Dabar populiaru
Publikuota: 2014 lapkričio 9d. 16:00

Astrotarologė Lana Kutkytė pataria (lapkričio 9 d.)

Kelias
„Shuterstock“ nuotr. / Kelias

Portalo Ji24.lt redakcija sulaukia gausybės skaitytojų laiškų su prašymais nusakyti ateitį, išnagrinėti susidariusią gyvenimišką situaciją, padėti susigaudyti meilės reikaluose ar patarti dėl karjeros. Į įdomiausius atrinktus laiškus atsako astrotarologė Lana Kutkytė.

Klausimo pateikimo taisykles rasite šio teksto gale. Prašome jų laikytis.

Klausimas

Esu gimusi 199X XX XX, 18.55 val. Šiuo metu studijuoju socialinį darbą, labai noriu sužinoti, ar tai mano profesija ir ar tikrai pasirinkau tą kelią savo gyvenime. Taip pat norėčiau sužinoti, kaip man gyvenime seksis meilės reikaluose, nes kol kas nesu turėjusi rimtos draugystės. Yra vienas žmogus, kuriam jaučiu didelę simpatiją, jis gimęs 198X XX XX. Ar tai tas žmogus, su kuriuo galėčiau būti laiminga? Kas jo laukia ateityje?

Atsakymas

Profesija jums tinkama. Svarbu, kad šiame gyvenime įgytumėte aukštojo mokslo diplomą – tai jūsų karjeros garantas. Galite būti labai profesionali dėstytoja, tad baigusi mokslus, pagalvokite apie tokią kryptį. Taip pat galite būti puiki advokatė arba valstybės tarnautoja, užimti geras pareigas.

Trumpai tariant, esate perspektyvi mergina. Būtinai įvaldykite užsienio kalbas, nes gyvenimas gali pasisukti taip, jog prireiks nemažai bendrauti su užsieniečiais. Kalbant apie jūsų simpatiją, sprendžiant pagal datą, kurią pateikėte, – tinkamas variantas neilgam periodui. Tai nėra tas žmogus, už kurio reikėtų skubėti tekėti.


Klausimas

Laba diena, esu gimusi 197X XX XX, laiko nežinau. Kai gimiau, mama pasakojo, kad ištisus 9 mėnesius verkiau nesustodama. Iš tokio mamos pasakojimo jau dabar, būdama 37 metų, numanau, kodėl taip raudojau. Į šį pasaulį atėjau ne iš meilės.

Visas mano gyvenimas, nuo pat gimimo – nevykusi istorija, kurioje nėra nieko... Nežinau, kodėl turėjau gimti, kam? Panašu, kad nei tėvams, nei kam kitam nesu reikalinga... Matyt, nelaiku atėjau į Žemę, tarsi per prievartą. 

Man nesiseka niekur ir su niekuo, jaučiuosi tuščia. Turiu darbą, bet sunkiai sekasi iš jo pragyventi. Gal išvykti į užsienį? Turiu sūnų (199X XX XX), dėl jo tik ir noriu gyventi. Su vyru (196X XX XX) išsiskyrėme pavasarį.

Prašau, pasakykite, ar ateityje aš galėsiu džiaugtis meile, laime ir  sėkme? Ką turiu daryti ir kaip man pakeisti savo gyvenimą? Ar taip ir užgesiu verkdama...

Pagelbėkite man, nes jaučiu, kad greitai išnyksiu. Pamečiau gyvenimą ir tik dėl sūnaus dar norisi gyventi. Su sūnumi gyvename atskirai ir matomės retai. Taip susiklostė gyvenimas, kad kartu gyventi neturime kur... Tiesiog išsibarstėme. Svetlana.

Atsakymas

Kuomet nesulaukiate atsakymo, nereikėtų to priimti asmeniškai. Gali atrodyti, jog esate tarsi ignoruojami, tačiau užtikrinu, kad taip jums tik atrodo. Iš tikrųjų sulaukiame tiek įvairiausių laiškų, kad paprasčiausiai fiziškai neįmanoma į visus atsakyti. Kurie patenka, o kurie ne – lemia gausybė faktorių: klausimai turi būti ne pernelyg trumpi ar ilgi, turi būti įdomūs ir kitiems skaitytojams, ir dar daug visko. Jei tik žinotumėte, koks galvos ir širdies skausmas yra vienus atrinkti, o kitų – ne!

Galiu užtikrinti, kad nė vienas skaitytojas nėra ignoruojamas, nes kiekvienas iš Jūsų yra labai mums brangūs. Štai kodėl Ji24.lt yra pradėtas projektas „Tobulėkime kartu“ (kas antrą mėnesio savaitgalį astrotarologė pateikia naudingų pamokėlių – Red.). Tam, kad skatintume savarankišką tobulėjimą ir padėtume kuo didesniam skaičiui žmonių. Tiesiog tas žinias reikės naudoti praktiškai, o ne tik perskaityti. Juk tai jums nieko nekainuoja.

Jūsų atveju tik dvasinė praktika ir yra išeitis iš padėties. Žinoma, kad būtų maloniau pasakyti: „Dar pasėdėkite ir paverkite, o sėkmė, meilė ir laimė ateis savaime.“ Vis dėlto tai būtų netiesa. Deja, jūsų horoskopas, kitaip sakant gyvenimas, yra labai komplikuotas, todėl negalite tikėtis, kad sėkmė nukris iš dangaus.

Nuo 2014 metų kovo mėnesio prasidėjo svarbus ciklas – karminių Mėnulio mazgų grįžimas į savo vietą, tad normalu, jog kankina keista savijauta. Ciklas tęsis iki 2015 metų spalio. Tai ypatingas laikas, kuomet galėsite surasti teisingą gyvenimo kryptį.

Ieškokite, judėkite, bendraukite, būkite socialiai aktyvi ir būtinai prižiūrėkite savo išvaizdą, veržkitės į gyvenimą. Nesėdėkite vienumoje ir neverkite, nes bus tik blogiau. Jums svarbu išmokti gyventi aktyvų socialinį gyvenimą ir suvokti, kad niekas neprivalo daryti taip, kaip jums norisi, taip buvo praeitame gyvenime, bet šiame jau nebus. Turėkite omenyje, jog sekantis toks ciklas ateis tik po beveik devyniolikos metų. Taigi, pasipuoškite ir pradėkite lankyti mokymus, kurie padėtų rasti gerą darbą.


Klausimas

Daugiausia dėmesio savo gyvenime skiriu tarpusavio santykiams tiek darbe, tiek šeimoje, tiek išoriniame pasaulyje. Kai yra tarpusavio supratimas, galima pasiekti gerų rezultatų darbe ar veikloje, prasmingai gyventi šeimoje. Darbe ir tarp draugų bei bendraminčių užimu lyderio poziciją. Tai reiškia, kad turiu organizatoriaus savybių, tačiau nesu vienvaldė lyderė. Vyksta gražus pasiskirstymas pozicijomis ir prie jų neprisirišama. 

Turiu savo veiklą. Esam bendraminčių būrys ir periodiškai susitinkam asmeninio augimo vakaruose. Prieš metus į mano veiklą atėjo viena mano draugė. Pradžioje viskas buvo gerai, nors kas kartą po užsiėmimų gaudavau kritikos: tas negerai pasakė, tas negerai padarė ir pan. Visada pabrėždavau, kad mes esam žmonės, kad mokomės, kad esam visi skirtingi. Aš nekėliau reikalavimų nei tiems, kas skaito paskaitas, nei tiems, kas ateina klausyti.

Visus metus buvome visi patenkinti, išskyrus vieną žmogų. Nesu ta, kuri sakytų: ai, čia jos problema. Iš tiesų, ieškojau, kur ir kame klystu. Galiausiai porą kartų „perleidau“ organizatoriaus, lyderio poziciją savo draugei. Nelabai pavyko: tiesiog žmonės pasakė, kad jei ji daugiau organizuos, mes nebedalyvausim. Bandžiau jai pasakyti, bet gavau pykčio bangą, ir ji peraugo į neapykantą.

Galiausiai ji pareiškė, kad yra aukščiau už mus visus ir jai nėra ko bendrauti. Po kelių dienų atšaukė savo žodžius, bet sąlyga vesti vakarus išliko. Tikriausiai galėčiau nutraukti tą santykį, bet jaučiu, kad galima padėti tam žmogui. O gal ne tik padėti.

Man tas žmogus yra artimas ir brangus. Be to, tikiu, kad gyvename ne vieną gyvenimą ir šitokios situacijos nebenorėčiau perkelti į kitą savo gyvenimą. Noriu paprašyti pažiūrėti į šitą santykį ir patarti, ką galėčiau padaryti, ką turėčiau keisti, kad bendravimas būtų gražus?

Mano gimimo data: 197X XX XX 7.00 val., draugės – 196X XX XX. Su dėkingumu, Renata.

Atsakymas

O!.. Jei tik pamatytumėte tai, ką matau jųdviejų bendrame horoskope. Santykiai daugiau nei įdomūs. Prieš tai tik trumpai paminėsiu, kad iš tikrųjų turite organizatorės talentą. Ateičiai patarčiau pagalvoti apie galimybę kviesti mokytojus iš užsienio. Na, bet jūs klausiate apie kitus dalykus. Taigi, nerašysiu visko, ką matau ir ką norėčiau, nes jums tikrai tai nepatiks, kai kuriuos dalykus bėgant laikui suprasite pati.

Viena kitai esate labai svarbios mokytojos ir greičiausiai nepavyks visiškai atsitraukti vienai nuo kitos ilgam, nes likimas vis suves. Esate panašios, nes abi gana valdingos, taigi verda kova dėl valdžios, konkurencija. Vis dėlto jūs suvokiate tuos dalykus, kurių dar nesuvokia jūsų draugė. O jūsų draugė jau iš prigimties turi savyje tų savybių, kurių jums dar trūksta.

Jūsų karminiai Mėnulio mazgai yra priešingose pozicijose, jūsų draugės Saulė su jūsų Rachu, jųdviejų Juodieji Mėnuliai Liūte yra kartu, ir tai dar tik trupiniai iš jūsų suderinamumo. Žinoma, kad santykiai yra neįprasti, bet jie reikalingi. Mokykitės viena iš kitos, o ne konkuruokite.

Taip pat skaitykite: Apie karmą: kaip ji veikia mūsų gyvenimą?


Klausimas

Sėdžiu, žiūriu pro langą į palengva krintantį gelsvai nuraudusį medžio lapelį. Vėl... vėl grįžta prisiminimai. Praėjo metai nuo tada, kai aš tave suradau, kai tau paskambinau pirmąjį kartą. Aš 25-erius metus laukiau tos dienos. Na, o dabar apie viską nuo pradžių.

Gerbiama Lana, noriu jums iš visos širdies trumpai papasakoti ir atskleisti savo gyvenimo beviltišką ir man labai skaudžią istoriją. Aš gimiau 197X XX XX Marijampolės apskrityje, mano vyras gimė 196X XX XX, mano draugas – 197X XX XX.

Esu ištekėjusi jau 24 metus, su vyru užauginome tris vaikus, turime anūkų ir esame laimingi. Mūsų gyvenimas tikrai neblogas, vyras geras, darbštus, sutariam gerai, tačiau aš vis kovoju su savo jaunystės prisiminimais. Nežinau, kaip man gyventi toliau? Ką daryti? Kaip sudėlioti viską į savo vietas?

Besimokydama savo profesijos, sutikau tą žmogų, kurį pamilau be galo stipriai. Tarp mūsų nebuvo nieko, išskyrus nuoširdžią draugystę ir bendrus būrelius. Vis dėlto aš dėl to žmogaus jau tada galėjau padaryti bet ką, kad tik jis mane pastebėtų. Dėl jo jau tada mokykloje ir prasidėjo ašarų upeliai. Aš savo jausmus slėpiau nuo visų, niekas nematė, niekas nežinojo, kas vyksta mano širdyje. Gyvenau viena su savo nepasiekiama meile.

Jaudinausi dėl jo visur ir visada ir štai vieną dieną šios susidariusios įtampos aš nebeatlaikiau. Gyvenimą pradėjau matyti tik juodom spalvom, kol pagaliau nusprendžiau palikti šį gyvenimą, kuriame aš nebemačiau prasmės daugiau gyventi. Tuomet – greitoji, ligoninė, gydytojai... Kaip aš viso to nekenčiau.

Girdėjau, kaip gydytoja manęs klausia, kokių vaistų aš prisigėriau, bet aš nieko jai neatsakiau. Nebenorėjau nieko matyti, nieko girdėti. Man nebuvo lemta palikti šį pasaulį, gyvenimas suteikė dar vieną šansą man nepasiduoti.

Rytojaus dieną aš jį išvydau savo palatoje, jis atėjo manęs aplankyti. Kaip tą dieną aš norėjau viską jam išsakyti, viską išpasakoti, kodėl aš čia, kodėl viskas taip įvyko, tačiau man ir vėl pritrūko drąsos ir jėgų.

Po trejų metų, pabaigusi mokslus, vėl sugrįžau į savo miestelį. Dirbau, stengiausi, tačiau vis tiek laukiau jo, man be galo jo trūko. Aš puikiai žinojau, ko jis iš gyvenimo nori. Žinojau, kokių mokslų jis nori siekti toliau. Man buvo be galo skaudu tai išgirsti, bet tai buvo jo pasirinkimas.

Praėjo vasara, ir rudenį mane pasiekė žinia, kad jis tą specialybę jau pasirinko. Turėjau save kažkaip raminti, viską užgniaužti savyje. Žinojau, kad kitaip nebus. Turėjau tai įveikti stipriai sukandusi dantis, nurijusi karčias ašaras, nors tada, atrodo, griuvo visas mano gyvenimas, kurį aš buvau taip gražiai nusipiešusi.

Dirbdama sutikau savo vyrą. Greitai ištekėjau, susilaukėm trijų vaikų, atrodo, viskas gerai... Mylim vienas kitą, pasitikim vienas kitu. Aš savo vyrui papasakojau šiek tiek apie savo geriausią draugą, tiesiog tik apibūdinau jį. Mano širdis tiesiog verkia, kai reikia viską slėpti.

Praėjo jau daugiau kaip 25 metai, ir aš vis tiek nenuleidau rankų, turėjau jį surasti. Visais būdais ieškojau, stengiausi gauti nors menkiausią žinutę apie jį. Ieškodavau internete, verkdavau, skaitydavau jo rašytus atvirukus. Tūkstančius kartų tai dariau. Atėjus jo gimtadieniui, kiekvienais metais sveikindavau jį mintyse... Linkėjau jam visko, kas geriausia. Nepamiršau. Niekaip nepamiršau. Ir pagaliau, pagaliau mane Dievas išgirdo.

Po 23 metų pastangų, vėl pavyko jį surasti. Suradau jį internetu. Atsitiktinai radau jo nuotrauką darbovietėje... Negalėjau patikėti, jog tai tiesa, kad tai tas pats žmogus... Džiaugiausi jį matydama bent nuotraukoje. Tik mačiau ir supratau, kad specialybė ne ta, kurios jis taip siekė ir per kurią griuvo visos mano svajonės.

Netrukus pavyko su juo susisiekti. Buvo labai nedrąsu ir nejauku tai daryti, tačiau ryžausi. Pirmieji pokalbiai buvo sunkūs. Pati jaučiausi nejaukiai. Sužinojau, kad jo svajonės taip ir liko neišsipildžiusios. Šeimos jis nesukūrė. Buvo labai skaudu tai girdėti. Grįžo visi prisiminimai, vėl išsiliejo ašarų upeliai.

Dabar mes bendraujame, susitinkame. Jis pažįsta ir džiaugiasi mano šeima. Mielai atvyksta į svečius. Papasakojau jam savo praeitį. Jis mane supranta. Jis taip pat prisipažino, kad vienu metu man šį tą jautė. Jis susijaudino, kai pasakiau, kokį kelią buvau pasirinkusi aš.

Taip ir keičiasi metų laikai, nusinešdami viską. Nusineša gražiausius prisiminimus ir svajones, kurių atgal nebesugrąžinsi. Gyvenu nežinomybėj, nežinau, ką daryti? Kartais man darosi baisu, kad neįsivaryčiau kokios ligos tiek daug verkdama.

Matau jį visur, tiesiog šnekuosi su juo. Ką daryti? Šiuo metu jis labai stipriai serga. Labai rimtos ligos užpuolė. Stengiuosi kiek įmanydama jam padėti. Aš visada jam kartoju, kad abu kartu tai įveiksime. Jis mato mano skausmą, mano rūpestį juo. Paklydau šiame negailestingame ir žiauriame gyvenime. Pavirtau į beprasmę dulkelę, kuri nemoka kovoti su gyvenimo pateiktom kliūtim. Nebemoku paleisti meilės iš savo rankų, kad ir kaip norėčiau.

Nebežinau, kaip elgtis, kaip kovoti su šia didžiausia gyvenimo meile? Kas laukia mūsų visų trijų ateityje? Koks tolimesnis mano gyvenimo kelias ir likimas? Ar mano draugas pasveiks? Ar man pavyks kada gyvenime su juo sueiti arčiau? Ar taip ir mirsiu su savo nepasiekta, beviltiška meile, dėl kurios turiu tiek daug aukotis? Prašau, jeigu matote mano likimą, padėkite man. Padėkite surasti tą tikrąjį gyvenimo kelią. Aš visai pasiklydau, susipainiojau šiame labirinte... Dėkoju už bet kokią pagalbą. Viltė.

Atsakymas

Jūsų sutuoktinis yra tkrai patikimas žmogus. Tačiau normalu, kad jam nepavyko padėti jums pamiršti savo draugo. Jis jus ir patraukė būtent savo patikimumu, su juo būti yra tiesiog patogu ir saugu. Vis dėlto tarp jūsų nėra aistros ir net meilės, nors ir sutariate. Veikiau esate susituokę geri draugai.

Pažvelgus į jūsų ir jūsų gyvenimo meilės bendrą horoskopą ir „uždengus“ karmines planetas, tuomet esate suderinami labiau nei su savo sutuoktiniu. Tačiau atidengus visą vaizdą ir žvelgiant realistiškai, jūsų santykiai su draugu sunkiai gali būti harmoningi ir „sveiki“. Jus sieja stipri, neišbaigta meilė, atsinešta dar iš praeitų įsikūnijimų. Veikiau gal ne meilė, o apsėdimas.

Praeitame gyvenime jūs kankinote ir klaidinote savo draugą, o dabar jus kankina ir klaidina jis. Žinoma, tarp jųdviejų įmanoma bendra ateitis, tokios perspektyvos yra, tačiau mažai šansų, kad išdrįsite mesti iššūkį likimui ir išsiskirti su savo vyru. Tai nėra blogai, nes toji jūsų bendra ateitis su draugu būtų ne tokia nuostabi, kaip jums dabar atrodo, gyvenimas su juo būtų nelengvas.

Vis dėlto iš jūsų gyvenimo jis dar nedings, tačiau labai patariu nedaryti šiais metais jokių sprendimų ir palikti situaciją tokią, kokia ji yra. Labai abejoju, kad man pavyks jus „išgydyti“ duodant patarimą, nes esu tikra, jog vis tiek ir toliau aklai norėsite savo.

Situacija išties turi tiesiog išsisemti iki galo ir jus „iškankinti“ taip, kad atpirktumėte praeitų gyvenimų skriaudas. Vis tik, jei rinktis reikia dabar, tuomet verčiau likti su sutuoktiniu, jei norite, kad ateitis būtų lengvesnė. Beje, verta atkreipti dėmesį į santykius su sutuoktiniu, jei nenorite jo prarasti. Jo požiūris į jus stipriai keičiasi ir ne į gerąją pusę.


Klausimas

Jau gana ilgą laiką kažkodėl naktimis vis sapnuoju savo senuosius (vaikystės) namus. Prieš 13 metų pradėjome kartu gyventi su vyru (tada dar daugu). Per tą laiką pakeitėme 4 būstus. Paskutiniu metu keista tai, kad kartais sapnuoju, kad mes gyvename mano vaikystės bute, kuriame iš tikrųjų gyvenau su savo tėvais, sesėmis ir broliu. O sapne tarytum tas butas yra mano dabartinės šeimos namai. Ką galėtų reikšti dažnas vaikystės namų sapnavimas?

Ir dar būna momentų, kai dažnai sapnuoju, jog aplink tvyro nešvarus vanduo. Arba artėja didžiulė banga, ir aš suvokiu, kad jau galas man, todėl niekur nebėgu. Tik viduje didžiulis skausmas, kad vyras su vaikais ne šalia. Ką tai galėtų reikšti? Iš anksto dėkoju už atsakymą. Viktorija

Atsakymas

Sapnai apie namą ir vandenį yra labai plati ir aktuali tema. Ačiū, kad ją iškėlėte, manau, apie tai verta rašyti. Šiuos sapnus yra svarbu atidžiau patyrinėti, tačiau labai gaila, jog taip skurdžiai aprašėte savo sapną. Jei skaitėte straipsnį (spauskite ČIA), tuomet suprantate, kad svarbu žinoti daugiau detalių nei vien tai, kad sapne su šeima gyvenate savo vaikystės name. Kiek atidžiau paskaitykite, panaudokite informaciją, pamėginkite prisiminti svarbius momentus, kurie padės nustatyti sapno paskirtį.

Kokia seka vyksta veiksmas? Ar ten būdama esate patenkinta, ar nerimaujate? Kaip atrodo pats namas? Gal ten vyrauja netvarka, reikia remonto, trūksta šilumos? Jeigu kartais pažvelgsite į sapnininką, rasite gausybę šio sapno reikšmių. Tačiau čia svarbiausios yra jūsų pačios asociacijos su vaikystės namais, ką jie asmeniškai jums simbolizuoja.

Deja, jei sapnuojate nešvarų vandenį – tai nėra gerai. Reikia tuoj pat atkreipti dėmesį į emocinę, dvasinę būklę, sveikatą, santykius... Vėlgi, kad konkrečiai žinočiau, ką tai reiškia, reikėtų aprašyti sapną aiškiau.

Jūsų horoskope stipriai išreikšta vandens stichija, o kadangi karminis mazgas Rachu yra Vėžyje, tai rodo, jog sparčiausiai jūsų siela evoliucionuoja per Vėžio valdomas sferas. Šeimos gyvenimas, namai, buvimas mama, žmona, moterimi yra ypač svarbios šio gyvenimo temos. Svarbu susikurti namų jaukumą, tvirtumą, tradicijas, siekti turėti savo pastovius namus.

Vanduo, šeima, namas – tai ir yra Vėžio ženklo simbolika. Jūsų siela per šiuos sapnus iškelia svarbiausias temas, bando atkreipti jūsų dėmesį į svarbiausias pamokas šiame gyvenime.

Taip pat skaitykite: Tobulėkime kartu. Ką žinome apie sapnus ir kaip juos išaiškinti?


DĖMESIO, nuo šiol astrotarologės Lanos Kutkytės atsakymus į skaitytojų klausimus pateiksime kas antrą savaitę. Bus atsakoma tik į penkis pačius gražiausius bei įdomiausius skaitytojų laiškus, kurie ateis adresu ji24.lt@zlg.lt. Jei nerasite atsakymo į savo laišką, vadinasi, galite vėl rašyti, klausti ir tikėtis sėkmės.

Klausdami būtinai nurodykite savo gimimo datą, gimimo laiką bei vietą! Beje, klauskite vienu metu tik apie vieną dalyką.

Kitus du mėnesio savaitgalius astrotarologė supažindins Ji24.lt skaitytojus su ezoterinio pasaulio dėsniais, pateiks naudingų pamokėlių, patarimų, paaiškins svarbiausius reiškinius.

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą

Naujienos

Aktualu

Trumpiau nei metus Kalėjimų departamentui vadovaujančiam R.Krikštaponiui – įtarimai neskaidria veikla

Aktualu

Į prezidento postą kandidatuosianti I.Šimonytė: „Matome pastangas paminti Konstitucijos vertybes“

Aktualu

Vygaudas Ušackas meta iššūkį Ingridai Šimonytei: „Kol kas negirdėjau apie jos viziją“

Aktualu

Karą dėl šiukšlių aikštelės Antakalnyje stabdė policija: vilniečiai stojo prieš buldozerį, vartė tvoras

Aktualu

Popiežius Latvijoje kviečia krikščionis siekti dialogo, supratimo

Kodėl dėl dvigubos pilietybės turėsime balsuoti referendume?

Popiežiaus Pranciškaus asmens sargybiniai Lietuvoje

Aktualu

Pirmadienį 15min studijoje – Ingrida Šimonytė

Aktualu

Dalia Grybauskaitė iš popiežiaus gavo telegramą

Aktualu

JAV Ajovos valstijoje sugriuvus tiltui į upę nulėkė 20 traukinio vagonų

Gazas

Vilniečiams prireiks kantrybės: po popiežiaus vizito vietos automobiliams atsilaisvins ne iš karto

Vardai

Eglė Daugėlaitė: kaip jai pavyksta 6 val. ryte tiesioginiame eteryje atrodyti stulbinamai

Pasaulis kišenėje

Kam gražu, o kam košmaras: vorai okupavo Graikijos pakrantę

Mokslas.IT

Kodėl kare draudžiama naudoti šiuos 9 ginklus?

Gyvenimas

„YourTango“ įkūrėja A.Miller: kas rodo santykių tvirtumą ir kaip mylėti besąlygiškai

Popiežiaus vizitas Gazas

Popiežius Pranciškus nustebino net policiją: kokią tiesą jis įrodė?

Vardai

Šorenos ir A.Bružo skyrybų byloje parakas išsisklaidė: pakvipus taikai, teismas paskelbė verdiktą

Aktualu

Rusija per dvi savaites perduos Sirijai raketų sistemų S-300

Verslas

„Brent“ nafta – brangiausia nuo 2014-ųjų lapkričio

Ajovos valstijoje sugriuvus tiltui į upę nulėkė 20 traukinio vagonų

Naujienos

Aktualu

Trumpiau nei metus Kalėjimų departamentui vadovaujančiam R.Krikštaponiui – įtarimai neskaidria veikla

Aktualu

Į prezidento postą kandidatuosianti I.Šimonytė: „Matome pastangas paminti Konstitucijos vertybes“

Aktualu

Vygaudas Ušackas meta iššūkį Ingridai Šimonytei: „Kol kas negirdėjau apie jos viziją“

Aktualu

Karą dėl šiukšlių aikštelės Antakalnyje stabdė policija: vilniečiai stojo prieš buldozerį, vartė tvoras

Aktualu

Popiežius Latvijoje kviečia krikščionis siekti dialogo, supratimo

Kodėl dėl dvigubos pilietybės turėsime balsuoti referendume?

Vardai

Su vyro šmeižtu Mia nesitaikys: „Jis turi manęs miegančios nuogos nuotraukų, kuriomis grasina“

Aktualu

Pirmadienį 15min studijoje – Ingrida Šimonytė

Gražiausiu Šveicarijos kaimeliu vadinamas Lauterbrunenas

Aktualu

Dalia Grybauskaitė iš popiežiaus gavo telegramą

Gazas

Vilniečiams prireiks kantrybės: po popiežiaus vizito vietos automobiliams atsilaisvins ne iš karto

Vardai

Eglė Daugėlaitė: kaip jai pavyksta 6 val. ryte tiesioginiame eteryje atrodyti stulbinamai

Pasaulis kišenėje

Kam gražu, o kam košmaras: vorai okupavo Graikijos pakrantę

Mokslas.IT

Kodėl kare draudžiama naudoti šiuos 9 ginklus?

Gyvenimas

„YourTango“ įkūrėja A.Miller: kas rodo santykių tvirtumą ir kaip mylėti besąlygiškai

Popiežiaus vizitas Gazas

Popiežius Pranciškus nustebino net policiją: kokią tiesą jis įrodė?

Vardai

Šorenos ir A.Bružo skyrybų byloje parakas išsisklaidė: pakvipus taikai, teismas paskelbė verdiktą

Aktualu

Rusija per dvi savaites perduos Sirijai raketų sistemų S-300

Verslas

„Brent“ nafta – brangiausia nuo 2014-ųjų lapkričio

Ajovos valstijoje sugriuvus tiltui į upę nulėkė 20 traukinio vagonų

Vardai

Daugiau vandens

Sveikata

Ruduo pilnas komplimentų

Parašykite atsiliepimą apie GYVENIMO rubriką