Dabar populiaru
Publikuota: 2016 kovo 31d. 19:00

Balandžio mėnesio taroskopas: prognozės pagal gyvenimo kelio skaičių

Taro kortos.
Fotolia nuotr. / Taro kortos.

„Balandžio mėnesio numerologinis skaičius yra 13 arba 4. Keturi yra stabilumo ir pastovumo simbolis, tačiau kartais stabilumas virsta stagnacija ir apribojimais. Taro kaladėje trylikta Didžiųjų Arkanų korta yra Mirtis, padedanti išlaisvinti užstrigusią energiją, užbaigti, transformuoti situacijas, atlaisvinti vietą naujiems dalykams“, – aiškina tarologė Lina Balsė.

Bendroji prognozė

Laikykitės fengšui principo, kad mažiau yra geriau, reikia išmesti sena, kad galėtų ateiti nauja. Tokiu būdu įveskite tvarką savo buityje – išmeskite, kas nebereikalinga, ir sutvarkykite tai, kas liko.

Taip pat įveskite tvarką ir sistemą savo mintyse bei planuose. Susidėliokite prioritetus ir numatykite konkretų veiksmų planą svarbiausiems tikslams įgyvendinti, ypač ką reikia paleisti, ko atsisakyti, ką užbaigti, kad galėtumėte pajudėti link esminio tikslo.

Nepamirškite ir santykių srities. Gal ir šioje sferoje laikas surūšiuoti ir nutraukti ryšius, kurie neskatina tobulėti ir neteikia laimės, o tik gaišina laiką ir „traukia žemyn“. Paleiskite tai, kas atgyveno savo naudingo tarnavimo laiką, ir žvelgdami į ateitį paklokite jai tvirtą pagrindą.

Fotolia nuotr./Mirties korta
Fotolia nuotr./Mirties korta

Tiems, kas bijo permainų, desperatiškai kabinasi į „mirusius“ santykius, įpročius, darbus ir situacijas, balandžio mėnuo gali atnešti ne natūralias ir sklandžias permainas, o netektis. Galbūt perskaitę šį taroskopą atsiminsite, jog išeina tik tai, kam laikas išeiti arba bent atgimti nauja forma, ir sugebėsite lengviau tai paleisti.

Pagrindinė Mirties kortos pamoka mums yra atskirti kas dar gyvybinga, o kam laikas „mirti“ mūsų pasaulėžiūroje, įpročiuose, santykiuose bei įsipareigojimuose. Kartais nelengva suprasti, ką reikia keisti, – išorinę situaciją ar savo pačių elgesį, požiūrį bei lūkesčius. Dideli apribojimai ir kliūtys gali būti aukštesnių jėgų siunčiami ženklai, jog bandome eiti neteisingu keliu. Arba jog einame tuo keliu, bet su klaidingu požiūriu. Na, o jei kažkas jau „mirę“, turime tai paleisti, kad gyvenimas galėtų judėti į priekį.

Šio mėnesio užduotys ir pamokos:

  • priimti natūralius ir neišvengiamus pokyčius, kurie yra gyvenimo dalis;
  • paleisti ar užbaigti tai, kam atėjo laikas;
  • suvokti gyvenimo baigtinumą ir kiekvienos akimirkos svarbą;
  • apsivalyti – organizmą, gyvenimo būdą, namus, darbo stalą.

Šio mėnesio įvykių tikslas yra padėti mums įsivesti tvarką paleidžiant nebereikalingus ir tik vietą užimančius bei laiką gaišinančius dalykus bei išmokti geriau organizuoti savo laiką ir veiklą, pasiekti didesnio efektyvumo.


Prognozės pagal gyvenimo kelio skaičių

Kiekvienas mūsų eidami skirtingu gyvenimo keliu turime savas pamokas. Todėl kiek tikslesnę mėnesio prognozę rasime išsiskaičiavę pirmais devintais pagal gyvenimo kelio skaičių. Kiekvienam skaičiui toliau rasite atskirą mėnesio prognozę, kuri papildys mėnesio kortos pamoką skirtą visiems bendrai.

Užsirašykite savo gimimo datą tokiu formatu – metai, mėnuo, diena, t. y. 1975 09 11. Dabar sudėkite visus skaitmenis: 1+9+7+5+0+9+1+1=33. Gautą dviženklį ar triženklį skaičių sudėkite vėl: 3+3=6. Ir jei reikia dar kartelį, kol gausite vienaženklį skaičių. Suskaičiavome, kad visų, gimusių 1975 metų rugsėjo 11 dieną, žmonių gyvenimo kelio skaičius yra 6. Dabar galite skaityti savo ar artimo žmogaus gyvenimo kelio skaičiui skirtą mėnesio taroskopą.

TAIP PAT SKAITYKITE: Dalykai, kurių nedaro laimingi žmonės

Gyvenimo kelio skaičius 1. Jūsų korta – Monetų 6

Tai pagalbos ir dosnumo korta, tad galite tikėtis palaikymo iš aukščiau, kažkieno dosnumo ar paramos. Korta rodo pajamas ir išlaidas, apyvartos padidėjimą versle, sąžiningą ir netgi dosnų atlygį už darbą, skolų atidavimą, materialinio stabilumo atgavimą. Taip pat galimos ir didesnės išlaidos kažkam svarbiam, labiau kaip investicija nei išleidimas einamiesiems poreikiams ir pramogoms. Materialinė padėtis šį mėnesį pagerės, bet finansinius reikalus tvarkysite labai išmintingai, kad pagerėjimas būtų ilgalaikis.

Gyvenimo kelio skaičius 2. Jūsų korta – Kardų 4

Jei sugebėsite rasti proto ramybę, naujos idėjos ir sprendimai patys ateis pas jus.

Šis mėnuo jums bus gan ramus laikas. Galbūt tiesiog atėjo toks etapas, kai galite stabtelėti ir pamąstyti, kur buvote, kur einate, kokie jūsų tikslai bei galimybės. O gal jums desperatiškai reikia poilsio ir, jei nepristabdysite gyvenimo tempo ir nepailsėsite, gyvenimas pats jus sustabdys parversdamas ant menčių – galite apsirgti ir būti priversti pagulėti, galbūt net ligoninėje.

Santykiuose ši korta gali reikšti laikiną pauzę, netgi poreikį pabūti atskirai ir pamąstyti. Jei sugebėsite rasti proto ramybę, naujos idėjos ir sprendimai patys ateis pas jus, svarbu nebūti pernelyg prisirišusiems prie savo įsitikinimų ir mąstymo įpročių.

Gyvenimo kelio skaičius 3. Jūsų korta – Kardų 6

Šio mėnesio korta vaizduoja žmones ramiai plaukiančius valtele link kito kranto. Užnugaryje lieka audringi vandenys ir emocijos, priešakyje ramesni vandenis ir daug vilčių teikiantis žalias krantas. Taigi šiuo metu jūsų reikalai ganėtinai sklandžiai ir pagal planą judės į priekį, o lėtas judėjimas bus į gerąją pusę.

Kortos nuotaika gan melancholiška, joje daug vandens, tad gal net ir atgaunant ramybę emocijos vis dar vaidiną svarbų vaidmenį. Valtyje sėdi keli žmonės, o tai visuomet primena, jog mūsų veiksmai atsiliepia ne tik mums patiems, bet ir tiems, kas sėdi su mumis vienoje valtyje. Kortos skaičius 6 – harmonijos, meilės, o taip bendruomenės skaičius, primenantis, jog esame vieni su kitais susiję, vieni kitiems reikalingi ir, jei siūbuosime valtį ir kelsime bangas, tai paveiks kitus, o reaguodami kiti paveiks mus.

Taigi būkite atsakingi už savo planus, veiksmus ir netgi atsargiai elkitės su savo emocijomis. Šiuo periodu leiskite bangoms nurimti, ir tegu srovė jus neša ten, kur reikia.

Gyvenimo kelio skaičius 4. Jūsų korta Taurių 7

Šis mėnuo jums bus sumaišties ir netikrumo laikas. Korta simbolizuoja visą puokštę galimybių, tarp kurių sunku pasirinkti. Geriausiu atveju – tai realios galimybės ir tiesiog reikia laiko apmąstyti savo prioritetus ir išsiaiškinti, ko iš tiesų norite. Blogiausiu atveju – tai fantazijos, neturinčios realaus pagrindo, kurioms gaišite laiką.

Jei jums nėra būtina skubiai priimti sprendimą, šiuo metu geriau net neskubėti to daryti ir skirti laiko pamąstyti, ko iš tiesų norite.

Kartais ši korta sako, jog mąstymas apie turimus variantus ar svajojimas yra tik atidėliojimo ir delsimo taktika. Darbe ši korta gali reikšti ne visai užtikrintas galimybes, pavyzdžiui, laukimą, ar patvirtins jūsų paaukštinimą, arba rinkimąsi tarp kelių darbo pasiūlymų/galimybių.

Versle ši korta rodytų įkvėpimą ir idėjų gausą, tačiau nebūtinai tos idėjos bus praktiškos ar realiai įgyvendinamos.

Santykiuose korta rodo idealo ieškojimą, neleidžiantį įsipareigoti vienam žmogui, arba vis stiprėjančią fantaziją apie žmogų, kuris atrodo nepasiekiamas. Jei jums nėra būtina skubiai priimti sprendimą, šiuo metu geriau net neskubėti to daryti ir skirti laiko pamąstyti, ko iš tiesų norite, sukonkretinti savo norą į aiškų ir realistišką tikslą ir jau tuomet žiūrėti, kurios iš turimų galimybių ar idėjų geriausiai jį atitinka.

Gyvenimo kelio skaičius 5. Jūsų korta Kardų 2

Jums pavyks pasiekti trapią pusiausvyrą ir taiką įtemptuose santykiuose ar situacijoje ir gausite šiek tiek laiko susigaudyti savo mintyse ir jausmuose. Galite jausti vidinį konfliktą tarp proto ir širdies, kuris kliudys priimti bet kokį sprendimą.

Diplomatija ir gebėjimas pažvelgti į situaciją iš abiejų pusių padės net tuomet, kai teks bendrauti ar dirbti su žmogumi, kurio nuomonė ar tikslai radikaliai priešingi nei jūsų. Kartais tiesiog teks prieiti prie išvados, jog nesutariate, ir palikti tą temą, nes nei viena pusė nebus pasirengusi keisti nuomonės ir neturės tinkamų argumentų, kad įtikintų kitą.

TAIP PAT SKAITYKITE: Milijonierės Ivankos Trump taisyklės, kurios leis pasiekti tai, ko norite

Gyvenimo kelio skaičius 6. Jūsų korta Taurių Tūzas

Taurių Tūzas simbolizuoja naują galimybę, pozityvių emocijų šaltinį ir šansą patirti laimę. Šį mėnesį būsite tiesiog užlieti emocijų – laimės, pasitenkinimo, džiaugsmo, pilnatvės. Galbūt to priežastimi taps nauji santykiai ir įsimylėjimo hormonai arba naujos gyvybės pradėjimas, o gal naujas projektas ir jaučiamas įkvėpimas.

Leiskite sau laisvai išreikšti tai, ką jaučiate, neužtvenkite emocijų tėkmės, net jei kartais jos atrodys pernelyg intensyvios. Jūsų intuicija bus itin stipri ir bus vieninga su širdies balsu, tad pasistenkite įsiklausyti ir pasitikėti tuo, ką jaučiate.

Gyvenimo kelio skaičius 7. Jūsų korta Monetų 9

Mėgausitės užtarnauta sėkme bei gerove, galėsite pasilepinti kokybiškais daiktais ir turiningai praleisti laiką. Korta simbolizuoja atlygį, tačiau kartais jis ateina ir iš netikėtų šaltinių – galite gauti premiją, dovaną, palikimą, stambų laimėjimą, alimentus po skyrybų ar draudimo kompensaciją. Būsite populiarūs ir gerai leisite laiką, tačiau maloniu gyvenimo būdu mėgausitės dažniausiai vieni.

Gyvenimo kelio skaičius 8. Jūsų korta Teisingumas

Svarbiausios šio laikotarpio temos bus teisingumas, gyvenimo pusiausvyra ir harmonija. Šį mėnesį jūsų gyvenime kažkokiu būdu ar forma turės būti atkurta pusiausvyra ir teisingumas. Priimti sprendimai ir susitarimai bus įforminami oficialiai. Galimi teisiniai reikalai, santuokos ar verslo sutarčių pasirašymai, nutraukimai, ginčai ir bylinėjimasis, baudos ar žalos atlyginimas. Galite tikėtis objektyvaus ir teisingo sprendimo, be to, tai, kas teisinga, tai ir jausite teisingai. Taip pat ši korta krinta, kai reikia priimti gerai pasvertą, iš abiejų pusių įvertintą, teisingą sprendimą.

TAIP PAT SKAITYKITE: Darniam gyvenimui: 7 frazės, kurios įkvepia kiekvieną vyrą

Gyvenimo kelio skaičius 9. Jūsų korta Monetų Karalienė

Ši korta yra motiniško rūpestingumo ir dosnumo, gausos ir klestėjimo simbolis. Jūsų laukia kaip tik toks etapas, kuomet visos jūsų pasėtos sėklos, investicijos ir pastangos duos gausų derlių. Sulauksite geranoriškos ir praktiškos paramos arba patys būsite dosnūs, padėsite tiems, kažkur įžvelgsite potencialą, su meile rūpinsitės artimais žmonėmis ir puoselėsite savo darbinius ar verslo projektus ir namus.

Šiuo periodu jums puikiai seksis derinti darbą ir šeimyninį gyvenimą. Tai palankus laikas santykiams ir jei ieškotės antrosios pusės – būkite išrankūs, žinokite savo vertę. Jau esami santykiai suklestės, galimas meilės vaisiaus gimimas. Šios kortos pamoka susijusi su dosnumu, ji moko duoti tam, kad gautumėte. Net jei išgyvenate ne pačius lengviausius laikus, dėkingumu ir dosnumu siųskite Visatai ženklą, jog esate pasirengę priimti daugiau.

Jei negalite sau leisti finansinio dosnumo, skirkite savo laiką, dėmesį, meilę, pozityvią energiją. Kažkuri mūsų smegenų dalis nesugeba suvokti skirtumo tarp gavimo ir davimo, tad daugiau duodant įsijungia mechanizmas leidžiantis daugiau priimti, pritraukiantis gerovę, galimybes ir pagalbą.


Šaltinis – taroskopai.lt

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą

Vardai

Praktiškai su „Norfa“

Skanumėlis

Video

07:03
00:49
17:58

Esports namai

URBAN˙/

Parašykite atsiliepimą apie GYVENIMO rubriką