Dabar populiaru
15min be reklamos
Publikuota: 2015 sausio 2d. 11:31

Astrologės Lanos Kutkytės 2015 metų karjeros horoskopas

2015 metai
„Shuterstock“ nuotr. / 2015 metai
„Mūsų sąmonėje Naujieji metai yra lyg slenkstis, kuris skiria vieną gyvenimo etapą nuo kito. Taigi koks gi bus tas naujas etapas? Laimei, 2015-ieji metai bus žymiai ramesni ir sėkmingesni už praėjusiuosius“, – tikina astrologė Lana Kutkytė ir pateikia 2015 metų charakteristiką dvylikai Zodiako ženklų.

Žvelgiant į 2015 metų astrologinį foną – palankiausias periodas aktyviems veiksmams prasidės nuo balandžio mėnesio pabaigos. Pirmoji metų pusė bus sėkmingesnė Ugnies bei Oro stichijos atstovams. Antrasis pusmetis stabilesnis nusimato Žemės ir Vandens ženklams.

Iki rugpjūčio 11 dienos Liūto ženklu keliausiantis Jupiteris išryškins poreikį gyventi prabangiau, plačiau, įdomiau. Taps svarbu gebėti tinkamai pasirūpinti savo įvaizdžiu ir taip padaryti įspūdį kitiems. Pasitikėjimas savo jėgomis atvers kelius į sėkmę.

Norint prisitaikyti prie antrosios metų dalies fono, geriausia būtų net nemėginti išsisukinėti nuo kruopštaus darbo ir pareigų. Reikalingiausios savybės sėkmei taps profesionalumas, atsakingumas, tvarkingumas, punktualumas. Daugiausia pasiekti galima bus tik nuoširdžiai dirbant. 2015 metai turi savyje daugiau pozityvumo nei sunkumų. Vienaip ar kitaip tą pajausime mes visi.

AvinasAvinas
(nuo kovo 20/21 d. iki balandžio 20/21 d.)

Viena vertus, atrodys, kad gyvenimas spaudžia, verčia patirti karminį atpildą, stabdo jūsų rodomą iniciatyvą. Kita vertus, šie metai suteiks naujų galimybių įnešti daugiau kūrybingumo bei džiaugsmo į savo kasdienius darbus, tapti labiau mėgiamais tarp kolegų ir vadovų, džiugiau  bendrauti. Svarbiausia susilaikyti nuo noro aršiai kovoti dėl pripažinimo. Vienintelis patikimas veiksmas, siekiant sėkmės karjeroje, bus nuoširdus darbas, atliekamas su šypsena.

Laikotarpis iki balandžio pabaigos stipriai transformuos jūsų asmenybę. Ypač tai pasijus kovo pabaigoje ir per pirmąsias dvi balandžio dekadas, kuomet taps akivaizdžios anksčiau padarytos klaidos, sunkiau bus išsilaikyti darbovietėje, kuriai esate nepakankamai kompetentingi. Teks kažką keisti. Kai kuriems Avinams tai bus galimybė išeiti iš besikartojančių problemų rato, atsikratyti to, kas neleidžia judėti pirmyn, arba tiesiog palikti jau pabodusį darbą.

Gegužės mėnuo taps tarsi gausybės ragas, dovanojantis sėkmės pojūtį ir uždarbio galimybių. Rugsėjis, gruodis – intensyvaus darbo metas. Įdėję pastangų, suvoksite, jog užsitikrinote sau stabilumą ir pagarbą. Nuo rugsėjo laukia nemažai darbo, tačiau nesugalvokite tinginiauti, nes teks susidurti su priekaištais ir būtinybe aiškintis.

Taip pat skaitykite: Avinas: 2015 metų karjeros, sveikatos, finansų ir meilės horoskopas

JautisJautis
(nuo balandžio 20/21 d. iki gegužės 21/22 d.)

Pirmąjį pusmetį ramiai dirbkite savo darbą, o naujų reikalų plėtrą verčiau atidėkite iki rudens. Naudokitės tuo, kas buvo sukaupta anksčiau, nes naujovėms dar nėra pats tinkamiausias laikas. Nors sausį ir pavyks neblogai užsidirbti, vis dėlto pirmus keturis metų mėnesius neskubėkite su iniciatyva dėl naujų karjeros aukštumų. Dirbkite taip, kaip ir būdinga Jaučiams, – kantriai.

Tvirtai atsistosite ant kojų ir sugebėsite materialiai palengvinti savo bei artimųjų gyvenimą. Prastesnė kovo pabaiga–balandžio pradžia, geriausia būtų šiuo laiku atostogauti arba dirbti tik būtiniausius darbus. Tai metas, kai galimai kolegos stengsis jus apeiti, tarsis jums už nugaros.

Nuo balandžio pabaigos prasidės žymiai sėkmingesnis laikas, kuris atneš jums saugumą ir komfortą darbe. Lydės įkvėpimas nugalėti, kurti, dirbti, todėl tai puikus metas planuoti darbus, kurių imsitės netolimoje ateityje.

Nuo rugpjūčio 11 dienos, Jupiteriui perėjus į Mergelės ženklą, prasidės jūsų „aukso amžius“. Likimas suteiks visas galimybes prasiveržti į žymiai stipresnes pozicijas, tad galite sulaukti paaukštinimo darbe, tapti populiarūs. Vaisingas laikas tiems, kurie planuoja steigti arba plėsti nuosavą verslą, dabar tam daugiau nei tinkamas laikas, ypač nuo rugsėjo.

Taip pat skaitykite: Jautis: 2015 metų karjeros, sveikatos, finansų ir meilės horoskopas

DvyniaiDvyniai
(nuo gegužės 21/22 d. iki birželio 21/22 d.)

Jei norėsite kilti karjeros laiptais, tuomet svarbu mokytis to, kas padėtų dar geriau atlikti savo pareigas. Jums puikiai seksis mokslai, bendravimas, jausite kolektyvo, draugų paramą. Svarbiausia, kad aktyviai bendrautumėte su tais, kurie gali padėti realizuoti jūsų sumanymus, nors ir patys būsite kupini energijos ir idėjų. Jos bus tokios uždegančios, kad tiesiog savaime sulauksite įvertinimo ir pagalbos iš aplinkinių.

Taip pat skaitykite: Trumpas 2015-ųjų metų horoskopas

Sėkmingi veiklai mėnesiai: birželis, liepa, rugpjūtis, kuomet netikėtai gali nusišypsoti sėkmė. Liepos pabaigoje ir rugpjūčio pradžioje nepražiopsokite progos pasinaudoti gerais pasiūlymais, kurių galite sulaukti iš draugiškai jūsų atžvilgiu nusiteikusių žmonių. Draugai kvies prisidėti prie jų ir drauge sukurti kažką naudingo aplinkai.

Sėkmingiausi šansai bei darbai ateis per pažintis, kurių turėsite nemažai, jei tik patys to norėsite. Darbus, reikalaujančius daug energijos, planuokite iki rugpjūčio 11 dienos. Vėliau Jupiterio planetai esant Mergelėje taps svarbu suderinti karjerą ir šeimą. Teks dažnai svarstyti, kaip reikėtų spėti susitvarkyti su darbais dar ir todėl, kad norėsis dažniau tūnoti namuose, o ne veržtis į priekį. Kita vertus, nemažai darbo gali pavykti nuveikti tiesiog dirbant namuose.

Taip pat skaitykite: Dvyniai: 2015 metų karjeros, sveikatos, finansų ir meilės horoskopas

VėžysVėžys
(nuo birželio 21/22 d. iki liepos 23/24 d.)

2015 metai jums nusimato dosnūs ir darbingi. Pirmąjį pusmetį susirūpinsite savo gyvenimo tvarka, norėsite peržiūrėti, ar dabartinė veikla leidžia iki galo atsiskleisti jūsų įgimtiems gabumams, ar atitinka jūsų tikruosius poreikius. Atrasite savyje naujus talentus, kurie leis padidinti uždarbį bei suteiks progą sutvarkyti gyvenimą taip, kaip jums norisi. Jei norite dirbti efektyviai, tuomet skirkite dėmesio kūnui, sveikatai, mitybai.

Antrąjį pusmetį prireiks nemažai energijos, kadangi pareigų ir darbų krūvis padidės. Tai jūsų asmenybes atsinaujinimo laikas, todėl verta norėti ir svajoti, nes daug kas išsipildys, tačiau svarbu nesnausti ir laiku pastebėti gyvenimo suteiktą galimybę, tad gyvenkite aktyviai, viskuo domėkitės, palaikykite reikalingus ryšius, kaupkite reikalingą informaciją.

Geriausi mėnesiai: sausis, gegužė, rugsėjis. Prastesni – vasaris bei spalis, tad šiais mėnesiais taps svarbu, kad būtumėte kuklesni, keldami sau profesijos kartelę. Šiais metais didžiausios naudos suteiks įsijungimas į aktyvią socialinę, visuomeninę veiklą. Tiek turintiems savo verslą, tiek ir samdomiems darbuotojams ypač svarbus taps kruopštus dokumentų tvarkymas.

Taip pat skaitykite: Vėžys: 2015 metų karjeros, sveikatos, finansų ir meilės horoskopas

LiūtasLiūtas
(nuo liepos 23/24 d. iki rugpjūčio 23/24 d.)

Didžioji 2015 metų dalis jums neabejotinai sėkminga. Ypač džiugus pusmetis iki rugpjūčio, kuomet dėl jums palankios Jupiterio padėties turėsite daugiau profesinių galimybių nei kiti ženklai. Šis laikotarpis leis jums įtvirtinti savo autoritetą, gauti aukštesnes pareigas, steigti savo verslą.

Metas susikaupti į svarbius reikalus – neleiskite, kad aplinkiniai jus blaškytų dėl smulkmenų, tada tai bus neįtikėtinai vertingas laikas. Ką spėsite nuveikti iki rugpjūčio 11 dienos, tą ir turėsite ne tik visus šiuos metus, bet ir kitais metais. Balandžio pabaiga, gegužė, birželio pirmos dvi dekados – tinkamas metas pasidairyti geresnių karjeros ir uždarbio galimybių, tad nepražiopsokite savo žvaigždžių valandos.

Kovo, balandžio pradžioje bei spalį vertėtų vengti savireklamos, arogancijos, negriauti kitiems gyvenimo savo autoritetu. Tai gali atsisukti prieš jus skaudžiau nei manote. Nuo rudens jusite finansinį stabilumą bei ramybę santykiuose su kolegomis. Jūsų paties būsena bus gana stabili, rami, tad aktyviai veržtis į karjeros aukštumas jau nebenorėsite.

Kita vertus, permainos darbe yra mažai tikėtinos, nebent jos buvo planuojamos jau seniai. Ypatingai sėkmingas metas Liūtams, dirbantiems darbus, susijusius su sveikata, ekologija, grožio sfera.

Taip pat skaitykite: Liūtas: 2015 metų karjeros, sveikatos, finansų ir meilės horoskopas

MergelėMergelė
(nuo rugpjūčio 23/24 d. iki rugsėjo 23/24 d.)

Šie metai jums nevienareikšmiški. Pirmoji metų pusė gana „nemergeliška“, t. y. ne itin darbinga, kiek padrikesnė, dirglesnė. Galite justi nerimą dėl ateities, išgyventi pavojaus jausmą – tai atsilieps jūsų darbingumui.

Vengdami permainų profesinėje srityje, elgsitės teisingai. Iki rudens pradžios reikėtų patausoti jėgas ateičiai ir pasiaukoti šeimai, namams. Puiku, jei galite skirti dėmesio dvasiniam tobulėjimui, valymuisi – tai paruoštų jus naujam gyvenimo ciklui.

Rugpjūčio 11 dieną, 14.10 val. Lietuvos laiku laukia svarbus įvykis. Didžiausia Saulės sistemos planeta Jupiteris pereis į jūsų ženklą, tad pasiruoškite sėkmei ir aktyviam gyvenimo ritmui. Vis dėlto dar neskubėkite imtis kažko itin atsakingo, palaukite dar vieno jums palankaus įvykio – rugpjūčio 25 dieną Lilit pasitrauks iš Mergelės ženklo. Štai tuomet jums ir atsivers durys į sėkmę.

Tam, kad pranoktumėte konkurentus, daug pastangų nereikės. Būsite stiprioje pozicijoje bei sulauksite aukšto įvertinimo ir pagalbos iš autoritetingos aplinkos. Spalį neleiskite sau išlaidauti, venkite leisti pinigus vėjais, kad ir kokia nebloga būtų jūsų finansinė padėtis. Gruodį gali išsipildyti didelė svajonė.

Taip pat skaitykite: Mergelė: 2015 metų karjeros, sveikatos, finansų ir meilės horoskopas

SvarstyklėsSvarstyklės
(nuo rugsėjo 23/24 d. iki spalio 23/24 d.)

Pirmasis pusmetis aktyvesnis. Taigi nuo sausio trečiosios dekados iki rugpjūčio 25 dienos bus ypač verta daug dirbti ir, negailint savęs, siekti gražių, bendrų tikslų kartu su bendraminčiais. Valios ir energijos savo tikslams pasiekti turėsite apsčiai. Jei noriai bendradarbiausite su kolegomis ir nekelsite jiems didelių pretenzijų, tuomet tai bus vaisingi ir pelningi metai.

Didžiausią naudą jūsų karjerai suteiks pažintys su naujais žmonėmis, todėl siekite praplėsti savo akiratį bei pažįstamų ratą. Galimai sutiksite žmonių, su kuriais galėsite nuversti kalnus. Įsijungimas į kolektyvinę veiklą pritrauks malonių permainų į jūsų gyvenimą ir leis išmokti jums to, ko reikia tolimesniame karjeros kelyje.

Nuo rudens tendencijos smarkiai pasikeis: taps svarbu apsaugoti tai, ką turite geriausio, ramiai dirbti, nesiveržiant į priekį. Rugsėjis ir spalis jums bus vieni iš prasčiausių mėnesių metuose – ypač rugsėjo pabaiga ir spalio dvi dekados. Tausokite savo gerą vardą ir venkite spontaniškai reaguoti, jei susidurtumėte su neteisinga kritika. Gruodį bus svarbu suvokti, ką galite nuveikti visuomenės labui, ką geriausio galite perduoti kitiems. Tai perspektyvios komandinės veiklos metas.

Taip pat skaitykite: Svarstyklės: 2015 metų karjeros, sveikatos, finansų ir meilės horoskopas

SkorpionasSkorpionas
(nuo spalio 23/24 d. iki lapkričio 22/23 d.)

Jei būsite darbštūs realistai, turėsite didesnę galimybę susilaukti sėkmės karjeroje. Viskas priklausys nuo jūsų asmeninių pastangų ir ambicijų. Pirmąjį pusmetį bus svarbu į viską žvelgti praktiškai ir strategiškai numatyti savo veiksmus. Žingsnis po žingsnio judėkite savo pasirinktos karjeros keliu – tai jums padės pakilti aukščiau, užimti tvirtesnę poziciją.

Atsakingai dirbkite, nelaukdami jokio netikėto stebuklo, kadangi greitų rezultatų tikėtis tikrai neverta, tačiau tai nereiškia, jog jų nebus. Pažanga karjeroje aiškiai jausis gegužės, birželio ir lapkričio mėnesiais. Nenustebkite, kai po sunkaus darbo jums pagaliau pasiūlys vadovo pareigas arba patys nuspręsite, kad norite būti „pats sau viršininkas“.

Pirmojo pusmečio įdirbis palengvins būtį antrąją metų pusę, kuomet galios taisyklė: vienas lauke – ne karys. Jūsų profesionalumas ir darbštumas, kurį pademonstruosite, paliks įspūdį aplinkiniams, tad nemažai žmonių atvira širdimi patys siūlys jums savo bendradarbiavimą ir pagalbą. Rudenį patartina pradėti naują verslo projektą arba aktyviai plėtoti ankščiau pradėtą; perspektyviau bus su darniu kolektyvu, o ne vienumoje.

Taip pat skaitykite: Skorpionas: 2015 metų karjeros, sveikatos, finansų ir meilės horoskopas

ŠaulysŠaulys
(nuo lapkričio 22/23 d. iki gruodžio 22/23 d.)

Iki rudens pradžios – teigiamų pokyčių metas. Palankus laikas norintiems pradėti savo veiklą, ypač jei veikla susijusi su užsieniu, kelionėmis, užsienio kalbomis, turizmu, poilsio organizavimu, sportu, mokymais. Užimsite lyderio poziciją, nebus sunku suvaldyti situaciją darbe ir „užkariauti pasaulį“. Svarbu, kad būtumėte kompetentingi savo veikloje, nes kitaip sėkmės galite ir nesulaukti.

Labiau seksis turintiems nuosavą verslą arba dirbantiems vadovaujamą darbą. Samdomiems darbuotojams gali būti „per ankšta“, norėsis gyventi plačiau, jaustis svarbiems. Jumyse bus stiprus troškimas vadovauti, keliauti, tobulėti, pažinti ir ne tik išorinį, bet ir savo vidinį pasaulį.  

Kai kuriems kils noras keisti nuobodžią darbo vietą ar net šalį. Nuo rudens kurkite naujus planus ir būkite metodiški. Seksis geriausiai, jei veiksite tiksliai ir disciplinuotai, pagal apgalvotai sudarytą strategiją ir nekaitaliosite plano vien dėl baimių ar laikinų sunkumų.

Dar 2014 metais, griežtajam mokytojui Saturnui perėjus į Šaulį, tapo aišku, jog šio ženklo atstovams teks sutikti gyvenimo pokyčius. Saturnas skatins išmokti rimtumo, susikaupimo, pagarbos, tik nuo jūsų noro tobulėti priklausys, ar pamokos bus sunkios.

Taip pat skaitykite: Šaulys: 2015 metų karjeros, sveikatos, finansų ir meilės horoskopas

OžiaragisOžiaragis
(nuo gruodžio 22/23 d. iki sausio 20/21 d.)

Iki rudens pradžios jūsų laukia namažai įvykių, kurie gali stipriai pakeisti jūsų gyvenimą bei asmenybę. Norom nenorom vis pateksite į konfliktines situacijas, tačiau, jei gebėsite nepasiduoti pykčiui, o į šias situacijas įsiklausyti, tuomet šį pusmetį įmanoma bus nugyventi be streso.

Problemas padės įveikti ne tik išskirtinis Ožiaragio racionalumas, bet ir kantrybė, tad visus ateinančius pokyčius darbe priimkite drąsiai, nes viskas tik į naudą. Karjera jums rūpės kiek mažiau nei paprastai, kadangi aktualesnė tema bus pinigai. Bus ypač svarbu taupyti, nesivelti į abejotinus sandorius, dirbti tik savo darbus ir saugoti tai, ką jau turite vertingiausio.

Jei svajojate apie paaukštinimą, verslo plėtrą, mokslą arba bendradarbiavimą su užsieniu, šias svajones pradėkite realizuoti nuo rugpjūčio 11 dienos. Tuomet lengviau pelnysite autoritetingų žmonių pagarbą, būsite socialiai aktyvūs ir ypač pozityviai žvelgsite į pasaulį. Jei manote, kad esate verti geresnių darbo sąlygų arba užimti aukštesnę poziciją darbe, tuomet diplomatiškai pareikalaukite to iš savo aplinkos. Pavyks daug lengviau susikalbėti su vadovais, kolegomis, tad nesunkiai pasieksite norimo rezultato.

Taip pat skaitykite: Ožiaragis: 2015 metų karjeros, sveikatos, finansų ir meilės horoskopas

VandenisVandenis
(nuo sausio 20/21 d. iki vasario 19/20 d.)

Šie metai jums labai sėkmingi, ypač pirmoji metų dalis. Būsite populiarūs, pastebimi. Nestigs kvietimų dalyvauti renginiuose, susipažinti norinčių žmonių, pasiūlymų bendradarbiauti bei gero ūpo. Būtinai pasirūpinkite savo įvaizdžiu, atkreipkite dėmesį į drabužinę, ar tikrai ji yra suderinta su jūsų darbo pobūdžiu.

Taip pat atkreipkite dėmesį į tai, ko iš jūsų reikalauja darbo aplinkybės, prisiderinkite prie kolegų. Turintiems nuosavą verslą pasiekti sėkmės taps lengviau veikiant poroje su kitu asmeniu, antraip reikalai strigs arba judės labai lėtai. Nuo rudens patartina kiek apriboti pernelyg aktyvų socialinį gyvenimą, kadangi daug kas erzins, bus sunkiau prisiderinti. Svarbiausius darbus patartina atlikti vasarį, birželį, rugpjūtį.

Vasario 14 dieną Baltasis Mėnulis Selena įeis į jūsų ženklą. Jūsų laukia septyni dvasinės apsaugos ir valymosi mėnesiai, tad išnaudokite šį laikotarpį prasmingai. Turėsite didžiulę galimybę teigiamai nulemti savo likimą ir pakreipti ateitį į gerąją pusę. Prasčiausias mėnuo metuose nusimato spalis, tad, bendraudami su viršininkais, galvokite ką kalbate, kad neprikalbėtumėte, ko nereikia. Taip pat būkite atsargesni tolimose kelionėse.

Taip pat skaitykite: Vandenis: 2015 metų karjeros, sveikatos, finansų ir meilės horoskopas

ŽuvysŽuvys
(nuo vasario 19/20 d. iki kovo 20/21 d.)

Didžiąją metų dalį neeksperimentuokite darbe, tai atneš tik aplinkinių nepasitenkinimą. Nieko naujo verčiau neplanuokite, tiesiog būkite metodiški, atsakingi ir dirbkite šiek tiek daugiau nei jums priklauso, nevenkite ilgiau užsilikti darbe. Tapkite „sveikais“ darboholikais, ir jums už tai bus atlyginta su kaupu.

Jei tikitės paaukštinimo ar tiesiog geros darbo vietos, padės tik kruopštus darbas. Nors sunkumų nestigs, visgi būsite energingi ir išradingi, susidorosite su visais jums paskirtais darbais. Nuo rudens ateis jūsų socialinės sėkmės laikas. Suvoksite, kad pirmojo pusmečio triūsas nenuėjo veltui. Laukia puiki galimybė pasiekti ryškaus pakilimo pareigose, sutikti išties patikimų partnerių, bendradarbių bei pradėti su jais naujus, sėkmingus projektus.

Geriausi mėnesiai jums: liepa, rugsėjis, lapkritis. Sunkiausi periodai – kovas, balandis. Spalį būkite atsargūs su finansais, investicijomis, nepažeiskite įsatymų bei nereaguokite į pavyduolių provokacijas. Rugsėjo 15 dieną laukia nuostabus įvykis: Baltasis Mėnulis, arba Selena, įeis į jūsų ženklą ir užtikrins jums ne tik vidinio apsivalymo, bet ir šviesiųjų jėgų apsaugą.

Taip pat skaitykite: Žuvys: 2015 metų karjeros, sveikatos, finansų ir meilės horoskopas

Norėdamas tęsti – užsiregistruok

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą

Vardai

15MAX

Atsakingai kuriamas šeimos verslas

Video

00:22
01:07
00:21

Esports namai

Grožio programa 360°

URBAN˙/

Kiekvienas gali

Kiekvienas gali
Parašykite atsiliepimą apie GYVENIMO rubriką