Dabar populiaru

Naujausios

Publikuota: 2014 rugpjūčio 24d. 16:00

Astrotarologė Lana Kutkytė pataria (rugpjūčio 24 d.)

Žemė
„Shutterstock“ nuotr. / Žemė

Portalo Ji24.lt redakcija sulaukia gausybės skaitytojų laiškų su prašymais nusakyti ateitį, išnagrinėti susidariusią gyvenimišką situaciją, padėti susigaudyti meilės reikaluose ar patarti dėl karjeros. Į laiškus atsako astrotarologė Lana Kutkytė.

Kadangi klausimų tikrai labai daug, įspėjame, kad į kai kuriuos gali būti neatsakyta. Todėl, jei tikrai norite gauti atsakymą į savo klausimą, prašome laikytis tam tikrų taisyklių:

1. Būtinai nurodykite savo gimimo datą, tikslų laiką (jei žinote) ir gimimo vietą.
2. Pateikite tik vieną konkrečiai suformuluotą klausimą.
3. Rašykite laiškus taip, kad jie būtų įdomūs ne tik jums, bet ir kitiems skaitytojams.

Turėkite kantrybės, nes klausimų itin daug, o atsakyti astrotarologė vienu metu gali tik keliems skaitytojams. Dėkojame už supratimą.


Klausimas

Sveiki, esu gimusi 199X XX XX, 10.25 val. ryto. Norėjau paklausti, ką turėčiau daryti, kad pagaliau sutikčiau žmogų, su kuriuo galėčiau dalytis savo širdimi? Esu mylėjusi tik kartą gyvenime. Nepasakyčiau, kad vaikinams keliu labai ypatingus reikalavimus, bet jau kuris laikas (maždaug ketverius metus) negaliu nieko pamilti. Manęs nė vienas netgi nebetraukia! Nesu nei baisi, nei kvaila, save apibūdinčiau kaip optimistišką ir žavią merginą, tad kur problema? Dėmesio iš vaikinų sulaukiu, bet visi jie man tik draugai, o mano širdis verkia. Yra vienas žmogus, kuris kartais pasidomi, kaip gyvenu, bet jis, pasirodo, yra mergišius... Visi atrodantys geri vyrukai aplink mane nori tik vieno, o man jau nusibodo ieškoti. Noriu būti mylima, tik nežinau, kaip... Pagarbiai, emigrantė.

Atsakymas

Geriausia būtų tokius svarbius gyvenimo įvykius, kaip šeima, santuoka, savo antrosios pusės suradimas ne spartinti, o leisti jiems ateiti tada, kuomet tam bus palankiausias laikas. Jeigu negalite ramiai išlaukti ir būtinai norite bei manote, kad reikia dėl to ką nors daryti, tuomet priminsiu, jog praėjusią savaitę rašiau apie metodą, kuriuo galima būtų pagelbėti sau šioje situacijoje. Paskaitykite ir išbandykite jį. Galbūt taip greičiau ateis jūsų taip trokštami pasikeitimai asmeniniame gyvenime, nors šiuo metu nerti stačia galva į meilės paieškas, tiesiog netinkamas laikotarpis. Išties nepaprastai sėkmingas metas meilei ateis nuo 2015 metų rugsėjo mėnesio. Santuokai – dar ne, tačiau meilės jausmas tikrai ateis.


Klausimas

Sveiki, esu gimusi 198X XX XX, 01.32 val. Šiuo metu viena auginu kūdikį, santykiai su jo tėvu labai prasti. Norėjau Jūsų pasiteirauti, kas mūsų laukia ateityje? Ar pasiseks atstatyti santykius su vaiko tėvu, ar tiesiog verčiau gyventi toliau, nutraukti su juo visus santykius ir pradėti gyvenimą iš naujo? Taip pat norėčiau Jūsų patarimo, kur man geriau gyventi – Lietuvoje ar užsienyje? Ačiū už atsakymą.

Atsakymas

Atstatyti santykius su vaiko tėvu vis dar yra įmanoma. Tačiau jei norite būti su šiuo žmogumi, tuomet jums vertėtų susitaikyti, jog jųdviejų santykiai artimiausiu metu nebus lengvi. Jei tikitės, jog vieną gražią dieną nuostabiai ir harmoningai gyvensite kartu, tai ir liks tiesiog neišsipildžiusi svajonė.

Šiaip ar taip, šeimą jus turėsite. Ko gero, ir dar vieną vaiką. Nors yra viena sąlyga: tvirtą, tradicinę šeimą ir jaukius namus lengviau pavyks sukurti tuo atveju, jei gyvensite Lietuvoje. Išvykti į užsienį yra visai neprasta mintis, tačiau tik jei važiuosite su konkrečiais ir praktiškais tikslais laikinam periodui, o ne visam gyvenimui.


Klausimas

Sveiki, mano problema, greičiausiai, atrodo labai banali ir įprasta, ypač tarp moterų – man nesiseka meilėje... Nesakau, jog 25-eri metai yra labai daug tam, kad jau galėčiau teigti, jog man labai nesiseka, tačiau tai yra dėsningumas, kurį nuolat pastebiu, tarsi filme keistųsi aktoriai, tačiau kartotųsi tas pats iki skausmo pažįstamas scenarijus... Aš labai tikiu meile – ta Tikrąja Meile – tuo šventu jausmu, o vyrai man papuola labai neatsakingi, nepastovūs, lengvabūdžiai (beje, visi iki vieno mano gyvenime buvę vyrai buvo gimę po Dvynių ženklu, manau, tai jau daug ką pasako), trumpai, tokie, kurie nenori nei priimti, nei, juo labiau, suteikti to Tikro jausmo.

Taigi mano klausimas toks – kodėl taip yra? Ką aš darau ne taip, ko aš nesuprantu, kur slypi tokių įvykių šaknys ir ar apskritai kada pavyks suvokti duodamas pamokas bei priimti į savo gyvenimą meilę? Esu gimusi 198X XX XX, 20.40 val., Vilniuje. Iš anksto esu Jums labai dėkinga už konsultaciją. Shanti.

Atsakymas

Esate gimusi po Žuvų ženklu. Tikriausiai teko ne kartą girdėti, jog Dvyniai nėra itin tinkami partneriai šiam ženklui. Vis dėlto jūsų Mėnulis yra Dvyniuose, tad tai prideda jums gebėjimo suprasti šio ženklo atstovus, kadangi ir pati turite Dvyniams būdingų savybių. Tai permainingas oro stichijos ženklas, kuris astrologijoje yra laikomas vienų iš greičiausių ir intelektualiausių Zodiako ženklų. Mėnulio planetai, kuri moteriai yra itin svarbi, šiame ženkle yra labai sunku atskleisti savo subtilią jėgą. Na, o jei norime sužinoti, kokie vyrai labiausiai patinka konkrečiai moteriai, tuomet reikėtų žvilgtelėti, kokiame ženkle yra jos Marsas. Jūsų pačios Marsas yra Dvyniuose. Taigi jūsų Mėnulis ir Marsas yra konjunkcijoje Dvyniuose, aštuntame būste: energija dažnai tiesiog išbarstoma, būdingi lengvabūdiški poelgiai, nuotaikų kaita, aistringumas, pernelyg skubate judėti pirmyn, sunkiai išbūnate ilgai susikaupusi ties kažkuo, nes po kurio laiko jums tampa nuobodu ir norisi ko nors naujo.

Mėnulis ir Marsas Dvyniuose sudaro harmoningą trino aspektą su Juoduoju Mėnuliu arba Lilit Svarstyklų ženkle. Žinoma, jog trino aspektas yra puiku, tačiau tik ne tuomet, kai kalbama apie Lilit: dažnos klaidos, iliuzijos, situacijos, kai jums viskas atrodo ne taip, kaip yra iš tikro. Lilit Svarstyklėse (dvyliktame būste) nurodo, jog praeituose gyvenimuose sunkiausios jūsų karminės klaidos yra susijusios su partneryste, santykiais, santuoka, pataikavimais ir prisitaikymais prie kitų nuomonės, su nesugebėjimais apsispręsti, nepastovumu ar išdavystėmis. Dvyliktas būstas (kuriame yra aspektuotas Lilit) – tai mistika, paslaptis, slapti priešai, izolacija, jūsų praeiti gyvenimai, vidinis skausmas, slapti išgyvenimai. Jis gali parodyti sritį, kurioje žmogus yra pats sau priešas, kaip nesąmoningai arba sąmoningai skaudina pats save – jūsų atveju tai yra būtent santykiai. Ne vien tik su vyrais, bet ir apskritai santykiai su aplinkiniais. Tai karminių skolų būstas ir tokį turime mes visi, ne tik jūs. Na, viso horoskopo aprašyti yra tiesiog neįmanoma...

Panašu, kad iki šiol jūsų gyvenime sutikti vyrai tarsi atnešdavo atpildą už praeities klaidas, suteikdavo netikrą viltį, įskaudindavo, tačiau taip suteikdavo galimybę atpirkti klaidas ir dalinai palengvinti karminę naštą. Greičiausiai sutikdavote tuos, kuriuos kažkada pati ir įskaudinote. Svarbu, kad savo viduje nelaikytumėte užgniaužę pagiežos ir nekaltintumėte kitų dėl nesėkmių santykiuose, nes taip tik nutolstate nuo pilno karminio išrišimo. Tik nesišalinkite žmonių ir santykių, o atvirkščiai – bendraukite, tai šiame gyvenime jums itin reikalinga. Tiek nesėkmių užteko ar jų bus dar? Sunku pasakyti, nes tai stipriai priklauso nuo jūsų noro nuoširdžiai suvokti, pripažinti klaidas ir dirbti su savimi. Turite įgimtą imlumą sparčiam dvasiniam tobulėjimui, tad, manau, jog ankščiau ar vėliau jums pavyks pasiekti teigiamų rezultatų.


Klausimas

Sveiki, atrodo, atsidūriau kryžkelėje. Beveik prieš ketverius metus pakeičiau savo gyvenimą visai kita linkme – išvykau į Didžiąją Britaniją ieškoti geresnio gyvenimo, bet nesu čia laiminga ir noriu grįžti į Lietuvą. Vis dėlto bijau, kad Tėvynėje nerasiu darbo, bet jaučiu, kad esu ne ten, kur turėčiau būti. Kas manęs laukia Lietuvoje? Ar  turiu  žengti šį žingsnį ir grįžti pas vaikus ir pas savo artimuosius? Norėčiau grįžusi  pradėti savo verslą. Ar  tai  būtų įmanoma, ar sugebėčiau tai padaryti?

Čia turiu širdies draugą, jis mane gerbia  ir myli, tad išvykdama nenorėčiau jo įskaudinti. Viskas taip komplikuota ir aš bijau viską dar labiau sugadinti. Išsiskyriau jau prieš 15 metų, ir tai pirma rimtesnė draugystė. Šis žmogus mane priima tokią, kokia esu, bet su juo aš nesijaučiu labai gerai ir saugiai, atrodo, kad jį išnaudoju. Jis gimęs 195X XX XX. Gal man taip lemta, kad jau nerasiu savo žmogaus, gal taip ir liksiu viena, o gal turiu  pasiaukoti ir likti su juo?

Esu gimusi 196X XX XX, apie 14 val., iki  išvykimo į Angliją gyvenau Kaune. Pasakykite, kaip turėčiau  pasielgti,  kas manęs laukia, ką rodo mano likimo žvaigždės? Dėkoju, Jūratė.

Atsakymas

Esate tvirtas žmogus ir mokate smarkiai kabintis į gyvenimą, todėl sugebėsite išgyventi ir Anglijoje, ir Lietuvoje. Visgi esate teisi – Lietuvoje jausitės tvirčiau, saugiau, tarsi savo vietoje, nes Lietuva jums daug labiau tinkama vieta gyventi. Jūsų asmenybės ir sielos evoliucija čia vyks žymiai sparčiau, tik gal ne visada maloniai, tačiau gyvenimas įgautų jau visai kitokią prasmę. Bet kuriuo atveju į Lietuvą jūs sugrįšite ir iš karto rasite ką veikti, tad bijoti nėra ko. Turėti savo nedidelį verslą galėtumėte, tačiau protingiau būtų prieš tai labai kruopščiai pasirinkti sau tinkamiausią veiklos sferą ir tinkamiausią laiką pradžiai, kad vėliau nereikėtų koreguoti situacijos.

Tik štai labai sudėtinga situacija dėl jūsų draugo Anglijoje. Nors nepasakyčiau, kad jus sieja stiprūs jausmai ir iš dabarties momento žiūrint, nusimato išsiskyrimas – jųdviejų suderinamumas tikrai visai neprastas. Gerai pagalvokite prieš jį paliekant.


Klausimas

Sveiki, mano gimimo data 196X XX XX, tarp 23 ir 24 val. Noriu pasiteirauti apie sūnaus ateitį. Dėl jo uždaro būdo mūsų bendravimas sudėtingas, kartais apima tokia neviltis, bet gal čia aš pati sureikšminu. Priežasčių ieškojimas kartais nuveda į tokias pievas... Todėl ir norisi, kad į šitą reikalą kas pažiūrėtų iš šalies.

Sūnus anksčiau toks nebuvo – šnekus ir bendraujantis vaikas virto į kelis žodžius vos surezgantį jaunuolį. Labai retai nusišypso ir pasidalina mintimis. Ar čia mūsų tėvų kažkas pražiopsota, ar, kaip sakoma, toks jau žmogus? Jo gimimo data 199X XX XX, 20.25 val. Dėkoju iš anksto už atsakymą. Rūta.

Atsakymas

Manau, jog savo sūnų gerokai nuvertinate. Nors įspūdingais bendravimo įgūdžiais bei charakterio ekspresyvumu jis neturėtų pasižymėti, tai nereiškia, jog su juo kažkas yra ne taip. Tiesiog jis yra gana tipiškas „Saturno žmogus“. Vaikystėje ši planeta dar silpnai reiškiasi, tačiau kuo toliau su metais, tuo labiau galima matyti, jog toks žmogus pasižymi rimtumu, šaltumu, drovumu, kartais perdėtu niūrumu. Toks žmogus mėgsta vienatvę ir ramybę. Jūsų sūnaus vidiniame pasaulyje verda tikra kova: daug prieštaravimų, vidinės kančios, nepasitenkinimo savimi ir savo gyvenimu. Reikia kantrybės. Maždaug nuo 30 metų jo gyvenimas ir jis pats pradės keistis, ateis sėkmingesnis laikas, ir pagaliau įvyks virsmas į žymiai palankesnę pusę.


Portalo Ji24.lt skaitytojoms pataria astrotarologė Lana Kutkytė.

Atsakymai į Jūsų klausimus pateikiami savaitgalį portale Ji24.lt. Klauskite rašydami adresu ji24.lt@zlg.lt.

O jei reikalas skubus, registracija astrotarologės L. Kutkytės konsultacijai Vilniuje ir Kaune  telefonu +370 696 08147 arba jos „Facebook“ profilyje (spauskite ant nuorodos).

Temos: 1 Lana Kutkytė
Pažymėkite klaidą tekste pele, paspaudę kairįjį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą

Naujienos

Aktualu

Rinkimai Turkijoje: opozicijai atsirado šansų įveikti R.T.Erdoganą?

Sportas

Fantastiškas čempionų kirtis: vokiečiai paskutiniu smūgiu patiesė Švediją

Verslas

Vyno ir automobilių uostas Prancūzijoje: kaip prancūzai gaudė varles ir už 8 mln. supylė salą paukščiams

Pasaulis kišenėje

Bičių magija: kam šviežio medaus, o kam – prigulti ant dūzgiančių avilių

24sek

„Raptors“ pasiūlymą atmetęs Š.Jasikevičius apsisprendė: lieka „Žalgiryje“

Vardai

Dviguba šventė V.Pranckiečio šeimoje: Tytuvėnuose – dukros vestuvės ir anūko Jono krikštynos

Gyvenimas

Santaros klinikų šviesuolio titulą gavusio vaikino rankose – žmonių likimai

Gyvenimas

Kas yra maca ir ar ji tikrai pagerina lytinį potraukį?

Aktualu

Aleksoto aerodrome sudužo akrobatinio skraidymo čempionės pilotuojamas lėktuvas

Kultūra

Kauno modernizmas: ateičiai ar praeičiai?

Vardai

Švėkšnoje susituokė „Ryto“ krepšininkas Arnas Butkevičius ir Laurita Vilkaitė: porą sužavėjo bažnyčia

Tik 15min Pasaulis kišenėje

Kitokia Panama. Salos, kuriose vyrai trokšta būti moterimis

Sportas

Meksika toliau žingsniuoja pergalingai – įveikta ir Pietų Korėja

Aktualu

Sosnovskio barščiai toliau veši Vilniuje – žydi prie parduotuvės ir daugiabučio

Vardai

Škotijos pilyje susituokė „Sostų karų“ žvaigždės Kitas Haringtonas ir Rose Leslie

Aktualu

Lazdijuose gausios ugniagesių pajėgos kovojo su ugnimi parduotuvėje „Aibė“

Gyvenimas

Kūdikiai gimdoje verkia – ir dar 18 įspūdingų faktų, kuriuos sužinojau, tapęs tėčiu

Gazas

Be dviejų posūkių, „Autoplius.lt Fast Lap“ dalyviai puikiai susitvarkė su Rygos trasos iššūkiu

Maistas

Lietuvio širdžiai artima bulvių, krapų ir agurkų mišrainė

Aktualu

Paulius Jurkevičius: Užmušti vakarienę

Naujienos

Aktualu

Rinkimai Turkijoje: opozicijai atsirado šansų įveikti R.T.Erdoganą?

Sportas

Fantastiškas čempionų kirtis: vokiečiai paskutiniu smūgiu patiesė Švediją

Verslas

Vyno ir automobilių uostas Prancūzijoje: kaip prancūzai gaudė varles ir už 8 mln. supylė salą paukščiams

Aktualu

Sveikatos apsaugos ministerijos parengta tvarka – kliūtis savanorių pagalbai telefonu

Pasaulis kišenėje

Bičių magija: kam šviežio medaus, o kam – prigulti ant dūzgiančių avilių

24sek

„Raptors“ pasiūlymą atmetęs Š.Jasikevičius apsisprendė: lieka „Žalgiryje“

Vardai

Dviguba šventė V.Pranckiečio šeimoje: Tytuvėnuose – dukros vestuvės ir anūko Jono krikštynos

Gyvenimas

Santaros klinikų šviesuolio titulą gavusio vaikino rankose – žmonių likimai

Gyvenimas

Kas yra maca ir ar ji tikrai pagerina lytinį potraukį?

Aktualu

Aleksoto aerodrome sudužo akrobatinio skraidymo čempionės pilotuojamas lėktuvas

Kultūra

Kauno modernizmas: ateičiai ar praeičiai?

Vardai

Švėkšnoje susituokė „Ryto“ krepšininkas Arnas Butkevičius ir Laurita Vilkaitė: porą sužavėjo bažnyčia

Sportas

Meksika toliau žingsniuoja pergalingai – įveikta ir Pietų Korėja

Aktualu

Sosnovskio barščiai toliau veši Vilniuje – žydi prie parduotuvės ir daugiabučio

Vardai

Škotijos pilyje susituokė „Sostų karų“ žvaigždės Kitas Haringtonas ir Rose Leslie

Aktualu

Lazdijuose gausios ugniagesių pajėgos kovojo su ugnimi parduotuvėje „Aibė“

Gyvenimas

Kūdikiai gimdoje verkia – ir dar 18 įspūdingų faktų, kuriuos sužinojau, tapęs tėčiu

Gazas

Be dviejų posūkių, „Autoplius.lt Fast Lap“ dalyviai puikiai susitvarkė su Rygos trasos iššūkiu

Tik 15min Pasaulis kišenėje

Kitokia Panama. Salos, kuriose vyrai trokšta būti moterimis

Maistas

Lietuvio širdžiai artima bulvių, krapų ir agurkų mišrainė

Vardai

Idėjos savaitgaliui

Video

Maudymosi kostiumėlių tendencijos

Pinigai mano ateičiai

30 geriausių restoranų

Remontas be nervų

Sveikata

Svajonių virtuvė

Parašykite atsiliepimą apie GYVENIMO rubriką