Dabar populiaru
Publikuota: 2018 gruodžio 14d. 21:00

Daina, kuri padės užmigti per 8 minutes ir sumažins nerimą iki 65 proc.

Mergina klausosi muzikos.
Shutterstock nuotr. / Mergina klausosi muzikos.

Greičiausiai sutiksite, kad muzika daro didelę įtaką mūsų savijautai ir psichoemocinei būsenai. Vienos melodijos pralinksmina, kitos suteikia energijos, o trečios padeda nusiraminti, atsipalaiduoti ir pailsėti.

Pasak „Mindlab International“ mokslininkų, dvasinei ramybei atgauti tinka tikrai ne vienas kūrinys. Ypatingo dėmesio sulaukia Marconi Union „Weightless“, kuri vadinama labiausiai pasaulyje atpalaiduojančia daina.

Tikinama, kad 2011-aisiais metais sukurta kompozicija išties turi neįtikėtiną poveikį ir gali padėti nusiraminti bei greičiau užmigti. Tiesa, visa atmosfera ir aplinka turi būti atitinkama – nuo tinkamo pasirengimo poilsiui ir atsipalaidavimui iki patogios pozos.

Inc.com rašoma, kad ši daina gali padėti sumažinti nerimą iki 65 proc., be to, ji buvo sukurta kartu su garso terapeutais, todėl ypatingas dėmesys skirtas harmonijai bei ritmui. Melodija lėtina širdies ritmą, mažina streso hormoną kortizolį bei kraujospūdį.

Verta žinoti, kad nuolat patiriamas stresas turi didelę įtaką kitoms ligoms, pavyzdžiui, širdies ligoms, nutukimui, depresijai, žarnyno sutrikimams, astmai ir kitoms. Harvardo ir Stanfordo universitetų tyrimas praneša, kad dėl darbe patiriamo streso sukeltų ligų mirtis ištinka dažniau nei nuo diabeto, Alzheimerio ir kt.

Tai reiškia, kad mūsų kūnui ir sielai reikia ramybės ir atsipalaidavimo, o tai suteikti gali muzika. Kodėl gi neišbandžius? Beje, kaip pabrėžia Dr. Davidas Lewis-Hodgsonas iš „Mindlab International“, jis nerekomenduoja šios melodijos klausytis vairuojant, kadangi Marconi Union „Weightless“ sukėlė mieguistumą, o tai gali būti pavojinga vairuojant automobilį.

Specialistas sako, kad smegenų tyrimo studijos atskleidžia ir tai, kad muzika paveikia smegenis labai stipriai ir stimuliuoja sritis, atsakingas už emocijas. Išmėginkite!

VIDEO: Marconi Union - Weightless

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą

Vardai

Praktiški patarimai

Skanumėlis
Gerumu dalintis gera

Dabar tu gali

Maistas

Parašykite atsiliepimą apie GYVENIMO rubriką