Dabar populiaru
Publikuota: 2014 balandžio 13d. 16:00

Astrotarologė Lana Kutkytė pataria (balandžio 13 d.)

Taro kortos
Shutterstock nuotr. / Taro kortos

Portalo moterims Ji24.lt redakcija kasdien sulaukia gausybės skaitytojų laiškų su prašymais pasakyti ateitį. Laiškus perdavėme su portalu bendradarbiaujančiai ezoterinio centro AUM astrotarologei (www.ezoterika.lt) Lanai Kutkytei. Primename, kad specialistė neatsako tiesiogiai – atsakymų, kurie pateikiami kiekvieną savaitgalį mūsų portale, teks palaukti.

► Klausimas

Laba diena. Esu gimęs 198X XX XX, valandos tiksliai nepamenu, maždaug 10–12 val. ryto. Pastarieji dveji metai mane stipriai nualino. Prieš tai viskas buvo labai gerai, įmonė laikėsi puikiai. Atrodo, dirbu, kaip dirbęs, bet pastarieji metai baisūs. Esu ant bankroto ribos. Nebesuprantu, kas vyksta. Kadangi šiuo metu situacija kritinė, sprendimų irgi nebesugebu priimti tokių, kokių reikia... Kas manęs laukia toliau? Nebežinau, kaip elgtis – ar viską mesti ir eiti dirbti valdišką darbą, ar likimas dar viską sudėlios taip, kaip reikia? Ačiū už atsakymą.

Donatas

► Atsakymas

Visata nori išmokyti jus vieną svarbiausių pamokų – ne visada būsite tas, kuris viską kontroliuoja ir suplanuoja gyvenimą dešimtmečiams į priekį. Išmokite koreguoti tikslus pagal situaciją, įsiklausydamas ir neprisirišdamas prie savo plano. Karjera, verslas ir pripažinimo siekis neturėtų būti svarbiausias jūsų tikslas, nes antraip gyvenimas visada jums trukdys. Dirbkite ne tam, kad taptumėte svarbus, autoritetingas ar kad padarytumėte įspūdį aplinkiniams. Dirbkite tam, kad jūs pats ir jūsų šeima jaustumėtės saugiai ir laimingai. Namai, šeima, artimas ryšys su kitu žmogumi, lankstus vadovavimasis  nuojauta – tai šiame gyvenime Jums turėtų būti svarbiausia. Tada ir verslas eisis sklandžiau. Be to, nesistenkite visko sutvarkyti pats, kreipkitės pagalbos į kitus žmones. Tačiau jei nuspręsite eiti dirbti kitur, darbą rasite gana lengvai ir greitai. Jei bandysite toliau vystyti savo verslą, nebus lengva. Artimiausioje ateityje laukia daug sunkaus darbo ir nedaug uždarbio. Visiškai negalėsite sau leisti atsipalaiduoti ar išlaidauti, tačiau jums užteks stiprybės ir valios jėgų įveikti sunkumus laikui bėgant.


► Klausimas

Man labai reikia jūsų nuomonės. Pastaruoju metu pastebiu, kaip vis giliau klimpstu į depresiją. Visišką apatiją. O prasidėjo tai gegužę. Tačiau kuo toliau, tuo tik sunkiau. Tiesiog manau, kad gavau kažkokią gyvenimo pamoką, bet jos nesugebu įsisavinti, suprasti, todėl kasdien grimztu vis giliau. Jaučiuosi be galo nelaiminga. Turiu tiek daug, turėčiau jaustis laiminga, bet... Aplink tiek daug žmonių, kurie mane myli, kuriems rūpiu, kurie nesupranta, kas vyksta, kai kurie netgi kaltina save, ieško savo klaidų, kurių niekad nepadarė, o jaučiasi taip dėl mano pasikeitusio elgesio. O aš... Tiesiog nebematau gyvenimo prasmės, nebemoku džiaugtis tuo, ką turiu. Bet kodėl? Kodėl taip? Žinau, kodėl, nes myliu vyrą, kuris manęs nemyli, nes negaliu su juo būti, o to trokštu beprotiškai. Taigi klausimas turbūt būtų toks: ar pavyks man artimiausiu metu išbristi iš šios duobės? Ar sugebėsiu susitaikyti kada nors su ta „netektimi“ ir ar išauš kada nors ta diena, kai nemeluodama galėsiu sakyti artimiems žmonėms „aš esu laiminga“? Mano vardas – Agnė, gimimo data – 198X XX XX, vieta – Alytus, laikas apie 13.50 val. Jo vardas – Dario, gimimo data v 19X XX XX (miniu ir jį, nes jis vis dar per daug arti manęs, tiesiog pakeisti to net nelabai įmanoma). LABAI jums ačiū!

Agnė

► Atsakymas

Išgyvenate įdomų, tačiau ne visada lengvą gyvenimo etapą – Saturno planetos sugrįžimą į savo vietą. Tai labai rimtas laikotarpis, kuris jums prasidėjo 2012 metų spalį ir tęsis dar beveik visus šiuos metus. Dažnai tokiu metu žmogus jaučia depresiją, nepasitenkinimą, liūdesį. Dabar svarbiausia ne tai, ko norite ar nenorite. Svarbiausia – įsiklausyti ir susivokti, ką privalote daryti, kokios jūsų šio gyvenimo pareigos ir pamokos.

Saturnas yra lyg griežtas tėvas, kuris kartais apriboja, baudžia, neleidžia mums turėti to, ko norime, ar elgtis, kaip norime. Taip jis elgiasi, nes nori išmokyti jus gebėjimo nepalūžti, subręsti ir surimtėti. Iš jūsų gali būti atimta tai, kas iš tikrųjų yra nereikalinga, ir vietoj to pasiūlyta tai, kas būtina. Šis gyvenimo ciklas gali stipriai pakoreguoti jūsų asmenybę ir tikslus. Jei produktyviai išnaudosite šią patirtį, vėliau susikursite stabilų gyvenimą ir aiškiau suvoksite, kas esate ir kuriuo keliu verta eiti. Turite stiprią intuiciją, todėl, jei susikauptumėte, sugebėtumėte skaityti šiuo metu jums siunčiamus likimo ženklus. Tačiau esate per daug jautriai į viską reaguojanti ir  per daug giliai viską imate į širdį, todėl pats laikas išsiugdyti charakterio tvirtumą. Deja, būtent meilė yra sfera, kurioje jums sekasi sunkiausiai sąmoningai įvertinti situaciją. Vyrą, apie kurį rašote, matote lyg pro rožinius akinius. Padėkokite likimui už tai, kad esate ne kartu, nes su juo nebūtumėte tokia laiminga, kaip jums atrodo. Vėliau problemų būtų daugiau nei džiaugsmo.


► Klausimas

Mano vardas Irena, gimiau 196X XX XX, apie 11 val. ryto Telšių rajone, netoli Nerimdaičių kaimo. Jaučiuosi vieniša, neturiu antrosios pusės. Buvau du kartus ištekėjusi, užaugo trys vaikai, bet vis pakliūva geriantys vyrai. Vieniša esu jau septynerius metus. Liūdna, kartais apima depresija. Kaip visa tai pakeisti? Ačiū.

► Atsakymas

Jūsų atvejis toks, kad turėtumėte būti tik su tokiu vyru, kuris visiškai nevartoja alkoholio. Pasistenkite, kad jūsų gyvenime visiškai neliktų svaigalų, tai daro didelę žalą ir neleidžia keisti gyvenimo teisinga linkme. Geriau būkite viena nei šalia geriančio žmogaus. Be abejo, negalite reikalauti iš vyro tobulumo, tačiau būtent ši sąlyga yra būtina. Jei galite, šiais metais susilaikykite nuo naujo partnerio paieškų, nes bus didesnė tikimybė suklysti. Jūsų Juodasis Mėnulis Lilit yra Liūte (susijungęs su Marsu 12 būste), o šiuo metu Lilit keliauja Liūto ženklu. Lilit – tai klaidos, iliuzijos, atpildas už mūsų klaidas, padarytas šiame ar praeituose gyvenimuose. Tai – sunkus laikotarpis, todėl elkitės apdairiau priimdama svarbius  sprendimus. Apskritai būtų geriau, jei gyvenime vengtumėte vyrų, gimusių po Liūto ženklu.


► Klausimas

Laba diena, gimiau 196X XX XX 10 val. ryte Latvijos miestelyje Priekulėje. Mano gyvenimas, atrodo, niekuo nesiskyrė nuo kitų paprastų žmonių gyvenimų, bet prieš pusmetį netikėtai tapau našle. Viskas, atrodo, sugriuvo, nieko nebenoriu. Tik viena paguoda – vaikai ir mielas darbas. Labai norėčiau sužinoti, koks tolesnis mano gyvenimo kelias? Turiu du sūnus, kaip susiklostys jų gyvenimai? Vyresnysis gimė 198X XX XX 11 val. ryte, jam nesiseka meilėje. O kitas – 198X XX XX 2 val. nakties, jis turi puikią draugę, bet neranda darbo. Ar jiems pasiseks? Labai ačiū. Su nekantrumu lauksiu atsakymo.

Milda

► Atsakymas

Esate tas žmogus, kuris visada randa priežasčių, dėl ko verta gyventi. Turite savyje Šaulio ženklui būdingo optimizmo ir vidinio žinojimo, kad anksčiau ar vėliau viskas bus gerai. Nuo rugpjūčio mėnesio pajusite, kaip užplūsta nauja energija, naujos jėgos, atsigausite. Dabartinį laiką skirkite dvasingumui, išsigryninimui, kad pasiruoštumėte naujam etapui. Norėčiau patarti, kad neatsisakytumėte meilės – kai jau būsite pasiruošusi, susikurkite naujus santykius. Jums nepatartina ilgai būti vienišai.

Vyresnysis jūsų sūnus iki tvirtos ir brandžios partnerystės nueis ilgą kelią ir šioje sferoje save realizuos jau gerokai vyresnio amžiaus. Santuoka ir šeimos gyvenimas nėra svarbiausias jo pašaukimas. Jis gali nemažai pasiekti,  jei tik pasitikės savimi ir suvoks savo potencialą. O štai jaunesnysis sūnus atvirkščiai – būtent profesinėje srityje tvirčiau  atsistos ant kojų  nuo 30 metų. Tada jis pradės pastebėti, kad labiau sekasi darbuose, reikalai judės greičiau ir kartais tarsi savaime.


Klausimas

Sveiki, esu gimusi 196X XX XX, apie 22 val. Maždaug kas ketverius metus mano gyvenime įvyksta permainų. Dabar kaip tik artėja toks laikotarpis. Gyvenu ir dirbu Anglijoje, mano senyva mama likusi Lietuvoje. Norėčiau sužinoti, kaip man teisingiau pasielgti, ar grįžti į Lietuvą – bijau, kad neturėsiu darbo, arba iš to darbo negalėsiu pragyventi. Anglijoje irgi nėra lengva, labai sunkus ir sekinantis darbas. O gal yra kitas kelias? Patarkite, kaip man elgtis? Labai ačiū.

Alfa K.

► Atsakymas

Jums svarbu, kad vienaip ar kitaip būtumėte surišta su gimtaisiais namais, gimine, tėvyne. Čia labiau jausite šviesos jėgų palaikymą, todėl nepatartina ilgam atitrūkti nuo Lietuvos – tai viena palankiausių jums šalių. Taro kortos rodo, kad jei nuspręstumėte grįžti, tikrai neprapulsite ir nebadausite, nors finansinė situacija  bus tokia, kad teks atidžiai skaičiuoti pinigus. Tačiau šiame gyvenime jums taip jau yra – tenka nuolat skaičiuoti, kur ir kiek išleidžiate. Tik vienas perspėjimas: nusivylusi ir pavargusi (tokią Jūsų būseną apibūdina kortos), galite priimti neapgalvotą sprendimą ir viską staigiai nutraukusi, išvykti. Tai būtų rizikingas sprendimas. Darbas, kurį dirbate Anglijoje, bet kuriuo atveju nutrūks ir po jo ateis kitas. Tačiau dabar  palaukite tinkamo laiko pokyčiams ir nieko nesiimkite keisti kardinaliai. Tik nuo birželio pabaigos žingsnis po žingsnio pradėkite planuoti ir keisti gyvenimą.


Portalo Ji24.lt skaitytojoms pataria ezoterinio centro AUM (www.ezoterika.lt) astrotarologė Lana Kutkytė. Jei norite pateikti klausimą rūpima tema, rašykite el. adresu ji24.lt@zlg.lt

DĖMESIO! Nurodykite savo gimimo datą (jei žinote valandą, ir ją pridėkite) bei slapyvardį, kad žinotumėte, jog atsakoma į Jūsų klausimą. Atsakymai bus spausdinami tik Ji24.lt portale.

Norime įspėti, jog dėl didelio Jūsų susidomėjimo bei specialistės darbo krūvio atsakymų teks palaukti. Astrotarologė VIENU METU gali atsakyti tik į kelis Ji24.lt portale pateiktus skaitytojų klausimus (specialistė tikrai nesėdi ir neatsako tiesiogiai). Dėkojame už kantrybę ir supratingumą. Atsakymai į Jūsų klausimus pateikiami savaitgalį.

Pažymėkite klaidą tekste pele, prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą

Naujienos

Parašykite atsiliepimą apie GYVENIMO rubriką