Dabar populiaru
Sužinokite daugiau
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą

Astrotarologė Lana Kutkytė pataria (spalio 5 d.)

Žemė
„Shutterstock“ nuotr. / Žemė
Šaltinis: 15min
A A

Portalo Ji24.lt redakcija sulaukia gausybės skaitytojų laiškų su prašymais nusakyti ateitį, išnagrinėti susidariusią gyvenimišką situaciją, padėti susigaudyti meilės reikaluose ar patarti dėl karjeros. Į įdomiausius atrinktus laiškus atsako astrotarologė Lana Kutkytė.

Daugiau 15min Gyvenimas naujienų – mūsų Facebook puslapyje!

Klausimas

Esu gimusi 196X XX XX d., apie 15.30 val. Panevėžyje. Beveik dvejus metus nerandu norimo darbo bei artimo žmogaus, su kuriuo būtų gera, saugu, ramu. Taip buvo gyvenime tik du kartus – prieš 16 metų (deja, bet draugas nuskendo) ir prieš 2 metus (draugas kažkodėl pabijojo tęsti santykius). Su finansais labai nesiseka, tikrai sunku pragyventi iš pašalpos, o dar skolos, paskolos įstrigę... Tobulėju dvasiškai, bendrauju mandagiai ir elgiuos sąžiningai, atvirai, esu truputį meniškos sielos, man patinka rašyti, sukurti kažką, plėsti sąmoningumą. Padėkite suprasti, sužinoti, – kodėl vis nerandu artimo skirtojo žmogaus ir norimo mielo darbo, kuriam tikčiau aš ir man tiktų? Dėkoju jums labai.

Atsakymas

Jums geriausia dirbti samdomą darbą, nors gerai apmokamą darbą jums rasti bus sunku. Tinkamiausios veiklos rūšys, susijusios su prekyba, mokymais, sveikata, buhalterija, rašymu. Taip pat būtumėte puiki valstybės tarnautoja. Kaip tik jums ir prasidėjo laikas, kuomet pagaliau dauguma darbo ir savirealizacijos problemų išsispręs. Nuostabu, kad tobulėjate dvasiškai, ugdote meniškumą savyje, jūsų horoskope matomos harmoningos nuorodos į intuityvumą, talentą meditacijai, sapnavimo technikoms. Kaip tik per dvasinį tobulėjimą ir turite šansų susirasti savo antrąją pusę.


Klausimas

Esu labai pasimetęs dabartinėje situacijoje. Gimau 198X XX XX. Kai planavau vestuves su mergina, mūsų meilė baigėsi. Dvejus metus buvau pilkas ir apatiškas. Viskas man tuomet slydo iš rankų. Netekau darbo, praradau daug pinigų, tiesiog nebebuvo kur atsispirt – man tai buvo juodžiausias periodas gyvenime.

Netikėtai gavau pasiūlymą išvažiuoti padirbėti į užsienį. Ten praleidęs dvejus metus, sugebėjau atsistoti ant kojų, susitvarkiau finansus, tačiau jokių santykių neturėjau. Grįžau į Lietuvą, čia sukūriau verslą, sutikau merginą (gimusi 198X XX XX). Su ja santykiai iš pradžių buvo tik paviršutiniški, buvome tik lovos partneriai, nors ji vis bandė prasimušti pro mano kiautą. Vieną dieną jai tai pavyko. Bendravome metus, bet apie mūsų santykius žinojo gal tik 5 žmonės...

Dabar vėl viskas subyrėjo – verslas nepasisekė, santykiai su mergina įsitempė ir nutrūko, nors ir toliau bendraujam. Mergina stengiasi išlaikyti atstumą ir šaltą poziciją. Su ja norėčiau nugyventi visą gyvenimą, man su ja gera ir esu tikras, kad būčiau laimingas, tačiau jai svarbu tik materialūs dalykai, pinigai, kurių aš negaliu duoti. Susiradau naują darbą ir noriu būti su ja. Esu jos įsikibęs ir nepaleidžiu, nors draugai pataria skirtis ir ieškotis suprantančio žmogaus.

Todėl jūsų klausiu – ar dar įmanoma kažką padaryti? Ar mes suderinami astrologiškai? Ar Avino užsispyrimas ir aiškios vizijos neturėjimas dera su Mergelės pedantiškumu ir smulkmeniškumu?

Gyvenime rimtai draugavau su trim merginom, dvi buvo Mergelės ir viena Ožiaragis. Ar čia mano karma mane baudžia, kad negaliu turėti pilnavertiškų santykių? Dabar jau prisitaikau prie aplinkinių, neišsišoku sakydamas savo nuomonę, geriau jau nutyliu.

Jaučiuosi nepaprastai vienišas, nors turiu daug draugų ir pažįstamų. Iš pažiūros atrodau laimingas, tačiau vidus verkia. Atsiverti ir papasakoti savo minčių negaliu net savo merginai. Nesuprantu, kas vyksta ir kodėl toks cikliškumas – 3 metai su mergina ir santykiai nutrūksta. Tik išsigydau žaizdas – ir vėl viskas nuo pradžių...

Atsakymas

Su šia mergina suderinamumas yra per silpnas, kad kartu gyventumėte iki gyvenimo pabaigos. Tai tikrai nėra didžioji meilė, o labiau paviršutiniški santykiai, fizinis potraukis. Deja, tačiau būtent meilėje ir finansuose jūs darote didžiausias savo klaidas, todėl šiais klausimais jums pravartu būtų dažniau kreiptis patarimo į kitus žmones. Ateičiai atminkite, jog merginos, gimusios po Mergelės ženklu, jums tinka mažiausiai. Nors būtent jos dažniausiai ir patraukia. Apskritai asmenys, turintys savyje šio ženklo energijos, jums neretai atneša skaudžias pamokas bei karminį atpildą (tikrai ne dėl to, jog yra blogi), todėl prieš pradedant santykius, verta pasidomėti šiuo klausimu.

Nors ir yra dažnai sakoma, kad meilė trunka trejus metus, tačiau, astrologiniu požiūriu, reikėtų sakyti, jog trunka kiek daugiau nei dvejus. Tokiais atvejais tai būna tiesiog fizinis, seksualinis potraukis kitam žmogui, kurį painiojate su meilės jausmu. Jis yra valdomas Marso planetos. Marso ciklas pasibaigia – pasibaigia ir vadinamoji „meilė“.


Klausimas

Esu gimusi 197X XX XX, apie 19 val. Nuo kovo mėnesio nedirbu. Iki tol dirbau buhalterijos srityje, iš darbo išėjau savo noru, tačiau problema yra ne darbo suradimas, nes tikrai turėjau vieną labai konkretų pasiūlymą (taip pat buhalterijos srityje) ir, manau, dar keletą galėjau gauti. Problema ta, kad jei tik atsiranda konkretus darbas – iš karto atsiranda ir didžiulė baimė, nenoras eiti dirbti. Darau viską, kad nepriimtų, o kai priima – atsisakau. Nors kol pasiūlymo nėra, į darbą norisi net labai. Klausimas būtų toks – kokį darbą man reikėtų rinktis, gal tiesiog nebetinka specialybė (nors dirbu, manau, jį gerai)? Kada maždaug galiu tikėtis susirasti tinkamą darbą (kuriame dirbčiau ilgai ir sėkmingai)? Gal vertėtų baigti kitus mokslus? Ar pradėti kažkokį verslą?

Ir dar norėčiau sužinoti apie sūnaus (199X XX XX, apie 14.45 val.) ateities perspektyvas – kokius mokslus jis turėtų rinktis, į kokią darbinę sritį pasukti? Kokios jo sportinės perspektyvos (sportas krepšinis)? Ačiū iš anksto už atsakymus.

Atsakymas

Tikras galvosūkis. Jūsų horoskopas tikrai nelengvas, kadangi į šį gyvenimą atėjote su sunkiu praeitų gyvenimų bagažu. Jus kankina stiprios žmonių ir pokyčių baimės. Ypač stipriai tai pasireiškia, kai suvokiate, jog reikės būti jums svetimoje aplinkoje, nuolatos bendrauti, atsiverti kitiems, susidurti su sunkumais, nenumatytais pokyčiais, staigiomis situacijomis, kurios atskleis aplinkiniams, jog nesate tobula. Greičiausiai, kad daugumai nė į galvą nešautų tokia mintis, juk paprasčiau yra pasakyti, kad žmogus yra tiesiog tinginys.

Iš dalies tai būtų tiesa, tačiau tais momentais, kuomet esate motyvuota ir jums ko nors tikrai reikia – valios pastangomis prisiverčiate ir pasiekiate savo. Trūksta motyvacijos, kuri užgoštų baimę. Kai jau nebus kitos išeities, kaip tik eiti ir dirbti, tuomet darbą susirasite. Galite susirasti nors ir dabar, nes nėra išorinių trukdžių, tik vidiniai. Nuo darbo su finansais pernelyg toli nebėkite, nes tai jums tinkama veikla. Tačiau reikėtų kelti kvalifikaciją ir tobulėti. Kitais metais galite bandyti ieškoti darbo užsienyje. Deja, jūsų sūnui, žvelgiant dabar, ateities perspektyvos krepšinyje yra per silpnos, kad galima būtų iš to užsidirbti. Jam puikiai tiktų kompiuterinis dizainas, psichologija, pedagogika, veikla, susijusi su pagalba kitiems ar su menais.


Klausimas

Gimiau 199X XX XX, maždaug 12.10 val. Dvejus metus aš jaučiu visišką tuštumą viduje, mano gyvenime įvyko nemažai įvykių, (išsiskyrimas su vaikinu po pusantrų metų draugystės, mylimos ir artimos močiutės mirtis ir t.t.), kurie mane stipriai paveikė ir palaužė, todėl dabar jaučiuosi nesaugi, išsiblaškiusi, nenoriu nieko siekti, nenoriu bendrauti, esu kupina nevilties...

Šiais metais turėjau pasiimti akademines atostogas ir nutraukti abitūros mokslus dėl kojos traumos. Tai mane dar stipriau palaužė.. Santykiai su tėvais kuo toliau, tuo labiau darosi nebepakeliami... Jie nepriima manęs kaip asmenybės, vis laiko „paika paaugle, kuri visą laiką vėjavaikiškai galvoja apie viską pasaulyje, paviršutiniškai mąsto ir negalvoja apie rimtesnes pasėkmes“. Noriu sužinoti, ar man dar ilgai toks laikotarpis tęsis, nes kuo toliau, tuo labiau galvoju, jog man kažkas linki blogo... Kaip dėl mokslų viskas klostysis, su šeima, karjera ir meile? 

Atsakymas

Tokios panašios būsenos jūsų gyvenime greičiausiai bus gana dažnos, tačiau tai nebūtinai yra blogai. Viskas priklauso nuo jūsų požiūrio, brandos ir pasiruošimo ieškoti tikrosios bet kokios savo būsenos priežasties. Rašote, kad galvojate, jog kažkas jums linki blogo, tarsi jūsų gyvenimo eiga priklauso nuo kažkieno minčių ar palinkėjimų, o jūs esate tarsi niekuo dėta.

Šeimą vaikystėje, bei šeimą, kurią žmogus susikuria suaugęs – horoskope nurodo ketvirtas būstas. Jis nusako namų atmoserą, santykius su motina, motiniškumu, bendravimą su šeimos nariais, namų būklę. Taip pat šis būstas informuoja, kaip žmogus gyvens senatvėje. Jūsų ketvirtas būstas yra Mergelėje, planetų jame nėra. Taigi atmosfera namuose yra „mergeliška“. Mergelės savybės: švaros ir tvarkos siekis, tarnystė, drausmė, analitiškumas, pareigingumas, atsakingas požiūris į gyvenimą, atsidavimas darbui ir mokslams, dėmesingumas savo ir kitų sveikatai. Žinoma, kad dažnokai per didelis kritiškumas, įkyrumas, priekabumas prie smulkmenų, bailumas, perfekcionizmas. Tokie jau tie reikalavimai jums, tačiau savo tėvus pasirinkote pati.

Paprasčiau yra ne kovoti, bet prisitaikyti prie šių bruožų. Suvokite, jog taip tėvai išreiškia savo meilę jums ir susirūpinimą dėl jūsų ateities. Žinoma, jog jums labai norisi, kad viskas būtų jau dabar, ir mokslai, ir meilė, ir karjera. Neskubėkite – viskas bus, bet savo laiku, palaipsniui. Susitelkite į vieną dalyką, kurį galite atlikti dabar ir pamėginkite tai išspręsti. Tebūnie tai santykiai su tėvais, tuomet jūsų gyvenime atsiras daugiau tvarkos, būtumėte labiau pasiruošusi tolimesniam gyvenimui.


Klausimas

Sveiki, jaučiu, kad priėjau gyvenimo kryžkelę ir nežinau, kaip pasielgti. Esu per silpna priimti sprendimą pati, todėl tikiuosi pagalbos iš jūsų.

Baigusi mokslus, laimės ieškoti išvažiavau į užsienį, tačiau jaučiu, kad nesu laiminga – trūksta šeimos, netriu čia draugų, o dar ir oras nelepina. Dirbu pagal specialybę, tačiau darbas manęs nedžiugina, greičiau jau varo į neviltį. Užuot bandžiusi jį keisti, rami save ir grimztu į neigiamų emocijų liūną. Bijau pokyčių, nes nežinau, kas būtų, jei pabandyčiau kažką pakeisti. Ką man rinktis – naują specialybę, naują darbo sritį?

Asmeniniame gyvenyme nė kiek ne lengviau – su draugu kartu esame jau septynerius metus, tačiau dažnai abejoju, ar jis tas vienintelis, ar mums verta būti kartu, ar būsim laimingi. Jaučiu, kad jis mane myli, bet man vis kažko trūksta, nuolat randu, dėl ko jam papriekaištauti, vis esu nepatenkinta. Stresas, pastaruoju metuyra mano geriausias draugas. Žinau, kad reikia kažką keisti, kitaip išprotėsiu, galbūt galite patarti?

Gimiau 198X XX XX, rodos, 12.25 val. dienos, draugas gimė 198X XX XX.

Atsakymas

Nors esate tikrai protinga mergina, tačiau jums geriausiai rinktis darbus, kurie reikalauja ne tik logikos, bet ir vidinio situacijos pajautimo, subtilumo, švelnumo. Jums rekomenduojama profesinė veikla: darbas su grožiu, menai, įvairiausios reabilitacijos formos, slauga, socialinis darbas, architektūra, dizainas, rašymas. Nebūtinai privalote dirbti vis tą patį darbą. Nebijokite paįvairinti darbinį gyvenimą mėgindama naujas veiklas, įgyti vis naujos patirties. Šiame gyvenime jums tai net patartina. Ilgai, monotoniškai dirbant ir vien dėl to, kad taip reikia – greitai pavargstate apskritai gyventi. Kalbant apie jūsų santykius su draugu – jųdviejų derinys gana prastas. Pernelyg kardinaliai skiriasi charakteriai, norai, užduotys, pasaulėžiūra. Nors jis ir patikimas žmogus, tačiau visada jausite, lyg kažko jame trūksta.


Klausimas

Esu gimusi 198X XX XX  00.20 val. Daug kartų iš aplinkinių teko girdėti pastabą dėl savo gimimo datos. Esą gimusieji per Šv. Kalėdas yra labai laimingi žmonės. O aš, deja, nuo vaikystės jaučiuosi nelaiminga. 

Nuo 17 metų kankina depresija, anoreksija. Taip pat prisidėjo derealizacija, depersonalizacija, panikos atakos ir kitokios problemos. Šiuo metu jau trečią kartą gydausi vaistais, lankau psichoterapiją. Teko gulėti ligoninėse. Dabar liga kaip ir apstabdyta. Man atrodo, jog dedu daug pastangų, kad pasveikčiau, bet vis tiek toks jausmas, jog liga tik sustingo ir iki galo ji nesitraukia. Laukia atkryčio. Nebežinau, kaip išeiti iš to užburto rato.

Taip pat jau ketverius metus esame kartu su vaikinu, jis gimė 199X XX XX 11.45 val. Kartais užeina stiprus noras susituokti, pradedu galvoti apie vaikelį. Bet jis dar to daryti neskuba. Sako, kad dar ne laikas. Pati puikiai suprantu savo situaciją...

Prieš pusmetį darbą pagal specialybę (socialinis darbas) iškeičiau į pardavėjos konsultantės darbą. Šis darbas man nekelia tokio ligos paūmėjimo, yra mielesnis širdžiai. Bet vis dar nežinau, kokį darbą bandyti dirbti, kad gerai jame sektųsi. Miela Lana, galbūt galėtumėte patarti, ką daryti, kad gyvenimas keistųsi į gera. Taip norisi gyventi pilnavertį gyvenimą, sukurti šeimą, dirbti patinkantį darbą ir nebesirgti...

Atsakymas

Jūsų draugas yra visiškai teisus, nes tuoktis ir planuoti vaikus – dar ne laikas. Juolab, kad iki 2015 metų birželio reikia itin kruopščiai saugoti sveikatą ir kontroliuoti savo nuotaikas. Padidės pavojus apsinuodyti medikamentais, maistu, toksinais, galimai susilpnės moteriška sveikata. Jei norite to išvengti, tuomet reikia būti atsargiai, disciplinuotai ir kuo mažiau laiko praleisti vienumoje. O svarbiausia yra nustoti laukti, kada liga atsinaujins, kada ateis kokios nors nelaimės, nustoti būti aukos pozicijoje. Praverstų dažniau pakeliauti arba, jei išdrįsite, nors kuriam laikui išvažiuoti pagyventi į užsienį – tai jus tikrai išjudins.

Jūsų sprendimas pereiti iš socialinio darbo į prekybos kryptį yra tiesiog idealus. Būtent darbai prekyboje, žiniasklaidoje, reklamoje, veikla, susijusi su technikos naujovėmis, tarpininkavimu, konsultavimu, ir yra jums tinkamiausi. Stenkitės kuo mažiau gilintis į svetimas problemas, o tuo labiau nesirinkite tokio darbo. Esate pernelyg jautri, jums nėra lengva atsispirti svetimai nuomonei, pažiūroms ir savo dažniausiai nepagrįstoms baimėms.

Maždaug nuo 32 metų jūsų gyvenimas bus jau visai kitoks ir jūs pati gerokai sutvirtėsite, tapsite labiau atspari išorinei įtakai. Vis dėlto pasidomėti dvasinėmis praktikomis tikrai nepamaišytų. Tik jokiais būdais nevertėtų pradėti praktikuoti savarankiškai, be specialisto priežiūros.


Portalo Ji24.lt skaitytojoms pataria astrotarologė Lana Kutkytė.

Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Parašykite atsiliepimą apie GYVENIMO rubriką