Dabar populiaru
Sužinokite daugiau
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą

Astrotarologė Lana Kutkytė pataria (rugsėjo 7 d.)

Kelias
„Shuterstock“ nuotr. / Kelias
Šaltinis: 15min
A A

Portalo Ji24.lt redakcija sulaukia gausybės skaitytojų laiškų su prašymais nusakyti ateitį, išnagrinėti susidariusią gyvenimišką situaciją, padėti susigaudyti meilės reikaluose ar patarti dėl karjeros. Į laiškus atsako astrotarologė Lana Kutkytė.

Daugiau 15min Gyvenimas naujienų – mūsų Facebook puslapyje!

Kadangi klausimų tikrai labai daug, įspėjame, kad į kai kuriuos gali būti neatsakyta. Todėl, jei tikrai norite gauti atsakymą į savo klausimą, prašome laikytis tam tikrų taisyklių:

1. Būtinai nurodykite savo gimimo datą, tikslų laiką (jei žinote) ir gimimo vietą.
2. Pateikite tik vieną konkrečiai suformuluotą klausimą.
3. Rašykite laiškus taip, kad jie būtų įdomūs ne tik jums, bet ir kitiems skaitytojams.

Turėkite kantrybės, nes klausimų itin daug, o atsakyti astrotarologė vienu metu gali tik keliems skaitytojams. Dėkojame už supratimą.


Klausimas

Sveiki, esu gimusi 199X XX XX 12.30 val., dabar gyvenu Kaune. Šiuo metu itin nesiseka santykiuose su priešingos lyties atstovu, kuris gimęs 199X XX XX. Keista yra tai, kad tarp mūsų yra nutikę visko: ir gražių dalykų, ir skausmingų, aš jau antri metai stengiuosi jį pamiršti, bet man niekaip nepavyksta. Buvau išvykusi atostogų į užsienį, tačiau kiekvieną naktį jį sapnuodavau, dienomis visos mintys taip pat sukdavosi vien apie jį.

Viską, ką gyvenime darau, stengiuosi daryti dėl jo, net ir žinodama, kad tai yra negerai... Žinau, kad kai nebendravome, jis turėjo ir kitų santykių, bet mūsų keliai vis susiduria. Deja, jis nenori su manimi būti, kartais atrodo, kad norėtų, tačiau kažkada man yra sakęs, jog aš pernelyg valdinga...

Nežinau ką daryti, pamiršti aš jo paprasčiausiai negaliu, tiesiog nepavyksta, kad ir kiek pastangų dėčiau... Žinau, kad negalite tiksliai pasakyti, ką man daryti, bet jau nebežinau, kur kreiptis ir kaip spręsti šią problemą. Kartais galvoju, kad gyvenime tiesiog liksiu viena, o to tikrai nenorėčiau, bet vienintelis žmogus, kuriam jaučiu tokius stiprius jausmus, yra būtent jis... Atrodo, jei reikėtų, dėl jo paaukočiau net savo gyvybę... Patarkite, ką daryti, nes kartais būna taip sunku, jog atrodo, kad tiesiog nebeištversiu... Ačiū Jums už atsakymą iš anksto. Liucija.

Atsakymas

Apmaudu, kai tampame priklausomi nuo tų, kuriems visai nerūpime, užuot mėgavęsi nuostabiu gyvenimu ir savirealizacija. Ypač tenka apgailestauti, kuomet taip nutinka tokiai perspektyviai moteriai kaip jūs. Įdedate tiek energijos į kažką, kas yra neefektyvu ir be ateities. Jūsų meilės objektas yra visiškai teisus, sakydamas, jog esate valdinga. Taip ir yra. Šiam vyrui patinka ir tinka kiek kitokios merginos. Jam reikia labiau žemiško, ramesnio, nuolankesnio charakterio. Tai nereiškia, kad esate jam per prasta, tai tiesiog reiškia, kad jam reikia kitokios, nei jūs esate, o ir jums vertėtų paieškoti sau kitokios antrosios pusės.

Tai, ką jaučiate šiam žmogui, yra labiau aistra, fizinė trauka, o ne aukščiausioji, besąlyginė meilė. Taip sudėtinga jį paleisti yra dėl to, jog savo viduje negalite susitaikyti su mintimi, kad jūsų nemyli, kad ne jūsų žodis yra galutinis. Greičiausiai nenorėsite sutikti, tačiau esate gana kerštinga, lengvai įsižeidžianti. Kuo greičiau šį vyrą paleisite, tuo greičiau sutiksite kitą žmogų. Viena tikrai neliksite.


Klausimas

Laba diena, kaip ir kiekvienas rašantysis, noriu sužinoti savo ateitį. Šiuo metu, manau, man vienas juodžiausių periodų gyvenime, o jo galo nematyti – problema lipa ant problemos... Šis laikotarpis prasidėjo jau seniai. Atrodo, kad nesiseka niekas ir viso to pagrindas yra pinigai. Dirbu, kaip arklys, bet nei didesnės algos, nei laimėjimo loterijoje ar ant kelio besimėtančios didelės sumos nepasitaiko. Ar taip reikės kęsti iki gyvenimo galo, ar tas stabiliai juodas periodas kada nors baigsis ir galėsiu pasimėgauti materialiai, o kartu ir dvasiškai, bent jau geru, jei ne puikiu, gyvenimu dar nesulaukusi pensijos?

Dar vienas klausimas būtų apie asmeninį gyvenimą. Esu išsiskyrusi jau 20 metų ir niekur nesidairau. Gyvenu sau, dėl dukros ir motinos, bet vis tiek giliai širdyje lyg norisi ir tikro, tvirto vyriško peties šalia, o ne šiaip vyrioko. Ar tai nusimato? Esu gimusi 196X XX XX, gimimo valandos mama gerai neprisimena, bet tai turėtų būti 10.15 val.

Atsakymas

Keista, tačiau man jūsų padėtis neatrodo tokia jau beviltiška, kaip jūs aprašote. Problema ta, jog trokštate tobulumo, o norai nesutampa su galimybėmis. Jei visos jūsų problemos ir visi pagrindiniai norai susiję su pinigais, tuomet savaime suprantama, jog laiminga tapti negalite. Taip, šiame gyvenime jūsų siela pasirinko būti tiesiog eiliniu žmogumi, vienu iš daugelio. Paprastesnis gyvenimo būdas lengviau leidžia išmokti paprastumo, kuklumo, nesusireikšminimo. Deja, ateityje nenusimato, jog vieną rytą atsibudus jūsų gyvenimas savaime taps rožėmis klotas. Tuščias svajojimas apie stambų laimėjimą loterijoje, tik atitraukia jūsų dėmesį nuo tikrai pasiekiamos laimės ir taip griauna gyvenimą. Finansinė laimė ateis tik per darbą, o problemų dėl neturėjimo ką dirbti ir veikti, jums kilti neturėtų. Jei susitelksite į veiksmus, o ne lauksite kažko stebuklingo, tuomet ir pamatysite, kokia perspektyvi esate. Turite visas galimybės gauti daugiau pinigų, tiesiog dirbant ir uždirbant.

Vyras jums irgi tiktų ne bet koks, juk esate išranki. Reikia inteligentiško ir mandagaus. Šioje sferoje jūsų laukia šviesios galimybės, todėl neleiskite, kad viskas praplauktų pro šalį. Mano patarimas – pradėkite dairytis sau poros nieko nelaukdama. Jums gali pasitarnauti socialiniai tinklai, pažinčių tarnybos, galų gale apsidairykite aplink save, gal jums tinkamas vyras gyvena netoliese.


Klausimas

Sveiki, esu gimusi 198X XX XX, 9.30 val. Su vyru esame susituokę dvejus metus, vaikų neturime, nors labai norėtume. Mūsų santykiai labai audringi, dažnai nesutariame, vis dažniau nebesikalbame. Jis gimęs 198X XX XX. Kartu gyvename užsienyje, dirbame. Vyras čia pritapo ir nori įsikurti visam laikui. O aš jaučiuosi labai vieniša, darbas sunkus. Kaip klostysis mūsų santykiai? Ar verta toliau gyventi svetimoje šalyje? Kokia darbo sfera man tiktų? Patarkite, ką reikėtų keisti. Ačiū, Saulutė.

Atsakymas

Labai komplikuotas suderinamumas, todėl nenuostabu, jog santykiai audringi. Žinoma, kad abu nesate tobuli: jūsų vyras gana valdingas žmogus, o jūsų nuotaikos pernelyg dažnai keičiasi. Bendrumo tarp jųdviejų nedaug. Esate gimusi po Jaučio ženklu, ascendantas Vėžyje, Venera irgi Jaučio ženkle, o jūsų vyras Liūtas, Venera Dvyniuose, o  Lilit Jaučio ženkle – jau čia mes matome problemų. Žiūrėkime toliau. Jūsų vyro Saulė sudaro neharmoningą kvadratūros aspektą su jūsų Venera, jūsų Venera opozicijoje vyro Plutonui, o vyro Venera opozicijoje su jūsų Saturnu. Šalta atmosfera su kartais įvykstančiais nemaloniais sprogimais – štai tokie tie jūsų santykiai. Žinoma, kad yra ir teigiamų aspektų: vyro Merkurijus trinu su jūsų Uranu ir Neptūnas trinu su jūsų Venera, tačiau išties laimingai santuokai, tai kiek mažoka. Skiriasi svarbiausi jūsų gyvenimo uždaviniai, tačiau galite vienas iš kito nemažai išmokti.

Asmeniškai jums svarbu išmokti savarankiškumo, nepriklausomybės nuo partnerio, gebėjimo pačiai priimti sprendimus ir tapti tvirta asmenybe, išmokti gyventi sau, o ne tik kitiems. Pavyzdžiui, jeigu nenorite gyventi svetimoje šalyje, tai ir turėkite drąsos nesvyruojant pasielgti taip, kaip norite. Jums reikia turėti daug laisvės – tik tada jausitės laiminga. Darbus irgi vertėtų rinktis tokius, kuriuose jūs pati savarankiškai ir atsakingai turėtumėte atlikti savo pareigas. Pavyzdžiui, smulkus verslas, susijęs su grožiu.


Klausimas

Laba diena, mano gimimo data 198X XX XX 05.10 val. Noriu paklausti, kokia man tinkama profesinė sritis? Turiu aukštąjį išsilavinimą, bet pagal specialybę darbo neradau, dirbu labai nemėgstamą darbą ir nežinau net ką norėčiau dirbti, kas patiktų, ką sugebėčiau... Nesiseka ir meilė, vis nesulaukiu atsako, ką šitoje srityje keisti ir kas laukia manęs? Labai laukiu atsakymo, dėkui. Dalia.

Atsakymas

Perspektyviausia būtų rinktis profesijas, kuriuos reikalauja konkretumo, analitinio proto, kruopštumo. Tiktų medicina, buhalterija, programavimas, pedagogika, darbas su kompiuteriu, administracija, veikla partijoje, politika, valstybės tarnybos, darbas su gyvūnais, prekyba internetu. Na, o meilė ateis per aktyvią visuomeninę veiklą, per draugus, todėl reikėtų vengti uždarumo ir daugiau bendrauti. Nuo 2015 metų rugsėjo jūsų neaplenks sėkmė meilėje. Tai bus itin palankus metas surasti savo partnerį.


Klausimas

Sveiki, mano (197X XX XX 18.30 val.) ir draugo (197X XX XX) santykiai labai sudėtingi, nuolat balansuojame ties išsiskyrimo riba. Norėjau paklausti, ar verta dar stengtis? Ir apskritai, gyvenime nesu turėjusi nei vienų brandžių ir mane tenkinusių santykių. Myliu žmones, kurie manęs nemyli, o mane myli tie, kurie nedomina manęs. Ar man apskritai yra lemta džiaugtis gražiais santykiais? Labai dėkoju už atsakymą. Vilma.

Atsakymas

Meilės sfera yra išties pažeista, todėl vertėtų paieškoti dvasinių praktikų, padėsiančių tai ištaisyti. Jei nesiklosto harmoningi santykiai, tuomet reikėtų atkreipti dėmesį į save ir pagalvoti, ką darote ne taip. Taigi ar apskritai lemta džiaugtis gražiais santykiais, ar ne – didžiąja dalimi priklauso nuo jūsų, o ne nuo to, kaip išsidėlios kortos. Jei paliksite vyrą, apie kurį dabar klausiate, tuomet gana ilgai bus sudėtinga rasti kitą žmogų bendram gyvenimui. Labai lengvabūdiškai žiūrite vienas į kitą, tačiau jums reikėtų būti kartu, kol išmoksite reikiamų pamokų, nes kitą kartą greičiausiai ir vėl pakliūsite į panašią situaciją ir su panašiu žmogumi.


Portalo Ji24.lt skaitytojoms pataria astrotarologė Lana Kutkytė.

Atsakymai į Jūsų klausimus pateikiami savaitgalį portale Ji24.lt. Klauskite rašydami adresu ji24.lt@zlg.lt.

O jei reikalas skubus, registracija astrotarologės L. Kutkytės konsultacijai Vilniuje ir Kaune  telefonu +370 696 08147 arba jos „Facebook“ profilyje (spauskite ant nuorodos).

Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Parašykite atsiliepimą apie GYVENIMO rubriką