Dabar populiaru

Naujausios

Publikuota: 2014 rugsėjo 14d. 17:00

Astrotarologė Lana Kutkytė pataria (rugsėjo 14 d.)

Mėnuo miške.
Shutterstock nuotr. / Mėnuo miške.

Portalo Ji24.lt redakcija sulaukia gausybės skaitytojų laiškų su prašymais nusakyti ateitį, išnagrinėti susidariusią gyvenimišką situaciją, padėti susigaudyti meilės reikaluose ar patarti dėl karjeros. Į laiškus atsako astrotarologė Lana Kutkytė.

Kadangi klausimų tikrai labai daug, įspėjame, kad į kai kuriuos gali būti neatsakyta. Todėl, jei tikrai norite gauti atsakymą į savo klausimą, prašome laikytis tam tikrų taisyklių:

1. Būtinai nurodykite savo gimimo datą, tikslų laiką (jei žinote) ir gimimo vietą.
2. Pateikite tik vieną konkrečiai suformuluotą klausimą.
3. Rašykite laiškus taip, kad jie būtų įdomūs ne tik jums, bet ir kitiems skaitytojams.

Turėkite kantrybės, nes klausimų itin daug, o atsakyti astrotarologė vienu metu gali tik keliems skaitytojams. Dėkojame už supratimą.


Klausimas

sveiki, esu gimusi 197X XX XX, 12.50 val., vyras gimęs 195X XX XX. Kartu jau 20 metų, tačiau paskutiniu metu nekaip sutariam. Turiu draugą, kuris gimęs 196X XX XX, su juo pažįstama 26 metus. Prieš santuoką buvom pora, tačiau išsiskyrėm, sukūrėm savo šeimas. Dabar jis išsiskyręs, santuokoje nugyveno tik 7 metus. Pusę metų bendraujam artimai. Susitikdavom ir ankščiau, atrodo,  jausmai niekur nebuvo dingę, tačiau nežinau, ką pasirinkti. Įskaudinti nenoriu nei vieno, nors vyrui jokių jausmų nejaučiu, tekėjau nemylėdama, tad yra tik prisirišimas. Padėkit apsispręst. Abu labai pavydūs. Ačiū, Aniceta.

Atsakymas

Žinoma, kad niekas kitas, tik Jūs priimate sprendimą, su kuo gyventi ir būti, tačiau šiuo metu rekomenduočiau Jums likti su savo vyru ir kuo greičiau liautis jį apgaudinėti. Tik nepagalvokite, jog esate smerkiama, tiesiog bėda ne tik vyro apgaudinėjimas, bet ir reali grėsmė Jūsų pačios tolimesnei laimei. Svarbu suvokti, jog už tai teks prisiimti karminę atsakomybę, nes viską, ką esame padarę kitiems, vėliau turime išgyventi ir patys. Jūsų draugas iš tiesų yra charizmatiškas žmogus ir moka apsukti galvą. Tačiau jeigu reikėtų pasakyti, kuris vyras Jums labiau tinkamas, Jūsų sutuoktinis, ko gero, būtų tinkamesnis. Jūsų draugas rimtiems ir ilgalaikiams santykiams Jums apskritai nedera.


Klausimas

Laba diena, esu gimusi 196X XX XX, 19.40 val. Kaune. Šiuo metu labai pašlijo santykiai su vyru (gimęs 195X XX XX).  Tai mano antroji santuoka. Esu žeminama, kaltinama įvairias nebūtais dalykais, kad noriu pasisavinti turtus, kurių jis neturi. Tik neseniai gavo palikimą. Priekaištauja man, kad jam neduodu pinigų, kadangi aš turiu darbą, o jis bedarbis. 

Taip pavargau...  Esu išsilavinusi moteris. Užauginau du  vaikus. Tiesiog noriu ramybės, pakeliauti, pailsėti, kol dar neturiu anūkų, o ne stengtis padėti jam išlaikyti jo palikimą, kuris, anot  jo, man nepriklauso, o priklauso jo vaikams, kurie yra dešimtmečiu vyresni už maniškius ir tikrai yra pajėgus padėti  savo tėvui.

Galvoju apie skyrybas. Tik ir vėl kaltinu save, kad jį noriu palikti bėdoje. Tuo labiau, kad ir savo pirmąjį vyrą palikau, kai prasidėjo problemos su alkoholiu (kaip ir istorija kartojasi, tik šiuo atveju lieku ne su dviem vaikais ant rankų). Ar teisingai pasielgčiau išsikirdama? Dėkoju už atsakymą.

Atsakymas

Greičiausiai Jūs labai nustebsite ir gal nenorėsite su tuo sutikti, tačiau šis vyras yra Jums gana tinkamas partneris. Žinoma, kad visiškai tobulo suderinamumo praktiškai nebūna, nes visuomet yra prie ko prikibti, visuomet bus kažkas ne taip. Sunkių periodų irgi būna visiems. Tačiau santykiai mums yra reikalingi ne vien tam, kad gyvenimas būtų malonus ir patogus. Santykiai reikalingi dar ir tam, kad mokytų ir tobulintų mus dvasiškai.

Jūsų vyras šiuo metu skirtis visai nenori, to norite tik Jūs. Jei visgi norėsite bandyti santykius išlaikyti, tuomet svarbu, kad abu netrukdytumėte vienas kitam daryti tuos dalykus, kuriuos turite šiame gyvenime daryti. Asmeniškai Jums reikia kiek mažiau energijos skirti partnerio poreikiams ir daugiau dėmesio skirti sau ir savo vystymuisi. Pavyzdžiui, jeigu norite keliauti, tai ir keliaukite, raskite drąsos savarankiškai priimti sprendimus ir veikti, o ne nuolat galvoti apie tai, ką pagalvos aplinkiniai. Jums reikia sugebėti būti partnerystėje ir nepamesti savęs bei suvokti, jog nors nors ir esate kartu, esate atskiros asmenybės. Turite ne tik bendrų, bet ir savo individualių gyvenimo užduočių. Atraskite balansą tarp pareigos šeimai ir pareigos sau - šie uždaviniai yra itin svarbus Jūsų sielai.


Klausimas

Sveiki, esu gimusi 197X XX XX, 06.30 val., Vilniuje, išsiskyrusi su vyru (oficialiai susituokę nebuvom), po kurio laiko susipažinau su vyru (gimęs 197X XX XX). Su juo man labai gera buvo, jaučiausi kaip už mūro. Bėda ta, kad jis vedęs (dabar mes nebesusitinkam), bet aš jo niekaip negaliu pamiršti, man jo reikia.

Noriu paklausti kortų, ar mums yra galimybė būti kartu laimingiems (jei sugriūtų jo dabartinė šeima), ar aš apskritai kada nors ištekėsiu, turėsiu šeimą, vaikų (dabar auginu sūnelį)? Ačiū. Undinė.

Atsakymas

Jūsų stipriai pažeista Saulė, todėl meilės reikalai taip sunkiai klostosi ir todėl dažnokai nesuvokiate, kad ne viskas auksas, kas auksu žiba. Reikia dirbti su savimi, su savo sąmoningumu ir tai ištaisyti. Dar ne taip seniai paprasti žmonės, norėdami sužinoti veiksmingas dvasinio tobulinimosi technikas, turėjo gerokai pasistengti. Dabar beveik visos žinios tapo atviros ir gana laisvai prieinamos, todėl tereikia jas taikyti praktiškai. Todėl laimėti ar pralošti meilės sferoje yra jūsų pasirinkimas, darbo su savimi rezultatai. Taip laikotės savo iliuzijų, kad net nepastebėjote, kaip sumaniai tas vyras Jumis naudojosi. Jųdviejų suderinamumas... Jo tiesiog nėra. Būtinai padėkokite Dievui už tai, kad pašalino šį vyrą iš Jūsų gyvenimo ir taip apsaugojo nuo dar didesnio skausmo.


Klausimas

Sveiki, atrodo, kad pagaliau sutikau savo antrąją pusę. Bet vis kažkas neramina, kažkas verčia abejoti mūsų ateitimi. Mano gimimo data 198X XX XX, 16.30 val., jo – 198X XX XX (tikslaus laiko nezinau). Labai įdomu, ar mano abejonės pagrįstos, ar vis dėlto turėčiau nusiraminti... Ačiū! Abejojanti.

Atsakymas

Sunku tokiais atvejais priimti racionalų sprendimą, ypač, jei žmogus trokšta kuo greičiau sutikti savo antrąją pusę. Vis dėlto reikėtų vengti per daug forsuoti santykius, todėl ramiai stebėkite savo nuojautas, Visatos siunčiamus ženklus ir neskubėkite. Pati sugebate pamatyti tikrovę. Po kiek laiko suvoksite, kad esate pernelyg skirtingi. Kuo toliau, tuo labiau Jums su juo bus nuobodu. Puikus vyras, tačiau konkrečiai Jums ne itin tinkamas ilgam, bendram gyvenimui.


Klausimas

Laba diena, Lana. Mano gimimo diena 198X XX XX, 7.30 val. Esu gyvenimo kryžkelėj, kai reikia priimti svarbius sprendimus gyvenime, kurie viską keičia iš pamatų. Todėl nekantrauju žvaigždžių patarimo man. Labai labai ačiū!

Atsakymas

Apie ką konkrečiai yra Jūsų klausimas, kokia gyvenimo sritis Jus domina? Ar šis klausimas yra Jūsų papokštavimas, ar klausiate rimtai?  Jei tai Jūsų pokštas, tuomet priminsiu, kad yra tikrai nemažai skaitytojų, kuriems išties reikia patarimo rimtais gyvenimo klausimais. Jei klausiate rimtai, tuomet Jūsų laiškas rodo, jog ne itin rimtai ir pagarbiai žvelgiate į dvasinius mokymus. Parašote du sakinius ir tam skiriate vos tris minutes, o mainais laukiate, kad astrologas Jums skirtų mažiausiai valandą, o populiarus portalas skirtų vietos Jūsų laiškui. Tai sakau ne tik Jums, bet ir kitiems skaitytojams, nes, deja, bet panašius klausimus tenka skaityti gana dažnai, tiesiog Jūsų pateikiau kaip pavyzdį.  Žvaigždžių patarimas Jums: iki spalio 10 dienos pasistenkite neskubėti, apribokite kontaktus, daugiau laiko praleiskite ramioje aplinkoje, pataupykite energiją, kad vėliau galėtumėte daugiau nuveikti.


Klausimas

Laba diena, labai sudomino astrologės atsakymai į nepažįstamų žmonių užduodamus klausymus. Todėl ir pati labai norėčiau sužinot, ką žvaigždės lemia. Gimiau 196X XX XX, apytikriai žinau, kad ryte apie 7 val.

201X XX XX įkūriau savo įmonę. Pradžioje labai sekėsi, bet neilgai. Ką reikėtų daryt, kad sektųsi geriau? Ar reikia ką keisti savo gyvenime? Esu antrą kartą ištekėjusi, vyras gimęs 195X XX XX.Turiu dvi dukras: pirmoji gimusi 198X XX XX ir turi sūnų, o antroji gimusi 198X XX XX ir augina dukrą. Labai myliu vaikus, noriu visiems padėt. Ką galėčiau dėl jų padaryt? 

Neaiškiai suformulavau klausimą, bet gal ką išgirdusi apie save, suprasiu, kaip būtų teisingiausia gyvent. Norėčiau daugiau neveikt gyvenime... Pagarbiai, R.

Atsakymas

Jūsų Saulė, Merkurijus, Venera, Marsas, Jupiteris, Saturnas bei Ketu yra Vandenyje. Net šešios planetos yra netoli Karminio Mėnulio mazgo Ketu, pirmame būste. Ketu yra visada opozicijoje Rachu, tai yra priešingame ženkle ir būste. Nurodo sritis, kuriose tolimesnis vystymasis gali būti pristabdytas, nepalaikomas. Parodo savybes, kurias atsinešėme su savimi iš praėjusių gyvenimų, karminius nuopelnus arba, esant prastiems aspektams, reikalauja atpildo už praeities klaidas.

Vandenio ženklo savybių turite tikrai pakankamai. Esate judrus, protingas, smalsus ir lengvai bendraujantis žmogus. Laisvės troškimas ir noras, kad nuolatos vyktų pokyčiai, gali Jus traukti atgal tiek versle, tiek ir asmeniniame gyvenime. Jums tiesiog gana greitai viskas nusibosta, tampa neįdomu ir norisi kažko naujo. Jei norite sėkmės, mažiau eksperimentuokite ir atsisakykite neapgalvotų veiksmų. Jums reikėtų neprovokuoti gyvenimo per didele laisve, originalumu ar nepamatuota drąsa. Yra puikus juokas šia tema: „Sėkmė šypsosi drąsiems. O paskui ilgai iš jų juokiasi.“ Todėl mažiau radikalių idėjų ir naujovių.

Verslui reikėtų susirasti partnerių ir bendradarbiauti su kitais verslininkais. Svarbu, kad gražus bendradarbiavimas taptų Jūsų gyvenimo šūkiu. Partnerystės klausimai yra ypač svarbūs šiais metais - tai Jūsų raktas į laimę. Tiesa, konkurentų pinklės irgi bus netoliese, taigi reikėtų to pasisaugoti. O jei norite ką nors gero padaryti kitiems, tuomet nebūkite tokia pernelyg kritiška. Beje, Jūsų atveju – mažiau kompiuterio, o daugiau gyvo bendravimo.


Portalo Ji24.lt skaitytojoms pataria astrotarologė Lana Kutkytė.

Atsakymai į Jūsų klausimus pateikiami savaitgalį portale Ji24.lt. Klauskite rašydami adresu ji24.lt@zlg.lt.

O jei reikalas skubus, registracija astrotarologės L. Kutkytės konsultacijai Vilniuje ir Kaune telefonu +370 696 08147 arba jos „Facebook“ profilyje (spauskite ant nuorodos).

Pažymėkite klaidą tekste pele, paspaudę kairįjį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą

Naujienos

Tik 15min Pasaulis kišenėje

Kitokia Panama. Salos, kuriose vyrai trokšta būti moterimis

Tiesiogiai Sportas

Pietų Korėja – Meksika: įvarčių sąskaita atidaryta realizavus baudinį

Aktualu

Paulius Jurkevičius: Užmušti vakarienę

Aktualu

Aleksoto aerodrome sudužo akrobatinio skraidymo čempionės pilotuojamas lėktuvas

Vardai

Dviguba šventė V.Pranckiečio šeimoje: Tytuvėnuose – dukros vestuvės ir anūko Jono krikštynos

Aktualu

Lazdijuose gausios ugniagesių pajėgos kovojo su ugnimi parduotuvėje „Aibė“

Aktualu

Vilnių iškeitė į Naująją Akmenę – pokyčius nulėmė elementari matematika

24sek

Š.Jasikevičius ar D.Diamantidis? N.Calathesas įvardijo geriausią visų laikų įžaidėją

Sportas

Gražiai ir užtikrintai: belgai susitvarkė su Tuniso pasipriešinimu

Maistas

Lietuvio širdžiai artima bulvių, krapų ir agurkų mišrainė

Aktualu

Mindaugas Bastys vėl sieks tapti Seimo nariu

Mokslas.IT

Kas dažniausiai tampa uodų taikiniu? Pritraukia net atodūsiai

Aktualu

Sustabdžius narystę partijoje, Petras Gražulis ėmė šnekėti, kad išeis pats

Sportas

„Skrieja kamuolys“: politika Kaliningrade, įsibėgėjantys brazilai ir vokiška krizė

Vardai

Švėkšnoje susituokė „Ryto“ krepšininkas Arnas Butkevičus ir Laurita Vilkaitė: porą sužavėjo bažnyčia

Gyvenimas

Kūdikiai gimdoje verkia – ir dar 18 įspūdingų faktų, kuriuos sužinojau, tapęs tėčiu

Vardai

Škotijos pilyje tuokiasi „Sostų karų“ žvaigždės Kitas Haringtonas ir Rose Leslie

Deuce

Sugrįžimas: Novakas Džokovičius po metų pertraukos pateko į finalą

Aktualu

Zimbabvės prezidento kampanijos renginio metu nugriaudėjo sprogimas, yra sužeistųjų

Aktualu

Irakas skelbiasi Sirijoje nukovęs 45 IS džihadistus

Naujienos

Tik 15min Pasaulis kišenėje

Kitokia Panama. Salos, kuriose vyrai trokšta būti moterimis

Gyvenimas

Santaros klinikų šviesuolio titulą gavusio vaikino rankose – žmonių likimai

Tiesiogiai Sportas

Pietų Korėja – Meksika: įvarčių sąskaita atidaryta realizavus baudinį

Aktualu

Sosnovskio barščiai toliau veši Vilniuje – žydi prie parduotuvės ir daugiabučio

Aktualu

Paulius Jurkevičius: Užmušti vakarienę

Aktualu

Aleksoto aerodrome sudužo akrobatinio skraidymo čempionės pilotuojamas lėktuvas

Vardai

Dviguba šventė V.Pranckiečio šeimoje: Tytuvėnuose – dukros vestuvės ir anūko Jono krikštynos

Aktualu

Lazdijuose gausios ugniagesių pajėgos kovojo su ugnimi parduotuvėje „Aibė“

Aktualu

S.Paltanavičius: ar dar nepamiršote, kaip reikia pagerbti varduvininką Joną?

Aktualu

Vilnių iškeitė į Naująją Akmenę – pokyčius nulėmė elementari matematika

24sek

Š.Jasikevičius ar D.Diamantidis? N.Calathesas įvardijo geriausią visų laikų įžaidėją

Sportas

Gražiai ir užtikrintai: belgai susitvarkė su Tuniso pasipriešinimu

Maistas

Lietuvio širdžiai artima bulvių, krapų ir agurkų mišrainė

Aktualu

Sustabdžius narystę partijoje, Petras Gražulis ėmė šnekėti, kad išeis pats

Vardai

Švėkšnoje susituokė „Ryto“ krepšininkas Arnas Butkevičus ir Laurita Vilkaitė: porą sužavėjo bažnyčia

Gyvenimas

Kūdikiai gimdoje verkia – ir dar 18 įspūdingų faktų, kuriuos sužinojau, tapęs tėčiu

Vardai

Škotijos pilyje tuokiasi „Sostų karų“ žvaigždės Kitas Haringtonas ir Rose Leslie

Aktualu

E.Macronas remia sankcijas migrantų neįsileidžiančioms ES valstybėms

Deuce

Sugrįžimas: Novakas Džokovičius po metų pertraukos pateko į finalą

Aktualu

Mindaugas Bastys vėl sieks tapti Seimo nariu

Vardai

Idėjos savaitgaliui

Video

Maudymosi kostiumėlių tendencijos

Pinigai mano ateičiai

30 geriausių restoranų

Remontas be nervų

Sveikata

Svajonių virtuvė

Parašykite atsiliepimą apie GYVENIMO rubriką