Dabar populiaru
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą

Birželio mėnesio sėkmės kalendorius kiekvienai dienai

Sėkmė
„Fotolia“ nuotr. / Sėkmė
Šaltinis: 15min
0
A A

Susipažinkite su astrologės Lanos Kutkytės specialiai Ji24.lt sudarytu birželio sėkmės kalendoriumi, kuriame rasite paaiškinimų, ką tą dieną geriau daryti, o ko – vengti.

Daugiau 15min Gyvenimas naujienų – mūsų Facebook puslapyje!

1 savaitė

Birželio 1 d.

Dvasiniame lygmenyje tai neeilinių įžvalgų ir pasiekimų diena. Darykite viską taip, kaip jaučiate iš vidaus, ir pasieksite daugiau nei patys tikėjotės. Nešvaistykite šio laiko tuštiems pokalbiams ar nereikšmingiems reikalams, nuveikite ką nors išties prasmingo, vertingo ne tik sau, bet ir kitiems. Visgi svarbiausius darbus užbaikite iki 20 val., o vakarą verčiau praleiskite ramioje ir saugioje aplinkoje.

Birželio 2 d.

Nei iš šio, nei iš to galimai ims erzinti aplinka, susiformuos nemažai įtemptų situacijų. Jeigu norite praleisti šią dieną produktyviai ir be streso, prisiminkite posakį: „Nėra to blogo, kas neišeitų į gera“. Neleisite negatyvioms emocijoms jūsų užvaldyti, sąmoningai įsiklausykite į dienos įvykius, tuomet net ir apmaudi patirtis atneš tobulėjimą, palengvėjimą, nes išlaisvins nuo nesuvokimo. Jeigu tik galite, sunkiausius darbus palikite rytojui.

Birželio 3 d.

Puiki diena aktyviems darbams, sportui, kelionėms, išvykoms į gamtą, nuotykiams. Net ir didžiausi paniurėliai pasijus optimistiškai nusiteikę, o tinginiai pajus norą pajudėti. Diena palanki tiek darbui ir mokslams, tiek ir aktyviam poilsiui.

Taip pat skaitykite: Tobulėkime kartu. Kaip išmokti išspręsti kankinančią situaciją ir atsikratyti nerimo

Birželio 4 d.

Suderinkite malonumą su darbu, leiskite sau trumpam atsitraukti nuo pareigų ir nuveikti ką nors, kas teiktų džiaugsmo, šventės pojūtį. Vis dėlto atsitraukti nuo darbų vertėtų tik trumpam. Jeigu šiandien norite sulaukti apčiuopiamų rezultatų darbe, reikėtų nemažai dirbti, nenuleisti rankų, net jei procesas vyks nepakankamai sklandžiai, ir neleisti sau tinginiauti. Viršininkai bus itin reiklūs ir atidžiai stebės jus bei jūsų darbą. Taigi, nevėluokite ir neišsisukinėkite nuo atsakomybės.

Birželio 5 d.

Jeigu susidursite su kritika, priekaištais, įsiklausykite, nes greičiausiai jums sakoma tiesa. 

Jeigu jau kurį laiką vis bandote pasiekti savo tikslą, bet vis nesėkmingai, tuomet šiandien galite atrasti sprendimą. Aplankys gilios įžvalgos, ženklai arba sutiksite žmogų, kuris suteiks naudingos informacijos. Jeigu susidursite su kritika, priekaištais, įsiklausykite, nes greičiausiai jums sakoma tiesa. Laikas nuo 12.50 iki 14.50 val. skatins technikos gedimus, avarijas, norą ginčytis, pademonstruoti savo idėjas, kurios ilgalaikėje perspektyvoje pasirodys esančios tuščios.

Birželio 6 d.

Nevienareikšmiška diena. Viena vertus, bus nemažai galimybių finansų, įvairių sutarčių, rimtos meilės srityje, bet kita vertus, nebus apsaugos nuo pagundų, klaidų, lengvabūdiškumo. Siekdami tikslų, pasistenkite neišsižadėti svarbiausių savo vertybių ir neįsivelti į avantiūrą. Tiems, kurie jau turi antrąją pusę, tai puikus laikas pasimatymams.

Birželio 7 d.

Interneto platybėse šiandien galite atrasti vertingos informacijos, susipažinti su įdomiu žmogumi arba iš naujo atrasti tai, kas buvo užmiršta, išskyrus įtemptą laiką nuo 13 iki 15 val. Dienos fonas leis įgyvendinti idėjas ir taikliai numatyti kelis žingsnius į priekį. Ypatingai naudingas metas tiems, kuriuos domina jų ateitis. Galite pajusti padidėjusį susidomėjimą astrologija, tarologija ar kitais panašiais įrankiais, kurie leidžia gauti dominančios informacijos.

2 savaitė

Birželio 8 d.

Didžiąją dienos dalį Žuvų ženkle esantis Mėnulis, sunkiai aspektuotas su Saturnu, o vėliau ir su Merkurijumi, skatins nesusikalbėjimą, nesusikaupimą, klaidas, nežinojimą, ką daryti ir ką pasirinkti būtų geriausia. Svarbiausius darbus verčiau susiplanuoti nuo 13.10 iki 18.40 val., tuomet bus mažesnė tikimybė suklysti.

Taip pat skaitykite: Tobulėkime kartu. Keturių stichijų harmonizavimas savyje specialia kvėpavimo praktika

Birželio 9 d.

Nepramiegokite sėkmingų šios dienos galimybių. Iki 17.40 val. bus tinkamas laikas daugeliui darbų atlikti, skirti romantiškus pasimatymus, ieškoti reikiamos informacijos, pasidomėti dvasinio tobulėjimo seminarais ar literatūra. Skanus maistas, geri drabužiai, jaukūs namai šiandien taps itin reikalingi gerai savijautai.

Birželio 10 d.

Laikas nuo 12.15 iki 14.15 val. yra neefektyvus, tad nevertėtų planuoti ko nors svarbaus. Dienos fonas nuo pietų bus gerokai aktyvesnis, tačiau ir agresyvesnis. Sėkmingiausi bus tie, kurie nori ir geba lyderiauti, yra ambicingi.

Birželio 11 d.

Nuo 14.30 iki 16.30 val. nusimato įtemptas laikas, kuris galimai atneš pavydą, pyktį, nepasitikėjimą aplinkiniais, poreikį audringai kovoti dėl valdžios. Visgi likęs dienos laikas išties tinkamas sunkiems darbams atlikti, o ypač tokiems, kurie reikalauja ryžto, jėgos, greitos reakcijos. Naujos šios dienos pažintys greičiausiai bus trumpalaikės.

Birželio 12 d.

Nuo pat ankstyvo ryto nieko nelaukite ir iškart pradėkite aktyviai dirbti. Reikėtų suspėti kuo daugiau nuveikti iki 15.15 val. Nuo 15.15 iki 17.15 val. laikas neefektyvus svarbiems darbams. Vakaras puikiai tinka sodininkystės darbams, buičiai, savo buhalterijos analizei, grožio procedūroms.

Birželio 13 d.

Nepraleiskite progos kuo dažniau patylėti. Taip sumažinsite tikimybę apsijuokti arba suerzinti aplinkinius. Verčiau užsiimkite praktiškais gyvenimo reikalais, nes jei tik panorėsite, galėsite nudirbti daugybę darbų. Dauguma pajus potraukį komfortiškam gyvenimui, ramiai aplinkai, skaniam maistui. Galite pajusti įkvėpimą pagaminti ypatingą patiekalą.

Birželio 14 d.

Kaip ir vakar, taip ir šiandien reikėtų pagalvoti prieš kalbant. Bus lengva įsižeisti ar įžeisti kitus, tad venkite bendravimo su tais, su kuriais paprastai nesutariate. Svarbu, kad kojos nepakištų noras šaipytis, nukonkuruoti kitą žmogų, siekiant pasijusti geriau. Taigi, stebėkite save ir neleiskite sau peržengti šių ribų.

3 savaitė

Birželio 15 d.

Tarp 13 ir 15 val. gali užplūsti baimė, depresyvi nuotaika, kaprizingumas. Būtinai šiomis valandomis atkreipkite dėmesį į tai, ką geriate ir valgote, nes bus gana lengva apsinuodyti. Nors tai gali būti puiki proga įsiklausyti į organizmo poreikius ir išsiaiškinti, koks maistas jums netinkamas. Bendras dienos fonas ypač tinka mokslams, bendravimui, dokumentų tvarkymui, trumpoms kelionėms.

Birželio 16 d.

Pats metas išdrįsti paleisti tą, kas jau atgyveno ir nebeneša jokios naudos. Naudinga būtų pasninkauti, apvalyti namus, darbo vietą, išnešti lauk nereikalingus daiktus, kad atsirastų vietos naujiems. 17.05 val. laukia jaunatis. Išnaudokite šią likusią dienos dalį dvasinei pusiausvyrai atstatyti ir įtvirtinti savyje. Pasistenkite padaryti, ką galite, kad jaustumėtės kuo geriau ir būtumėte ten, kur norite būti.

Balandžio 17 d.

Sudėliokite sau ateities tikslus, įsiklausykite į šio laikotarpio svarbiausias užduotis. Ši diena turi savyje didžiulę augimo jėgą, tačiau sunkiems, aktyviems darbams dar nėra tinkamiausias metas. Dienos fonas gana stabilus, tačiau nuo 11.50 iki 13.50 val. pasistenkite atidėti į šalį planavimą, kadangi būtent šiomis valandomis ateities perspektyvos gali atrodyti miglotos, sunkiau apčiuopiamos.

Birželio 18 d.

Produktyviai dirbti bus lengviausia saugiose situacijose, neskubant ir darant viską sau priimtinu greičiu. Tinkamas laikas pirkti drabužius, kosmetiką, skirti laiko grožio procedūroms, mitybai. Nuo 13.25 iki 15.25 val. nusimato avaringos, sunkiai nuspėjamos valandos, tad reikėtų stengtis šiai dienos daliai neplanuoti sudėtingų darbų.

Birželio 19 d.

Viena iš gražiausių mėnesio dienų, sėkminga beveik visoms veiklos sritims. Nors iš ryto gali būti kiek sunkiau išsijudinti, kadangi dienos efektyvumas pasijus tik nuo 9.20 val. Dienos fone daug ugnies, dinamikos, romantikos. Tinkamas metas pasimatymams, gražiems renginiams, kūrybai, sportui bei įdomiems darbams, kurie suteikia progą save realizuoti.

Balandžio 20 d.

Susiplanuokite kuo daugiau veiklos – tai džiugi ir sėkminga galimybių plėtros diena. Sėkmė lydės veiklą, susijusią su grožio puoselėjimu, poilsiu, renginiais, stovyklomis, kūryba. Nevenkite dažniau pasakyti aplinkiniams bei sau nuoširdaus žodžio. Komplimentai ir dovanos gali gerokai prisidėti prie jūsų šios dienos sėkmės. Neduokite pažado, kurio negalėsite tesėti.

Birželio 21 d.

Išties tinkama diena gražiam ir aktyviam poilsiui. Laikas sportuoti, dalyvauti įvairiuose linksmuose žaidimuose, pasirodymuose, atskleisti savo talentus kitiems, skleisti džiaugsmą, bendrauti. Vakaras nuo 20 val. jau visai kitoks, skirtas pasiruošti rytojaus darbams.

4 savaitė

Birželio 22 d.

Dirbkite tiek, kiek tik reikės. Darbai ir mokslai šiandien ypač svarbūs. Reikėtų susikaupti ties savo pareigomis ir dieną išnaudoti kuo produktyviau, nes tinginiai bus netoleruojami. Tarp 12.30 ir 14.30 val. gali kilti noras ginčytis, be reikalo kažkur skubėti ar netyčia pridaryti klaidų tvarkant dokumentus.

Birželio 23 d.

Kaip ir vakar, tai ir šiandien dieną skirkite konkretiems darbams. Visgi prireiks ypatingo susikaupimo vairuojant ar tvarkant dokumentus, gali būti sunkoka „susikalbėti“ su technika. Nepatartina skirti vizito pas medikus ar į grožio procedūras, ypač po pietų.

Birželio 24 d.

Šioje dienoje gali būti užslėpta visko: baimių, džiaugsmo, liūdesio, iliuzijų.

Neleiskite šiandien sau būti šiurkštūs ar įžūlūs. Atlikite tik tuos darbus, kuriuos atlikti privalote, tačiau pasistenkite per daug darbų šiai dienai neplanuoti. Šioje dienoje gali būti užslėpta visko: baimių, džiaugsmo, liūdesio, iliuzijų. Gali būti sunku atsirinkti, kas išties reikalinga, o kas tik laikini proto žaidimai.

Birželio 25 d.

Iki 15.10 val. geriau būtų tvarkyti paprastus reikalus, neskubėti pasirašyti sutarčių, apsipirkinėti ar skirti svarbius susitikimus. O štai nuo 15.10 val. puikus laikas tiek meilei, tiek darbui. Visą dieną bus svarbu tinkamai atrodyti, mandagiai bendrauti, susilaikyti nuo pernelyg aistringų emocijų demonstravimo.

Taip pat skaitykite: Tobulėkime kartu. 12 dienų nuo gimtadienio – veiksmingas metodas koreguoti ateitį

Birželio 26 d.

Tinkama diena pasirašyti sutartis, eiti į pokalbius dėl darbo, skirti svarbius susitikimus, rengti prezentacijas, dalyvauti socialiniame gyvenime. Tie, kurie mėgsta viską daryti vienumoje, bus mažiau sėkmingi, kadangi šiandien daug jėgos reikalų plėtrai teikia bendradarbiavimas, prisitaikymas ir dalijimasis su kitais.

Birželio 27 d.

Gali atsirasti būtinybė pasirinkti vieną iš kelių viliojančių galimybių. Tai gali kankinti, atimti ramybę, tačiau geriausia būtų šiandien nepriimti jokio konkretaus sprendimo, o atidėti viską rytojui arba kitai dienai. Puikus laikas meditacijai, dvasinės literatūros skaitymui.

Birželio 28 d.

Tarp 9.40 ir 11.40 val. verčiau nieko nepirkti, neskolinti pinigų ar daiktų ir patiems nesiskolinti. Visgi likusią dienos dalį bus svarbu padėti aplinkiniams, kuomet jiems to išties reikia, paguosti, patarti, paaukoti laiko ir energijos bei padėti kitiems siekti jų tikslų. Vakarą praleiskite su tais, su kuriais norite bendrauti ir ateityje.

5 savaitė

Birželio 29 d.

Diena kupina ugnies, aktyvumo, malonių netikėtumų bei susitikimų. Pasistenkite užsiimti tik tuo, kas jus domina, teikia džiaugsmo, kadangi šios dienos veiksmai ir savijauta gali dažniau kartotis ir ateityje. Išties didžiuliais projektais turėtų užsiimti tik stiprūs, lyderiauti gebantys žmonės, kadangi silpniesiems gali būti sunkiau suspėti su dienos dinamika.

Birželio 30 d.

Laikas tarp 12.20 ir 14.20 val. įtemptas, nešantis nesusikalbėjimą, galimai smulkias avarijas, tačiau iš esmės diena iki 20 val. gana harmoninga ir leidžianti nemažai nuveikti. Tai šviesių stebuklų laikas, kuomet Visata jums pašnibždės teisingą gyvenimo kelią, suves su reikiamais žmonėmis, pateiks atsakymus į jūsų klausimus. Vakarą verčiau praleisti namuose. Nuo 20 val. venkite santykių aiškinimosi.

Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Parašykite atsiliepimą apie GYVENIMO rubriką