Dabar populiaru
Publikuota: 2014 kovo 30d. 13:00

Astrotarologė Lana Kutkytė pataria (kovo 30 d.)

Taro kortos
Fotolia nuotr. / Taro kortos

Portalo moterims Ji24.lt redakcija kasdien sulaukia gausybės skaitytojų laiškų su prašymais pasakyti ateitį. Laiškus perdavėme su portalu bendradarbiaujančiai ezoterinio centro AUM astrotarologei (www.ezoterika.lt) Lanai Kutkytei. Primename, kad specialistė neatsako tiesiogiai – atsakymų, kurie pateikiami kiekvieną savaitgalį mūsų portale, teks palaukti.

► Klausimas

Gimiau 198X XX XX. Vis kamuoja klausimas. Kartu su vyru esame užburtame rate – jis gimęs 198X XX XX. Kad ir kaip stengtumėmės ir norėtume, niekaip nepavyksta išbristi iš skolų ir paskolų liūno. Kai jau atrodo, kad ne taip jau daug trūksta iki išsikapstymo, vėl nutinka koks įvykis ir vėl viskas iš pradžių... Taigi domina, ar kada pavyks gyventi be finansinių skolų ir paskolų? Taip norėtųsi uždirbtus pinigus skirti sau, o ne skolom ir paskolom padengti. Gal kortos pasakys, kur bėda?  Muza

Atsakymas 

Kiekvieno žmogaus gyvenime yra sričių, kuriose Jis patiria sunkumų: vienu atveju nesiseka meilėje, kitu atveju nepavyksta pasveikti, dar kitu – susilaukti vaiko. Kiekvienam tenka su kažkuo susitaikyti. Jūsų atveju tenka susitaikyti su tuo, jog iki patogaus gyvenimo teks nueiti labai ilgą kelią. Jūsų Karminis Mėnulio mazgas Ketu yra visai šalia Saturno judančio reversu Skorpiono ženkle, o tai nurodo, jog skolintis Jums reikėtų mažiausiai, nes ir taip jau gimstant, su savimi atsinešėte karminių skolų, susijusių su finansais.

Žinoma, anksčiau Jūs to dar nežinojote, bet užtat žinote dabar ir galite keisti požiūrį į pinigus. Ši sfera yra tarsi Jūsų „Achilo kulnas“, ir vienintelis veiksmingas būdas išsivaduoti yra kantriai, žingsnis po žingsnio, siekti finansinės laisvės. Svarbu, kad žvelgtumėte į situaciją labai realistiškai ir nesitikėtumėte panašaus stebuklo, kaip laimėjimas loterijoje ar netikėtas palikimas – nieko panašaus artimiausioje ateityje Jums nenusimato. Situaciją išspręs tik darbas, pastangos ir konkretus planas. Būtent šios sunkios užduotys Jums skirtos todėl, kad šiame gyvenime Jums būtina išmokti prisiimti atsakomybę už savo finansus, išmokti skaičiuoti pinigus (beje, Jums tiktų buhalterės profesija) ir gyventi pagal savo realias galimybes. Kai žmogus ignoruoja ar tiesiog nesuvokia svarbiausių savo gyvenimo užduočių, vėliau tenka skaudžiai mokėti. Šiais  metais rasite išeitį, kuri pagreitins išsivadavimą nuo skolų. Jūsų padėtis tikrai gerės kasmet. Tik svarbiausia išmokti gyventi nesiskolinant ir nesitikėti, kad kas nors už Jus viską sutvarkys.


► Klausimas

Sveiki, aš esu gimusi 199X XX XX, 23.55 val., o mano gyvenimo draugas 199X XX XX. Prašau, sakykite, kaip mūsų santykiai klostysis toliau, nes šiuo metu jie tikrai nėra geri. Nesuprantame vienas kito ir nesugebame ramiai pasikalbėti. Ne kartą jau esame priėję skyrybų slenkstį. Kai jau matome, kad vienas ar kitas yra beveik apsisprendęs skirtis, tuomet sugebame ramiai pasikalbėti. Mane kamuoja dar vienas klausimas, susijęs su mūsų nesantaika. Jau metus negaliu susilaukti vaikelio, galbūt tai jį veda į neviltį ir baugina? Sakykite, ar aš turėsiu vaikelį? Kaip viskas mums susiklostys?

Atsakymas

Jųdviejų suderinamumas yra išties įdomus. Net kelių puslapių neužtektų viskam aprašyti, yra ir teigiamų ir neigiamų momentų. Esate iš tų porų, kurios nesugeba ramiai gyventi kartu, tačiau ir vienas be kito gyventi negali. Tokie santykiai – tai nuolatinis darbas ir stengtis būtinai turite abu. Pagrindinė problema ta, jog nemokate suvaldyti emocijų: tiek Jūsų draugas, tiek ir Jūs. Kai bendraujate su kitais, tai gali taip stipriai nesijausti, bet būdami  kartu tarsi išjudinate sunkiai suvokiamas ir suvaldomas „programas“. Kartais pradeda vykti keisti dalykai: Jūs pasakote vienokį sakinį, o Jūsų draugas išgirsta ir supranta jau visai kitokį – ir atvirkščiai. Karminis ryšys yra itin stiprus, jau ne pirmą gyvenimą esate vienas šalia kito ir su savimi „atsinešėte“ nuoskaudų ir neišspręstų problemų, tos nuoskaudos iš praeities ir įkvepia nesantaiką. Išgryninti santykius užtruks nemažai laiko ir pareikalaus daug pastangų, tačiau tai įmanoma, jei bus noro. Jūsų partnerio ir Jūsų Plutonas yra tiksliai susijungę Skorpiono ženkle – tai stipri jėga. Manau  patys negalite įvardyti konkrečiai, kas Jus taip pritraukia. Kaip jau minėjau, yra ir nemažai gražaus potencialo ir tuo pat metu nemažai sunkių aspektų, todėl neverta tikėtis, jog Jūsų santykiai taps tobuli. Tarp Jūsų visada vis kažkas bus ne taip. Turėti vaiką galite – ši gyvenimo sfera nėra Jums uždaryta, bet apsunkinta. Taro kortos nurodo, jog dabar labai trukdo asmeniškai Jūsų vidinė būsena, baimės ir neapsispręndimai. Pasąmonėje dar esate ne visai pasiruošusi motinystei, per daug nerimo ir baimių. 


► Klausimas

Gimiau 199X XX XX, 01.15 val. Aš turiu vieną klausimą. Apie ketverius metus pažįstu vieną vaikiną. Tik praėjusiais metais pradėjome bendrauti daugiau. Man jis pradėjo patikti, manau, kad ir aš jam patinku. Tačiau kad ir kiek jam bandyčiau parodyti tai, jis ignoruoja. Mano klausimas būtų toks: ar tarp mūsų bus kokie artimesni santykai, ar man jį pamiršti ir laikyti draugu? Aleks

Atsakymas

Išvengsite nemažai širdies skausmo, jei nebežiūrėsite į šį vaikiną, kaip į kažką, kas gali būti daugiai nei draugas. Taro kortos pataria pernelyg nedemonstruoti savo jausmų šiam žmogui, kadangi jis gali bandyti Jumis manipuliuoti ir naudotis. Išdrįskite sau pripažinti, kad šis žmogus Jūsų nemyli ir nukreipkite savo energiją kitur, nuo to bus tik geriau. Būtų dar geriau, jei šiais metais būtumėte ypač atsargi meilės sferoje, nes kitaip prisidarysite sau rūpesčių. Šie metai tinkami keliauti, mokytis užsienio kalbos ar rimtai studijuoti.


► Klausimas

Sveiki, šiuo metu esu didžiulėje gyvenimo kryžkelėje, jaučiuosi visiškai pasimetusi ir niekaip nesugebanti atrasti gyvenime „savų vėžių“.  Baigiau mokslus, tačiau darbas pagal specialybę manęs visiškai netraukia, paskutiniu metu ėmiau mąstyti, galbūt verčiau turėčiau imtis studijuoti visiškai kitą dalyką. Taigi mano klausimas: ką turėčiau, ką labiausiai pavyktų veikti – dirbti, toliau mokytis, pasirinkti labiau dvasinį kelią (svarstau net galimybę kuriam laikui atsitraukti į vienuolyną) ar vis tik likti pasaulietiniame gyvenime ir tikėti meile, kuri šiuo metu gyvena mano širdyje, tačiau kol kas yra išties labai komplikuota? Be galo dėkoju už atsakymą. Gimimo laikas 19X XX XX, 20.40 val., Vilnius.

Atsakymas

Didelis Vandens stichijos kiekis horoskope dovanoja Jums charakterio švelnumą, subtilumą ir imlumą dvasiniam tobulėjimui. Tačiau nė viena planeta nepatenka į Ugnies stichijos valdomą ženklą, todėl kartais gali pritrūkti pasitikėjimo savimi, veržlumo ir iniciatyvumo. Jūsų Saulė, Merkurijus, Venera ir Karminis Mėnulio mazgas Rachu yra Žuvyse, todėl normalu, jog dažnai galvojate apie dvasinį kelią. Nors nemažas kiekis planetų Žuvyse ir Ožiaragyje nurodo, jog vienatvė ir asketiškas gyvenimo būdas Jums turėtų patikti, vis dėlto Rachu yra penktame astrologiniame būste. Greičiausiai Jūsų siela evoliucionuos ne per visišką atsitraukimą nuo pasaulietiško gyvenimo, o per aktyvų dalyvavimą įvykiuose, per kūrybos džiaugsmą, stabilius ir ilgalaikius santykius su aplinkiniais, per  vaikus, meilę. Todėl nesišalinkite nuo gyvenimo, bent jau ilgam laikui.

Jūsų dešimtas astrologinis būstas, kitaip vadinamas MC, kuris nurodo perspektyviausią karjeros kryptį, yra Vėžyje, todėl geriausia rinktis „vėžiškas“ profesijas: psichologiją, menus, dizainą, pedagogiką, darbą viešbučiuose, gydymą, globą, masažus, terapiją, maisto gamybą. Tiktų darbai, reikalaujantys intuicijos, moteriškumo, švelnumo, atjautos. Beje, Jums naudingiausia būtų susieti savo veiklą su užsieniečiais ar kitomis kultūromis. Tiktų padirbėti ar pasimokyti užsienyje.


Portalo Ji24.lt skaitytojoms pataria ezoterinio centro AUM (www.ezoterika.lt) astrotarologė Lana Kutkytė. Jei norite pateikti klausimą rūpima tema, rašykite el. adresu ji24.lt@zlg.lt

DĖMESIO! Nurodykite savo gimimo datą (jei žinote valandą, ir ją pridėkite) bei slapyvardį, kad žinotumėte, jog atsakoma į Jūsų klausimą. Atsakymai bus spausdinami tik Ji24.lt portale.

Norime įspėti, jog dėl didelio Jūsų susidomėjimo bei specialistės darbo krūvio atsakymų teks palaukti. Astrotarologė VIENU METU gali atsakyti tik į kelis Ji24.lt portale pateiktus skaitytojų klausimus (specialistė tikrai nesėdi ir neatsako tiesiogiai). Dėkojame už kantrybę ir supratingumą. Atsakymai į Jūsų klausimus pateikiami savaitgalį.

Pažymėkite klaidą tekste pele, prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą

Naujienos

Parašykite atsiliepimą apie GYVENIMO rubriką