jau 10 metų. Jis atlieka pasirodymus pasauliniuose renginiuose „Formulė 1“, „Moto GP“, ką jau kalbėti apie jo skriejimą per kitas motosporto varžybas, kuriuose įkvėpimo iš Aro semiasi motoakrobatai iš viso pasaulio. Aras šiais metais paruošė naujų triukų, į turą pasiims ir du savo mažamečius sūnus.

„Utena Stunt Riders“ komanda nekinta, o tai reiškia dar didesnį įdirbį ir aukštesnę klasę. Šarūnas Kezys, Guinnesso rekordų knygoje įrašytas kaip žmogus, ant vieno rato apsisukęs daugiausiai kartų per minutę, ne per seniausiai peršoko „Lamborghini“ automobilį su motociklu.

Kitas narys – Nerijus Malinauskas, daugiau nei 10 metų atliekantis akrobatinius triukus, o jo kurtus motociklų dizainus galima pamatyti visame pasaulyje. Šie komandos nariai ne pėsti – savo rankomis sukonstravo du pirmuosius „Supermoto Stunt“ stiliaus motociklus, su kuriais ir žada atlikti triukus.

Na, o Virgilijus Dikšas, nuo tada kai 16-os atsistojo ant čempionatų podiumo, nesiruošia nuo jo pasitraukti, ir dar – per vieną praėjusią vasarą surengė daugiau nei 150 pasirodymų Kinijoje ir kitose šalyse. Ketveriukė tikrai stulbinanti, ne tik valdo motociklus kaip savo kūno dalis, bet dar ir patys juos konstruoja – asai visomis prasmėmis.

Organizatorių nuotr./Aras Gibiežos „Namų turas“ ir vėl užkurs ugnį Lietuvos miestuose
Organizatorių nuotr./Aras Gibiežos „Namų turas“ ir vėl užkurs ugnį Lietuvos miestuose

Tai treti metai, kai „Namų turas“ turi atsirasti tavo vasaros planų sąraše ir tam pritars visi, kas buvo ankstesniuose.

Norėdamas tęsti – užsiregistruok

„Pranešimas spaudai“ – tai naujienų agentūrų, juridinių ir fizinių asmenų sukurti bei platinami pranešimai apie paslaugų, gaminių, įmonių ar įstaigų naujienas ir pan. Spręsdama dėl turinio publikavimo UAB „15min“ atsižvelgia į informacijos aktualumą, naudą visuomenei, viešąjį interesą. Už šio turinio skelbimą UAB „15min“ nėra atlyginama. Redakcija turi teisę pranešimus redaguoti, trumpinti, papildyti, šalinti tekste esančias nuorodas ir pavadinimus.

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Parašykite atsiliepimą apie GYVENIMO rubriką