Dabar populiaru
15min be reklamos
Publikuota: 2021 lapkričio 29d. 15:32

„Bitės Profai“ rekomenduoja: TOP 5 geriausios kalėdinės dovanos iki 300 eurų

„Bitės Profai“ rekomenduoja: TOP 5 geriausios kalėdinės dovanos iki 300 Eurų
Shutterstock nuotr. / „Bitės Profai“ rekomenduoja: TOP 5 geriausios kalėdinės dovanos iki 300 Eurų
Ieškant kalėdinių dovanų pasirinkimų skaičius išties didžiulis, ypač dairantis išmaniųjų įrenginių. Kaip žinoti, į kokią dovaną investuoti tikrai verta, o kokia liks neįvertinta? „Bitės Profai“ pateikia TOP 5 kalėdines dovanas iki 300 eurų, kurios taps nepakeičiamais pagalbininkais.

Taip lengviau: greitojo skaitymo faktai apie TOP 5 kalėdines dovanas iki 300 Eurų vertės:

  • „Huawei Watch GT2 Pro“ – neįnoringas išmanusis laikrodis;
  • „Samsung Galaxy Buds Pro“ – triukšmui atsparios ausinės keliui;
  • „JBL Xtreme 3“ – kolonėlė bet kokiai kelionei;
  • „Xiaomi Mi 1S“ elektrinis paspirtukas – greitas, lengvas ir neužimantis daug vietos;
  • „Apple AirPods Pro“ – bene geriausios bevielės ausinės rinkoje.

Jei norite daugiau sužinoti apie rekomenduojamas kalėdines dovanas iki 300 Eurų, kviečiame toliau skaityti šį „Bitės Profų” straipsnį.

„Tobula dovana kiekvienam yra skirtinga, tačiau ją galima nuspėti pagal žmogaus hobius. Meniškos sielos apsidžiaugs belaidėmis ausinėmis, kurios šiais laikais stebina itin aukšta kokybe, sportininkai išmaniais laikrodžiais ar apyrankėmis, kurie seka mūsų kūną lyg asmeniniai daktarai ir t.t. Randant tobulą dovaną svarbiausia žinoti, ką žmogus mėgsta – tuomet rasti įrenginį, kuris atitiks charakterį, jau paprasčiau“, – sako „Bitės Profas“ Andrius Archangelskis.

Pateikiame TOP 5 išmanias dovanas, kurios kainuos mažiau nei 300 Eurų.

„Huawei Watch GT2 Pro“ – stilius ir galinga baterija viename

VIDEO: HUAWEI WATCH GT2 Pro - Explore More

Išmaniųjų laikrodžių pardavimai ir toliau auga – žmonės vertina galimybę sekti savo kūno rodiklius ir, kai prireikia, bendrauti su kitais kontaktais neišsitraukę iš kišenės telefono. Deja, dauguma išmaniųjų laikrodžių turi vieną rimtą trūkumą – juos reikia dažnai krauti. „Huawei Watch GT2 Pro“ toks nėra – vienu įkrovimu jo baterija gyvuoja net iki dviejų savaičių, tad visus patogumus laikrodis pasiūlo kartu nereikalaudamas dažnos priežiūros.

„Laikrodis atrodo išties žavingai: jis minimalistinio dizaino, lengvai keičiamais dirželiais (nuo odinio iki nerūdijančio plieno), tad lengvai pritaikomas prie bet kokios aprangos. „Huawei Watch GT2“ puikiai tinka sportuojantiems, nes „TruSeen“ funkcija leidžia itin tiksliai matuoti širdies ritmo pasikeitimus bei sekti fizinę kūno būklę. Be to, kadangi laikrodis atsparus vandeniui, juo sekti galima ne tik bėgimą ar važiavimą dviračiu, bet ir plaukimą“, – aiškina „Bitės Profas“.

Jei ieškote dovanos žmogui, kuriam laikrodžiu patiktų atlikti ir priimti skambučius, bet kuris neturi nei laiko, nei noro dažnai įrenginį krauti, „Huawei Watch GT2“ bus puikus ir ne pernelyg brangus pasirinkimas.

Norėdami įsigyti „Huawei Watch GT2 Pro“ spauskite čia.

„Samsung Galaxy Buds Pro“ – triukšmui atsparios ausinės keliui

VIDEO: Samsung Galaxy Buds Pro apžvalga

Belaidžių ausinių vertė yra tiesiogiai proporcinga dviem esminėms savybėms: garso kokybei ir ausinių atsparumui. „Samsung Galaxy Buds Pro“ turi abu: jos atkuria itin platų garsų spektrą, slopina aplinkos triukšmą ir tuo pačiu yra atsparios neilgam patekimui į vandenį. Vandeniui neatsparus tik ausinių dėklas.

„Užsidėjus „Samsung Galaxy Buds Pro“ po beveik bet kokių kitų ausinių jaučiamas akivaizdus kokybės skirtumas. Pridėkite prie to garso slopinimą ir bet kokia kelionė tampa gerokai malonesnė – net sėdėdami traukinyje muziką girdėsite taip, lyg klausytumėte jos miegamajame. Be to, ausinės be įkrovimo groti gali net iki 28 valandų“, – pastebi A. Archangelskis.

Norėdami įsigyti „Samsung Galaxy Buds Pro“ spauskite čia.

„JBL Charge 5“ kolonėlė – nesunki, bet galinga

VIDEO: JBL | Charge 5 | Portable Waterproof Speaker with Powerbank

Nebrangus būdas susikurti vakarėlį – padovanoti artimajam nešiojamą kolonėlę „JBL Charge 5“. Kokybiškas garsas ją leidžia taip pat gerai išnaudoti tiek klausantis trankios elektroninės, tiek ramios klasikinės muzikos.

„Penktos kartos nešiojama „JBL Charge“ kolonėlė turi prailgintą garsiakalbį, papildomą aukštų dažnių garsiakalbį ir dvigubus bosinius radiatorius. Šie sudėtingi terminai reiškia paprastą dalyką – ji skleidžia sodrų, aiškų, daugialypį garsą nesvarbu, ar guli namie ant stalo, ar keliauja su vartotoju. O kadangi kolonėlė nebijo smėlio ar vandens, ją drąsiai galima pasiimti su savimi kone bet kur, kad ir į paplūdimį su draugais. Smagu ir tai, jog prireikus ją galima panaudoti kaip energijos šaltinį įkraunant telefoną ar kitą įrenginį“, – vardija „Bitės Profas“.

Norėdami įsigyti „JBL Charge 5“ spauskite čia.

„Xiaomi Mi 1S“ elektrinis paspirtukas – judėjimui per miestą

VIDEO: Xiaomi Mi elektriniai paspirtukai: kurį pasirinkti?

Paspirtukų revoliucija miestuose nerodo jokių lėtėjimo ženklų. Ir tai visai nekeista, nes daugybei žmonių automobilis sukuria ne ką mažiau problemų nei išsprendžia, viešasis transportas nėra pakankamai lankstus, o judėti per miestą paspirtuku – ir pigu, ir greita.

„Xiaomi Mi 1S“ paspirtukas yra vienas lengviausių rinkoje, be to, sulankstytas užima nedaug vietos, tad telpa spintoje ar kambario kampe. Vienu įkrovimu galima įveikti iki 30 km atstumą, o pažangi kinetinė energijos atkūrimo sistema įkrauna paspirtuką net stabdant ar riedant atleidus akseleratorių, tad energija išnaudojama labai efektyviai. Nepaisant lengvumo įrenginys tvirtas, o dėl itin ryškaus priekinio žibinto jį tikrai galėsite naudoti bet kokiu paros metu“, – teigiamas savybes vardina A.Archangelskis.

„Xiaomi Mi 1S“ – ideali transporto priemonė miestuose, kur atstumai nėra itin dideli, tačiau ne visuomet patogūs automobiliui ar viešajam transportui.

Norėdami įsigyti „Xiaomi Mi 1S“ spauskite čia.

„Apple AirPods 2“ – belaidės ausinės su stiliumi

Shutterstock nuotr./„Bitės Profai“ rekomenduoja: TOP 5 geriausios kalėdinės dovanos iki 300 Eurų
Shutterstock nuotr./„Bitės Profai“ rekomenduoja: TOP 5 geriausios kalėdinės dovanos iki 300 Eurų

„Apple AirPods 2” yra belaidžių ausinių populiarumo bangą pradėjusių „Apple AirPods“ jaunesnis brolis, kuris dar labiau patobulina tai, kuo išgarsėjo originalas.

„Kaip visuomet su „Apple“ įrenginiais, belaides ausines susieti su telefonu ar kompiuteriu be galo paprasta – tereikia laikyti jas šalia ir įrenginio ekrane iššoks prijungti siūlanti lentelė. Dar vienas „Apple“ išskiriantis pliusas – puikus dizainas, dėl kurio ausinės ne tik atrodo dailiai, bet ir labai patogiai guli ausyje, kur jų beveik nesijaučia, bet kur jos vis tik stabiliai laikosi“, – rekomenduoja „Bitės Profas“.

Su „AirPods 2“ lengva judėti po miestą, sportuoti, net ilsėtis lovoje, nes jos belaidės, o įkrautos groja iki 5 valandų.

Norėdami įsigyti „AirPods 2“ spauskite čia.

Jei susiduriate su sunkumais renkantis geriausias dovanas artimiesiems, peržvelkite „Bitės Profų“ TOP 5 dovanas iki 200 Eurų.

Tačiau jeigu į kalėdinę dovaną nuspęsite investuoti, verta tai daryti kažkam, kas paliks didžiulį įspūdį. „Bitės Profai“ pateikia penkias dovanų rekomendacijas, kurios kainuos iki 400 Eurų, ir bus vertos kiekvieno cento.

Vis dėlto, jei norite padovanoti kai ką tikrai ypatingo, tačiau turite prisilaikyti biudžeto, „Bitės Profai“ dalinasi dovanų idėjomis iki 100 Eurų.

Pagalbos išrenkant svarbiam žmogui išmaniąją dovaną galite kreiptis į didžiųjų miestų „Bitės“ salonuose įsikūrusius „Bitės Profus“. Išmaniųjų technologijų ekspertai konsultuoja nemokamai nepriklausomai nuo to, kokio tinklo paslaugomis naudojatės. Daugiau naudingų patarimų ir įdomių naujienų ieškokite „Bitės Profų“ puslapyje.

Norėdamas tęsti – užsiregistruok

Partnerio turinys

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Parašykite atsiliepimą apie GYVENIMO rubriką