Dabar populiaru
15min be reklamos
Publikuota 2015 01 04, 16:00

Astrotarologė Lana Kutkytė pataria: meilė, profesija, vaiko charakteris (sausio 4 d.)

Portalas Ji24.lt pateikia astrotarologės Lanos Kutkytės atsakymus į įdomiausius ir nuoširdžiausius skaitytojų klausimus.
Angeliukas
Angeliukas / „Shutterstock“ nuotr.

Klausimas

Sveiki, kreipiuosi į jus labai prašydama padėti susigaudyti šitame baisiame chaose, kuris dabar vyksta mano galvoje. Aš esu gimusi 199X XX XX, 4.04 val. ryte, Kaune. 

Per ketverius metus pakeičiau 6 darbus, visi buvo ganėtinai skirtingi, bet 5 iš jų buvo aptarnavimo srityje, dabartinis darbas yra administracinis, bet dirbdama nejaučiu jokios prasmės, atrodo, lyg barstyčiau laiką vėjais. Mokslų pabaiga jau ranka pasiekiama, tačiau tai nė kiek nesutvirtina pagrindo po kojomis. 

Atrodo, išbandžiau viską: sprendžiau įvairius testus, kurie padėtų išsiaiškinti, kokia kryptis man labiausiai tinka, daug skaitau apie motyvaciją, apie karjerą, esu gera studentė, kruopšti ir energinga. Bandžiau save atrasti keliaudama, savanoriaudama, bet nerandu savojo pašaukimo, o žinau, kad jis tikrai yra!

Prašau apšvieskite mane, kokioje veikloje galėčiau rasti prasmę? Dėkoju.

Atsakymas

Būtent darbas ir atneš jums didžiausias ir reikalingiausias gyvenimo pamokas. Naujovės jums patinka, jos atrodo lyg žadančios būsimą sėkmę, lyg naujos galimybės, nauja pradžia, tai leidžia jums atsinaujinti, atsišviežinti, optimistiškai nusiteikti, tačiau jums svarbu išmokti taip dažnai nekaitalioti savojo kelio vien todėl, kad darbe jums jau būti nebeįdomu ir nuobodu.

Deja, jums reikia mokėti pabūti pasirinktoje darbo vietoje ilgiau nei jums galbūt norisi, nes kitaip nelabai pavyks ko nors išties reikšmingo pasiekti. Šiame gyvenime jau nėra protinga vis pradėti naujus darbus ar mokslus, kadangi tai praėjusio gyvenimo įprotis, kuris dabar jau nebereikalingas ir neperspektyvus. Ypač skaudžiai tai gali pasijusti vyresniame amžiuje.

Žinoma, jūsų horoskope dominuojantis Liūto ženklas skatina džiaugtis gyvenimu, pasiekti kažko ypatingo, didingo, o ne sunkiai ir nuobodžiai dirbti. Jums tinka dirbti aptarnavimo srityje, o ir administracinis darbas yra puiki veikla, tačiau dažnokai esate labai problematiškas pavaldinys.

Taip pat skaitykite: Astrologės Lanos Kutkytės 2015 metų karjeros horoskopas

Kai išmoksite stabiliai dirbti ir nekaitalioti darbo vietos, kol situacija savaime nepasikeičia, tikrai sugebėsite pasiekti ir vadovės pareigas. Na, o sėkmės galite tikėtis darbe, kuris susijęs su kūryba, mityba, sveikata, aptarnavimu, psichologija, rašymu, verslo vadyba, socialiniais mokslais, labdaros veikla, turizmu, administracija. Taip pat tinka veikla naktiniuose klubuose ar kavinėse.

Kad ir ką pasirinksite veikti, svarbiausia yra kantrybė, nes kitaip ir su didžiausiais savo talentais jums vis atsiras kokios nors neįveikiamos kliūtys, dėl kurių vis norėsis keisti darbą.


Klausimas

Laba diena, gerbiamoji mūsų patarėja, esu dalis tų žmonių, kuriems reikia patarimo... Esu devyniolikmetė mergina (studijuoju Grožio terapiją). Mano gimimo data 199X XX XX, 20.17 val., esu iš dvynių, tačiau taip susiklostė likimas, jog jį Dievulis pasiėmė kartu... Nežinau, kodėl, bet rašant byra ašaros. Labai noriu sulaukti Jūsų pastebėtų įžvalgų mano žvaigždėse.

Mano vienintelis klausimas apie meilę, draugystę. Turėjau nemažai simpatijų, pamenu, kaip siekdavau jų dėmesio, bet veltui. Visad patikau tiems, kam, deja, aš nieko nejutau.

Labai dažnai jaučiuosiu vieniša, išgeriantis tėtis dažnai pasako, jog tokia ir liksiu, juk mano vardo reikšmė tokia. Šiuos žodžius imu giliai į širdį, įdomu, ar tikrai mano kelias rodo, kad liksiu viena? Ar bent galiu ko tikėtis šalia savęs?

Visiems vaidinu, kad man nieko nereikia šalia, santykių nenoriu, tačiau kažkur giliai širdyje virpa noras greičiau turėti mylimą žmogų. Svajoju, kad tuomet viskas klostytųsi sklandžiau. Kai manimi nesusidomi tas, kurį ilgai idealizuoju, jaučiuosiu tragiškai.

Kai rašau, ir juokiuosi, ir liūdžiu, tikriausiai laiškas skamba kaip vaiko, bet... Man tikrai sunku, nuoširdžiai sakau. Ką turėčiau daryti, kad atrasčiau jį? Kada to galiu tikėtis? Kaip atpažinsiu, kad tai jis? O galbūt mano kelias rodo, koks tiksliai žmogus bus arba kada sukursiu savo šeimą? 

P.S. Man labai patinka vienas vaikinas iš interneto platybių, deja, su juo daug nebendravau, tik dėl tam tikros užduoties. Įdomu, ar man bandyti jam ką rašyti? Deja, žinau tik tiek, jog jo Zodiako ženklas – Jautis. Jam 20 metų, vaikinas dainuojantis, muzikalus. Jei bandyti, kaip pradėti pokalbį? Labai ačiū Jums už kantrybę bei pagalbą iš anksto!

Atsakymas

Jums dar vos devyniolika, tad kur jūs taip skubate? Tikrai pernelyg anksti pradėjote galvoti apie vienatvę ir pernelyg skubate gyventi. Atsitraukti nuo aplinkos, kurioje dabar gyvenate, tikrai sugebėsite, kai tam ateis jau tinkamas jūsų pačios pasiruošimas, o ne vyras. Šiais metais yra žymiai perspektyviau galvoti ne apie meilės reikalus, bet apie savo pačios savirealizaciją, mokslus, protinga būtų paieškoti papildomo uždarbio galimybių.

Taip pat skaitykite: „Bijau savo gyvenimą nugyventi nereikšmingai“. Astrotarologė Lana Kutkytė pataria

Dabar ateina puikus laikas susirasti darbą, kuris leis jums užsidirbti ir pademonstruoti aplinkiniams savo talentus. O kai ateis laikas, savo antrąją pusę greičiausiai sutiksite darbe, per kolegas, mokslo įstaigoje arba tvarkant elementarius gyvenimiškus reikalus, gana rimtoje aplinkoje.

Kalbant apie vaikiną, kuris jums patinka, norėtųsi palinkėti nukreipti savo energiją kitur. Kadangi jo gimimo datos nežinome, neaišku, ir kada konkrečiai jis atėjo į jūsų gyvenimą, tad į situaciją žvelgsime per taro kortas. Kokios yra jųdviejų bendros ateities perspektyvos? Štai kokios kortos išsidėliojo jūsų bendrai ateičiai: trys kardai, penkių pentaklių ir pabaigoje Griūvantis bokštas.

Trys kardai yra korta, kuri atneša širdies skausmą, priešpriešą, nesupratimą, santykių pabaigą. Penkių pentaklių korta nurodo sunkių pastangų periodą, varginančią veiklą ir jokių džiuginančių rezultatų. Griūvančio bokšto kortos poveikis yra labai stiprus ir nemalonus, tad jo neįmanoma nepajusti.

Šis Arkanas atneša staigias kliūtis ir santykių pabaigą, tačiau tai reikėtų priimti kaip apsivalymą nuo jums nereikalingo gyvenime bagažo. Juolab kad ir korta, kuri apibūdina šį vaikiną, yra lazdų princas. Moterims meilės situacijoje ši korta parodo aktyvų ir žavų, tačiau nepatikimą ir kol kas dar nesubrendusį rimtiems santykiams jauną vyrą. Manau, jog protingiau būtų išvengti tokios ateities konkrečiai su šiuo žmogumi.


Klausimas

Sveiki, auginu sūnų, kuris gimęs 200X XX XX. Jis labai impulsyvus, reikalaujantis daug dėmesio. Šiais metais jis pradėjo lankyti pirmąją klasę, bet draugų turi mažai, nes nori visur lyderiauti (išskyrus mokslus).

Per pamokas jis visiškai nesusikaupia, klasės veikloje nedalyvauja. Namuose jis vienvaldis, turi būti tik taip, kaip jis nori, kitų nuomonė jam nesvarbi. Sūnus lanko dziudo būrelį, bet ir ten nėra vaikų mėgstamas. Namuose jam patinka visus supykdyti ir stebėti, kas bus toliau.

Įsigijome katinėlį, galvojome, kad jį nuramins, bus jo draugas, bet sūnui patinka tik jį skriausti ir paskui iš to juoktis. Pvz., įjungia dulkių siurblį ir vaikosi po namus.

Kai jis gimė, kažkas pasakė, kad tuo metu buvo Mėnulio užtemimas. Gal tai turi įtakos jo sunkiam charakteriui? Kiti sako, kad sudėjus jo gimimo datą, išeina du apversti šešetai, lyg ir velniški skaičiai?

Norėčiau paklausti, kur jį geriau nukreipti, kad atrastų save ir mokėtų susikaupti? Ar iš tiesų jis gimęs per užtemimą ir kokią itaką daro tai jo gyvenimui?

Atsakymas

Nuostabu, kad norite kuo daugiau sužinoti apie sūnaus talentus bei trūkumus. Tėvai, žinodami planetų padėtį vaiko horoskope, gali į gera pakoreguoti jo likimą. Vis dėlto panašu, jog leidote savo vaizduotei pernelyg įsismarkauti. Kaip sudėjus jūsų sūnaus gimimo data gali gautis du šešetai? Ir dar apversti? Numerologijoje skaičius devyni ir yra skaičius devyni, o apversti jo, kad būtų šeši, – nereikia. Beje, šis skaičius numerologijoje yra globojamas ne velnio, o Veneros planetos.

Greičiausiai jau ir pati buvote sudėjusi savo vaiko gimimo datos skaitmenis, tad žinote, kad jis nei devynetas, nei šešetas. Visgi dėl aiškumo paskaičiuokime dar kartą iš naujo: 1 + 8 + 0 + 3 + 2 + 0 + 0 + 7 = 21; 2 + 1 = 3. Taigi, matome, kad jūsų sūnaus gyvenimo kelio skaičius yra 3. Trejetukas iš tikrųjų reikalauja daug dėmesio, jis aktyvus, paklūsta savo vidiniams impulsams, mėgsta vadovauti, jo viduje dega kūrybinė ugnis, noras būti ypatingam, tačiau stokoja kuklumo, koncentracijos, nori visko daug ir tuoj pat.

Trejetukus globoja Jupiterio planeta, o jūsų sūnaus Jupiteris yra Šaulio ženkle netoli Baltojo Mėnulio, Selenos. Tai išties nuostabi ir stipri pozicija, juk Šaulio ženkle Jupiteris gali išskleisti stipriausias savo savybes, čia yra jo buveinė. Teigiama prasme, Jupiteris Šaulyje suteikia autoritetą, gilią išmintį, vadovo talentą, drąsą gyventi plačiai. Neigiama prasme, pasireiškia kaip susireikšminimas, karingumas, despotiškas siekis visiems ir visada vadovauti. Vis dėlto šiuo atveju dominuojantis Žuvų ženklas padaro charakterį kiek minkštesnį.

Taip pat dėl aštrių aspektų horoskope jo gyvenime gims dažnos nesantaikos su mokytojais, dėstytojais, viršininkais ar su tais, kurie norėtų jam tiesiogiai vadovauti. Taigi, kažko mokyti ar skatinti veiksmingiausia būtų ne per daug akivaizdžiai.

Jam nelabai patinka, kai pernelyg įsakmiai kas nors draudžiama ar nurodinėjama. Be to, jis yra jautrus žmogus, su metais tas vis labiau atsiskleis. Jam svarbu nuolat aiškiai jausti, kad yra mylimas, reikalingas, kadangi nešioja savyje baimę būti atstumtas. Jo vidinis pasaulis iš tikrųjų yra labai subtilus, tačiau jaunystėje tai bus retai parodoma išoriškai. Jis gali kaupti nuoskaudas giliai savo viduje, turėti savo paslapčių nuo šeimos.

Taip, iš tikrųjų jūsų sūnus gimęs užtemimo laikotarpiu. Tik tuo metu buvo ne Mėnulio, o Saulės užtemimas Žuvų ženkle. Žinoma, kad tai turi įtakos žmogaus gyvenimui ir jo charakteriui, juk Saulė yra sąmoningumas, suvokimas apie tai, kas vyksta aplinkui, o užtemimo metu šis suvokimas yra užtemdomas. Tik nereikėtų bijoti ir manyti, jog dėl to jis būtinai bus nelaimingas ar kad vyks siaubingos tragedijos. Juk užtemimai yra ir jėgos momentai, tiesiog šią jėgą žmogui dažniausiai sunku suvokti ir suvaldyti.

Taip pat skaitykite: Kaip atrasti savo gyvenimo pašaukimą? Astrotarologė Lana Kutkytė pataria

Daugybė sėkmingų žmonių yra gimę per užtemimus, jie neišvengiamai vyksta kiekvienais metais, ir neverta dėl to „nurašyti“ žmogaus lyg užprogramuoto nelaimingam gyvenimui. Vaiko gimimo momentu dar nebuvo užtemimo maksimumas, pats užtemimas buvo dalinis, nematomas Lietuvoje – tai kiek palengvina situaciją.

Gali būti, kad dabar jums tai gali nuskambėti keistai, tačiau vaikas turi stiprių nuorodų į kūrybingumą, artistiškumą, subtilaus grožio suvokimą, muzikalumą. Reikėtų padėti jam vystyti tą savyje jau dabar, nors pradžioje tai būtų ne visai paprasta. Juk ir ateityje perspektyviausios profesijos bus būtent reikalaujančios kūrybingumo. Dziudo, žinoma yra nuostabus sportas, tačiau dar labiau tiktų pramoginiai šokiai.

Tiesa, nelabai tinka plaukiojimas ir apskritai vandens sportas. Jūsų sūnui ypač patartina užsiimti neagresyvia sporto šaka bei ypač kruopščiai laikytis sveikos mitybos taisyklių, kadangi jo organizmas jautriai reaguoja į įvairius teršalus. Iš esmės yra neįmanoma aprašyti net pusės informacijos, bet tikiuosi, kad bent kažkiek naudos turėsite iš to, ką gavote dabar. Ir kaip sakoma, bandydami užauginti nuostabų vaiką – nepamirškite, kad nuostabų vaiką jūs jau turite.


DĖMESIO, astrotarologė Lana Kutkytė atsako tik į pačius gražiausius bei įdomiausius skaitytojų laiškus, kurie atsiųsti adresu ji24.lt@zlg.lt. Jei nerasite atsakymo į savo laišką Ji24.lt portale (kas antrą savaitgalį), vadinasi, galite vėl rašyti, klausti ir tikėtis sėkmės.

Klausdami BŪTINAI nurodykite savo gimimo datą, gimimo laiką bei vietą! Beje, klauskite vienu metu tik apie vieną dalyką.

O jei reikalas skubus, registracija astrotarologės L. Kutkytės konsultacijai Vilniuje ir Kaune  telefonu +370 696 08147.

Norėdamas tęsti – užsiregistruok

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Parašykite atsiliepimą apie GYVENIMO rubriką