Dabar populiaru
Publikuota: 2014 lapkričio 23d. 16:37

Astrotarologė Lana Kutkytė pataria (lapkričio 23 d.)

Kur nuves mane gyvenimo kelias?
Shutterstock nuotr. / Kur nuves mane gyvenimo kelias?

Portalo Ji24.lt redakcija sulaukia gausybės skaitytojų laiškų su prašymais žvilgtelėti į ateitį, išnagrinėti susidariusią gyvenimišką situaciją, padėti susigaudyti meilės reikaluose ar patarti dėl karjeros. Į įdomiausius atrinktus laiškus atsako astrotarologė Lana Kutkytė.

Klausimas

Gimiau 197X XX XX,  22 val. Šiauliuose. Norėčiau jūsų pasiteirauti apie karminę astrologiją. Ką ji gali parodyti? Ar ji nusako, kuo žmogus buvo praeitame gyvenime ir kokios gyvenimo užduotys ar išbandymai laukia šiame? Galbūt tai galėtų būti raktas į baimes, kurių sau negali paaiškinti? Aš turiu tamsos ir vyrų baimę. D.

Atsakymas

Karminė astrologija iš tikrųjų yra raktas į žmogaus baimę, atskleidžia praeitų gyvenimų teigiamus ir neigiamus nuopelnus ir nusako svarbiausias sielos pamokas šiam gyvenimui. Pavyzdžiui jūsų svarbiausios pamokos yra būti savarankiškai, veikti drąsiai ir nesibaiminti klaidų, nebūti aukos pozicijoje, tačiau ir nebūti pernelyg valdingai bei arogantiškai, išmokti suderinti dvasingumą su praktiniais gyvenimo aspektais, nevengti sunkiai dirbti.

Daugiausiai informacijos karminėje astrologijoje mums suteikia karminiai Mėnulio mazgai Rachu bei Ketu, taip pat Juodasis Mėnulis Lilit ir Baltasis Mėnulis Selena bei karmos ir laiko valdovas Saturnas. Svarbu, kokiuose ženkluose, būstuose bei laipsniuose yra šios planetos ir kaip jos aspektuoja su kitomis planetomis horoskope. Apie tai labai kruopščiai kalbėsime ateityje projekte „Tobulėkime kartu“ (pamokas kas antrą sekmadienį pateikia Lana Kutkytė. – Red.), nes prieš narpliojant karminę astrologiją, reikėtų dar tikrai labai daug ko išmokti.


Klausimas

Sveiki, Lana ir mieli skaitytojai. Ilgai brendau išdėstyti savo mintis ir problemą nepažįstamam žmogui, bet norisi objektyvaus mano situacijos įvertinimo ir vertingo patarimo.

Pradėsiu nuo to, kad prieš 5 metus visiškai netikėtai sutikau tikrai nuostabų žmogų, pažadinusį manyje visai kitą asmenybės pusę, kurios net neįsivaizdavau turinti. Pamilau jį beprotiška ir stipria meile, augau ir brendau kaip moteris, keitėsi vertybės ir pasaulio supratimas. Kaip ir būtų graži istorija, bet... Per visus metus mūsų santykiai klostėsi kaip amerikietiški kalneliai: tai skiriamės, tai taikomės... Tai nuostabios akimirkos kartu, tai didžiulis skausmas ir tuštuma širdy, kitaip sakant, visa jausmų gama.

Pradėjau suvokti, kad tarp mūsų – net nebe meilė, o priklausomybė. Deja, jos ir nebandžiau nusikratyti, nes intuicija sakė, kad vis tiek tai ne pabaiga, jog tarp mūsų kažkoks nepaaiškinamas ryšys, kuriam dar lemta vystytis. Tačiau dėl šių santykių trapumo ir nestabilumo ilgainiui pradėjo stipriai kentėti mano asmenybė. Visąlaik save laikiau stipria, nebijančia gyvenimo permainų ir negandų mergina, kol atsirado jis...

Prie sprendimo nutraukti mane žalojančius santykius ėjau ne vienerius metus, teko suprasti, kas yra ir nervinis išsekimas, gresianti depresija. Džiugu, kad sugebėjau laiku susiimti, teko vieną vienintelį kartą paklausyti ne širdies, o proto balso. Pradėjau domėtis žmogaus psichologija, tarpusavio santykiais, asmenybės tobulėjimu, užsiimti aktyvia ir man įdomia veikla. Vis dėlto atsakymo į mane kamuojančius klausimus taip ir neradau.

O taip norisi pradėti gyventi ir jausti, o ne tik analizuoti savas klaidas, būsenas, privalomas išmokti gyvenimiškas pamokas...

Problema ta, kad šis žmogus grįžta į mano gyvenimą kaskart vis nauja jėga. Laikui bėgant pradėjau jį ir mūsų santykius vertinti kaip vertingą likimo siųstą dovaną, pamoką, iš kurios turiu kažką išmokti. Deja, niekaip nesuprantu ką. Jo pasirodymas mano gyvenime kaskart stipriai kiša man koją, jau kurį laiką niekaip negaliu įsileisti naujo žmogaus į širdį, kadangi ne tik kad bijau, bet nesijaučiu tam ir pasiruošusi.

Vis dar jaučiuosi lyg vis kažkas mane tampytų už virvučių, mūsų gyvenimus sietų nematomas mazgas. Sunku apsakyti tą būseną, nuojautą ar įsitikinimą... O taip norisi pradėti gyventi ir jausti, o ne tik analizuoti savas klaidas, būsenas, privalomas išmokti gyvenimiškas pamokas...

Tad norėčiau su Jūsų pagalba rasti atsakymą į sielos šauksmą, kaip išgyti, nebejausti tos gijos su šiuo žmogum ir išmokti atrasti bei atpažinti tą tikrą meilę? Esu gimusi 199X XX XX, apie 23 val. Šiauliuose, jis – 199X XX XX, Šiaulių rajone. Nuoširdžiai dėkoju už atsakymą.

Atsakymas

Problema ta, kad su šiuo vaikinu esate pernelyg panašūs, todėl atrodė, jog tai jūsų žmogus. Jei jis vis blyksteli jūsų gyvenime, tai todėl, kad to norite pasąmoniniame lygmenyje, taigi tarsi pati jį pasikviečiate. Juk sąmoningai suprantate, kad reikia jį pamiršti ir gyventi toliau, tačiau kažkodėl to nepadarote.

Nagrinėti jūsų asmeninį horoskopą tikrai įdomu. Jį nagrinėjant, man į galvą atėjo jam tinkamas apibūdinimas – „kankinio savanorio horoskopas“. Reikalas tas, kad esate toks  žmogus, kuris ypač nori giliai jausti, išgyventi itin pakilias arba skausmingas emocijas. Vyras gali plėšyti jums sielą, tačiau jus neskubėsite jo paleisti. Stipriai aspektuotas Mėnulis Skorpione (bet ne tik tai) sukelia jums šį poreikį, taigi gerai būtų tai nukreipti į kitokią veiklą. Meditacija puikiai tiktų ir jus „išgydytų“, juk esate tam talentinga.

Meilės planeta Venera yra Jaučio ženkle, ir tai puiku, bet Venera opozicijoje su Plutonu Skorpione, o tai jau problema. Kuomet žmogus turi tokį aspektą, skausmas meilėje yra sunkiai išvengiamas.

Taip pat patarčiau vengti visko, kas slapta. Tiesiog neskubėkite susitikinėti su vyrais, apie kuriuos nieko nežinote, nes lengvai galite pritraukti vedusius, turinčius partnerę ar net su polinkiu elgtis agresyviai. Savo tikrąją antrąją pusę pasiruoškite sutikti nuo 30 metų, o iki to laiko verčiau užsiimkite kitais reikalais – taip bus mažiau kančios gyvenime. Apskritai, kai jau būsite vyresnio amžiaus, pradėsite gyventi išties visavertį gyvenimą.


Klausimas

Esu gimusi 199X XX XX, 01.10 val. Birštono seniūnijoje. Šiuo metu studijuoju aukštąją matematiką, bet abejoju, ar tai tikrai mano vieta. Labai daug dedu pastangų ir jėgų, dėl to dažnai nukenčia mano sveikata, šeima ar artimieji. Labai norėčiau sužinoti: ar esu savam kelyje? Galbūt, derėtų viską kardinaliai keisti?

Baiminuosi dėl to, nes labai noriu prasmingo gyvenimo, visada turėjau daug svajonių, siekių, o pastaruoju metu jaučiu, kad prarandu norą daryti ką nors daugiau. Širdyje turiu nuojautą, kad man pavyks gyvenime pasiekti kažką gero, tačiau nežinau, ar tai išties nuojauta, ar tiesiog įsikalbėjimas. Kartais atrodo, kad esu savo vietoje, tačiau bijau, kad atėjus laikui suvoksiu, kad nė velnio nesu laiminga. Aš tarsi ant tų svarstyklių: vis blaškausi tarp to, ar esu savo, ar ne savo vietoje. Tikriausiai man labai reikia to paskatinimo ir patvirtinimo, ką daryti toliau. Esu ryžtingas, darbštus ir idealistiškas žmogus ir tiesiog nenoriu savo jėgas skirti ne ten, kur reikia.

Išvis bijau galvoti apie santykius su žmogumi ne dėl to, kad nenoriu jų, bet bijau nusvilti ir likti įskaudinta.

Taip pat, norėčiau pasiteirauti dėl meilės reikalų. Labai stengiuosi nesinervinti dėl šalia nesančio jaunikio, tačiau vis dar dažniau sulaukių komentarų, kad taip ir liksiu prie suskilusios geldos, nes noriu žmogaus su charakteriu, išsilavinusio ir nenuobodaus, o ką kalbėti apie tai, kad esu daugiau suinteresuota save realizuoti karjeros srityje, o ne būti namų šeimininke.

Išvis bijau galvoti apie santykius su žmogumi ne dėl to, kad nenoriu jų, bet bijau nusvilti ir likti įskaudinta. Esu prisižiūrėsiu tiek įvairiausių meilės istorijų draugų/artimųjų/pažįstamų santykiuose, kad tarsi pati baidausi bet kokių santykių. Tačiau meluočiau, jei sakyčiau, kad nenoriu tų santykių. 

Klausiu jūsų patarimo, nes, kaip matote, esu be galo pasiklydęs žmogus. Per daug galvojantis, svarstantis ir nuoširdžiai bijantis savo ateities žmogus. Kaip minėjau pradžioje, man labai reikia tos tarsi nuorodos, kad štai, keliauk ten, ir viskas bus gerai. Tada gal ir klaidos manęs taip nebegąsdins, ir galėsiu nebegraužti savęs dėl smulkmenų. Labai dėkoju, už jūsų laiką ir atsakymą.

Atsakymas

Tam, kad tikrai galėtumėte įsitvirtinti gyvenime, jums būtinas aukštasis išsilavinimas. Tik svarbu, kad nekaitaliotumėte pasirinktos krypties. Jus daug kas domina ir daug kam esate talentinga, tačiau pasistenkite nesimėtyti. Aukštoji matematika jums tinkamas pasirinkimas, tačiau būtinai pabaikite studijas. Net jei studijuotumėte ką nors kita, vis tiek po kiek laiko pradėtumėte abejoti savo pasirinkimu.

Jūsų gyvenime darbas visuomet reikalaus išlavinto proto, greito mąstymo. Nebūtinai dirbsite darbą, kuris tiesiogiai būtų susijęs su matematika, tačiau įgytas diplomas jums padės gauti geras pareigas, nes, kaip ir minėjau, tai jums būtina sąlyga sėkmei. Ugdykite valią ir discipliną, nes to charakteryje trūksta, todėl kartais per greitai pasiduodate.

Jei norėtumėte sutikti savo antrąją pusę, tuomet nesėdėkite užsidariusi namuose. Susitikimas gali įvykti mokslo įstaigos koridoriuje, netolimoje kelionėje arba panašiomis aplinkybėmis.

Vis dėlto svarbi vienatvės priežastis yra ne tik išrankumas, bet taip pat rimtos baimės ir kompleksai, pasitikėjimo savimi stoka. Tapkite nors kiek prieinamesnė, juk tiesiog reikia susitaikyti su tuo, kad niekuomet asmeninis gyvenimas nebus tobulas ir be menkiausio skausmo, nes tobulų santykių bei vyrų paprasčiausiai nebūna.


Klausimas

Esu gimusi 199X XX XX, 09.16 Kaune. Jau ilgą laiką kamuoja keisti dalykai, besidedantys aplink mane. Nujaučiu įvairias nelaimes, kur kokį žmogų sutiksiu. Taip pat dažnai sapnuoju pranašingus sapnus.

Namuose jaučiu keistą energiją, lyg kažkas į mane miegančią žiūrėtų. Manau, kad tai mano angelas. Viena moteris man sakė, kad reikia jų klausti, ko nori, ir jie visada atsakys. Tačiau, kaip išlavinti tą „išgirdimą, atsakymą“? Ar aš turiu galimybę, galių įvaldyti bendravimą, informacijos gavimą iš aukštesnių jėgų?

Atsakymas

Žinoma, kad turite visų galimybių įvaldyti bendravimą su aukštesnėmis jėgomis. Tokios galimybės yra duotos visiems. Tik čia svarbiausias klausimas yra: kam jums to reikia? Koks yra jūsų tikrasis motyvas?

Dvasinio tobulėjimo technikos yra reikalingos ne tam, kad žmogus matytų, girdėtų ar jaustų aukštesnes jėgas ir vėliau tuo naudotųsi gyvenime ar puikuotųsi prieš kitus. Jos yra reikalingos tam, kad asmuo išsivalytų nuo savo neigiamų savybių, nuo nesąmoningumo, nuo neigiamos karmos.

Vizijų matymas, girdėjimas ar energijų jutimas yra tik nuoširdaus dvasinio darbo su savimi „šalutinis poveikis“, tačiau tai neturėtų būti svarbiausias tikslas. Jūsų atveju labai patariu tiesiog kukliai dirbti su savimi, susikaupti ties darbais bei mokslais, juk esate tikrai protinga mergina, tik dar kiek pasimėtusi.

Problemoms ištikus, geriausia būtų kreiptis konsultacijos į rimtus šios srities specialistus, tačiau pačiai įvairiausių „antgamtinių galių“ įgijimais kol kas pernelyg nesidomėti ir to neakcentuoti, ypač iki 2015 metų rugsėjo, nes galite pati sau problemų prisišaukti.


DĖMESIO, astrotarologės Lanos Kutkytės atsakymus į skaitytojų klausimus pateiksime kas antrą savaitę. Bus atsakoma tik į pačius gražiausius bei įdomiausius skaitytojų laiškus, kurie ateis adresu ji24.lt@zlg.lt. Jei nerasite atsakymo į savo laišką, vadinasi, galite vėl rašyti, klausti ir tikėtis sėkmės.

Klausdami būtinai nurodykite savo gimimo datą, gimimo laiką bei vietą! Beje, klauskite vienu metu tik apie vieną dalyką.

Kitus du mėnesio savaitgalius astrotarologė supažindins Ji24.lt skaitytojus su ezoterinio pasaulio dėsniais, pateiks naudingų pamokėlių, patarimų, paaiškins svarbiausius reiškinius projekte „Tobulėkime kartu“.

Taip pat skaitykite:
Tobulėkime kartu. Ką žinome apie sapnus ir kaip juos išaiškinti?

Tobulėkime kartu. Problemų sprendimas sapnuojant ir astralinės kelionės
 

Temos: 1 Lana Kutkytė

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą

Naujienos

Verslas

Iš Berlyno grįžęs palangiškis tęsia šeimos tradiciją pasitelkęs kavą

Aktualu

Ekonominės krizės vis labiau slegiami turkai skundžiasi aukštomis kainomis ir kaltina JAV

Aktualu

Indonezijos Lomboko salą sukrėtė naujas smarkus 6,3 balo žemės drebėjimas

Vardai

M.Petruškevičius svarsto paviešinti du prieš žmonas smurtaujančius žinomus vyrus: „Aš šokiruotas“

Sportas

Lionelio Messi magija tęsiasi – dublis ir „Barcelona“ pergalė

Verslas

Būstas, kurio stilistika nesilygiuoja į dabartinius dizaino standartus

Aktualu

Orai: Tik viena gaivesnė diena

Gyvenimas

Supermodelis Elle Macpherson – apie tai, kas padeda puoselėti puikią išvaizdą

Pasaulio savaitės įvykiai – įspūdingiausiuose kadruose (2018 rugpjūčio 12–18 d.)

Aktualu

Kėdainietės istorija gniaužia kvapą: gaisre palaidojusi namus ir mamą, vargsta dėl vandentiekio

Pasaulis kišenėje

Sustojęs laikas: Mirštančio Elėjos dvaro pakraštyje kvepia karališka arbata

Aktualu

Po avarijos automobilio iš Airijos vairuotojo ieško tarnybinis šuo

Pasaulis kišenėje

Už 8 val. kelio nuo Lietuvos – turistų dar neatrastas miestas lyg iš distopinės knygos

Sportas

Prisvilęs Cristiano Ronaldo debiutas Italijoje – mačo herojumi tapo ne jis

Vardai

Viktorija Siegel pasibaisėjo degalinės plovyklos paslauga: „Šitas plovimas vertas 17 eurų?!“

Gyvenimas

Unikali apklausa: koks seksas patinka šiuolaikinėms moterims ir kokius lūkesčius jos turi

Vardai

Eglei Jakštytei – 27-eri: apie gyvenimo vyrą, sielos miestą prie jūros ir naują etapą muzikoje

Gazas

„Velomaratono“ metu Vilniuje – eismo ribojimai ir viešojo transporto pakeitimai

24sek

Adas Juškevičius Prancūzijoje prisistatė firminiais tritaškiais

Aktualu

Dingusi moteris rasta nuskendusi Ventos upėje

Naujienos

Verslas

Iš Berlyno grįžęs palangiškis tęsia šeimos tradiciją pasitelkęs kavą

Aktualu

Ekonominės krizės vis labiau slegiami turkai skundžiasi aukštomis kainomis ir kaltina JAV

Aktualu

Indonezijos Lomboko salą sukrėtė naujas smarkus 6,3 balo žemės drebėjimas

Vardai

M.Petruškevičius svarsto paviešinti du prieš žmonas smurtaujančius žinomus vyrus: „Aš šokiruotas“

Sportas

Lionelio Messi magija tęsiasi – dublis ir „Barcelona“ pergalė

Verslas

Būstas, kurio stilistika nesilygiuoja į dabartinius dizaino standartus

Aktualu

Orai: Tik viena gaivesnė diena

Gyvenimas

Supermodelis Elle Macpherson – apie tai, kas padeda puoselėti puikią išvaizdą

Pasaulio savaitės įvykiai – įspūdingiausiuose kadruose (2018 rugpjūčio 12–18 d.)

Aktualu

Kėdainietės istorija gniaužia kvapą: gaisre palaidojusi namus ir mamą, vargsta dėl vandentiekio

Pasaulis kišenėje

Sustojęs laikas: Mirštančio Elėjos dvaro pakraštyje kvepia karališka arbata

Aktualu

Po avarijos automobilio iš Airijos vairuotojo ieško tarnybinis šuo

Pasaulis kišenėje

Už 8 val. kelio nuo Lietuvos – turistų dar neatrastas miestas lyg iš distopinės knygos

Sportas

Prisvilęs Cristiano Ronaldo debiutas Italijoje – mačo herojumi tapo ne jis

Vardai

Viktorija Siegel pasibaisėjo degalinės plovyklos paslauga: „Šitas plovimas vertas 17 eurų?!“

Gyvenimas

Unikali apklausa: koks seksas patinka šiuolaikinėms moterims ir kokius lūkesčius jos turi

Vardai

Eglei Jakštytei – 27-eri: apie gyvenimo vyrą, sielos miestą prie jūros ir naują etapą muzikoje

Gazas

„Velomaratono“ metu Vilniuje – eismo ribojimai ir viešojo transporto pakeitimai

24sek

Adas Juškevičius Prancūzijoje prisistatė firminiais tritaškiais

Aktualu

Dingusi moteris rasta nuskendusi Ventos upėje

Vardai

Atgal į mokyklą

Parašykite atsiliepimą apie GYVENIMO rubriką