Dabar populiaru
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą

Astrotarologė Lana Kutkytė pataria (rugsėjo 21 d.)

Moteris
Fotolia nuotr. / Moteris
Šaltinis: 15min
A A

Portalo Ji24.lt redakcija sulaukia gausybės skaitytojų laiškų su prašymais nusakyti ateitį, išnagrinėti susidariusią gyvenimišką situaciją, padėti susigaudyti meilės reikaluose ar patarti dėl karjeros. Į laiškus atsako astrotarologė Lana Kutkytė.

Daugiau 15min Gyvenimas naujienų – mūsų Facebook puslapyje!

Kadangi klausimų tikrai labai daug, įspėjame, kad į kai kuriuos gali būti neatsakyta. Todėl, jei tikrai norite gauti atsakymą į savo klausimą, prašome laikytis tam tikrų taisyklių:

1. Būtinai nurodykite savo gimimo datą, tikslų laiką (jei žinote) ir gimimo vietą.
2. Pateikite tik vieną konkrečiai suformuluotą klausimą.
3. Rašykite laiškus taip, kad jie būtų įdomūs ne tik jums, bet ir kitiems skaitytojams.

Turėkite kantrybės, nes klausimų itin daug, o atsakyti astrotarologė vienu metu gali tik keliems skaitytojams. Dėkojame už supratimą.


Klausimas

Sveiki, gimiau 198X XX XX, mano draugas 198X XX XX. Kartu esame beveik ketverius metus. Mūsų draugystės pradžia buvo labai sunki ir komplikuota, daug ką išgyvenome, patyrėme, praėjome ugnį ir vandenį... Daug kartų skyrėmės mano iniciatyva, bet visgi vienas be kito negalėjome, tuo metu jis mane labai palaikė, drąsino ir guodė. Dėl jo susipykau su pačiais artimiausiais man žmonėmis (mama, seserimis), atsisakiau draugų, atsidaviau tik jam. Per pastaruosius dvejus metus, atrodo, viskas nurimo, pasitaisė santykiai su mama ir seserimis, gyvenome gražų, laimingą ir darnų šeimyninį gyvenimą. Tačiau per Velykas viskas kardinaliai pasikeitė, jausmai iš jo pusės pradėjo blėsti, tarp mūsų atsirado trečias asmuo. Draugas pradėjo abejoti, ko apskritai jis gyvenime nori, toks pasimetęs, neapsisprendęs, blaškėsi tarp manęs ir jos...

Myliu jį besąlygiškai, rodos, galėčiau jam atleisti viską, bet jau kitą minutę man svyra rankos, nematau prasmės dėl jo kovoti, norisi susikrauti daiktus ir išeiti, nebesulaukiu iš jo dėmesio, švelnumo, gražaus žodžio, apkabinimo... Tai be galo sunku, kai jaučiu, kad dėl jo galėčiau padaryti ir atiduoti viską. Naiviai kiekvieną dieną tikiuosi, kad viskas stos į senas vėžes ir bus kaip buvę... Labai prašau jūsų man patarti, ką daryti ir kaip elgtis toliau: ar tiesiog jį paleisti ir sukti į skirtingas puses, o gal dar kovoti? Galbūt tai tiesiog mūsų meilei siųstas išbandymas, o gal tai mūsų didelės meilės pabaiga?

Atsakymas

Santykius su šiuo žmogumi dar teks kiek pratęsti, dar ne viskas baigta. Esate gimusi po Liūto ženklu, o jūsų partneris po Šaulio ženklu ir tai, kaip žinoma, labai puikiai derantys ženklai. Tačiau tiek tikrai neužtenka. Jūsų partnerio Mėnulis yra Vėžyje, o Venera Skorpione, taigi jį traukia moterys, turinčios Vėžio, Skorpiono savybių, vandens stichijos savyje. Kaip tik čia ir yra jūsų trūkumas ir štai kodėl jam norisi ieškoti kažko kito. Mėnulio ir Veneros pozicija kiekvieno vyro horoskope nurodo, kokios moters jam reikia. Nors, kaip kartais sakoma, nėra tokių taisyklių, kurios neturi išimčių, juk ir suderinamumą turinčios poros išsiskiria, nes pasidaro nuobodu, nes išmoko reikiamas pamokas. Pasitaiko atvejų, kad žmonės nugyvena visą bendrą gyvenimą ir be tinkamo suderinamumo. Ar jie būna laimingi? Čia jau kitas klausimas...

Padėkite pati sau tapti laisvai ir pripažinkite, jog jūsų pasiaukojimas ir besąlygiškas atsidavimas kitam žmogui yra jūsų toli gražu ne stiprioji, o vienareikšmiškai silpnoji pusė. Šie santykiai būtent šito jus ir moko. Po kažkurio laiko pati suvoksite, jog aklas savęs aukojimas, savo gyvenimo švaistymas buvo absoliučiai nereikalingas nei jums, nei šiam vyrui. Užtat šis suvokimas padės jums ateities santykiuose su kitais žmonėmis.


Klausimas

Sveiki, gimiau 199X XX XX, maždaug 21.00–23.00 val. Problema: nesiseka meilės reikaluose. Susižaviu žmogumi, viskas gerai rutoliojasi, bet galiausiai viskas išnyksta, viskas išblėsta, ir taip jau nutinka tikrai ne kartą ir ne du. Šiuo metu situacija vėl labai panaši. Mane kankina stipri nemiga, kad ir kaip būčiau pavargęs, prabundu maždaug 4.10 val. ryte (+-5min). Ir taip buvo visą balandžio mėnesį. Taigi klausimas, ką sako taro Kortos apie mano meilės reikalus, kur problema? Ir kaip būtų galima paaiškinti mano prabudimą 4 val. ryto? Ačiū.

Atsakymas

Pirma, esate dar gerokai per jaunas, kad jau nuspręstumėte, jog meilės reikalai jums tikrai nesiseka. Juk tai yra jūsų pirmieji bandymai šioje sferoje kažko pasiekti. Antra, turite nemažai vidinių problemų, baimių atsiverti kitiems, nepasiruošimo rimtiems įsipareigojimams. Jums dar trūksta pasitikėjimo savo jėgomis bei valios, noro pasistengti dėl santykių, ypač kai pamatote, jog jie netelpa į jūsų paties susigalvotus rėmus, įsivaizdavimus apie tai, kaip viskas santykiuose turėtų būti. Trečia, turite pasiruošti tam, jog ateityje dar bus visko, kadangi kortos jums nurodo tiek naujos meilės, tiek ir skausmingo išsiskyrimo tendencijas. Deja, tačiau panašu, kad ir ateityje jūsų dar laukia santykių problemos.

Šiais metais balandžio mėnuo buvo ypač sudėtingas laikas mums visiems. Beveik niekam jis nepraėjo ramiai, be daugiau ar mažiau komplikuotų situacijų. Normalu, jog tokiu įtemptu metu, kuris padidina tikimybę suklysti, sutrinka miegas. Jei žmogus be sveikatos problemų yra kamuojamas nemigos, vis atsibunda naktimis tarsi dėl kažko nerimaudamas, kažko laukdamas, tuomet vertėtų nieko nelaukiant aiškintis to priežastis. Tai gana dažnai būna mūsų sąžinės balsas, kuris bando mus įspėti, jog galbūt elgiamės netinkamai arba kažkam, kas šiuo metu yra išties svarbu, neskiriame deramo dėmesio, kažko nesuvokiame, nematome. Mūsų sąžinės balsas yra sielos bendravimo su mumis būdas, ir tokie ženklai, kaip atsibudimai vis tuo pačiu laiku, yra bandymai atkreipti asmenybės dėmesį į sielos poreikius. Tinkamiausias būdas sužinoti, kas gi būtent yra taip svarbu, yra prisiminti savo savijautą, mintis ar vaizdinius, kurie aplanko pirmosiomis sekundėmis po nubudimo – jų tikrai visada būna.


Klausimas

Sveiki, bijau, kad svajonės dūžta į šipulius. Nuo vaikystės svajojau apie šeimą ir vaikus. Deja, laikas tampa negailestingu baubu. Norėjau paklausti, ar man pavyks tapti mama ir ar sutiksiu savąjį žmogų? Kokios mano karjeros galimybės? Tiesiog bijau, kad viską jau praleidau... Nespėjau... Gal viską trenkti ir lėkti ieškoti laimės svetur? Esu gimusi 197X XX XX, apie 13 val. Ačiū.

Atsakymas

Deja, artimiausioje ateityje nei vaiko gimimo, nei tam tinkamo partnerio nėra nurodoma. Motinystės ir meilės sferos yra apsunkintos, ir jūsų charakteris čia taip pat įtakos turi. O štai apie išvykimą svetur vertėtų pamąstyti rimčiau. Lietuva nėra jums pati sėkmingiausia vieta savirealizacijai, be to, jau senokai jums reikia pakeisti aplinką, kurioje paprastai esate. Tinkamai tam pasiruošus ir išvažiavus bent jau kuriam laikui pagyventi kitur, visai kitaip jausitės. Meilės perspektyvos irgi pagyvės.


Klausimas

Laba diena, tikiu, kad yra gyvenime daug didesnių ir svarbesnių klausimų nei mano, bet labai norėčiau sužinoti, ką žvaigždės man pranašauja ir koks yra mano gyvenimo kelias. Nuoširdžiai noriu Jūsų patarimo. Gimiau 198X XX XX, 19.15–19.35 val. Pastaruoju metu jaučiuosi labai vieniša, nors ir stengiuosi į viską žiūrėti labai optimistiškai. Jaučiuosi brandi rimtiems santykiams, turiu viziją, kokios šeimos norėčiau. Deja, viskas kaip užburtame rate: jei man žmogus patinka, tai aš jam ne ta moteris, jei aš patinku – tai nieko jam nejaučiu. Man labai sunku įsileisti į savo gyvenimą naują žmogų. Todėl norėčiau sužinoti, ar man skirta vienatvės dalia, o gal vis dėlto atsiras mano žmogus? Žinau, kad turiu būti stipri, bet kartais vienatvė taip slegia... Ačiū uż patarimą! K.

Atsakymas

Jei gerai pamenu, jau kažkada manęs šito klausėte ir atsakiau jums, kad meilės reikalai lengviau klostysis jau kiek vyresnio amžiaus. Kad nebereikėtų tuo pačiu klausimu rašyti pakartotinai, patarčiau jums nuo teorijos pereiti prie praktikos ir imtis veikti, o ne laukti, jog kažkas kažkada ateis savaime.

Jūsų klausime slypi atsakymas, ir tai patvirtina jūsų gimimo horoskopas – jums išties sunku prisileisti prie savęs žmones. Esate itin uždara, dažnai būna sunku laisvai bendrauti su aplinkiniais, netrukdomai įvairiausių baimių ir iliuzijų, sunku realizuoti save. Visi šie neigiami dalykai tikrai neišnyks patys savaime. Teorijos čia mažai padės, todėl vienintelis būdas susitvarkyti gyvenimą, yra dvasinės praktikos, atliekamos disciplinuotai ir su specialisto priežiūra. Pasidomėkite kvėpavimo technikomis. Kitaip galite taip „pralaukti“ visą gyvenimą.


Klausimas

Miela Lana, su vyru kartu gyvename 10 metų. Sutariame gerai, aišku, būna ir pasipykstam, tačiau manyčiau, kad mūsų santykiai – kaip eilinės normalios poros. Skųstis tikrai negaliu. Geras jis žmogus, ko apie save nepasakyčiau. Na, ir štai, sugalvojau skirtis. Žinau tikrai, kad nenoriu būti su juo. Nesu laiminga. Nemyliu jo. Kaip draugą – taip, bet ne kaip vyrą. Bet kuriuo atveju, tokį žingsnį žengti nedrąsu, po tiek bendro gyvenimo metų nelengva viską nubraukti, baisu likti vienai, todėl vis nesiryžtu tiesiog imti ir išeiti. Labai bijau suklysti.

Kartais susimąstau apie meilę. Nežinau, ar ji iš viso egzistuoja. Ar besivaikydama kažko, ko net negebu pajausti, nesužlugdysiu savęs galutinai? Žinau, kad mano Zodiakui dabar ne kokie laikai. Dar žinau, kad Venera Liūte nulėmė tą mano nenormalų meilės troškimą, todėl kartais pagalvoju, gal reikia tiesiog išlaukti? Gal tai praeis? Prašau pažiūrėkite, ką man pataria žvaigždės.

Aš gimiau 198X XX XX, apie 13.50 val. Alytuje. Vyras – 198X XX XX Panevėžyje. Mūsų vestuvių data 201X XX XX.

Atsakymas

Ne kokie laikai yra ne tik jums, nes esate gimusi po Liūto ženklu, ir jūsų Venera irgi ten pat, bet ir jūsų vyrui, nes jo Juodasis Mėnulis yra Liūte. Tranzitinis Lilit išties skatina jus „perspausti“ situaciją bei pablogina jau ir taip komplikuotą padėtį, tačiau jūs puikiai perpratote jo kėslus. Visgi pamirškite tokias kai kur skelbiamas taisykles, kad jei Lilit ateina į ženklą, kur yra jūsų Saulė ar natalinis Lilit, tai būtinai vyks kokios nors siaubingos katastrofos. Žmonės, bijodami šio baubo ir prisiskaitę įvairiausios informacijos, kartais vien per savo baimės jausmą gerokai padidina jo neigiamą poveikį. Ką gi, taip jau veikia tas Lilit – skatina iliuzijas ir baimes.

Vis dėlto jųdviejų skyrybų priežastimi būtų ne vien Lilit. Su šiuo vyru jums beveik nuolatos trūks trokštamo dėmesio ir meilės, kadangi į meilę žvelgiate skirtingai, suvokiate ir išreiškiate ją skirtingai. Jūsų vyras tikrai nesuprastų, kodėl jūs esate nepatenkinta. Žinoma, galima bandyti išlaukti ir gal jausmas atsiras, tačiau vargiai. Tik ar išsiskyrusi jūs nepataikysite nuo vilko ant meškos? Nes turite „talentą“ įsižiūrėti ne itin tinkamus vyrus. Galbūt meilės trūkumą kompensuos tai, kad atėjo metas, kai turėsite daugiau nei ankščiau galimybių karjeroje.


Portalo Ji24.lt skaitytojoms pataria astrotarologė Lana Kutkytė.

Atsakymai į Jūsų klausimus pateikiami savaitgalį portale Ji24.lt. Klauskite rašydami adresu ji24.lt@zlg.lt.

O jei reikalas skubus, registracija astrotarologės L. Kutkytės konsultacijai Vilniuje ir Kaune  telefonu +370 696 08147 arba jos „Facebook“ profilyje (spauskite ant nuorodos).

Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Parašykite atsiliepimą apie GYVENIMO rubriką