Dabar populiaru
15min be reklamos
Publikuota: 2021 gegužės 15d. 20:59

Ateitį numatę aiškiaregiai Vanga ir Nostradamas: išsipildžiusios ir išgalvotos pranašystės

Vanga, Nostradamas 15MAX
Reuters Scanpix, Vida press nuotr. / Vanga, Nostradamas

Nostradamo ir Vangos pranašystės įvairiai interpretuojamos, kartais jos pritempiamos iki realių įvykių, bet dalis jų pasitvirtino, o maža dalis net pilnai atitiko kai kuriuos įvykius. Vieną įvykį nuspėjo abu pranašai, tad lieka tik svarstyti, ar tai gali būti sutapimas?

Michelis Nostradamas buvo prancūzų astrologas, gydytojas ir pranašautojas. Jis labiausiai išgarsėjo dėl savo knygos „Pranašystės“, į kurią sudėjo virš 900 ketureilių, kuriuose, manoma, numatyti ateities įvykiai. Kai kurios iš šių pranašysčių apibūdino labai panašius ir svarbius pasaulio įvykius.

Vanga – buvo Bulgarijos kalnuose gyvenusi, nuo vaikystės akla moteris, kurios pranašystėmis tikėjo ir tebetiki daugybė žmonių. Kai kurie manė ją esant apsėstą. Viena iš pirmųjų viešų jos pranašysčių numatė Josifo Stalino mirtį mėnesio tikslumu. Po jos Vanga buvo įkalinta Bulgarijoje ir, kaip rašo novos.mk, po to apsisprendė viešai nebesidalinti savo vizijomis. Dėl to žinoma tik nedidelė dalis jos pranašysčių, o tai suteikia daug erdvės spekuliacijoms ir sunkiai patikrinamoms žinioms plisti.

Tad kurios šių žmonių pranašystės tikrai išsipildė ar buvo susietos su tam tikrais įvykiais?

Norėdamas tęsti – užsiregistruok

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą

Vardai

Metas rinktis

Mėgaukis šiandien

Video

05:21
01:30
01:44

Esports namai

Sveikos ir gražios kojos

URBAN˙/

Parašykite atsiliepimą apie GYVENIMO rubriką