Dabar populiaru
15min be reklamos
Publikuota: 2011 sausio 2d. 14:21

Astrologė V.Liaugminienė: „Zuikio metai bus spalvingi“

Anot Violetos Liaugminienės, metai bus labai spalvingi.
Asmeninio archyvo nuotr. / Anot Violetos Liaugminienės, metai bus labai spalvingi.
Astrologė Violeta Liaugminienė teigia, kad tik prasidėję 2011-ieji bus itin spalvingi. Vasario 3 d. prasidėsiantys kiškio arba baltojo katino metai atneš nemažai permainų visam pasauliui.

Metai, anot astrologės, bus prieštaringi, kupini įtampos, kovos. Visus metus Jupiterį lydės Juodasis Mėnulis, atnešiantis daug kliūčių, įtampos. Ypač nuo kovo 23 d., kai Jupiteris įeis į Avino ženklą. Gali atsirasti daugiau pykčio, kilti konfliktų, gali atsirasti naujų lyderių. Šiais metais Urano planeta, atsakinga už mentalines energijas, pereis į Avino ženklą, kur užbaigs savo 84 metus trukusią kelionę. Istorija rodo, kad tokiu metu, kai Uranas pereina į kitą ženklą, palankus metas naujovėms – tuo metu ištobulėjo automobilių, aviacijos pramonė. 

Balandžio 5 d. Neptūno planeta iš Vandenio ženklo pereis į Žuvų. Ši planeta atsakinga už dvasines vertybes.

Tai laikas naujų darbų pradžiai, savarankiškoms, stiprioms asmenybėms atsiskleisti. Tačiau kartu reikia nepamiršti, kad Juodasis Mėnulis gali provokuoti klaidas. 
„Taigi, šie metai bus ir tokie, ir tokie – labai spalvingi, dinamiški“, – teigė pašnekovė. 
Tačiau pažvelgusi į Lietuvos horoskopą ji pranašavo palankesnius, sėkmingesnius metus. Sunkus periodas laukia iki kovo 23 d. Vėliau viskas turėtų išskaidrėti, prasidėti lengvesnis etapas. Dar palankesnis metas bus nuo vasaros, tuomet turėtų imti spręstis ir finansiniai reikalai. 
Violeta Liaugminienė sudarė šių metų astrologines prognozes visiems 12 Zodiako ženklų. 

Avinas (kovo 21 – balandžio 20)

Iki sausio antros pusės jums vertėtų daugiau pabūti pačiam su savimi. Pasistenkite sutelkti dėmesį į savo planus, gerai išsiaiškinkite, ko norite.

Tačiau nuo sausio pabaigos jums gali atsiverti naujos galimybės. Būtų nedovanotina nuodėmė nepasinaudoti šiomis perspektyvomis, šia Visatos skleidžiama banga ir kilstelėti pakopa aukščiau – tiek savo asmenybę, tiek karjeros reikalus. Ypatingą metų atmosferą jums kurs ne kas kitas, o karališka planeta – Jupiteris. Būtent jis būdamas jūsų ženkle nuo sausio 22 iki birželio pradžios suteiks daugiau laisvės, galimybių išplėsti įvairias savo veiklos sritis. Tai stiprūs metai paieškoms, drąsiems sumanymams, inovatyvioms idėjoms įgyvendinti. Energijos turėsite tiek, kad ji veršis per kraštus. Kad šis periodas būtų iš tiesų puikus, priklauso tik nuo jūsų pačių gebėjimo savo energiją nukreipti tinkama linkme ir iš gyvenimo imti tai, apie ką seniai svajojote. Galite visiškai pakeisti savo išvaizdą, gyvenimo būdą, įgyti drąsos įgyvendinti senai puoselėtus planus.

Tačiau atsiminkite kad nuo kovo 24 d. į jūsų ženklą ištisiems 9 mėnesiams įžengs Juodasis Mėnulis, Lilit, ir daugelis Avinukų gali pasijusti tarsi ne ta koja išlipę iš lovos. Šiuo laikotarpiu gali viena po kitos užgriuti negandos, visiškai netikėtai sužlugti net geriausi planai. Todėl svarbiausius sprendimus atlikite nuo sausio galo iki kovo 24 d.

Nuo birželio iki metu pabaigos jums svarbi tema bus finansai. Jei nepasiduosite impulsyvumui, stichiskumui, o sugebesite devynis kartus pamatuoti ir tik dešimtą kirpti – gali atsiverti geros perspektyvos finasų srityje.

Jautis (balandžio 21 – gegužės 20)

Iki sausio 22 pabaikite visus reikalus. Iki to laiko pasistenkite realizuoti visus planus, nes vėliau jūsų energija gali staiga dingti. Gali apnikti gyvenimo prasmės, ar amžinieji egzistenciniai klausimai. Jus gali apimti tingumas ir neveiklumas. Iki birželio pradžios jums reikėtų susikaupti, pabūti vienam su savimi, apsvarstyti ateities planus. Labai geras laikas užsiimti dvasinėmis praktikomis (joga, meditacija). Jei esate pakankamai stiprus ir sąmoningas, šiuo metu padaryti geri darbai ar suteikta labdara gali virsti nuostabiomis sėklomis, iš kurių vėliau išdygs gražūs medžiai, duodantys nuostabius vaisius.

Nuo birželio mėnesio iki pat metų galo jūsų atgimimo ir naujų darbų metas. Jausite ne tik jėgų ir energijos antplūdį, bet ir būsite kupini naujų sumanymų ir planų. Vidinė šviesa ir šiluma sklindanti iš jūsų neleis jums būti vienišam. Jus tarsi magnetas trauksite žmones, įkvėpdamas juos naujai veiklai. Galite išnaudoti šį laiką ne tik verslui ir naujiems projektams, bet ir meilei. Tačiau šiuo metu gyvenimo džiaugsmas jums gali padovanoti ir antsvorį. Todėl pasistenkite derinti naujas galimybes su sąmoningu savęs apribojimu ir paprasčiausia dieta ar sportu.

Ypač sėkmingas laikas vasara, o nemalonumų galite sulaukti metų pabaigoje (nuo lapkričio galo).

Dvyniai (gegužės 21 – birželio 21)

Nepaisant Juodojo Mėnulio pozicijos, kuri neigiamai veiks karjeros sritį, Dvyniai neturėtų prarasti savo optimizmo ir geros nuotaikos. Savo aštriu protu jie kaip visada ieškos informacijos, domėsis viskuo, kas nauja, gilinsis į naujas technologijas. Ypač svarbi Dvyniams gali tapti laisvės tema. Jie gali pradėti kovoti už geresnes sąlygas, gali mėginti išsikovoti daugiau laisvo laiko, daugiau teisės kažką spręsti.

Nuo balandžio mėnesio Dvyniai gali tikėtis atrasti naują darbą, arba pakilti karjeros laipteliais. Tačiau tuo pat metu reikėtų vengti konfliktinių situacijų. Nepažeidinėkit visuomeninės tvarkos – jūsų deklaruojama laisvė gali būti tik iliuzija.

Nuo birželio mėnesio iki metų galo aplinkybės gali pareikalauti jūsų susikaupimo. Galite pasijusti vienišas, išsekęs, praradęs energiją. Stenkitės nepasiduoti depresijai. Tokiu metu labai pravers meditacijos, jogos ar tai chi praktikos. Tai laikas, kada reikia pamiršti paviršiaus bangelių raibuliavimą ir nerti į gylį. Pamiršti tai, kas laikina, ir pradėti vertinti amžinus dalykus. Jei turite tvirtą pasaulėžiūrą, tai šis laikotarpis gali padovanoti išmintį ir dvasinę ramybę.

Vėžys (birželio 22 – liepos 22)

Ateinantys metai daug sėkmingesni, nei praėję. Jūsų ženkle nuo sausio 15 iki rugpjūčio 16 bus Selena ( Baltasis Mėnulis), nešanti globą ir palaikymą jūsų sumanymams.

Sausį jums vis dar  bus svarbus jūsų kontaktai su užsieniu. Tai geras laikas kelionėms, bendrai veiklai su užsieniečiais.

Nuo vasario mėnesio visą energiją reikia nukreipti į karjeros sritį.

Nuo birželio vidurio puikus laikas realizuoti savo planus ir sumanymus. Gausite palaikymą iš savo partnerių. Didelę įtaką šiem tikslams pasiekti gali daryti jūsų socialinis statusas ir autoritetas. Galite atrasti puikių draugų, vienminčių. Tai puikus metas įgyti mokslinį laipsnį, postą, dalyvauti (ir laimėti) rinkimuose, konkursuose, pristatyti savo idėjas visuomenei, įgyti autoritetą. Šiuo metu gali pasipildyti ir jūsų piniginė.
 

Liūtas (liepos 23 – rugpjūčio 23)

Iki sausio pabaigos aplinkybės iš jūsų reikalaus keisti savo mąstymą, gyvenimo būdą, o labiausiai transformuotis iš vidaus. Be abejo, tai jums nebus malonu. Gali griūti viskas, kas buvo įprasta ir patogu. Tačiau prisiminkite, kad viskas tik į gera. Kažkas iš aukščiau tiesiog nori, kad jūs tobulėtumėte. Šis metas – tai kryžkelė. Todėl labai svarbu, kurį kelią jūs pasirinksite. Nepaisant jus gniuždančių išorinių veiksnių, šiuo laiku jūs būsite apdovanoti didžiule vidine energija ir galimybėmis keisti tai, kas ilgus metus vilkosi kaip nereikalingas ir jus stabdantis šleifas, kas trukdė  jums. Šiuo metu jums būtų palankus metas atsisakyti blogų įpročių, pradėti aktyvų ir sveiką gyvenimo būdą.

Nuo vasario mėnesio jūs lengviau atsikvėpsite ir pajusite naujos pasaulėžiūros poreikį, suprasite, kad jūsų galimybės nėra jau tokios menkos. Nuo kovo mėnesio vidurio jus tarsi magnetas trauks tolimi kraštai, nauji draugai, sustiprės laisvės poreikis. Tačiau susilaikykite nuo tolimų kelionių bent iki birželio vidurio. Iki to laiko jūsų ten gali tykoti nemalonumai ar avarijos. Jei pakeisite savo gyvenimo būdą, pajusite aplinkinių pagarbą ir sustiprėjusį savo autoritetą.

Nuo birželio pradžios iki pat metų pabaigos gali įvykti teigiamų pokyčiai jūsų karjeroje. Tai taip pat sėkmingas metas Liūtukams pradėti nuosavą verslą. Tačiau geriau tai daryti iki rugpjūčio pabaigos. Tačiau nepaisant puikių verslo ir karjeros galimybių, lydėsiančių jus nuo birželio pradžios, pasistenkite būti atsargūs gruodžio mėnesį. Tuo metu venkite investicijų ir rizikingų verslo sprendimų.

Mergelė (rugpjūčio 23–rugsėjo 22)

Metų pradžia itin svarbi partnerystei, tiek dalykinei , tiek asmeninei.Tačiau visus iškilusius konfliktus gyvenimas mokys spresti taikiai, ieškant kompromisų.

Nuo sausio pabaigos iki birželio pradžios jus gali traukti rizikingi dalykai. Gali būti sėkmingos finansinės operacijos.  Jei delsiate su rimta operacija, šiuo metu galite jai ryžtis. Ji turėtų būti sėkminga. Tačiau būkite atsargūs – lygiagrečiai su šia sėkme sėlins ir nemalonūs netikėtumai. Nuo kovo galo pasistenkite pasisaugoti avarijų ir nelaimingų atsitikimų. Tuo metu pernelyg nerizikuokite – metas žygdarbiams ne itin palankus. Venkite tamsių gyvenimo užkoborių.  

Pavasarį galite patirtį stiprių psichologinių išgyvenimų, praradimų. Pasistenkite juos suvokti kaip pamokas, kurias turite išmokti. Po jų jūs galite tapti dar stipresni. Gal būt pamėginsite užsiimti dvasinėmis praktikomis (kvėpavimo pratimais, tai či, joga ir kt.)

Nuo birželio pradžios jums atsivers nauji horizontai ir galimybės. Galite pradėti mokytis (aukštojoje mokykloje), arba pakelti savo kvalifikaciją, įsigyti mokslinį laipsnį, arba pradėti mokyti kitus. Vienaip ar kitaip turėtumėte palypėti ant aukštesnio socialinio laiptelio, išsikovoti autoritetą ir visuomenės pripažinimą. Jus gali išgarsinti ir parašyti straipsniai, knygos ar kita leidybinė – publicistinė veikla. Šiuo metu gali suaktyvėti jūsų kontaktai su užsieniu. Tai geras laikas kelionėms, bendrai veiklai su užsieniečiais.

Svarstyklės (rugsėjo 23–spalio 23)

Buities rūpesčiai, pagalba tėvams, ar vyresniems žmonėms, problemos su nekilnojamuoju turtu metų pradžioje gali suvaržyti Svarstyklių laisvę. Kažin ar jos bus patenkintos gyvenimu pagal griežtą režimą, kurio teks laikytis, kad spėtų atlikti visus darbus. Kad ir kiek pinigų uždirbtų Svarstyklės, jų bus per mažai, kad galėtų išreikšti savo subtilų požiūrį į grožį ir patenkinti komforto poreikį.

Tačiau nuo sausio pabaigos Svarstyklių dėmesį netikėtai patrauks visai kiti dalykai. Jos gali atsidurti visuomenės dėmesio centre. Ir nors šis dėmesys vasario mėnesį gali sukelti daug įtampos, vėliau, kovo mėn., jis gali tapti malonus ir skatinantis tobulėti. Šiuo metu Svarstyklėms būtų palanku spręsti iškilusius ginčus, juridinius reikalus. Gali tapti aktuali meilės ir partnerystės tema. Nuo kovo iki birželio palankus laikas vedyboms, nors balandžio pabaigoje gali sudrebėti senųjų šeimų pamatai. Vienaip ar kitaip pavasarį jūs turėtumėte vėl iš naujo sužydėti, tarsi gėlės po žiemos. Be to gegužės pabaigoje jūsų piniginė turėtų gerokai išsipūsti. Galimas daiktas ji išsipūs jūsų partnerio pastangų dėka.

Nuo birželio Svarstyklems teks peržiūrėti savo vertybes, daug ką permąstyti. Jei suvoksite, paleisite tai, kas nereikšminga, nepaprastai daug išlošite,  atsivers geresnės galimybės. Palankus laikas vykdyti rizikingus sumanymus, imti kreditus ir pradėti verslą.

Skorpionas (spalio 24 – lapkričio 22)

Metų pradžia svarbi meilei, vaikams.

Tačiau iki birželio mėnesio įvairiausios pareigos ir koncentracija į darbą, buitinius rūpesčius neduos jums nė mažiausios galimybės pailsėti. Ypač apkrauti gali pasijusti besimokinantys žmonės. Nesibaigiantys darbai apribos bendravimą, mokslą, keliones. Tačiau pabūti vienumoje, susikaupti jums taip pat nepavyks. Gali tekti nemažai laiko skirti sveikatos problemoms. Gali iškilti vaikų auklėjimo rūpesčių. Jie gali jūsų neklausyti. Galite prarasti savo augintinį. Verslininkams gali kilti konfliktų su darbuotojais. Jie gali būti nepunktualūs, meluoti, nesiskaityti su nurodymais, netikėtai pradėti diskusijas ir ginčus, kelti savo reikalavimus.

Nuo birželio jūs turite didelę tikimybę vesti (ištekėti). Jūsų gyvenime turėtų atsirasti mylimas žmogus. Tai puikus metas taikiai išspręsti visus iškilusius konfliktus, teisinius klausimus, gauti juridinius dokumentus, sudaryti sutartis. Jūsų nuveikti darbai gali jums suteikti ženklų svorį visuomenėje. Turėtumėte tapti gerai matomas. Šiuo metu būtų tikslinga užsiimti savireklama. Gali tekti dažniau būti viešose vietose – teatruose, koncertuose, įvairiuose renginiuose. Galite rasti žmones, palaikančius jūsų idėjas, verslo partnerius. Kiek vėliau atrasite laiko savo senoms svajonėms realizuoti. Puikiai pritaikysite savo žinias praktikoje.

Šaulys (lapkričio 23 – gruodžio 21)
 
Jums vertėtų žinoti, kad negandos, siautėjančios jūsų namuose, eina į pabaigą. Pasistenkite išsaugoti šeimą, nors jums ir labai norėtųsi laisvės.

Žinokite, kad šeima – jūsų stiprybės šaltinis. Nuo sausio iki birželio Šauliai gali pasinerti į meilės nuotykius, kurie įgis įvairiausių atspalvių. Nuo švelnios romantikos iki konfliktų, šeimyninių vaidų ar net neištikimybės. Romantiški santykiai gali būti sugadinti netikėtomis pagundomis ir išbandymais, kuriuos pateiks Juodasis Mėnulis, Lilit. Tačiau žinokite, kad ši tamsioji mėnulio pusė negali paliesti dorų ir išmintingų žmonių. Taigi jūsų gyvenimo režisūra – tik jūsų pačių rankose.

Šiuo laikotarpiu taip pat gali tekti susirūpinti ir netikėtai iškilusiomis jūsų vaikų problemomis. Galbūt jūsų jaunosios atžalos paprasčiausiai reikalaus daugiau dėmesio ir trukdys jums realizuoti savo kūrybines idėjas ir planus, nes šis laikotarpis žada būti gana produktyvus.

Nuo birželio pradžios jums gali tekti pasinerti į buitinius rūpesčius, atlikti senai planuotus, gal ne visai malonius darbus. Tai geras laikas pasirūpinti savo sveikata. Verslininkams gali tekti susirūpinti savo darbuotojų reikalais.
 

Ožiaragis (gruodžio 22 – sausio 20)

Šie metai Ožiaragiams pasižymės šeimos įvykių gausa. Šie į vykiai gali atnešti tiek daug džiaugsmo, tiek nusivylimo ir nuoskaudų. Apsišarvuokite kantrybe ir tolerancija, nes nuo jūsų išminties priklausys, ar pavyks išvengti barnių ir konfliktų. Beje, jūsų šeima gali ir pasipildyti, o kai kurių Ožiaragių viengungiškas gyvenimas gali pasibaigti Mendelsono maršu.

Iki birželio mėnesio daugiau dėmesio gali tekti skirti tėvų problemoms spręsti. Visi šie rūpesčiai gali labai trukdyti karjeros reikalams, kurioje jūs pasijusite vis labiau tvirtesni. Vos besikalantys sparnai gali būti pakirpti šeimyninės rutinos. Pasistenkite išvengti pykčio šiuo metu. Jūsų sėkmės garantas ir stiprybė – diplomatija ir emocinis blaivumas.

Nuo birželio pradžios net šaltakraujų Ožiaragių širdelės suvirpės nuo šiltų jausmų. Jums gali „grėsti“ kuo rimčiausia tikimybė ką nors pamilti. Šis laikas taip pat labai geras kūrybiškiems žmonėms. Jis gali padovanoti jums produktyvių idėjų. Gali pradžiuginti vaikų pasiekimai. Kai kas sulauks šeimos pagausėjimo.

Vandenis (sausio 20 – vasario 18 d.)

Nepaisant to, kad nuo pat metų pradžios gali pasitaisyti Vandenių finansiniai reikalai, iki pat birželio antros pusės gali būti kiek sunkesnis laikas. Gali kankinti slogios nuotaikos, jausitės praradę energiją. Gali iškilti grėsmė prarasti pinigus. Nuo šios niūrios būsenos kovo mėnesį jus gali išgelbėti atėjusios trumpalaikės meilės.

Iki birželio mėnesio vandeniai gali įsivelti į nesutarimus su broliais, seserimis, pusbroliais, kaimynais. Kontaktai užmegzti tuo metu gali padaryti neigiamą įtaką jūsų reputacijai. Būkite atsargūs kelionėse, ypač vairuodami. Informacija, ar žinios, įgytos tuo metu, gali būti netikslios, melagingos. Žinios gali būti sunkiai suvokiamos. Šiuo metu laikomi egzaminai gali būti nesėkmingi. Galite pralaimėti rinkimus, konkursus, varžybas. Jūsų kompetencija, siekiant posto, gali būti įvertinta kaip nepakankama. Birželio mėnesį gali atsirasti daugiau šeimyninių reikalų. Galite gauti pajamų iš nekilnojamojo turto. Daugiau laiko skirsite savo tėvams. Tuo pat metu derėtų tapti ryškiam, nes į jus gali būti nukreiptos visuomenės akys. Birželio pabaiga – puikus metas reprezentacinei, reklaminei, įvaizdžio formavimo veiklai. Likusi metų dalis labiau palanki stiprinti santykius šeimoj. Pajudės nekilnojamojo turto kreditavimo reikalai, arba galite pradėti sėkmingai atidavinėti paskolas.

Žuvys (vasario 19 – kovo 20)

Kovo 24 dieną Juodasis Mėnulis išeina iš jūsų ženklo, kuriame jis išbuvo ištisus devynis mėnesius. Jums tai turėtų būti vienas iš svarbiausių įvykių šiais metais. Pagaliau turėtų baigtis jūsų „juodasis“ etapas. Dabar jūs galėsite lengviau atsipūsti. Iki šio momento jūs galėjote gauti patirties per nesėkmes ir praradimus. Daugelis jūsų sugebėjo tai paversti išmintimi ir dvasios stiprybe. Nors kai kurie jūsų savyje atrado užslėptus talentus, patikėjo savo sugebėjimais, tačiau iki kovo galo jie gali likti neatskleisti, tarsi sukaustyti jūsų viduje. 

Nuo kovo galo jūs imsite labiau pasitikėti savo jėgomis, liausis kankinusi depresinė nuotaika, tačiau finansinė padėtis gali ir toliau likti įtempta. Piniginės gali dar labiau suplonėti. Yra tikimybė netekti darbo. Tie, kas pasiėmė kreditus, turės dar labiau susiveržti diržus. Venkite bet kokios rizikos, chirurginių operacijų. Kuriam laikui teks atidėti visus planuotus darbus.

Ir tik gegužės mėnesį finansinė padėtis turėtų pradėti gerėti. Tuo pat metu galite tikėtis susirasti naują, gal būt dar geresnį darbą, arba pakilti karjeros laipteliais aukštyn. Turėtų pajudėti ir verslo reikalai. Situacija gali visiškai pasikeisti, ir jūs savyje turėtumėte pajusti jėgų antplūdį. Jus vis labiau užvaldys mintis, kad savo jėgomis galite viską pakeisti. Galite vėl grįžti prie atidėtų svajonių realizacijos.

Nuo birželio mėnesio didesnis palaikymas galimas per gimines, įvairias naujas pažintis, ryšius. Palankus metas mokslams.

Be to, vasarą galite patirti romantiškų jausmų dvelksmą.

Norėdamas tęsti – užsiregistruok

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą

Vardai

Tausokime maistą kartu

Susigrąžink gyvenimo spalvas

Video

00:28
01:03
03:51

Esports namai

Kiekvienas gali

Kiekvienas gali

Maistas

15MAX

URBAN˙/

Grožio programa 360°

Parašykite atsiliepimą apie GYVENIMO rubriką