Dabar populiaru
Publikuota: 2014 rugsėjo 28d. 16:00

Astrotarologė Lana Kutkytė pataria (rugsėjo 28 d.)

Miškas
„Shuterstock“ nuotr. / Miškas

Portalo Ji24.lt redakcija sulaukia gausybės skaitytojų laiškų su prašymais nusakyti ateitį, išnagrinėti susidariusią gyvenimišką situaciją, padėti susigaudyti meilės reikaluose ar patarti dėl karjeros. Į laiškus atsako astrotarologė Lana Kutkytė.

Kadangi klausimų tikrai labai daug, įspėjame, kad į kai kuriuos gali būti neatsakyta. Todėl, jei tikrai norite gauti atsakymą į savo klausimą, prašome laikytis tam tikrų taisyklių:

1. Būtinai nurodykite savo gimimo datą, tikslų laiką (jei žinote) ir gimimo vietą.
2. Pateikite tik vieną konkrečiai suformuluotą klausimą.
3. Rašykite laiškus taip, kad jie būtų įdomūs ne tik jums, bet ir kitiems skaitytojams.

Turėkite kantrybės, nes klausimų itin daug, o atsakyti astrotarologė vienu metu gali tik keliems skaitytojams. Dėkojame už supratimą.


Klausimas

Sveiki, esu gimusi 199X XX XX 13.30 val. Nuo pat vaikystės teko patirti daug išbandymų: nudegimai, randai, operacijos, artimų žmonių ir vaikino netektis, galiausiai tėvų skyrybos, kurios buvo itin skaudžios dėl tėvo meilužės poelgių. Nepaisant visko, visada buvau lyderė, turėjau daug veiklos ir gerus draugus šalia, vis dėlto šiuo metu esu gilioje duobėje, iš kurios niekaip nepavyksta išlipti. Pavargau visur ir visada rūpintis kitais, pamiršdama pati save. Norėčiau sužinoti, ar artimoje ateityje laukia pakilimas iš tos nesėkmių duobės ir ar atsiras šalia žmogus, šalia kurio galėsiu jaustis saugi?

Atsakymas

Esate toks žmogus, kuriam svarbu kartais atsitraukti nuo aktyvaus gyvenimo ritmo ir kurį laiką pabūti vienumoje, ramiai pasikrauti energijos, pamąstyti, ką daryti toliau. Atsakymus ir išeitis jūs visada surasite pati. Esate gerokai per daug jautri, emocinga, pernelyg sureikšminate net tas problemas, kuriose apskritai neprivalote dalyvauti. Iš prigimties turite polinkį į depresiją, tačiau sulaukus vyresnio amžiaus situacija palengvės. Bėgant metams vis labiau džiaugsitės gyvenimu. Po truputį darbštumu ir kantrybe susikursite sau patogų gyvenimą bei stabilius meilės santykius. O šiuo metu žinokite, jog sunkiausias laikas bus iki gruodžio triečios dekados. Vėliau tikrai atsigausite, pavyks surasti visai netikėtus ir sėkmingus sprendimus.


Klausimas

Laba diena, Lana, esu gimusi 196X XX XX (deja, nežinau tikslaus laiko, – mama mirusi), su vyru išsiskyriau prieš septynerius su puse metų, tačiau iki šiol nesiseka susirasti draugo. Tikrai nesėdžiu namuose, nesu užsidariusi, esu aktyvi, visur vaikštau, esu darbšti, daug dirbu, tačiau bet kuri pažintis taip ir baigiasi tik pirmu pasimatymu. Sėkmingai užauginau du sūnus. Man viena būrėja sakė, kad visoms mano giminės moterims būdinga vienatvės karma, todėl vieniša vis dar esu ir aš. Ar tai teisybė? Pagarbiai, Liudmila.

Atsakymas

Jums netrūksta idealizmo, ryžto bei atvirumo. Beje, jūsų atvirumo, ypač per pirmuosius pasimatymus, galėtų būti ir mažiau, todėl galvokite, ką kalbate. Labai svarbu ugdyti savyje subtilumą, jautrumą, švelnumą, moterišką trapumą ir išmokti kartais tiesiog paleisti situaciją. Svarbu išryškinti svarbiausias moteriškas savybes. Kuo greičiau suvoksite, jog ne viskas privalo klostytis pagal jūsų planus, tuo greičiau pavyks susikurti santykius. Jūsų aktyvumas gerokai trukdo meilei ateiti jūsų link. Taip pat prisiminkite, jog ne be reikalo sakoma: „Kol nepamilsi pats savęs, tol ir kiti tavęs nemylės.“  Papildyti save reikiamomis savybėmis konkrečiai  jums padės rausvasis kvarcas ir Mėnulio akmuo. Tik nesitikėkite žaibiško efekto, nes mineralai yra pagalbininkai tiems, kurie patys dirba su savimi. Jie padeda mums spręsti problemas, tačiau nepadaro visko už mus.


Klausimas

Esu gimusi 198X XX XX, 22.45 val. Šiuo metu esu tokio amžiaus, kai visi artimieji, nors ir garsiai nieko nesako ir neskubina, bet sau tyliai labai tikisi, kad kone bet kurią minutę ištekėsiu ir turėsiu vaikų. Esmė tame, kad aš ir pati jau noriu turėti savo lizdelį, vyrą ir tada jau planuoti ir vaikelį, bet mane stabdo du dalykai. Pirmasis tas, kad jau daugiau kaip 10 metų esu su vaikinu, bet nejaučiu, jog jis man skirtasis (198X XX XX).

Mane su juo kartu laiko prisirišimas, atsiminimai, gal net motiniškas atsakomybės jausmas (bijau, kad be manęs jis nueis šuns keliais), bet kartu ir atstumia jo neatsakingumas ir kiti vėjavaikiški bruožai, kurių aš neturiu. Norėčiau, kad pasakytumėte, ar už jo ištekėjusi aš būčiau laiminga?

Antrasis dalykas, kuris man neduoda ramybės, – tai tvirtas pagrindas po kojomis, be kurio net negaliu pagalvoti apie vaikus, noriu pasirūpinti ne tik savimi, bet ir jais. Tad norėčiau, kad patartumėte, kokia veikla man tinkamiausia ir bus pelningiausia? Darbas, o gal dar investuoti į mokslus? Rasti darbą man yra beprotiškai sunku, o jau nekalbu apie gerai apmokamą darbą.

Atsakymas

Ar susituokusi su savo vaikinu būtumėte laiminga? Deja, bet atsakymas ne itin džiuginantis. Šalia šio žmogaus dažniausiai jausitės taip, lyg gyvenimo malonumai ir jūsų troškimai plauktų pro šalį, lyg gražus gyvenimas jums būtų sunkiai pasiekiamas. Kaip ir pati minėjote, jums svarbus tvirtas pagrindas po kojomis, noras pasirūpinti ne tik savimi, bet ir vaikais. Tik štai materialiai patogaus bendro gyvenimo tikėtis nevertėtų. Judviem pinigų užteks tik patiems būtiniausiems dalykams. Be to, sprendžiant rimtesnius finansinius klausimus, dažnokai kils nesutarimų.

Seksualinis suderinamumas irgi ne visai tenkina. Galų gale, jei šio žmogaus nemylite jau dabar, tuomet įsivaizduokite, kaip sunku bus vėliau, kuomet „prispaus“ buitis ir rutina. Judviejų kontaktas nėra romantiškas – kartu jus laiko tik įsipareigojimo jausmas. Problema dar ir ta, kad jums nebus taip paprasta surasti sau tobulą vyrą. Yra labai tinkamas posakis jūsų situacijai: „Norint išvengti to, kas kamuoja, reikia būti ne kitur, o tapti kitokiam“. Stipriai pažeistas Mėnulis jūsų pačios asmeniniame horoskope, o tai rimtai apsunkina kelią harmoningos šeimos sukūrimo link.

Jums svarbu išmokti neplanuoti kiekvieno savo žingsnio, nes šiuo metu jūsų gyvenimas yra lyg kokia karinė operacija, kurioje viskas turi būti sustyguota iki smulkmenų. Ypač tai liečia partnerystės sferą. Ir darbus irgi reikėtų rinktis tokius, kuriuose jums būtų leista dirbti kūrybingai. Tinkamiausios tokios profesijos, kurios reikalautų aktyvaus bendravimo su aplinkiniais. Pavyzdžiui, konsultacinis darbas, prekyba, pedagogika, žurnalistika, grožio sfera. Apskritai jums vienu metu geriausia būtų dirbti du darbus.


Klausimas

Laba diena, esu gimusi 195X XX XX d., Telšiuose, mano vyras – 194X XX XX d. taip pat Telšiuose. Susituokėme 197X XX XX d., kartu išauginome dukrą (197X XX XX d.). Nuo 1977 metų gyvename Kaune.

Savo vyrą labai mylėjau, tačiau nuolat išgyvendavau dėl jo sunkaus charakterio ir noro gyventi vien tik savo malonumams. Susigadinau savo sveikatą, todėl dabar turiu neįgalumą, kažkiek netgi esu priklausoma nuo savo vyro. Jį, atrodo, visai tenkina mūsų gyvenimas, o aš tiesiog dūstu... Mano jausmai jam jau yra mirę, o mūsų nuomonės išsiskiria kiekviename žingsnyje. Atrodo, kad esame visai svetimi, nežinau, kodėl dar gyvename kartu... Gal dėl įpročio, gal dėl anūkų, o gal dėl to, kad iš savo 280 Lt neįgalumo pensijos neišgyvenčiau... Nejaugi visas likęs mano gyvenimas toks ir bus – be jausmų, be šilumos, tiesiog teks gyventi sukandus dantis? Labai norėčiau jūsų nuomonės, ką aš galėčiau padaryti ar ko man nedaryti? Tiesiog – kaip man toliau gyventi? Ačiū.

Atsakymas

Mokytojas Buda mums padovanojo puikų pamokymą santykių tema: „Įsivaizduokite, kad visi žmonės, išskyrus jus, yra nušvitę. Visi jie yra jūsų mokytojai. Visi jie daro viską vien tam, kad padėtų jums mokytis kantrybės, tobulos išminties ir tobulos atjautos“.

Gyvenime nė vienam nepavyksta išvengti bent vieno žmogaus, su kuriuo nesinori ir nesiseka bendrauti. Lengva, kuomet galima tiesiog išeiti ir tiek. O kas jei visiškai atsiriboti nuo kankinančio žmogaus nėra galimybių? Galbūt verta susimąstyti, kodėl susiklostė tokia situacija ir kodėl esate tarsi įkalinta santykiuose būtent su šiuo konkrečiu vyru?

Judviejų karminės užduotys yra skirtingos, tačiau jūsų sielos vis tiek bendradarbiauja, nors tai jums ir skausminga. Jūsų santuoka buvo numatyta jau iš anksto, dar prieš įsikūnijant, todėl nereikėtų manyti, jog tai klaida. Turite tokią patirtį ir tokių savybių, kurių jūsų vyrui reikia įgyti. Ir atvirkščiai – jūsų vyras suvokia tuos dalykus, kuriuos jūs privalote šiame gyvenime suvokti. Jūsų tobulėjimui stipriai trukdo tai, kad manote, jog jūsų vyras yra blogas žmogus, kuris sugadino jums sveikatą ir apskritai gyvenimą. Juk savo fizinio kūno šeimininkė esate jūs pati, todėl ir už savo sveikatą bei gyvenimą esate atsakinga jūs, o ne jūsų vyras. Mano atsakymas galbūt jūsų nepaguodė... Vadinamosios meilės tarp jūsų jau nėra, tačiau yra kitų teigiamų dalykų, kurių pastebėti jums nesinori, nes tuomet tektų pripažinti, jog jūsų vyras nėra visiškai beviltiškas. Vis dėlto judviejų skyrybų ateityje dar nenusimato.


Klausimas

Viena dėstytoja yra sakiusi, kad jei dar supranti, jog baigi išprotėti, tai dar neišprotėjai. Tačiau dabar tikrai jaučiu, kad trūksta mažai. Dar prisimenu posakį, kad jei nežinai, į kurią pusę plaukti, tai joks vėjas nebus palankus.

Aplink mane visiškas chaosas. Gimiau 197X XX XX, 14.45 val. Šeimoje, kurioje gimiau, daugybė problemų: fizinių, psichologinių, emocinių, finansinių, žalingų įpročių ir t.t. Pati neturiu energijos niekam. Negaliu nei mesti rūkyti, nei išsilaikyti vairuotojo pažymėjimo, nei namus apsitvarkyti. Darbe nesiseka, į sutuoktinį, kuris gimęs 196X XX XX, net pažiūrėti negaliu. Jau kaip ir būtų laikas, bet apie vaikus nuo to vyro net baisu pagalvoti. Paskaitinėju astrologinėmis temomis, skaičiau, kad kovo mėnesį pasitrauks Juodasis mėnulis, bet niekas taip ir nepasikeitė. Pasidarė tik dar labiau neramu, baisu ir beviltiška. Einu vien tam, kad eičiau. Ar čia tiesiog toks laikotarpis? Kokias klaidas padariau ir kaip jas ištaisyti? Bitė Maja.

Atsakymas

Kažin, ar tai tiesiog sunkus laikotarpis. Tai veikiau įsisenėjusios problemos, kurių prisikaupė per daug. Šiuo atveju jums tiesiog reikia kreiptis pagalbos pas specialistus, kurie suteiks reikiamą postūmį į priekį. Jei darysite tai ne per dvasinę praktiką, tai bent jau per sportą. Tai jus nors kiek išjudintų, suteiktų energijos. Kad darbas sektųsi – dirbkite darbą, kuris jums tinkamiausias, tuomet ir seksis geriau. Rašote, kad skaitote astrologinėmis temomis, tuomet paskaitykite, kokios profesijos tinkamiausios Vėžio ženklui, nes jūsų 10 būstas (karjeros būstas) yra Vėžyje. Kaip tik karjerai, bandymams iškilti darbo sferoje ir yra tinkamiausias laikas. Nepramiegokite progos ir artimiausius metus skirkite tam visas savo jėgas.


Klausimas

Sveiki, šiuo metu turiu daug finansinių problemų ir nerandu savo gyvenimo meilės. Kokia ateitis manęs laukia ir ar turėčiau tikėtis pagerėjimo? Gimimo data: 199X XX XX, 11.35 val. Ačiū už atsakymą.

Atsakymas

Jei norite sužinoti, kokia ateitis laukia – reikia eiti pas būrėją. Ji jums papasakos, kur važiuosite kitą savaitę, kaip sutiksite savo meilę, kokios spalvos bus jos plaukai ir kaip laimė jus pati susiras. Tuomet galima bus ramiai sau laukti, kada „išburta laimė“ pas jus ateis. Aš norėčiau jums patarti – susitelkite į tuos dalykus, kuriems šiuo metu yra tinkamiausias laikas. Kokia ateitis jūsų laukia, priklauso nuo jūsų elgesio, nuo gebėjimo pasinauduoti susiklosčiusiomis aplinkybėmis, nuo sąmoningumo. Nuo lapkričio 20 dienos ateis puikus laikas daugiau užsidirbti, o artimiausius ketverius metus, verčiau susikaupkite ties mokslais ir darbais. Išsilavinimas jums be galo reikalingas, o ypač, jei ateityje norite pakankamai uždirbti. Rimtos meilės reikalams dar nėra tinkamas metas.


Portalo Ji24.lt skaitytojoms pataria astrotarologė Lana Kutkytė.

Atsakymai į Jūsų klausimus pateikiami savaitgalį portale Ji24.lt. Klauskite rašydami adresu ji24.lt@zlg.lt.

O jei reikalas skubus, registracija astrotarologės L. Kutkytės konsultacijai Vilniuje ir Kaune  telefonu +370 696 08147 arba jos „Facebook“ profilyje (spauskite ant nuorodos).

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą

Naujienos

Aktualu

15min studijoje – M.Basčio ir I.Haase debatai

Aktualu

Pavyzdžiu Albanijos romams tapęs R.Hadrojus: sėkmingai integracijai reikia tik šiek tiek jūsų pagalbos

Popiežiaus vizitas Aktualu

Popiežiui Vilnius nori pasirodyti gražesnis nei yra: statybas slepia po dirbtine žole

Vardai

Mia pradeda gyvenimą iš naujo: „Pastarieji 4 metai su šiuo žmogumi man buvo tikra kančia“

Kultūra

Alternatyviai Nobelio premijai nominuotas H.Murakami jos nepanoro: nenori viešumo

Aktualu

STT nustatė 37 LRT darbuotojus, kurie giminystės ryšiais susiję su 43 viešųjų pirkimų laimėtojais

Aktualu

Vilniaus tabore – tuštėjimo metas: išsikelti sutinka ne visi

Aktualu

Keiksmais ir smurtu pasižymėjusiam pareigūnui – tarnybinė nuobauda, tas pats gresia ir dviem jo kolegoms

Sportas

WADA pasipiktinimo neišgirdo – Rusija sugrąžinta į pasaulio sporto šeimą

Aktualu

Teisėsauga atrado aukso gyslą: aferistų milijonus pumpuoja į Lietuvos biudžetą

Pasaulis kišenėje

Gelnai – išskirtinio grožio kaimas

Aktualu

Trumpa Romos katalikų bažnyčios Lietuvoje istorija

Osijeko Pėsčiųjų tiltas per Dravos upę

Ar Jums paprasta naudotis viešosiomis elektroninėmis paslaugomis?

Vardai

50 kg atsikratęs Marijus Bagdonavičius: „Netekau vaidmenų televizijoje, nes manęs reikėjo tik storo“

Mokslas.IT

Internetą nušlavė melagingas vaizdo įrašas: po pikto pokšto suviduriavo visa mokykla

Vardai

Keistas Antonio Banderaso plojimas varo internautus iš proto: kaip reikia taip sugebėti?

24sek

D.Motiejūno gimtadienis Kinijoje – veidu į tortą

Gyvenimas

Ypatingas atvejis: skirtingus organus padovanojęs donoras 4 žmones užkrėtė krūties vėžiu

Verslas

Renovacija padeda išvengti brangios seno būsto priežiūros

Naujienos

Aktualu

15min studijoje – M.Basčio ir I.Haase debatai

Aktualu

Pavyzdžiu Albanijos romams tapęs R.Hadrojus: sėkmingai integracijai reikia tik šiek tiek jūsų pagalbos

Popiežiaus vizitas Aktualu

Popiežiui Vilnius nori pasirodyti gražesnis nei yra: statybas slepia po dirbtine žole

Vardai

Mia pradeda gyvenimą iš naujo: „Pastarieji 4 metai su šiuo žmogumi man buvo tikra kančia“

Kultūra

Alternatyviai Nobelio premijai nominuotas H.Murakami jos nepanoro: nenori viešumo

Aktualu

STT nustatė 37 LRT darbuotojus, kurie giminystės ryšiais susiję su 43 viešųjų pirkimų laimėtojais

Aktualu

Vilniaus tabore – tuštėjimo metas: išsikelti sutinka ne visi

Aktualu

Keiksmais ir smurtu pasižymėjusiam pareigūnui – tarnybinė nuobauda, tas pats gresia ir dviem jo kolegoms

Sportas

WADA pasipiktinimo neišgirdo – Rusija sugrąžinta į pasaulio sporto šeimą

Aktualu

Teisėsauga atrado aukso gyslą: aferistų milijonus pumpuoja į Lietuvos biudžetą

Pasaulis kišenėje

Gelnai – išskirtinio grožio kaimas

Aktualu

Trumpa Romos katalikų bažnyčios Lietuvoje istorija

Osijeko Pėsčiųjų tiltas per Dravos upę

Ar Jums paprasta naudotis viešosiomis elektroninėmis paslaugomis?

Vardai

50 kg atsikratęs Marijus Bagdonavičius: „Netekau vaidmenų televizijoje, nes manęs reikėjo tik storo“

Mokslas.IT

Internetą nušlavė melagingas vaizdo įrašas: po pikto pokšto suviduriavo visa mokykla

Vardai

Keistas Antonio Banderaso plojimas varo internautus iš proto: kaip reikia taip sugebėti?

24sek

D.Motiejūno gimtadienis Kinijoje – veidu į tortą

Gyvenimas

Ypatingas atvejis: skirtingus organus padovanojęs donoras 4 žmones užkrėtė krūties vėžiu

Verslas

Renovacija padeda išvengti brangios seno būsto priežiūros

Vardai

Daugiau vandens

Sveikata

Ruduo pilnas komplimentų

Parašykite atsiliepimą apie GYVENIMO rubriką